Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 464

Tema: Odbrojavanje 4/2019 by Andydea123 & Justme409

  1. #301
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Iskreno, čini mi se nemogućim da je ovo znak trudnoće jer je stvarno prerano počelo... Al one bujaju ko lude, poludile su

  2. #302

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj mareelica prvotno napisa Vidi poruku
    Dobro jutro!
    Ja ne znam šta je ovo, ali mene već tjedan dana grudi bole, a narasle su najmanje za broj! Jutros se probudim, a one bole za poluditi! Ne smijem ih dotaknuti.
    Nije mi jasno... Pogotovo da su tak narasle u drugom dijelu ciklusa. Shvatila bih da se ovo događa tik pred M... Ali trebam dobiti tek za 4-5 dana. A one bujaju zadnjih tjedan dana... inače nemam bolne grudi pred M i slično...
    Mene takvi bolovi u grudima uhvate tocno 10 dana prije M. Ko svicarski sat tocno. Ne mogu spavati na stomaku, moram paziti koji grudnjak itd

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  3. #303

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Tako je i meni. Počnu me bolit par dana nakon ovulacije pa sve do M.

  4. #304

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je i meni. Počnu me bolit par dana nakon ovulacije pa sve do M.
    Bas gledam da sam 21.dc a grudi me bole užas od jucer...eto. nekad prije je bilo donji dio leđa 7 dana prije...al to je prestalo. Sad su grudi

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  5. #305

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    13.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 35.dc +

    Odbrojavalice

    mareelica~~~~~~~~~27.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~23.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 22.dc
    Character~~~~~~~~~22.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 18.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~17.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 14.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~6.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~5.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~3.dc

    Mareelice, držim fige. Meni su cice raspoloženja "ne diraj". Kad sam se vratila s puta, moji me stišću i grle, a meni cice pucaju
    Zatvor je hvala bogu bio posljedica putovanja, ne trudnoće. Inače sam baš super, osim što bi puno više odmarala nego prije i što piškim puno.

    Konačno sam dobila ginekologicu, no ona je otišla u mirovinu i sad su razbacani jer nemaju zamjenu nego formiraju tim. Kaže sestra da je najbolje da dođem za nekih 2,3 tjedna, kad mi bude 7+0/8+0. Štitnjaču ću provjeriti preko uputnice doktorice opće prakse pa načelno ni ne moram ranije kod ginekologice, ali mi se to čini tako dugo. Kad ste trudnice išle na prvi UZV? Ja sam prošli put išla na 6+4, imali smo jedno srčeko, drugo se nije čulo (na 9+1 nije ni bilo druge GV).. Sad opet razmišljam, bar da izvadim betu da se umirim dotad Kad prestaje opasnost od biokemijske? Baš se grozim nje..
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 13.01.2020. at 14:40

  6. #306
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Držim i ja fige za plusiće.

    Hulahop, ja sam išla isto tako u 6. tjednu prvi put.
    Ne znam točno kad prestaje opasnost od biokemijske, ali općenito rizik od pobačaja se smanjuje nakon prvog tromjesečja.
    Ja sam za svoju biokemijsku saznala par dana od pozitivnog testa. Vadila sam betu, bila je premala i odmah mi je rečeno da je to biokemijska. Nakon dan, dva počelo je i krvarenje.

  7. #307

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Držim i ja fige za plusiće.

    Hulahop, ja sam išla isto tako u 6. tjednu prvi put.
    Ne znam točno kad prestaje opasnost od biokemijske, ali općenito rizik od pobačaja se smanjuje nakon prvog tromjesečja.
    Ja sam za svoju biokemijsku saznala par dana od pozitivnog testa. Vadila sam betu, bila je premala i odmah mi je rečeno da je to biokemijska. Nakon dan, dva počelo je i krvarenje.
    Znam to za prvo tromjesečje. To ću paničariti kad otpaničim biokemijsku. Noćas sam imala noću moru. Čitala sam da je šansa za biokemijsku 50% i to je dok se trudnoća ne može utvrditi UZV, nakon toga je 15-20% do kraja 12 tt. Naravno, ako nemaš sreće dosta ti je i 0,01%, ali nekako bi lakše disala da prođe bar taj dio dok je moguća biokemijska. Znam da bi bilo najpametnije ne čitati, ali ebiga..
    Odo ja sutra vaditi betu Kako se vadi, svaka dva dana tri puta? Što kad je treći put subota, prebacim na ponedjeljak?

  8. #308
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Odo ja sutra vaditi betu Kako se vadi, svaka dva dana tri puta? Što kad je treći put subota, prebacim na ponedjeljak?
    Da, svaka dva dana. Većinom se vadi tri puta, ali ja nisam ni išla taj treći sad u ovoj trudnoći. I da, možeš prebaciti na ponedjeljak u tom slučaju. Sretno!
    Posljednje uređivanje od Riri92 : 13.01.2020. at 16:14

  9. #309

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Da, svaka dva dana. Većinom se vadi tri puta, ali ja nisam ni išla taj treći sad u ovoj trudnoći. I da, možeš prebaciti na ponedjeljak u tom slučaju. Sretno!
    Hvala ti Riri

  10. #310
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja sam isla na pregled sa 7+0 i imala srecu cuti srce, i plod je bio 1cm. A test sam prvi pisnula negdje 8dpo pa mi se cinilo ko da taj pregled cekam godinu dana.

    A da, ovo sa cicama moze otici u oba smjera. Sve su to isti simptomi, i nakon O i za trudnocu, doslovno isti. P
    Meni je bilo sumnivo sto me sise nisu bolile jedan nego dva dana. Ali ja sam frik, nemojte pisati test 8dpo

  11. #311

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Danas mi je 17dc, inace sa duzim ciklusima (35-36 dana), jutros krenula s ovulacijskim trakicama i dobila praznog smajlija (digitalni clearblue), inace ovulacija 19.-21. dan. Sad otisla u wc i brišem krv nakon mokrenja. Nije tipicna menstruacija ali je sluzava krv. Je li netko od vas imao slicno ili da ocekujem M ujutro?
    Totalno razocarana....

  12. #312

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Pikulica1985 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas mi je 17dc, inace sa duzim ciklusima (35-36 dana), jutros krenula s ovulacijskim trakicama i dobila praznog smajlija (digitalni clearblue), inace ovulacija 19.-21. dan. Sad otisla u wc i brišem krv nakon mokrenja. Nije tipicna menstruacija ali je sluzava krv. Je li netko od vas imao slicno ili da ocekujem M ujutro?
    Totalno razocarana....
    Jesi ikad imala tako kratak ciklus? Kakve su ti bile zadnje stvari? Koje boje ti je krv? U biti zelim te pitati, postoji li sansa da si trudna?

    Teoretski i za vrijeme O moze doci do malo krvi.. mozda ti je jucer bio LH vrsak, a danas O? Baci keks za svaki slucaj ja nisam nikad imala krv za vrijeme O, ali sam citala na svetom guglu o tome

  13. #313

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Prije godinu i pol sam imala 2 ciklusa od 17-21 dan. Zadnja menga 6 dana, od toga 4 dana obilna, al radila sam testove nema šanse da sam trudna, nažalost. Muž na putu, tek se preksutra vraća, taman smo mislili pokriti plodne dane kad se vrati.

  14. #314

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Pikulica1985 prvotno napisa Vidi poruku
    Prije godinu i pol sam imala 2 ciklusa od 17-21 dan. Zadnja menga 6 dana, od toga 4 dana obilna, al radila sam testove nema šanse da sam trudna, nažalost. Muž na putu, tek se preksutra vraća, taman smo mislili pokriti plodne dane kad se vrati.
    Možda je onda opet kraći ciklus

  15. #315

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    14.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 36.dc +

    Odbrojavalice

    mareelica~~~~~~~~~28.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~24.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 23.dc
    Character~~~~~~~~~23.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 19.dc
    Pikulica1985~~~~~~~ 18.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 15.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~7.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~6.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~4.dc

  16. #316

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Mareelice, kako ide?

  17. #317
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Hula.hop na stand by-u sam... grudi i dalje bole, meni su ciklusi inače 31-32 dana, tako da sad čekaaaaaam....

    kako si ti? kako se osjećaš?

  18. #318

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj mareelica prvotno napisa Vidi poruku
    Hula.hop na stand by-u sam... grudi i dalje bole, meni su ciklusi inače 31-32 dana, tako da sad čekaaaaaam....

    kako si ti? kako se osjećaš?
    Držim fige. Nestabilno Stalno mi se plače, umorna sam i preplašena kao grlica. ...i tako

  19. #319
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Držim fige. Nestabilno [emoji38] Stalno mi se plače, umorna sam i preplašena kao grlica. ...i tako
    Poslala sam ti dvje pp

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  20. #320
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hula.hop polako... svi smo to prosli, majko mila, nikako dani proci do tog prvog pregleda hahahahaha uzas stvarno uzas. Jesi isla vaditi betu?

  21. #321

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Hula.hop polako... svi smo to prosli, majko mila, nikako dani proci do tog prvog pregleda hahahahaha uzas stvarno uzas. Jesi isla vaditi betu?
    Jesam, prije posla, i betu i hormone štitnjače. ...i sad imam žgaravicu od nerviranja sutra mi dolaze rezultati na mejl

  22. #322

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Hula.hop, vjerujem da će sve biti ok. Javi kad dobiješ rezultate
    mareelice, kad će test?

  23. #323
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Hula.hop, znači hormoni rade? vjerujem da si preplašena, samo polako, bit će sve ok

    Himalaya, pričekat ću do petka, pa ću u petak ujutro napraviti test... Mislim si, ako ga ranije radim, a negativan je, onda ću se opet nadati, kao, možda sam ga prerano napravila itd... a ovako drito u glavu, ili jesam ili nisam

  24. #324

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj mareelica prvotno napisa Vidi poruku
    Hula.hop, znači hormoni rade? vjerujem da si preplašena, samo polako, bit će sve ok

    Himalaya, pričekat ću do petka, pa ću u petak ujutro napraviti test... Mislim si, ako ga ranije radim, a negativan je, onda ću se opet nadati, kao, možda sam ga prerano napravila itd... a ovako drito u glavu, ili jesam ili nisam
    Mareelica, tako si pametno strpljiva, posudiš mi malo toga?

    Mali dio mene umre sa svakim zaprimljenim mejlom, rezultati još nisu došli.

  25. #325

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    15.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 37.dc +
    mareelica~~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~25.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 24.dc
    Character~~~~~~~~~24.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 20.dc
    Pikulica1985~~~~~~~ 19.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 16.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~8.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~7.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~5.dc

  26. #326

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Mareelice, tako i ja razmišljam. Drito u glavu i znaš na čemu si.
    Hula.hop, samo polako. Bit će sve ok! Dobro se osjećaš i to je ono bitno

  27. #327

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Rješila sam enigmu svoje ovulacije i trakica!
    4-5 dana sam imala grčeve dolje, dosta jake + vodenasti iscjedak.
    Jučer od jutra su trakice fino krenule tamniti.
    Jutros je bila akcija + definitivno pik na trakicama (bila je testna jača od kontrolne!)
    Probamo još sutra ujutro pokriti da budemo sigurni i preostaje onda čekanje.
    Mislim da neće više vidi baš akcije ovaj mjesec jer iskreno nemam snage više, treba mi predah

  28. #328

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Hahaha, Beck, to zvuči baš pokriveno! Nakon toga, zasluženi odmor! Sretno!

  29. #329

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck, sjedi 5!

  30. #330

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Beta je 4456,0, sretna sam jer je visoka, samo se nadam da nije previsoka TSH mi je 4,28 pa idem to malo iskontrolirati ujutro i opet vaditi betu.

  31. #331

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hula hop bravooo, zvuči dobro!
    A TSH i inače imaš povišen ili je to novo?
    Mojoj sestri se bio blago povisio u trudnoći - ali kad je rodila se sve unormalilo (tj sad je blizu gornje granice)...
    Pa vidi kaj će ti reć, javi ishod!

  32. #332
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo Hulahop, čestitam!
    Koji ti je dpo danas?

  33. #333

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    U prošloj trudnoći je u 6tt bio 3,98, ali je moj privatni gin rekao da su to američke gluposti i da to nije visok TSH. Kad sam otvarala BO nakon spontanog mi je soc. gin rekla da je to bio previsok TSH i da je možda do spontanog došlo do toga. Tri mjeseca poslije mi je pao na 2,5, sad je 4,28. Na nuklearnoj su mi rekli da trudnice ne smiju imati iznad 2,5 i da će mi dati malu dozu Euthyroxa.

    Pa danas mi je 5+2 po zadnjoj menstruaciji, a zbilja nemam pojma kad mi je bila O. Naručila sam ovulacijske trakice pred Novu godinu jer sam bila frustrirana jer je nisam osjetila (kad se keksaš svaki drugi dan sluz je uvijek rastezljiva, a prošli mjesec nisam osjetila nikakva probadanja, odnosno osjetila sam ih više puta ). Nikad mi ciklus nije bio kraći od 28 dana pa računam da mi je danas maksimalno 22 dan nakon ovulacije (jučer 21). Po tome je viša beta nego što je prosjek. Gugl kaže da je prosjek 1028. Ali gugl kaže da je sve to okvirno i da se ne stresiram. Danas biram biti mirna, sutra ću paničariti da li se pravilnu dupla.

  34. #334
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma nema razloga za paniku. Moja je bila puno veća od prosjeka, pa ginekolog nije ni prokomentirao ništa dok ja nisam pitala.. A i tad nije imao baš nekih komentara.

  35. #335

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nema razloga za paniku. Moja je bila puno veća od prosjeka, pa ginekolog nije ni prokomentirao ništa dok ja nisam pitala.. A i tad nije imao baš nekih komentara.

  36. #336
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma samo ti sutra vidi to za tsh... beta je bitna da se dupla

  37. #337
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma samo ti sutra vidi to za tsh... beta je bitna da se dupla
    Beta nakon 1000 vise ne dupla se svakih 48sati

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  38. #338

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Beta nakon 1000 vise ne dupla se svakih 48sati
    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Da, citam sad da se nakon 1200 duplira svakih 72-96 sati. Dakle, nadam se rastu od bar 50%..

  39. #339

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    16.01.2020.

    (Ne) čekalice

    hula.hop~~~~~~~~~ 38.dc +
    mareelica~~~~~~~~~30.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~26.dc

    Odbrojavalice

    YOYo12~~~~~~~~~~ 25.dc
    Character~~~~~~~~~25.dc
    anita83~~~~~~~~~~ 21.dc
    Pikulica1985~~~~~~~ 20.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 17.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~9.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~8.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~6.dc


    Mareelice, još malo strpljenja, ja sam nestrpljiva za tebe!

  40. #340

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Vadila sam betu, TSH su me poslali još jednom vaditi jer im je čudno da je tako brzo narastao i vadila sam ga prekjučer privatno pa da budemo sigurni (da bude testirano laboratorijem bolnice). Što ga mogu šetati, ruke su mi izbodene, a još nije ni počelo Fizički se osjećam super, mali umor, nizak tlak, piškenje, ostalo je sve baš za pet. Psihički kako koju minutu. Baš me unazadio spontani. Kako je moja gin otišla u mirovinu i još nemaju zamjenu, idem popodne još moliti sestrinu ginekologicu da me primi, iako je krcata, ako ne, privatno ću pratiti trudnoću. Držim fige sebi i svima vama da dođete da skupa paničarimo
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 16.01.2020. at 09:30

  41. #341
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    U kojem so gradu hula hop?
    Evo ja vodim trudnocu privatno i odusevljena sam. Najvise jer mogu kontaktirati gin kad god mi treba

  42. #342

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    U Rijeci. Vodila sam i prvu privatno pa se nisam usrećila. Ali da, komunikacija i naručivanje su neusporedivo brži i lakši privatno. Gdje si ti, u nekoj od specijalnih bolnica ili samo privatna ordinacija?
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 16.01.2020. at 11:47

  43. #343
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Privatna ordinacija. I iskreno... ja mislim da oni ne mogu puno tu u pocetku. A i kasnije mogu pokusavati. Ako je zapisano da ce se roditi roditi ce se, ako ne... moze doktor biti najbolji na svijetu... tako da najbolje naci nekog s kojim ti je ugodno

  44. #344

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Gdje si vodila prvu trudnoću? Ja sam dobila sve pohvale za dr. Salamon u Opatiji. Vodila je trudnoću nekolicini poznanica i prijateljica i sve su redom oduševljene. Što se tiče socijalnog, ja sam zadovoljna sa svojim, ali se strahovito puno čeka. Za to nije kriv on već sustav koji to dopušta. Ja bih na tvome mjestu nazvala HZZO i pitala ih tko od socijalnih ginekologa prima nove pacijentice. Napomeni da ti je hitno i da si trudna.

  45. #345

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Evo bas cekam kod Prpić Grišković, bila sam kod sestre, sad idem kod doktorice na razgovor. Vodila je obje trudnoce moje starije sestre i odusevljena je s njom. Samo sat vremena sam cekala samo sestru, ne znam koliko cu jos doktoricu. Razmazila sam se privatno
    Guglala sam Salamona, mlada sestra, doktorica inace, kaze da je Finderle najbolji u KBCu. Sad se odmah dvoumim ici tamo, a jos ni ne znam hoce me Prpićka uzeti.
    Sto se tiče moci doktora u prvom tromjesecju ne znam sto reci. Shvacam da je vecina spontanih rezultat genetskih gresaka... Ali postoji preporucene pretrage kojima se mogu sprijeciti i neki cimbenici na koje se da utjecati (npr. u mom slucaju stitnjaca). Moj bivsi ginekolog ima stav sto prezivi do 12 tt prezivi, sto ne, ne i ne radi bas nikakvu pretragu do tada. Jedna GV nije nikad imala otkucaje i vjerujem da je tu bilo rijec o genetici, ali ovaj koji je stao u 10tt... moze biti svasta... ne mogu ja to sad znati i glupa je moja gin koja je kategoricki kad sam otvarala bolovanje se sablaznila nad tim TSH i rekla to je bilo zato. Kad mi je vidjela facu se malo povukla.. u svakom slucaju ako svi specijalisti endokrinologije daju preporuku da se TSH vadi i da bude ispod 2.5, valjda bi se toga trebalo pridrzavati..

  46. #346
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja sam imala tsh mislim oko 5 ili 6 prije spontanog. I isla sam odmah na terapiju. I nebitno. Kad sam dosla kod doktora za stitnjacu kasnije reko mi je da to nije uzrok.

    Slazem se da je bolje puhati na hladno, da me nebi krivo shvatili. Ja sam u 6 tt vadila tah sama i bio je 2.76 i plakala sam ko kisna godina hahaha

  47. #347

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Prpićka je vodila trudnoću bratove žene. Imala je velike komplikacije u trudnoći i jako je bila zadovoljna s doktoricom. Da, kažu da je Finderle super. Ajde javi kako ti je prošlo! Doktori lupetaju bezveze, a da ni ne znaju što lupetaju. Meni su ginekolog i doktorica opće m. rekli da mi je sve ok s hormonima jer su u referentnim vrijednostima. Tek je MPO doktorica rekla da hormoni ukazuju na PCOS.

  48. #348

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Dobila termin, za 7 dana, odmah ujutro.

    Jako, jako draga žena. Predstavila se, saslušala me, nasmijana, ostavit ću Salamona ipak zasad . Za TSH kaže sutra odmah uzeti terapiju, zanimaju je nalazi o onoj mutaciji o kojoj sam neki dan pričala, da joj to obavezno donesem, čak se ni ja nisam toga sjetila. Zasad se osjećam sigurno i ugodno kod nje i to je baš lijepo.

    Himalaya, meni je ovaj privatni bivši gin odmah rekao da ta inverzija ukazuje na PCOS, ali su me na humanoj sprašili doma (doduše ja sam stvarno odmah, po njegovoj preporuci otišla kod njih, tek smo dva mjeseca pokušavali). Rekle su mi da se vratim za 4 mj, ako ne uspijemo, sa AMH, zato mi je bilo čudno da tebe nisu poslali na provjeru tog hormona. Meni je nakraju AMH na donjoj granici "zadovoljavajućeg". Mislila sam da nakon toliko godina pilula imam jajašaca na bacanje

  49. #349

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Baš super da ti je "sjela"! Bit će to sve ok!

    Da, ja sam za amh naučila na forumu. Krajem mjeseca idem u riječki podrum pa ću pitati doktoricu za amh.

  50. #350

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Baš super da ti je "sjela"! Bit će to sve ok!

    Da, ja sam za amh naučila na forumu. Krajem mjeseca idem u riječki podrum pa ću pitati doktoricu za amh.
    Sretno! Tamo su svi dragi, ali želim ti da čim prije odeš ća.

Stranica 7 od 10 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •