Mame molim pomoc. Zvala sam sos telefon nije se nitko javljao pokusat cu ponovno. Beba 14 dana, u rodilistu nadohranjivana. Dosli doma stalno na sisi trudim se iskljucivo dojiti,prvih dana me jvatala slabost i vrtoglavica zbog srozanog zeljeza pa bi mu navecer dala 30ml dohrane kad bi postao zivcan.Nakon toga iskljucivo dojila. Nakon 10 dana ga patronazna izvagala: porodjajna tezina 4 kg,otpusten sa 3760 a ona izvagala 3870. Kaze ne dobiva puno i da dajem nadohranu. Uplasila sam se da izgladnjujem dijete pa sam poslusala. Dojim ga cijeli dan,jedna pa druga sisa. On preko dana bude zivcan izmedju podoja i uopce ne spava pa mi je na sisi od jutra do popodne npr. i onda mu dam dohranu,napokon zaspe i odmori 2 sata kada ga budim i opet ispocetka. Medjutim on kao da trazi sve vise i vise i ja ga tesko mogu sama najesti. Izvagali smo ga opet nakon 12 dana tj. 2 dana nakon patronazne i imao je skoro 4 kg. Znaci sad je kilaza ok,pelena barem 6 dnevno zuto pokakanih ali kao da smo usli u zacarani krug sa tim nadohranama. Kada cu ga samostalno moci najesti? Kako da izbacim nadohrane a da mi nije aktivan na sisi od 0-24 i da ne dobiva premalo na tezini?