Stranica 9 od 10 PrviPrvi ... 78910 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 464

Tema: Odbrojavanje 4/2019 by Andydea123 & Justme409

  1. #401
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Poslano [emoji173] odoh skoknuti po clearblue digitalni test. Ne mogu vjerovati

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Jesam pojavila se slika.... cestitam draga!!!!

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  2. #402

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Srce ce me ostaviti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Drži se! Plače mi se od dragosti, ti hormoni!

  3. #403

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Pa bravo character! Tako to ide!

  4. #404

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Clearblur digital test uraden upravo sad pokazuje + i 2-3 tjedna...ne mogu docekati da dođem sa posla i da kazem mužu

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  5. #405
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ajme Character, pa divne vijesti! Čestitam!

  6. #406

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Kako možeš uopće biti na poslu? Ja bih nešto izmislila i cerekala se do doma. Čestitam! Nisi li rekla da niste baš pokrili ovaj ciklus? Hahah

  7. #407

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Character čestitaaam ))

  8. #408

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Kako možeš uopće biti na poslu? Ja bih nešto izmislila i cerekala se do doma. Čestitam! Nisi li rekla da niste baš pokrili ovaj ciklus? Hahah [emoji38]
    Imam sama svoj ured i zatvorila sam se i pravim se nevidljiva i nista ne radim i cekam kad ce proci vrijeme da idem doma. Ne mogu mailove citati, nista.
    Nikad manje al ocigledno dobitno. Bila sam taj period uuuuzasno bolesna, upala grla i nisam htjela antibiotike kao da sam znala

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 21.01.2020. at 16:05

  9. #409

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ljudi al mene boli sve identično menstruaciji. Upravo sam skinula ulozak koji nosam jos od bolova u petak (ne isti naravno hahaha) [emoji23] malo mi se samo vise spava, to primjecujem. Grudi isto kao menstruacija. Mucninu sam imala isto kao kad trebam dobiti taj dan, tko to ima, znat ce o cemu pricam

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  10. #410

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Hvala, hvala vam svima...
    Ovo je doslovno čudo u ovim teskim vremenima kakve prozivljava moja obitelj.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  11. #411

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Ljudi al mene boli sve identično menstruaciji. Upravo sam skinula ulozak koji nosam jos od bolova u petak (ne isti naravno hahaha) [emoji23] malo mi se samo vise spava, to primjecujem. Grudi isto kao menstruacija. Mucninu sam imala isto kao kad trebam dobiti taj dan, tko to ima, znat ce o cemu pricam

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Koliko je lakše čitati kad je netko paničan, nego biti u panici. Ovako vidim kako to sve bezazleno izgleda Samo nemoj ići vaditi betu! Ostarila sam 5 godina radi te bete.

    Uživaj s mužem danas u sreći. Joooj!

  12. #412

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Imaš puno iskustva žena na forumu koje su napisale da su danima nosile uloške jer su "čekale svaki čas". Kod nekih žena je očito isto kao da ćeš dobiti menstruaciju. Uživaj jer je jedan duži period nećeš dobiti!

  13. #413

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko je lakše čitati kad je netko paničan, nego biti u panici. Ovako vidim kako to sve bezazleno izgleda Samo nemoj ići vaditi betu! Ostarila sam 5 godina radi te bete. [emoji38]

    Uživaj s mužem danas u sreći. Joooj! [emoji813]
    Susjeda mi je ginekolog pa cu je ujutro zovnuti i sve po njenim uputama. Sve me strah da ne dobijem pa da ovo ne bude biokemijska

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  14. #414
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Prvi simptomi trudnoće i pms su stvarno jako jako slična stvar.

    I kod mene je bilo sve isto.. Najočitiji simptom mi je bio totalno debilan, jela sam kebabe tih dana. Inače mrzim kebab, gadi mi se. Brzo mi se počeo opet gaditi, ali tih prvih dana sam ih otimala od muža.

  15. #415

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Susjeda mi je ginekolog pa cu je ujutro zovnuti i sve po njenim uputama. Sve me strah da ne dobijem pa da ovo ne bude biokemijska

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Prenesi mi odmah sve upute. I ja sam se toga jako bojala, zato sam i išla vaditi betu... Ako sam dobro shvatila, danas su ti tek izostale stvari, a digitalni test ti pokazuje 2-3 tjedna trudnoće (i to s dnevnim, ne jutarnjim urinom) - po tome, onako laički, mi se čini da ipak imaš dosta visoku razinu hcg-a zasad... Razumijem paniku, ali zasad možeš samo pozitivno. Želim ti čim više radosti radi plusića i čim manje strahova. Čudo ne pita kad će doći

  16. #416
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Character cestitam od srca! Cuj ona ne zna dal je pozitivan a test vriiiiiiisti hahaha!
    Jel tebi to i menga kasni vec kad baca 2-3 tjedna?
    Kaj se tice tog osjecaja ko da menga dolazi, i u pms-u i u ranoj trudnoci porastu isti hormoni. Samo kad nije doslo do oplodnje onda naglo nestanu i krene krvarenje. Simptomi dapace i moraju biti isti samo sto je to jako zbunjujuce! Kad smo kod zbunjujuceg, dobrodosla! Bit ce ti sad veselo do pregleda haha. Probaj si sto vise ponavljati da je endorfin (hormon srece) dobar za trudnocu i sto manje negativno.

    I ja sam bila prehladena kad smo bebu sklepali haha!
    Ali znala sam biti i prije, pa nista. Da ne bi sad vi ostale hodale s mokrom kosom okolo!

  17. #417

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    17

    Početno

    Cestitam character zelim sve najljepse.
    Meni pisite 1dc

  18. #418

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Prenesi mi odmah sve upute. I ja sam se toga jako bojala, zato sam i išla vaditi betu... Ako sam dobro shvatila, danas su ti tek izostale stvari, a digitalni test ti pokazuje 2-3 tjedna trudnoće (i to s dnevnim, ne jutarnjim urinom) - po tome, onako laički, mi se čini da ipak imaš dosta visoku razinu hcg-a zasad... Razumijem paniku, ali zasad možeš samo pozitivno. Želim ti čim više radosti radi plusića i čim manje strahova. Čudo ne pita kad će doći
    Na danasnji dan bi trebala doci M, test je rađen sa podnevnim urinom i pokazuje 2-3 tjedna. Meni je isto cudno malo moram priznati.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  19. #419

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Zadnja menstruacija bila 24.12.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  20. #420

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Zadnja menstruacija bila 24.12.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Mi smo razlike cca 14 dana. Meni ciklus traje od 28 do 35 dana, radila sam digitalni test na 29 dan i pokazao mi je 1-2 tjedna trudnoce. A beta mi je 34-36 dc bila dosta visa od prosjecne. Mislim da zasad nemas brige. Koliko sam ja guglala, rizik za biokemijsku postoji dok se trudnoca ne moze UZV potvrditi, a to je cca do kraja 5 tt (tebi cca jos 6 dana). No, to je samo statistika, tako je glupo s njom se plasiti ili tjesiti. Stvarno ne znam zasto sve moram guglati. To je bolest. Uzivaj u veseloj vijesti s muzem, zovi ginekologicu, odmaraj i pomalo. Sad je sve korak po korak.

  21. #421
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Vjerojatno ti je bila ranije ovulacija. Evo ja sam nasla sliku testa i 22 dana nakon zadnje menge mi je bacalo 1-2. Pa cak i logicno da tebi baca 2-3 posto je proslo 28 dana. Koji god urin da koristis isto ce ti biti, ja sam vecinu svojih testova piskila posljepodne. Ovulacije su mi bile negdje izmedu 10 i 12dc.
    Ma ajde super da se vidi tako lijepo!

  22. #422

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Jedna anegdota od danas. Dajem ja muzu upakirane testove u kutijicu od lancica. Gelda pa mu nije jasno. Pa kad sam mu objasnila, pita "ovo 2-3 znaci dvoje do troje djece, jel?" [emoji23]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  23. #423
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    ajme character
    čestitaaaaam

  24. #424

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Jedna anegdota od danas. Dajem ja muzu upakirane testove u kutijicu od lancica. Gelda pa mu nije jasno. Pa kad sam mu objasnila, pita "ovo 2-3 znaci dvoje do troje djece, jel?" [emoji23]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Hahaha, odlicno!

  25. #425

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hula.hop sretno danas na pregledu!
    Character, joj ti muški. Nekad im stvarno treba crtat, a i kad "nacrtaš", opet im nije sve jasno.

  26. #426

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    22.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 44.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~~~33.dc
    Character~~~~~~~~~31.dc +
    Pikulica1985~~~~~~~ 25.dc

    Odbrojavalice

    Beck~~~~~~~~~~~~ 23.dc
    Calista~~~~~~~~~~~ 19.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~15.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~14.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~12.dc
    anita83~~~~~~~~~~~ 4.dc
    mareelica~~~~~~~~~~4.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 3.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~~2.dc



    Character, kako si? Pearl, hoćemo još tebe pričekati pa idemo na novo odbrojavanje? Himalaya spremno čeka!

    Mi imamo srčeko, 2.8mm, odgovara 5+6, po ZM je 6+2. Jedna od onih mojih mutacija (PAI) joj je sumnjiva pa me poslala na provjeru za uzimanje antikoagularne terapije, naručila sam se za ponedjeljak. Inače sve rutinski i u redu, za 3 tjedna je kontrola. Od sutra sam na bolovanju do kraja 12 tt pa se veselim da ću se odmoriti koliko me traži, a i mučnine su lagano krenule...

  27. #427

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ja sam odlicno, "menstrualni bolovi" prestali, jako se osj1ecam naduto, zapusem se strasno a inace super kondiciju imam sa svojih 49 kg. Pospana i dalje. Zbunjena uglavnom. Koncentracije nemam nikako, mucnine nemam, mozda mozda nesto blago ujutro al skoro pa i neprimjetno

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  28. #428

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Hula.hop, nakon koliko si ti zvala svoju ginekologinju? Ne znam jel mi rano?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  29. #429

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Pa zvala sam odmah ali je otišla u mirovinu i nije se javljala, a ja sam bila na skijanju. Kad sam se vratila sam tražila zamjenu, našla je prošlu srijedu (5+2) i danas obavila prvi pregled (6+2). Možeš je zvati već sad, ona će te ionako naručiti kako te misli naručiti. Različite su prakse ginekologa kad bi bilo pametno na prvi pregled, najkasnije do 10 tt. Mislim da malo ranije naruče cure koje su imale spontani ranije, čini mi se tako po mojim poznatima. Realno, ako imaš strpljenja, najbolje je pričekati 7tt, tada bi trebalo biti srčane akcije, sve ranije je igra živcima. Doduše, meni je igra živcima i čekanje Nazovi i javi

  30. #430

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Nazvat cu danas ili sutra. Ja sa 4+1 i sve mi nevjerovatno zvuci pa kontam mozda bolje pricekati jos malo.
    Jel spominjao netko ono ovdje da ima kao simptopm trudnoce vjetorove??? Hahahahaah

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  31. #431

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mislim da je netko napisao da su vjetrovi dosta gadni u trudnoći haha
    Bravo cure! Hula.hop
    Ja sam u niskom startu haha

  32. #432

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da je netko napisao da su vjetrovi dosta gadni u trudnoći haha
    Bravo cure! Hula.hop [emoji813]
    Ja sam u niskom startu haha
    Bome jesu [emoji23][emoji23][emoji23]

    Drz' se himalaya

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  33. #433

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Bome jesu [emoji23][emoji23][emoji23]

    Drz' se himalaya

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Jesu, pisale su cure Meni je i bilo toga, ali sad se smirilo. Žderala sam ciklu pa uglavnom to povezujem s tim. Sad su mi glavni simptomi i dalje stalno piškenje, umor sve jači, nizak tlak i mučnine. Mučnine nisu još na stadiju da mi se gadi sva hrana, samo neka (mljeveno i sl.), ali ujutro i kad pojedem mi bude baš baš zlo i više manje konstantno blaga slabost. A ovaj tjedan kreću ti ne baš divni dijelovi trudnoće. Neka, izdržat ćemo, samo neka se bebe drži!

  34. #434
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Hula Hop, super da ste srceko culi! E bas mi je drago! Sad malo opustenije dalje?

    O da, vjetrovi! Nisu konstantni ali imat ces dana kad neces ici u javnost haha!

    Sretno svima!! Himalaya, priprema pozor haha!

  35. #435
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Hula.hop sretno
    Ako bude novo odbrojavanje ja bih vrlo rado preuzela listu Vidim da je to dovoljno za zatrudnit haha

  36. #436
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Aaaa cestitam na plusicu i cestitam na srceku. To je to. Krenulo ♡

    Character i ja sam bila.bolesna u ciklusu dobitnom. Ali sto kaze jagodica, i prije sam znala pa... nemojte riskirati upalu namjerno da nebi bilo cuda.
    I da, vjetrovi.... uf kad se sjetim. Sreca prestali su nakon par tjedana jer bi me zabranili ko i plastiku. Mislim da sam barem jednu ozonsku rupicu ja uzrokovala, a da ne spominjem da bi me hitler sigurno dobro placao. Znaci meni je vilo muka od same sebe. Ne znam kako se odjednom moglo toliko nesto promjeniti i da sam takav smrad.mogla proizvesti. U soku sam jos uvijek.
    P.s. kad bi me muz pitao jesam li normalna (?!!!) Da cu ga ubiti okrivila bi njega jer je to i njegovo djete i to su sigurno njegov dio gena. Slobodno iskoristi ako budes u teskim pozicijama.

  37. #437
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Srce ce me ostaviti.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Cestitaaaam! Sad ponovno dvostruko odbrojavanje. Krenulo pozitivno u zadnje vrijeme,neka!

  38. #438

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Jedna anegdota od danas. Dajem ja muzu upakirane testove u kutijicu od lancica. Gelda pa mu nije jasno. Pa kad sam mu objasnila, pita "ovo 2-3 znaci dvoje do troje djece, jel?" [emoji23]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Malo se stiltal. :D Čestitam! Mene ni u prvoj, ni u drugoj trudnoci nisu mucili vjetrovi i nisam bila bolesna. Tesko je biti bolestan po ljeti.

  39. #439

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Danas sam 4+2 po zadnjoj menstruaciji. Jos ne vjerujem. Mirisi su mi preintezivni. Kuham grah jucer, uzas, sve smrdi, dinstani luk, suho meso...jedem bananu jutros na silu, a najrade bi je povratila.
    Jedva cekam pregled. Ja vam imam gen za blizance [emoji16] baka (mamina mama) je rodila jednojajcane blizance, 1. Rođaka (mamine sestre mala) pa mi se svasta mota po glavi. Padne mi na pamet taj scenarij pa mi smijesno i strasno u isto vrijeme hahah. Zanima me ima li medu vama aktivnih planinarki? Jel netko od vas planinario u 1. Trimestru? Ja sam na pilatesu 7 godina i planiram nastaviti dokle god se dobro osjecam. Trenerica je zavrsila obuku i za trudnice tako da ce meni davati zamjenske vjezbe...

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  40. #440

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Buncek prvotno napisa Vidi poruku
    Malo se stiltal. :D Čestitam! Mene ni u prvoj, ni u drugoj trudnoci nisu mucili vjetrovi i nisam bila bolesna. Tesko je biti bolestan po ljeti.
    Kaze prvo sam mislio da sa ovim mjerim šećer u krvi [emoji23]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  41. #441

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ja ti ne bih preporučila planinarenje zbog povećanog broja otkucaja srca, ali i visine iznad 2500 se ne preporučaju trudnicama zbog smanjene gustoće zraka. Ne znam na koliko planinariš i koliko boraviš na planinama i nosiš li težu opremu, ali ako je trudnoća uredna mislim da sat - dva lagane šetnjice kroz prirodu neće škoditi. Međutim, pitaj svoju doktoricu/doktora što možeš, a što ne. Super je što ti je instruktorica pilatesa završila te trudničke vježbe!

  42. #442
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Broj otkucaja srca se vec odavno ne smatra mjerilom rizika. Nekada je preporuka bila vjezbanje do cca 140-150 otkucaja u minuti. Buduci da smo sve razlicite i u razlicitoj formi, mozes vjezbati sve dok pri tome mozes odrzavati normalan razgovor. Netko crkne cim lagano potrci, netko moze normalno trcati i cavrljati. Razlika je velika. Znaci, bitno je da se ne zapuses jer kod intenzivnog vjezbanja se povecava koncentracija kisika u krvi, raste broj otkucaja srca i protok krvi krvi kroz misice se povecava. Krv se vraca u pluca i moze doci do kratkotrajnog smanjenja oksigenacije nekih organa, ali to je ako izvodis intenzivne vjezbe (endurance) nakon kojih ces lezati zbog muskulfibera. Sto ces u trudnoci, naravno, izbjegavati.
    Umjereno vjezbanje je ok. Sve ovisi sto podrazumijevas pod planinarenjem.
    Posljednje uređivanje od Munkica : 23.01.2020. at 10:56

  43. #443
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Evo link s preporukama o vjezbanju NHS-a (National Health Service) kojeg smatram relevantnim:

    https://www.nhs.uk/conditions/pregna...ancy-exercise/

  44. #444
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Character, ja nisam planinarka ali volimo po sumi setati. Zapravo ostala sam trudna nakon izleta na zeleni vir. Skoro sam umrla dok sam se po povratku penjala gore prema Slunju. Tamo negdje prvi tjedan nakon kasnjenja smo isli na Plitvice i obisli ih citave. Isli smo i prije nekih mj dana malo po Sljemenu setati. S time da je to sve setnja, s planinarenjem nemam iskustva. Ali pazi samo da se ne poskliznes negdje.

  45. #445

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Ja sam izracunala da je moj odnos bio 10. Dc., nakon toga sam imala potražnu akciju na dosta pristupačnom terenu kao gorski spašavatelj (2 dana nakon odnosa i trajala je cijelu noć i bilo je -7), 3.dan se grlo upalilo i temp. 4.dan planinarski pohod u kanjon po izuzetnoj buri cca 17 km duga ruta, 5.dan temperatura i upala grla, gubitak glasa i sl. Sljedeci odnos 20dc. Starost po testu pokazuje 2-3tj pa razmisljam da je dobitni odnos bio 10.dc. jel sad iz ovoga napisanog shvacate zasto sam u nevjerici [emoji23]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  46. #446

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam izracunala da je moj odnos bio 10. Dc., nakon toga sam imala potražnu akciju na dosta pristupačnom terenu kao gorski spašavatelj (2 dana nakon odnosa i trajala je cijelu noć i bilo je -7), 3.dan se grlo upalilo i temp. 4.dan planinarski pohod u kanjon po izuzetnoj buri cca 17 km duga ruta, 5.dan temperatura i upala grla, gubitak glasa i sl. Sljedeci odnos 20dc. Starost po testu pokazuje 2-3tj pa razmisljam da je dobitni odnos bio 10.dc. jel sad iz ovoga napisanog shvacate zasto sam u nevjerici [emoji23]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Edit: Dosta nepristupacnom terenu (ne da mi ispraviti)

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  47. #447

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Nisam školovala, ali ja bih na tvojem samo na sastanke i druženja u bazu. Potrage po nepristupačnom terenu me ne bi tako skoro vidjele. Bila bih logistika eventualno. Isto tako mogu reći svaka čast!

  48. #448
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma character samo opušteno. Vidim imas iskustva u planinarenju. Kreni lagano. Ako vidis da ti je naporno sjedi i odmaraj. Puuuuno lakse ces se umoriti. Barem ja, samo od monologa neki put kao da sam trcala... pitaj gin naravno prije zadnje odluke, ako se osjecas ok i sve je u redu vjv ti nece braniti nista.

  49. #449

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    E curke kako ste mi...evo ako zelite jedan receptic ako koja ima problem sa zeljezom i krvnom slikom opcenito...meni je pomoglo puno poslije vm
    Evo recept:
    200gr cvekle
    200gr mrkve
    200gr limuna
    200gr oraha
    200gr meda
    200gr grozdica
    Sve skupa u blenderu izmiksate i stavite u teglicu i prije obroka po jednu kasiku pojesti..probajte nije loseg ni ukusa....(limun oguliti i popoloviti ga)

  50. #450

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    23.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 45.dc +
    Pearl 22~~~~~~~~~~34.dc
    Character~~~~~~~~~33.dc +
    Pikulica1985~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Beck~~~~~~~~~~~~ 24.dc
    Calista~~~~~~~~~~~ 20.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~16.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~15.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~13.dc
    anita83~~~~~~~~~~~ 5.dc
    mareelica~~~~~~~~~~5.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 4.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~~3.dc

    Character, svaka cast! Jesi za otvaranje novog odbrojavanja sutra?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •