Stranica 39 od 54 PrviPrvi ... 29373839404149 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,901 do 1,950 od 2660

Tema: Sto nas veseli u trudnoci

  1. #1901

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    <3 <3 <3 Drzite se curka i ti! <3

  2. #1902

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Just Me, ne dajte se i nadam se da cete se danas upoznati. <3

    Kod mene se jutros u 6h javili menstrualni bolovi, slabiji onako ali osjetni i prosli su oko pola 11 pa sada nista. Vjerovatno neka priprema.

  3. #1903
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Alice, i kod tebe polako krece? Sretno! Sad cemo se mi zaredat.

  4. #1904
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja taman kad mislim da nesto krece skuzim da samo moram na wc

  5. #1905
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja taman kad mislim da nesto krece skuzim da samo moram na wc
    Hahahahaha

  6. #1906
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Eee jagodica hahaahaaha tako i meni. Doduse jucer sam se ocistila fuuuuul!
    Danas sam dobila dozu u venu, ne drip nego ko taj gel, i cekamo

  7. #1907

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja taman kad mislim da nesto krece skuzim da samo moram na wc
    Hahahaha

    Mi evo prolazimo kroz ZD, Justme saljem najjace vibre da te pozitiva drzi cim duze i da svi budu divni prema tebi!
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 04.07.2020. at 17:30

  8. #1908

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Just Me, nadam se da protice sve uredno.

    Andy, stalo je nakon 4 i pol sata. Mozda smao krece otvaranje ono pocetno. Kupila sam loptu pa se valjam da malo potpomognem onako omeksavanje i kazu plaksava porod...pa haj kao da probam. Na prvom porodu mi je generalno pomogla i nadam se da ne zabranjuju koristenje lopte sada radi korone....

    Jagodice, meni je normala ici na wc jedno 4-5 puta ali i ja sve kontam ka dosjetim pritisak....al za sad nista. Isla u setnju, prilicno dugu, vratila se evo pa da vidim sta ima ovdje.

  9. #1909
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Joooj divim vam se svakoj koja nema problem sa praznnenjem crijeva kroz trudnocu. Meni zatvor stalno. Iskreno, jedva cekam onaj klistir pred porod hahahahaha
    Justme nam je jos u komadu, vibrajmo da nocas dobije svoje trudove. Veliki joj pozdrav!

  10. #1910
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam se ocistila bome jucer, sto od trudova sto od tog gela koji utjece na sve. Nista jos za sad. Valjda je odlucila sutra doci. Nadam se.
    Danas samo spavamo i jedemo. Nadam se da mi tijelo sprema iznenadjenje kroz noc pa da pocne serafiti. Svih sam dopratila i otpratila iz predradjaone i radjaone. Sestre i doktori su super. Ne smijem se zaliti, ali mogu vam reci - uzivajte u svakom svom trudu kad budete imali ih... koliko god bolili, uzivajte u njima

  11. #1911
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Justme,

  12. #1912

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Drzimo fige Just Me. <3

    Andy, ja inace idem cesto na wc i sa i bez trudnoce. Kod nas recimo u bolnici vise ne klistiraju pa me iskreno malo frka da cu se pokakati na porodu ali ajde, ni prva ni zadnja. :D

  13. #1913
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Alice, ja se nadam da cu imat klistir. Inace sa probavom nisam imala problem nikad, evo samo u trudnoci me to zeza.
    Inace, kako ste? Jagodice, Alice, u kojem ste tjednu? Kad ocekujete odlazak u bolnicu?
    Trenutno me muci nesanica, vruce mi je i stalno ustajem piskit. A ujutro se moram rano ustat... Nadam se da Justme uspijeva malo odspavat.

  14. #1914

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Andy, kod mene je bilo na kratko vrijeme malo teze u trudnoci, nekad na sredini i srecom se ponovo normaliziralo. I ja ustajem piskit sada po 2-3 puta pa bas isprekidam san.
    Sto se tice tjedana i Jagodica i ja smo u 40. tjednu. Ja sam 39+2, a ako se ne varam ona je 39+4. Ne zaboravljam jer znam da nam je kad smo cekale ciklus bio 2 dana razlike. :D
    Just Me, sretno! <3
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 05.07.2020. at 09:59

  15. #1915
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Alice na varas se, 39+4 sam danas. 3 dana do termina, sutra pregled.
    Ja se dizem preko noci minimalno 4 puta piskiti. Nocas sam u neko doba na kraju zaspala sjedecki jer me zgaravica ubijala u pojam. Nemam nista za prijaviti od trudova, grceva, icega...
    Sutra cemo vidjeti jesam se pomakla sa jednog prsta otvorenosti. Mene moja lopta ceka u ormaru, tj muz ceka znak da ju napuse

    JustMe, sretno i hrabro!! Kad krenu trudovi vjeruj mi da cu se sjetiti tvojih rijeci da budem sretna sto ih imam.

    Kak ste vi ostatak ekipe?

  16. #1916

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Ima li treme Jagodice? :D

    A lopta, meni su rekli da je koristim i prije trudova svaki dan po malo jer mnogo pomaze pa sma ipak pocela od sinoc po malo. Ti ipak ides i par dana prije tremina na pregled. Meni rekose da mogu na termin ak bebu osjecam uredno (radi korone) ali ako zelim da mogu doc tri dana prije termina pa eto ne znam koja je razlika....dole sta se desava nemam pojma zaista ali sta god da se desava deava se...jedino razmisljam rad ctg da idem ranije ali iskrneo strah me korone jer kod nas na klinici ima pozitivnh, kako ostalih, tkao i trudnica i porodilja i bas me frka.

  17. #1917
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Jagodica nadam se da ce barem tako ova moja situacija pozitivna biti. Nama je novi dan da narjeramo moje tijelo da pusti malenu. Ako nece samo..

  18. #1918
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Justme, idemo dalje, mislimo na tebe i na tu malu tvrdoglavku!
    Kod mene je takav pritisak, cim napravim par koraka, imam osjecaj da ce mi doslovno ispasti pa brze legnem. Kontrakcije sve cesce i jace...

  19. #1919
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Ivana s., sretno!

  20. #1920
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ooo tu se zakuhalo, malo da vas poškicam. Justme jel hodaš? Curke sve sretnooo! Neka vam porodi budu brzi i sto bezbolniji.

  21. #1921
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Kod Justme se pokrenulo danas
    Nadamo se da će do večeras upoznati svoju curicu!

  22. #1922
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ivana sretno!

  23. #1923
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Joj, nemojte, nije jos vrijeme meni, bar 3 tjedna!
    Justme, ajmo, bit ce do veceras!!!!

  24. #1924
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, cekamo te ko HZ-ov brzi vlak! Nadam se da si okej, da se drzis i da ide kako treba!

    Ivana, tebi onda drzim fige da se nista ne desi haha. Pripremas se polako, neka. Odmaraj sad pred kraj kolko mozes.

    Alice ima kod tebe kakvih novosti?

    Sto se treme tice, rekla bi da ima pozitivne treme. Obzirom da mi je prvi put, a apsolutno nis se ne dogada, znatizelja prevladava kod mene. Zanima me kak sve to ide, kakav je osjecaj imati trud, kak su shendlati to sve psihicki i tako to. Nadam se sutra na pregledu da ce mi reci da sam se pomakla s tog jednog prsta

    Kak se osjecate vi curke koje niste pred finishem? Kak hendlate vrucine?

  25. #1925

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Cekamo te Just Me. Radujemo se lijepim vijestima. <3

    Masnice, kako si nam ti?

    Riri, kako ste Lazar i ti?

    Jagodice, nista ni kod mene. Ono jutro me malo kao menstrualni uhvatili ali prodje kako i dodje. Danas sam ribala kuhinju od vrha do vrha, plocice, namjestaj, sporet, frizider pa pjesacila 10 km do mame (5 tamo i 5 nazad) i aevo sjedim za laptopom i istovremeno se cucam na lopti naprijed, nazad, lijevo, desno, krug tano, krug vamo.....sinoc sam malo na lopti bila. I kod mene je pozitivna trema mada ima i malo straha al opet pozitinog jer pored toga sto je to najjasca bol koju sma iskusila, takodjer je i najveca sreca koju sam iskusila tako daa...radujem se ali kad se sjetim bolova i dripa malo se protresem i nastavim pozitivno. :D

  26. #1926
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Hvala Alice na pitanju, dobro sam doma sam, još na bolov.nadam se još malo da odmorim još na moru kako se spada. Škicam i tu i odbrojavanje ali nova T ce malo pricekati samo da kontrole krenu i pretrage bar neke pa lako dalje...

  27. #1927
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Cure, Justme je rodila!
    Detalje prepuštam njoj, javit će se kad bude mogla.

    http://forum.roda.hr/threads/94074-Justme-je-rodila!

  28. #1928

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    I ovdje cestitam Justme! Nadam se da je sve proslo sto ljepse je moglo, da ce ae brzo oporaviti i uzivati u svom upoznavanju i druzenju curke .

    Mi smo super, curka je od ctg-a ekstra jaka, valjda nece da opet idem na kontrolu. Preko trbuha joj se bas vide nozice, guza, bas je odjednom puno snaznija. Na odmoru smo, uzivamo s tatom i u moru. Malo vrucine smetaju, ali minimalno jer odmaramo i kupamo se..

  29. #1929
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Alice, dobro smo.
    I dalje redovno na vježbicama, on raste, iako je još uvijek maaali. Sad ima 5,7 kg. Ovaj tjedan ga vodim ponovo na uzv mozga u velikoj nadi da se povuklo krvarenje.

    Ivana, kad je termin?
    Ja sam mislila da je blizu nekako.. Ali ako nije onda ti želim da se zadrži unutra barem još ta tri tjedna.

    Hulahop, divno, uživajte!

    Škicam vas tu povremeno kako stignem, baš se veselim ovom baby boomu sad!

  30. #1930
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Justme, cestitaaam! Napokon si docekala to malo zlato! Predivna je!

  31. #1931

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Just Me, cestitam i ovdje i zelim sve najljepse. Iskreno se nadam da je sve bilo super i vibram brz oporavak. Uzivaj u mazenju sa bebicom, zelim vam sve najljepse! <3

  32. #1932
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Justme, cestitke i ovdje! Sad kad je otvorena sezona cekamo ostale cure!
    Riri, sutra ulazim u 34. tjedan. Drzim fige za dobar uzv nalaz kod malise!

  33. #1933
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Tamo vam pisem o malenoj da vas ne zatrpavam na 5 mjesta ♡ i ako kome bude trebala cijela prica ispricam.

    Hvala Vam ♡♡♡♡

    Mogu Vam za trudove, kako ih izhendlati... svaki trud je trud blize kraju. Veselite se svakom vasem trudu. Boli, ali s tom boli radi sto treba. Kad vam doktor kaze koliko ste se otvorili to uzmite ko uspjeh naaaajveci.
    I stvarno. Kad pocne samo disanje i u glavi hvala.ti Boze sto moje tijelo radi ovako divno

  34. #1934
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Cure, ja na hitnoj. Mislim da mi curi plodna voda. Cekam babicu i doktora da pogledaju. Javim kasnije vise. Drzite mi fige. Ljubim vas! Btw, danas 38+1 tt.

  35. #1935
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    justme pričicu jad stigneš...daaa divno je to...

    Andy sretnooo bit ce sve ok samo hrabro!! Javi nam
    Posljednje uređivanje od mašnica : 06.07.2020. at 08:11

  36. #1936
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bravo, justme. Odradila si to lavovski i maratonski!

    Andydea, sretno

  37. #1937
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    JustMe, sad se odmori, dodi sebi, skupi dojmove. Vjerujem da bi pricu rado culi i ja i ostali. Ali polako

    Andy, sretnoooo! Javi nam kad ces moci jesi doma ili si ostala!

    Masnice, lijepo mi je vidjeti te cuvaj nam se!

    Nisam ljubomorna na Hula.hop, nisam ljubomorna na Hula.hop. Nemam zelju okupati se u moru...

    Ja se danas javim popodne kad saznam novosti. Trazila sam jucer listu po forumu ali nikak naci. Budemo vidjeli kaj Andydea kaze danas pa cemo refreshati!

  38. #1938
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Ja helikopterom letila za split. Pukao vodenkak, vise od 2 prsta otvorena, bez trudova. Sad cekam za radaonu. Justme, jucer, ja cu danas. Sretno mi!

  39. #1939
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Helikopterom wooow!! To je iscekivanje! Samo hrabro mislimo na tebe!

  40. #1940
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Justme, super si ti to odradila, bravo! A malena je bas velika s obzirom na tjedne. Uzivajte sad!
    Andy, sretnoooo, javi nam novosti cim prije!

  41. #1941

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Hah, tko ce sutra!? Andy sretno da bude kratko i slatko.

  42. #1942
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Jagodicabobica 8/7 (m)
    Alice in Chains 10/7 (m)
    Dar 20/8 (m)
    Ivana S 25/8 (m)
    Hula.hop 14/9 (z)
    Galicia 19/09 (x)
    Character 29/9 (m)
    Munkica 03/10 (z)
    Snekica 14/10 (×)

    Nema vise preskakanja reda na listi. Jagodice, Alice, sad cekamo vas

    Andy, jos jednom sretno!

  43. #1943
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Juuuuuuj koja prica! Helikopterom na porod! Nadam se da se ne bojis visine Andy, sretno od srca i javi nam se kad i kolko ces moci!

    Munkice, sad kad meni dr kaze "ostajete"!

  44. #1944

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Andy, sretnoooooo! Zelim da se zavrsi brzo i lagano! <3 Jao koja uzbudjenja i lijepe vijesti na forumu ovih dana.

    Munkice, sto se tice liste, kao da je krenula sa sredine pa unazad...po tome gledajuci ja bih mogla sutra. :D Salim se. Nemam nekih simptoma mada me sinoc boljelo sa desne strane stomaka i ledja uzasno ali sam se vise bila prepala da nije slijepo crijevo, no proslo je. Jedino sto mi od jucer daje mozda neki mali znak je sve cesca i meksa stolica kad idem na wc. A kad se sjetim da su od 29 tt cekali da rodim...

    Jagodice, javi se kada zavrsis pregled ili ako s pregleda odes dalje. <3

    Riri, drago mi je da ste dobro.

    Masnice, samo polako i neka te s nama. <3

  45. #1945

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Andy, sretno ti...filmski ti to odradujes, zelim ti sto laksi porod...samo mantraj "jos malo i gotovo"

    Justme, naravno da smo za pricu, samo polako...cestiram jos jednom...

    Ja sam u dnevnoj bolnici. Radim guk profile, vidjela sam bebicu. 1089 grama...woow, ona mala tockica. Sve mjere su u 1 dan s obzirom na tjedne. Dobila sam zeljezo da pijem i to je to.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  46. #1946
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hvala cure na podrsci. Evo da natipkam parrijeci dok cekam da me pozovu u boks. Dakle, jutros u 5:20 pocela mi curit plodna voda. Suprug me vozi na hitnu i tamo me babica oko 7 pregledava i ustanovi da sam otvorena preko 2 prsta, bez trudova. Zovu helikopter i oko 8:15 stizem u split. Bas je cool voznja, samo malo bucno haha. Ugl, pregledana oko 9, otvorena 3,5 cm, uzv dobar, ctg dobar, klistirana i sad cekam da me pozovu. Poceli mi lagani bolovi svakih par minuta ali za sad nije strasno. E da, moram nosit masku! Eee izrigat cu!

  47. #1947
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme Andy sreetno! Baš filmski haha!
    Suosjećam jako za masku, i ja sam s njom rađala. Znam da je grozno i totalno debilno. Spusti je malo kad više ne možeš, nema druge.

  48. #1948

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Andy sretno! Neka sve izvanredno ostane na helikopteru, sad zelim da se nastavi skolski i brzo!

  49. #1949

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jagodice, iscekujemo vijesti sa kontrole.

    Ja ne znam da li da idem sutra. Cula sam se sa klinikom prije nekoliko dana pa mi rekose da se javim na termin ako osjetim uredno pokrete ploda ili da dodjem 3 dana ranije sto je sutra na ctg, pregled i test na covid 19. Malca osjetim mada isla bih sigurno da nije krone a sad ovako ne znam sta da radim....mozda najbolje da cekam termin jer je on aktivan u trbuhu. Posteljica je 3. stepen ali to bi trebalo da je OK u ovom periodu. Vidjet cu jos do jutra hocu li ga fino i cesto osjetiti. Voljela bih i da idem, da znam da je sve OK i da vidim desava li se sta dole, a u isto vrijeme voljela bih izbjeci bezpotrebne odlaske radi korone jer kod nas ovdje zarazenih ima jako mnogo, ukljucujuci trudnice i porodilje....tako da...ne mogu biti pametna. Mozda se predvecer ili ujutro javim opet da vidim sta i kako.

    Andy, nadam se da sve protice brzo i lako. <3

  50. #1950
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Cureee! Micite me sa liste! Hahahaha! Ja rodila! Musko, 3350 g, 50 cm dug u 14:20. Taman na 38+1 tt. Sve je ok, vec sam u sobi a malca su uzeli okupat i cijepit. Bili smo skoro 2 sata zajedno nakon poroda. Posteljica je izasla skupa sa njim. Sad cu malo odmorit, jos sam pod dojmom. Ajmo cure, zaredajte se! Baby boom slijedi!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •