Stranica 6 od 10 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 464

Tema: Odbrojavanje 4/2019 by Andydea123 & Justme409

  1. #251

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    17

    Početno

    Hmm ja sam uhvatila peak, na nekoj lh trakici ovugnost. Desni jajnik mi otpada. Po menstrualnom kalendaru mi dananas ovulacija

  2. #252

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Jutros nije bilo vec nicega na ekranu. Razvit cu sliku. a i imam doma dva sa sjenicama.

    Jagodice, isti simptomi su mi kao prvi put. Trenutno su mi iritantni stalno piskenje (tri puta nocas) i zatvor, ali sve bi potpisala da ne dodu mucnine kao prosli put. Kako bi to bilo lijepo preskociti. Uzdam se u onu, svaka je trudnoca individualna No, samo neka bude tu jos 8 mjeseci, kako god!


    Lista za
    08.01.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985~~~~~~~~47.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~34.dc
    hula.hop~~~~~~~~~ 30.dc +
    JelenaR~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~ 23.dc
    mareelica~~~~~~~~~22.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~18.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 16.dc
    Character~~~~~~~~~16.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 13.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 9.dc

    Himalaya? Ja volim biti u pravu, reci mi da sam u pravu! JelenaR, koliko smo daleko od vjestice?

  3. #253

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Haha...hula hop Evo nema još M. Test pada sutra popodne ili petak ujutro ako ne dobijem do tad. PMS bolovi u trbuhu i cicama su i dalje prisutni, a o nervozi neću ni pričati.

  4. #254
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Himalaya držim fige da vještica ne dođeee
    i nadamo se novom dvostrukom odbrojavanju!! (najmanje dvostrukom!)

  5. #255

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Cure ja mislim da meni ni od ovog ciklusa nista. Opet me viroza poharaha. Mislim danas mi 16. Dc ali prije 6 dana bio zadnji odnos tako da ni dani nisu pokriveni...MM kaze da ne zeli forsirati.
    Vidim u vas se pravo zahuhtalo...neka neka, drago mi je da je veselo!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  6. #256

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Jao Hulahop, drago mi je da je i digitalac potvrdio. Ja ga nisam raidla ali eto kaze Jagodica da se izbrise.
    Ja Jagodice isto kao i ti sve testove cuvam, uradile smo skoro isti broj ahahahah. :D
    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Jutros nije bilo vec nicega na ekranu. Razvit cu sliku. a i imam doma dva sa sjenicama.

    Jagodice, isti simptomi su mi kao prvi put. Trenutno su mi iritantni stalno piskenje (tri puta nocas) i zatvor, ali sve bi potpisala da ne dodu mucnine kao prosli put. Kako bi to bilo lijepo preskociti. Uzdam se u onu, svaka je trudnoca individualna No, samo neka bude tu jos 8 mjeseci, kako god!


    Lista za
    08.01.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985~~~~~~~~47.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~34.dc
    hula.hop~~~~~~~~~ 30.dc +
    JelenaR~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~ 23.dc
    mareelica~~~~~~~~~22.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~18.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 16.dc
    Character~~~~~~~~~16.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 13.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 9.dc

    Himalaya? Ja volim biti u pravu, reci mi da sam u pravu! JelenaR, koliko smo daleko od vjestice?
    E draga...evo upravo je stigla.....jbg..bice bolje...idemo dalje....

  7. #257

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Hula hop čestitam
    Pisala sam na Novu god da mi je 5.dc ali ocito ti je promaklo
    Danas sam 12.dc, narucila sam ovulacijske trakice ali sumnjam da cu ih stici koristiti ovaj mjesec jer nece doc na vrijeme

  8. #258
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Yoyo, super za peak! I mene je uvijek jajnik razvaljivo na dan peaka.

    Himalaya jao drzim fige na najjaceee!

    Hula hop, ja sam si jedan bila pisnula kad je vec menga debelo kasnila, tek tolko jer sam htjela vidjeti tu debelu crtu hahaha. I to onaj plasticni iz Mullera jer mi je nekako lijep haha!

    Jelena, bas mi je zao

    Character, ako nista onda bar odmori i zaljeci se!

    Marelice pa di si ti

  9. #259

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    17

    Početno

    Ono sto me uvijek buni, a nisam ni dovoljno googlala je drugi dan svjetlija crtica na lh trakici. To znaci da je ovulacija bila ili??

  10. #260

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala cure, ali vještica nije iznevjerila. Došla je u velikom stil - 1dc. Sve ispočetka.
    Yoyo, a može bit. Ako si uhvatila peak, crtica će početi slabiti ili kompletno nestati. Meni odmah nestane drugi dan.

  11. #261

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    17

    Početno

    Nadam se da ce biti ovaj dobitni. Ako ne onda idem na ostale pretrage. Prvi put kad sam ostala trudna doslovno 2 ciklus nakon sto smo odlucili da zelimo bebu je dosao i plus. Rijesila sam se ureaplasme zadnji nalaz je pokazao da je vec godinu nemam tj. Da se ne vraca i da moram antibiotike piti.

  12. #262
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Himalaya, žao mi je Nema nam druge, nakon vještice u nove radne pobjede... Koliko sam skužila, od sljedećeg mjeseca krećete s postupcima na humanoj?

    Jagodice, evo me, pokušavam se vratit u normalu, nakon svih ovih blagdana, jela, pila i ostalog...
    Ali baš mi je to i trebalo, opuštenost, i toliko događaja, druženja, tako da napokon nisam brojala dane, kad su plodni, kad nisu, da moramo baš sad, već smo samo uživali.

  13. #263
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Joj Himalaya... Grlim drzi se

    Yoyo, meni je receno ako posvijetli da znaci da je folikul pukao, jer postoji opcija i da ne pukne a onda lh ne pada naglo nego postepeno. Meni bi peak trajao neka 24h a dal je to dobro ili ne, ne znam. Mi smo tih nekih tjedan dana svaki mj pokrivali tako da sam lh piskila vise onako usput i nisam previse to istrazivala da mi jos i one ne postanu stres.

    Mareelica, ajde bas dobro. Treba nekad zaboraviti na sve ako je moguce.

  14. #264

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hy cure,

    Evo ja očekujem O i ganjam ju trakicama + mjerenjem BT.
    Jučer kupila cink, selen i folnu pa sad to sve pijemo dragi i ja (jer sam čitala da je to dobro piti i muškima za spermaće).
    Dobila sam i tinkturu od imele pa pijem i to (navodno ne škodi uzeti za uravnoteženje ciklusa).
    Da li vi pijete neke dodatke ili sam samoja luda?
    Teta u ljekarni kad sam rekla sve što trebam me glasno upitala "jel vam to treba za trudnoću?!?"
    Posljednje uređivanje od Beck : 09.01.2020. at 10:27

  15. #265
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Beck, ja pijem jedino folnu.

    Općenito, uzimam 1 dnevno mega-daily-one kapsulu (sadrži visoke doze kompleksa vitamina B i vitamin C, esencijalne minerale, uključujući magnezij, selen i cink.), ali to iz razloga jer mi je slab imunitet, i bez njih sam svako malo prehlađena, bolesna itd...

  16. #266

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mareelica, uspjeli su me ubaciti još u siječanj na humanoj. Nastavljamo s pretragama tamo gdje smo stali u listopadu.
    Beck, ja pijem B i C vitamine (plibex i plivit c) jer isto imam slab imunitet. Ma da sad razmišljam da prestanem si boostati imunitet jer navodno ni to nije dobro za oplodnju. Kad se sjetim onih bezbrižnih godina s prve, druge godine fakulteta kad sam mislila da ću ostat trudna samo ako se pogledamo i koliko sam se opterećivala s time da nije dovoljna samo jedna zaštita. A sad 15 godina poslije druga priča...

  17. #267
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Jao, daaa!! Dio života provedeš boreći se da ne zatrudniš, i onda kad želiš, nikako....!
    Kad se samo sjetim prvi mjesec kad smo se odlučili za bebu... Ja sam mislila da obavezno zatrudniš čim se jedan mjesec ne paziš! Eventualno sljedeći mjesec! Već sam imala sve moguće umišljene simptome prije dolaska prve menge. Kao to je to, trudna sam sigurno

  18. #268

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno


    Joj tako sam i ja haha. Osjećala sam da sam trudna svaki dan prva tri mjeseca haha
    Što ti je život, ha? Valjda to tako mora bit.

  19. #269
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Hula.hop,pa cestitam!!!! Preuzimanje liste nosi srecu definitivno! Bas sam sretna! Nisam bas aktivna,popratim tu i tamo ali nisam puno na netu. Uglavnom,bila na pregledu prosli cetvrtak,sve ok,bebica se super razvija.cula sam bebine otkucaje i rasplakala se u ordinaciji. Sada sam vec u 12+4 tt i jedva cekam sljedeci pregled. mucnine su jos prisutne ali evo vec par dana sam bez povracanja tako da mogu rec da mi je malo lakse. Kako ste mi vi?
    Posljednje uređivanje od Andydea123 : 09.01.2020. at 16:24

  20. #270

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    09.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 31.dc +

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~ 24.dc
    mareelica~~~~~~~~~23.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~19.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 17.dc
    Character~~~~~~~~~17.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 14.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~13.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 10.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~2.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~1.dc

    Himalaya, JelenaR jako mi je zao Zelim vam svu srecu u iducem ciklusu..
    Andreya

  21. #271

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Zanemarimo prethodno prebrzo slanje poruke

    Lista za
    09.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 31.dc +

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~ 24.dc
    mareelica~~~~~~~~~23.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~19.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 17.dc
    Character~~~~~~~~~17.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 14.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~13.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 10.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~2.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~1.dc

    Himalaya, JelenaR jako mi je zao Zelim vam svu srecu u iducem ciklusu.. Mareelice, Yoyo javljajte se, super na opustenom pokrivanju.. i mi smo nekako taj prosinac veselo "odradili", nisam vise imala pojma kad mi je O.
    Cak sam i za NG popila koju casu vina, nadam se da bebe ne zamjera.

    Andydea bas lijepo! Meni je super da sam uletila i uhvatila listu Neka i bude lijepa trudnoca kao tvoja.

    Ja sam prije pila cuda, pisala sam. Sad pijem prenatal od Terranove i Omegu3. Koje opustanje naspram prije tjedan dana (dan mi je izgledao: konopljika, vrkuta, prenatal/omega, maca prah, prenatal/omega, konopljika). Uzas, bas tlakica. Negdje sam procitala da tijelo ne moze preraditi odjednom tu kolicinu vitamina (kad popijes vitamine odjednom - 2 kapsule). Pa ja jedne popijem poslije dorucka, druge poslije rucka/vecere. Mislim da sam to procitala u rodinom prirucniku za trudnocu.

    Bubamaro, ako citas javi se koji put kako si... Cesto te se sjetim.

  22. #272

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ne znam što da mislim..
    Jučer piškila trakicu u 14h i bila je dosta tamna (ali ne dovoljno) - taman sam pomislila da će sad krenuti tamniti i da dolazi O.
    Danas piškila 2 trakice - obje užasno blijede.
    To mi nebi bilo čudno da nemam iscjedak. Iscjedak je doduše više vodenkast, nisam sigurna jer vidim tek na gaćicama.. i to ne malo,nego baš onako dosta.. I upravo me dolje malo stezalo kao kad je O.
    A trakice 0 bodova...

    Ne znam tko je tu lud

  23. #273
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam što da mislim..
    Jučer piškila trakicu u 14h i bila je dosta tamna (ali ne dovoljno) - taman sam pomislila da će sad krenuti tamniti i da dolazi O.
    Danas piškila 2 trakice - obje užasno blijede.
    To mi nebi bilo čudno da nemam iscjedak. Iscjedak je doduše više vodenkast, nisam sigurna jer vidim tek na gaćicama.. i to ne malo,nego baš onako dosta.. I upravo me dolje malo stezalo kao kad je O.
    A trakice 0 bodova...

    Ne znam tko je tu lud
    Pozdrav... pik mozda bio izmedu toga i nisi uhvatila... ali prati jos mozda bude kasnije... tako bilo jednom i kod mene...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #274

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Beck, meni se cini da je O par sati nakon najvece vrijednosti LH. Sto znaci da upravo ovuliras ili si nedavno ovulirala. Hopsanje!
    Trakice ne pokazuju ovulaciju, nego razinu LH hormona. A O ide malo poslije.. Ako sam ja dobro shvatila

    https://www.plivazdravlje.hr/aktualn...nska-faza.html
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 09.01.2020. at 18:59

  25. #275

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    I ja sam tako naučila kao što je hula hop napisala.

  26. #276
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Beck, slazem se. Vjerojatno si propustila sam peak preko noci. Vodenast iscjedak je obicno za vrijeme O, znaci ako jucer niste danas i sutra stignete pokriti. Ako imas trakica isprati jos koji dan cisto za svaki slucaj.

    Andy, ajde drzim fige da se smire te mucnine skroz!

    Ja sam se svadala s muzem dal cemo raditi bebu u Sijecnju ili Veljaci. Na kraju smo ju napravili u Listopadu...3 godine kasnije
    Ja nisam pila nista osim folne od Solgara a i to sam znala zaboraviti. Sad pijem prenatale jedne i to je to.

  27. #277

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Zanemarimo prethodno prebrzo slanje poruke

    Lista za
    09.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 31.dc +

    Odbrojavalice

    Buncek~~~~~~~~~~ 24.dc
    mareelica~~~~~~~~~23.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~19.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 17.dc
    Character~~~~~~~~~17.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 14.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~13.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 10.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~2.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~1.dc

    Himalaya, JelenaR jako mi je zao Zelim vam svu srecu u iducem ciklusu.. Mareelice, Yoyo javljajte se, super na opustenom pokrivanju.. i mi smo nekako taj prosinac veselo "odradili", nisam vise imala pojma kad mi je O.
    Cak sam i za NG popila koju casu vina, nadam se da bebe ne zamjera.

    Andydea bas lijepo! Meni je super da sam uletila i uhvatila listu Neka i bude lijepa trudnoca kao tvoja.

    Ja sam prije pila cuda, pisala sam. Sad pijem prenatal od Terranove i Omegu3. Koje opustanje naspram prije tjedan dana (dan mi je izgledao: konopljika, vrkuta, prenatal/omega, maca prah, prenatal/omega, konopljika). Uzas, bas tlakica. Negdje sam procitala da tijelo ne moze preraditi odjednom tu kolicinu vitamina (kad popijes vitamine odjednom - 2 kapsule). Pa ja jedne popijem poslije dorucka, druge poslije rucka/vecere. Mislim da sam to procitala u rodinom prirucniku za trudnocu.

    Bubamaro, ako citas javi se koji put kako si... Cesto te se sjetim.
    Hvalla draga,,ma bit ce sta bude....makar brzo prode vjestica pa se bacamo dalje na posao,,nekad se mora uhvatiti������
    Posljednje uređivanje od JelenaR : 09.01.2020. at 20:17

  28. #278
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam se svadala s muzem dal cemo raditi bebu u Sijecnju ili Veljaci. Na kraju smo ju napravili u Listopadu...3 godine kasnije
    znači sve smo bile nadobudne!!

  29. #279

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj mareelica prvotno napisa Vidi poruku
    Jao, daaa!! Dio života provedeš boreći se da ne zatrudniš, i onda kad želiš, nikako....!
    Kad se samo sjetim prvi mjesec kad smo se odlučili za bebu... Ja sam mislila da obavezno zatrudniš čim se jedan mjesec ne paziš! Eventualno sljedeći mjesec! [emoji38] Već sam imala sve moguće umišljene simptome prije dolaska prve menge. Kao to je to, trudna sam sigurno [emoji38]
    Ja uvjerena bila nakon 1.mj da sam trudna...uvecer legnem i pomazim se po stomaku hahaahahaha. Silly me [emoji23]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  30. #280

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ja sam od Solgara potroslila 1 bocicu folne, iskreno dali su mi nju, iako sam kasnije cula da ima i kvalitetnijih?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  31. #281
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja folnu narucujem od cytoplan - pregna plan tablete. Super su. Krvna slika savrsena.. zeljezo na gornjoj granici di nikad nije bilo. Tako da ne mjenjam. Sad mi kasni narudjba pa mi je bas panika

  32. #282

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja stvarno sumnjam da je meni to bila O na trakicama..
    Znači taj dan u 14h je bila nešto malo tamnija nego inaće -niti blizu kontrolnoj.
    Taj isti dan oko 17h je bila skroz nevidljiva.
    Dan prije toga u 14h i 17h također skoro nevidljiva.
    Ako se nešto baš desilo kroz tu 1 noć upucat ću se

    Danas opet evo u 12h nevidljiva crta.
    Iscjedak je još tu, vodenast i polako postaje kao sluzaviji.

    Nadam se da nisam fulala O i da sam samo zbunjena

  33. #283

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Ja pijem od Terranove prenatal, isto narucujem online ili preko frendice iz Londona. Kod nas je Terranova dosta skupa, u UK je puno jeftinija. U Srbiji je registrirana, kod nas nije. Gledala sam sastav ovih koje pije Justme i one mi se cine super (imaju samo folate).
    Bolje bi bilo piti folate ne folnu kiselinu. Ja imam mutaciju gena (MTHFR i PAI) zbog kojih mi tijelo ne preraduje folnu, cak mi folna blokira receptore za eventualne folate iz hrane (pretraga nakon miss ab). Ako nemas taj problem i folna je ok. Vecina prenatal tableta u RH ima kombinaciju folne i folata. Pojednostavljeno, folna je kemija, folati su u hrani. Jedino Solgar ima ciste folate, ali oni pak nemaju B6 i B12 koji su potrebni za apsorbciju B9 (folata/folne). Ili se opusti i pij bilo koje prenatal Meni je inace krvna slika ok pa ne znam je li do vitamina.
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 10.01.2020. at 12:30

  34. #284

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Meni se pokazalo najsretniji keks svaka dva dana, ne mozes fulati, a nije precesto radi spermica.. naravno, ako to bas nije opcija ako cesto netko od vas putuje.

  35. #285

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hula hop puno hvala na savjetima, nisam znala za razliku između folne i folata!
    Kad dođem doma moram pogledati - ali mislim da ja imam od solgara...
    A za keks svaka 2 dana -- mi se trudimo u vrijeme kad ja mislim da su plodni dani tako raditi pa valjda ćemo nešto pokriti!
    Ja se taman danas vraćam s puta pa se nadam da nisam omašila onaj jedan dan kad mi je bila malo tamnija trakica!
    Možda se bezveze paranoiram a i načula sam da iscjedak kože biti od ove tinkture imele koju pijem!
    U svakom slučaju budem vidjela

  36. #286
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Beck, a jesi do sad hvatala uredno peak s tim trakicama?

  37. #287
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Eee to to hula hop. I ja imam djelomicnu mutaciju toga pa smo zato i narucili ove. I jeftinije su od ovih svih kod nas. Oko 200tinjak kuna 3 kutije. To je za 3 mj.

  38. #288

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ovo mi je prvi put da koristim trakicetj. Prvi ciklus.
    Za probu sam popiškala par trakica prošli ciklus - par dana prije menge - i bila je vidljiva crta - skoro kao sad što mi je bila (znači dosta vidljiva)
    Stavim vam slike kad dođem doma.

    A trakice koje koristim se zovu pro matris , naručujem ih s njemačkog amazona i ne mogu nigdje naći info koliko su osjetljive

    Pcos nemam (bar mislim da nemam) tak da nije to.

    A gle možda jednostavno imam iscjedak zbog imele, bolove dolje možda imam jer mi se nešto spomrdalo , a ovulscije će biti kroz koji dan?
    Budem vidjela...

  39. #289

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Beck, jesi li se keksala prije peaka? Mi smo prvi ciklus sa trakicama uspjeli. Par dana prije naznake peaka i kada su bile skoro iste jer nismo bili u mogucnosti tada keksati se s obzirom da sam bila na drugom mjestu. Upalilo iz prve! Prije trakica dva ciklusa jok.

  40. #290
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Beck, a znaju one kroz ciklus tamniti pa svijetliti, tako da nastavi pratiti. Nadam se da nemas preslabu osjetljivost.
    Ja sam iskreno s tim trakicama imala faze kad bi me samo frustrirale, a realno one nista ne jamce, samo da je lh u tijelu porastao. Mislim da i dalje nisu priznate u medicini. Tako da koliko koristi toliko nekad i iznerviraju.

  41. #291

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Pošto sam ja na putu nije ovaj ciklus pao keks još uvijek!
    Zakazala sam termin za sutra ujutro za hopsanje
    Nakon toga svaki drugi dan -a cjelo vrijeme ću i piškati po trakicama pa da vidim što kažu.
    Svaki put me sje..u poslovna putovanja!
    Ja se nadam da ono nije bio peak, mislim si nemoguće!
    A na netu sam našla slike od žena koji cjeli mjesec piškaju po tim trakicama pa gledam kako njima isto malo bude tamno pa svijetlo! Mene zbunio moj iscjedak i boluckanje ...
    Hvala vam, vi ste me malo umirile jer sam paranoična i taman sam se uvjerila da po kalendaru ću ovaj tjedan pokriti O - zbog putovanja - i onda me trakice zeznu pa zabrijem da mi je O u tijeku :D

  42. #292

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Iscjedak kod ovulacije je proziran i rastezljiv. Doslovno ga kao žvaku možeš rategnuti između prstiju. Bez mirisa i nije vodene teksture u smislu da će ti ostaviti mokar trag na gaćicama. Normalno je da ti trakica malo svijetla, malo tamna. Svima je tako. I ja sam često na poslovnom putu, ali te dane ne nosim trakice sa sobom jer ionako mi nemaju smisla osim ako neću hopsati s nekim strancem. Šalu na stranu... Ubedirana sam tada pa mi je lakše da ne znam što se događa. Pišnem kad se vratim i krenem u akciju.

  43. #293

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Meni je 1. dc, nisam se ni nadala jer nismo pokrili.

  44. #294

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Uh Himalaya hvala na objašnjenju.
    Sad pratim baš sve to prvi put... Prije mjesec dana bi rekla da imam ovulaciju zbog svega ovoga ali rto prevarila bi se.
    Malo sam se preispitivala i googlala i može biti da me dolje boli zbog crijeva (da, izgleda da je moguće jer prwteći taj osjećaj i često odem na wc nakon toga) a iscjedak je kao što i ti kažeš tek vodenast a ne eggwhite.
    Ja sad svaki dan pišam trakice da uopće naučim kako mi ide ciklus.i kad mi je O.
    Jučer su opet bile jako svijetle tako da za sada još ništa.

    I sad sam se sjetila da sam prošli mjesec mislila da smi pokrili O u ovom istom razdoblju zbog simptoma.
    I onda negdje 22 DC sam imala 1 dan baš bolove dolje - za koje sam samu sebe uvjerila da su tu zbog trudnoće
    A sad kad razmišljam - možda je to bila O... I možda se cijeoo vrijeme u krivo vrijeme keksam jer nemam pojma kad mi je ustvari O.
    Tak da pratim i dalje

  45. #295

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    12.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 34.dc +

    Odbrojavalice

    mareelica~~~~~~~~~26.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~22.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 21.dc
    Character~~~~~~~~~21.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 17.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~16.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 13.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~5.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~4.dc
    Buncek~~~~~~~~~~ 2.dc

    Jucer smo putovali nazad, nisam znala da mogu biti tako umorna i zeljna doma Sutra ce mi se valjda javiti ginekologica ili joj popodne kucam na vrata

    Mi imamo srecu pa ne putujemo poslovno. Tako da smo svaki drugi dan od pocetka do kraja hopsali. Ako ima O nema greske. Zato mi je tako bio smijesan potpis Jagodice kad sam dosla
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 12.01.2020. at 10:31

  46. #296

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Ja sam baš jako često na putovanju.
    Nadam se da će O uskoro jer za 8 dana već idem na 3 dana put...(20.1.) I onda opet idem 27.1. na tjedan dana... uuuh
    Tako da prizivam ovulaciju i slijedećih tjedan dana

    Mi smo malo lijeni za svaki drugi dan keks, priznajem iskreno divim vam se!
    Tako sigurno ne budete fulali O!

  47. #297

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ja sam primjetila da mi obrazi gore za vrijeme ovulacije. Jednostavno se osjećam kao da imam temperaturu, a i libido mi poraste. Naravno, budem i tanka s živcima. Iscjedak i trakice samo potvrde moju sumnju. Međutim, zbog pcos često imam i anovulatorni ciklus. Najbolje je svaka dva dana jer tako je nećeš zaobići,a spermići se stignu obnoviti.

  48. #298
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Dobro jutro!
    Ja ne znam šta je ovo, ali mene već tjedan dana grudi bole, a narasle su najmanje za broj! Jutros se probudim, a one bole za poluditi! Ne smijem ih dotaknuti.
    Nije mi jasno... Pogotovo da su tak narasle u drugom dijelu ciklusa. Shvatila bih da se ovo događa tik pred M... Ali trebam dobiti tek za 4-5 dana. A one bujaju zadnjih tjedan dana... inače nemam bolne grudi pred M i slično...

  49. #299

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mareelice, tko će ga više znat. Rekla si da ste bili prilično opušteni za blagdane Pričekaj još par dana i pišni test.

  50. #300
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Mareelica, ne bi ti htjela davati lazne nade ali bolne grudi su obicno prvi znak. Iako ako je vec tjedan dana tako onda je nekako rano pocelo, ali drzim fige da nas i ti razveselis testom!

    Mi smo po pitanju pokrivanja iskusavali sve. I svaki dan, i svaki drugi, i po dva puta na dan peaka... Ko ce ga znati.

Stranica 6 od 10 PrviPrvi ... 45678 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •