Stranica 51 od 54 PrviPrvi ... 414950515253 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,501 do 2,550 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #2501
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam par puta zvala SOS telefon Roda. Mozda ih mozes zvati i preko vibera?

    ne može
    ali se može
    - nazvati Rodin SOS telefon za pomoć u dojenju
    - pristupiti Facebook grupi za potporu dojenju
    - pisati na e.mail adresu dojenje@roda.hr

  2. #2502
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dobila koronu od sestre. Spavam odvojeno od njih i nosim masku cijelo vrijeme. Muz je kao vise s njom, ja je samo hranim. Samo to opet bude oar sati na dan. Nadam se da ce ona proci bez zaraze ili bar simptoma. Ni ja se ne uspijevam prisiliti kad je sita se maknuti, cim cujem da place, eto me.

    hula.hop, žao mi je zbog pozitivnog nalaza na covid, nadam se da će bolest brzo proći

    na Rodinom portalu postoji nekoliko tekstova o dojenju u doba COVID.a, smjernice i preporuke

    Koronavirus - što dojilje trebaju znati
    Smjernice UNICEF.a_ Prehrana dojenčadi i male djece u kontekstu pandemije COVID-19
    Smjernice Svjetske zdravstvene organizacije: Briga za dojenčad i majke s COVID-19
    COVID-19: Preporuke o dojenju za zdravstvene djelatnike

  3. #2503
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,411

    Početno

    i slažem se s beti, ako imate problema u dojenju ili želite savjet/odgovor/podršku - pišite na dojećem podforumu, tamo će savjetnice prije vidjeti i moći reagirati, nego na temi što vas veseli u trudnoći

  4. #2504

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Zvala sam vec na SOS telefon i za dojenje uz zarazu. I procitala sve, jos prije nego sam se zarazila :-O Sve ja to streberski. Doduse, bila sam i streberski oprezna oko zaraze pa sam je pobrala.

  5. #2505
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hula hop drzim fige da malena ne pokupi nista. Evo moja pokupila prehladicu pa imamo plakanje kad pousavam ocistit nos. Ja prva placem. I od svega radim dramu XD

    Imamo li jos koga da je trudan na temi o trudnoci? Mislim da su Riri i Izidor jedini.
    Character i ja ticsavjetujem da ili nadjes savjetnicu ili zoves rodu ako nikako ne nalazis nacin. I ja sam imala blistere, ali bi odmah skuzila sto krivo radimo i uspjela popraviti. Doduse mi imamo i pravu savjetnicu za dojenje koju sam jednom zvala. Poziv ce ti pomoci u vise aspekata. Prvo to su strucne osobe koje imaju i iskustvo osobno pa ce i znati prepoznati sto je problem, a drugo opustiti ce te. To je def pola dojenja

    Druge cure? Koliki su bebachi sad? Sto novo znaju? L ce nam i prohodati uskoro.

  6. #2506
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Sve si mislim da se prebacimo na dobna skupina 0-1 pa tamo neko temu otvorimo...
    Nas malac ima sad negdje oko 7600 i 65cm. Kazem oko jer ovaj mj nejdemo pedijatrici, a ovo smo doma vagali/mjerili. Em sto je on nemiran, em sto vaga nije bas najtocnija (vagali se mi skupa s njim na ovoj obicnoj za odrasle).
    Zavrsio skok nedavno, i tocno se vidi razlika na njemu. Puno bolje je raspolozen i manje paznje trazi. A skokic nas je naucio da se smijemo na glas, da vristimo, i da sve kaj dode u rukice nade put do usta
    Jos se ne okrece. Okrene se s ledja na bok za necime jedino.
    Budenje na svaka 3 sata, papa pa nazad spavati tako da ja sretna!

  7. #2507
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hahaha mislim i ja da sam jedina. Nitko ne bi u drugi krug

  8. #2508
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica moze sto se mene tice, al kad dodje jos neka trudnica. Na ovu cu se ipak vratiti za koju godinu Riri hahahaha

    Moja curka ima 62 cm i 5500 g. Ima i neku glupu anemiju
    Idemo na baby masaze. Poslije cemo na sing language za bebe. Trudimo se setati. Carski me usporio jaaaako. I opet me jako bole ledja i zdjelica od setanja, a i malo sam lijena. Neda mi se samoj staalno landrati.
    Od vjestina zna uhvatiti igračkicu i u usta gura ruke staaalno.

  9. #2509
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ajme sad tek vidim kaj sam napisala, nema mi dijete 7600 nego oko 6600
    Stvarno moram poceti citati napisano prije nego stisnem "posalji"

    Curke, kak se oporavljate?
    Meni vrijeme juri, opce nemam vise ideju prije kolko je koja rodila!

  10. #2510
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Jagodice, mene taman utjesilo da nije ni tebi lako nosit malca
    Moj je prije 2 tjedna imao 6900 tako da je sad taman oko 7500 :loool:
    Inace, kod nas 10.5 tjedana, nista ga jos ne zanima, nikakve igracke, gleda zadivljeno luster i smije mu se a voli i krosnje drveca dok setamo u kolicima, i tu se sjetim tebe Jagodice. Nadam se da cemo vas tako pratiti i s ovim djelom da je bolje raspolozen i manje paznje trazi. I dalje urla ako ga ne nosim.
    Kod mene umor presao u kronicno stanje tako da ga vise ne osjecam tako strasno, samo me podocnjaci podsjete na to. I jos me kukovi rasturaju, oba, nikad dosad me to nije bolilo nakon poroda.

  11. #2511

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Mi smo odradile skok koji je trajao 4 dana, bila sam na rubu snaga. Sad spava jede i tu i tamo je nervozna pa vristi prije spavanja. Tako mi je velika nakon ovog skoka. Nadam se da nece odradivati jos svojih skokova i da smo ok neko vrijeme. Inace sad ima 5 i pol tjedana, 5.300 kg mjereno doma. Koronu smo isto odradili, njoj je danas zadnji dan samoizolacije tako da je i taj teret polako iza nas.
    Nakon skoka sam joj ponudila i 10 dudica, uzela je MUM, strah me da joj ne zeznem dojenje, cini mi se kao da manje doji, ali nakon ovog skoka kriteriji su mi poremeceni. I konacno hoce u maramu i u 4moms tako da odjednom imam toliko puno pomagala.
    Meni muz govori ajmo odmah na drugo, razmazit cemo je uzasno ako bude jedinica, a ja jedva cekam natrag na posao

  12. #2512

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Jutro, evo i mene... mi smo odrađivali onaj skok od 3 tjedna. Sutra nam je prvi mjesec..vrijeme leti. Ja sam se zabavila oko pravilnog hvata jer mi nije jasno da me bradavice i dalje bole. Izgleda da skraćeni frenulum odrađuje svoje, ne moze vise zinuti da primi dublje dojku. Zvala sam otorinolaringologca i rekao je da se javim u pon jer je kod nas krizni stozer donijeo odluku da nema nikakvih zahvata. To se treba prekinuti pod lokalnom anestezijom i onda cemo valjda biti konacno ok. Paralelno s tim, Rode mi savjetuju da prođem terapiju daktalonom jer misle da je soor u pitanju sto se mojih bradavica tice.
    I moj djecak puno krace doji...bila sam se uspanicila dok nisam vidjela da je dobio 860 grama 23.10. Opet ga u petak vagamo..
    Mi vam nismo imali stolicu tjedan dana pa evo da kazem da je i to normalno...ugl tezak je posao majčinstvo...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  13. #2513
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Nama je sad bas divno. Bas jedno predivno razdoblje. Pocela se igrati malo vise. Smijati jos vise. I pricati najvise. Imamo neke svije fore nas dvi. Noc odspava cijelu ugl. Sad zadnje vrijeme mi ima dana kada se budi, inace 5, 6 sati u komadu najmanje, ali zato ne spava danju osim meni u rukama 20, 30 min; u setnji (kako kada) ili u nosiljci. Ali nebi mjenjala taj san za ovaj nocni. Jos mi je pocela ici prije ponoci leci, vrhunski.
    Povremno place, a da ja ne znam zasto. To me ubija. Nadam se da cemo to rijesiti uskoro. Sutra prvi put putuje, pa i to moramo viditi kako ce.ispasti hahahaah

    Ajde sad riri pisi o trudnoci. Mene nostalgija vata uff

  14. #2514
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    O trudnoći.. Raste trbuh, osjetim mališu povremeno. Zapravo rijetko, ali se baš osjeti, ne može se fulati da je on.

    Od danas u bolnici, sutra je serklaža. Nadam se da ću se što prije vratiti kući.

  15. #2515
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bas me vata nostalgija s vremena na vrijeme. Ako zanemarim ono po rukama sto traje jos uvik, i one bolove cudne, bas mi je bilo lijepo biti trudna

  16. #2516
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Riri, sretnooo sutra

  17. #2517
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Hvala Lili, prošlo je, stavljena je i sad sam mirnija.

  18. #2518
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Sad dalje nek bude dosadno sa klasicnim trudnickim problemima

  19. #2519

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Sve vise se pitam kako ti se Riri dalo keksati sa takom malom bebom. Ja sam zombi hahahahahhahah

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  20. #2520
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Sve vise se pitam kako ti se Riri dalo keksati sa takom malom bebom. Ja sam zombi hahahahahhahah

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    To je najbolja terapija

    Ne šalim se. Funkcionira protiv glavobolje, depresije, stanja zombi i slično... provjereno u praksi. Najprije ti se ne da, ali daš se nagovoriti, a poslije ti bude drago...
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 06.11.2020. at 08:37

  21. #2521
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ah, uz sve njegove vježbe, kontrole mozga, praćenje svake sekunde razvoja, da sam još i od seksa odustala, ne znam šta bi bilo sa mnom haha.

    Nisam nikad izgubila želju, u početku mi samo bol od šavova nije dozvoljavala. Posljedice negubitka želje su kod mene očigledne

    I slažem se sa Peterlin, to je terapija.

  22. #2522
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Da, da. Seks i pomisao na njega nas jos jedino drzi normalnima i ne mogu docekati pregled i kontracepciju iduci tjedan. Definitivno kontracepciju jer se
    kod nas se situacija zaostrila. Ne spavaju ni jedna ni druga. Nosamo bebu nocu naizmjence, a onda se probudi velika cura pa muz ode spavati s njom, a beba i ja ostajemo same.
    Jucer smo zakljucili da ne bismo prezivjeli trece dijete. Cini se da ce nas preostali embrij dati stanice za znanost!
    Neki dan me sat obavijestio da sam napravila 10000 koraka uspavljujuci ju. Moram to prijaviti na vjezbalicama

    Riri, jos malo pa doma! Nema seksa sa serklazom?

  23. #2523
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Da, da. Seks i pomisao na njega nas jos jedino drzi normalnima i ne mogu docekati pregled i kontracepciju iduci tjedan. Definitivno kontracepciju jer se
    kod nas se situacija zaostrila. Ne spavaju ni jedna ni druga. Nosamo bebu nocu naizmjence, a onda se probudi velika cura pa muz ode spavati s njom, a beba i ja ostajemo same.
    Jucer smo zakljucili da ne bismo prezivjeli trece dijete. Cini se da ce nas preostali embrij dati stanice za znanost!
    Neki dan me sat obavijestio da sam napravila 10000 koraka uspavljujuci ju. Moram to prijaviti na vjezbalicama

    Riri, jos malo pa doma! Nema seksa sa serklazom?
    Mislim da nije dozvoljena penetracija, ali nisu zabranjeni drugi oblici zadovoljavanja spolne želje. Treba uključiti maštu. Cilj je orgazam, a ne penetracija. Gdje li je ona stara tema o tome? Zapravo, bilo je i više od jedne teme.

  24. #2524
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Munkice, bar se koraci nakupljaju!
    Razumijem te, i kod nas je žestoko sa spavanjem. T hoće samo s nama u krevetu, onda je L budi noću jer je teški nespavač, pa imamo tulume..

    Bolje je ovom drugom malom da bude prilagodljiv jer ne znam kako ćemo.

    Kući sam već, ali ne radim do kraja idućeg tjedna.. Čekam kontrolu pa će mi tad reći i jel može seks. Ma ako i ne može klasični, što Peterlin kaže, cilj je orgazam, svejedno je kako.

  25. #2525
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Kupit cete veci krevet?

    Mislila sam da su i kontrakcije zabranjene, ali ako je tako, orgazmican ti povratak kuci, Riri!

  26. #2526
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Da, kupit ćemo i veći krevet, već gledamo hahaha. I hvala na lijepim željama.

  27. #2527

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ma sise me ubijaju sto se sexa tice. Malac ima i gornji i donji frenulom i ne moze jako zinuti, a reviziju ne zele raditi oa moje bradavice trpe...luda sam vise...al je u 5 tj dobio 1330gr

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  28. #2528
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    O, vidim prica se o sexu. Meni je najveci stres dal cemo ga probuditi pa onda morati prekinuti sve...
    I boli me jos, dosta manje ali boli. Ugl u pocetku.
    Bas sam jucer rekla muzu da mi fali da se posexam usred bijela dana bez uma i razuma. To sad vise nije opcija jer preko dana malac spava ako lezim ja uz njega sa sisom na izvolte.
    Ali nade se vremena i nacina za druzenje par puta tjedno...

  29. #2529
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Bit će tu novih + vidim

  30. #2530
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ohooo napokon zanimljive teme tu na trudnicama.
    I mene znaju boliti bradavice. Nosim grudnjak i dobro je. Sve se da rijesiti

  31. #2531

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Moza meni jednostavno fali sexa pa mi sve smeta. Anway, sad opet moram misliti o kontracepciji...joooj

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  32. #2532
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ima koja nova trudnica? Nešto novo s bebama?

  33. #2533

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Mom urastaju nokti na noznim palcevima...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  34. #2534
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Pazi da rezes noktice na ravno, samo s njegovim skarama

  35. #2535

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Pazi da rezes noktice na ravno, samo s njegovim skarama
    Nisam ih nikako rezala, anatomski mu takvi nokti...uzasno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  36. #2536
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,308

    Početno

    Upadam kao padobranac: Sutra, u utorak, 17.11.2020., s početkom u 11 sati, KBC Sestre milosrdnice organizira besplatan webinar za roditelje na temu što očekivati u slučaju prijevremenog poroda. Weibinar će biti dostupan na nižoj poveznici u zadano vrijeme, prijave nisu potrebne.

    https://kbcsm.webex.com/webappng/sit...860bb1a8f65d3b

  37. #2537
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Riri, kako si, jesi bila na kontroli?
    Kako su ostali bebaci? Jel ih nosite u maramama/nosiljkama? Otvorila sam temu na Nosenju djece ali nitko se ne javlja...
    Kod nas je malo bolje otkad je napunio 3 mjeseca, manje place.

  38. #2538
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Ivana, mi se nosamo za sada u lanenoj marami Soul Sling. Imam i Bazzingu, ali su se one gumice kojima se zarola visak traka za regulaciju istegnuo, pa nikako da ju dobro namjestim.
    Vidjela sam tvoj post na Nosenju, ali nemam iskustva s nosiljkama za koje si pitala pa sutim

    Inace, u nosiljci je skoro pa od 0-24. Navecer ju uspavam u marami i dok cekam da se jos malo smiri, sjedecki zaspem. Malo smo na rezervi. Nakon prvotnog hvalisanja kako imam predivnu bebu koja super spava, imam samo predivnu bebu. Prije neku vecer taman je zaspala, probudila se starija i urlala sat vremena iz petnih zila. Uspijemo ih nekako smiriti i pola sata nakon sto smo zaspali pas trazi van jer mu je zlo. Pas zavrsi svoje i opet ispocetka...
    Preko dana spava super (u marami) pa svaki dan napravimo 5-7 km po sumi da ubijemo vrijeme u lockdownu, a spremam se polako na povratak vjezbanju. Rekla je dr da mogu vjezbati sto god hocu pa se namjeravam vratiti na vjezbacice. Jesi li ti pocela trcati? Mislila sam se pocastiti mini trkom za rodjendan za 2 tjedna.

    U 6 tjedana je dobila kilu, bile smo na uzv kukova i stvari se popravljaju tako da za sada uspjesno izbjegavamo remencice. Novi uzv za mjesec dana.

  39. #2539
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Munkice, mislila sam da pisemo opcenito o nosenju tamo na temi. Ovdje mi je vec neugodno pisati kad smo izvan zadane teme potpuno :loool:
    Krenula sam s trcanjem, ali su me rasturali kukovi pa sam prestala i pocela neke postpartum vjezbe. Sad sam pocela Focus T-25, ima ona cura sto radi modifikacije, bas je i ona rodila.
    Kupila sam Thule kolica za trcanje pa jedva cekam da mozemo zsjedno, kad napuni 6 mjeseci.

  40. #2540
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja ne koristim nosiljke pa nemam nikakvog iskustva..

    Dobro sam, bila sam na kontroli. Sve je dobro, šavovi drže. Idući tjedan idem na uzv, jedva čekam vidjeti mališu.

    Munkice, suosjećam sa rezervom haha. Već sam pisala kako Lazar loše spava.. Sad spava još lošije.

    Bravo za povratke vježbanju za obje!

  41. #2541
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Riri, super za dobro stanje s mrvicom!
    Jao, bas je Lazar pravi nespavac, ne mogu ni zamisliti kako hendlas sve skupa u trudnoci. Svaka cast! A opet, nemas druge nego izdrzati, kako god da je, tako je meni bzvze kad se cude kako ja mogu s njih 4, a sto mi preostaje

  42. #2542
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pa da hahaha, nemam baš nekog izbora.

    Sad prelazimo na rad od kuće od idućeg tjedna, kako li će to tek izgledati. Otprilike tako da imam sastanak na kameri, a on urla u pozadini jer ga ne gledam.

  43. #2543
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Riri ajmeee, bit će veselo.

  44. #2544
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Riri, kako si, kako bebaci, veliki i mali?

  45. #2545
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Dobro sam. I bebači su dobro, veliki je bio bolestan, ali prolazi. Imali smo nedavno kontrolu kod neuropedijatra, sve je u redu! On puže, sjedi, pokušava se i ustati zadnjih dana. Mali redovno lupka i javlja se.

    Kako brzo prolazi ova trudnoća, danas 22+0 točno.

    Kako si ti? Kako su ostale cure?
    Propade tema.

  46. #2546
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Wow, vec 22 tjedna! Stvarno brzo prolazi, super sto je sve ok. L. je bas zvrk mali, bravo za dobre nalaze. Moj se okrece leđa trbuh i obrnuto, cudi me da je tako spretan s obzirom da vjecno na meni visi
    Zao mi je sto nije tema aktivna, bas me zanima kako bebice napreduju. Nama slijedi pregled i cijepljenje u ponedjeljak.

  47. #2547
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo za okretanje!
    Javi nam kako je bilo na pregledu.

    Ja sam L danas vodila kod pedijatrice, brine me kašalj. Ali kaže da je sve u redu. Postat ću kao umirovljenici kad krenu kod doktora iz dosade. Ali kad nikad ne znam, kod sebe takav kašalj ni ne doživljavam, ali kod njega..

    Prošli tjedan ga je i vagala i mjerila. 8,5 kg i 68,5 cm. On je uvijek ispod krivulje prosjeka, baš je mala mrvica, ali raste.

  48. #2548

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ja samo da vas pozdravim.
    Maleni je ok...3mjeseca i 9 dana... ja nisam ok. Krenuo je odbijati dojku desnu sa 6tj pa do 9tj obje. Strajk nije prolazio, ja se izdajam i to jako tesko podnosim. I dalje mu nudim ali nece. Sinoc sam radi svog psihickog zdravlja odlucila prestati. Polako cu smanjivati izdajanja i konacno da prestanem plakati i krenem uzivati u djetetu...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 08.01.2021. at 13:23

  49. #2549
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Character, baš mi je žao da si se toliko izmučila. Nadam se da si sad zadovoljnija i da uživaš u bebaču!

    Nikako da dočekam neku novu trudnicu ovdje.
    Ja za dva dana punim 30 tjedana. U 36.tt skidam serklažu. Ovih dana moramo kupiti sve što nam treba za bebu. Ne treba puno jer je jedna beba već u kući haha, ali da se pripremimo da ne bi to odmah nakon skidanja serklaže krenulo. Sutra imam pregled. Sve dobro ide zasad, nadam se da će se sutra i potvrditi.

    L. super napreduje, krvarenje na mozgu se skoro povuklo, jede kao veliki, najviše voli piletinu. Malo priča, prohoda po dva-tri koraka uz namještaj prije nego što padne na dupe. I jako se voli igrati sa sekom, koja je to ljubav!

    Kako su druge bebe?

  50. #2550
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Riri, ne mogu vjerovat kako je proletila ova tvoja druga trudnoća...Baš lijepo da L. tako dobro napreduje i da si ovaj put izbjegla mukotrpno ležanje. Sretno dalje!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •