Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 464

Tema: Odbrojavanje 4/2019 by Andydea123 & Justme409

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Pozdrav cure, evo i ja cu vam se opet pridruziti. Danas mi je 1 dc.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj mareelica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se i dalje nadam... Dok ne vidim da je vještica došla, ima nade

    Sljedeći mjesec će MM ići obaviti spermiogram pa ćemo možda biti pametniji. Mene je ginić ovaj mjesec pregledao, kaže da mu se na prvu kod mene čini sve ok, al da mu se javim nakon što MM obavi spermiogram, pa ćemo vidjeti kako i šta dalje.
    I još mi kaže da na papi imam blagu upalu, prepisao mi je Polygynax vaginalete, 12 dana, tako da mi se čini da sljedeći mjesec baš neće biti nešto previše akcije...
    Već dugo pokušavate pa idete na pretrage ili preventivno? Ja sam napravila nakon spontanog što sam više pretraga mogla (znam da to nije preporuka, ali ebiga, panika je panika - razumijem AliceInChains)..

    Prije trudnoće je MM napravio spermiogram (jer mi je gin rekao da misli da imam PCOS, koji očito ipak nemam) i ispalo je da ima asthenozoospermiu. No, rekli su da to neće biti problem i zbilja prvi put smo ostali trudni u trećem ciklusu. Bitno je da ih ima Ja sam bila na nekim vaginaletama (bak. infekcija) ciklus kad sam ostala trudna i gin mi je rekla da one nisu opasne, da ih ona propisuje i trudnicama.

    Buncek dobrodošla!

  3. #53
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    već jedno dvije godine smo bez zaštite (s mjestimičnim pauzama zbog putovanja, posla itd...), s tim da smo krenuli opušteno, kao prestat ćemo se paziti, pa kad bude - bit će, nećemo forsirati.... ali eto, nikako pa nikako...
    tako da moramo početi s ozbiljnijim pretragama, nemamo šta više čekati.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj mareelica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se i dalje nadam... Dok ne vidim da je vještica došla, ima nade

    Sljedeći mjesec će MM ići obaviti spermiogram pa ćemo možda biti pametniji. Mene je ginić ovaj mjesec pregledao, kaže da mu se na prvu kod mene čini sve ok, al da mu se javim nakon što MM obavi spermiogram, pa ćemo vidjeti kako i šta dalje.
    I još mi kaže da na papi imam blagu upalu, prepisao mi je Polygynax vaginalete, 12 dana, tako da mi se čini da sljedeći mjesec baš neće biti nešto previše akcije...
    Marelice, ja nisam dobro vidjela tvoju poruku. Shvatih da si uradila i dobila mengu a ne -. Ako nije ona stigla, nade ima.

    Hulahop...necu da ti bacam paranoje, na mene su ih izbacali....smirila sam se al se eto ne sminkam bas ali zelim. :D Od tih Alverde pudera i BB krema sastav je cak agresivniji nego kod ovog Bourjois. Ima prirodnih sastojaka i ulja ali ima svega ostalog. Druge kozmetike imaju prirodnije ali puderi su onak....ne mnogo drugaciji od svih.

    Mnogo us me isprepadali hahahha, ali definitivno sam primijetila da se pretjeruje u svemu sada i u trudnoci nakon poroda...sve neke magije....Prije 9 godina kada sam bila trudna niko nije pricao ni ocmeu niti posebno kritikovao. :D

  5. #55
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Character, ja sam znala. Na tadašnjem odbrojavanju sam pisala da sam uvjerena da sam trudna. Idući dan sam napravila test i potvrdila mi se intuicija.

    Alice, ja ti se bavim šminkanjem onako iz hobija i moram ti ovo reći jer vidim da ti je zabrinutost na jako visokom levelu. Puder se ne upija u kožu. On nije napravljen tako da se upija. Jedan vrlo mali dio se upije kod NEKIH pudera, a bilo koji kvalitetniji nije među njima, ali i to je zanemarivo. Znaš kad se žene žale kako nakon nekog vremena puder stoji u porama, pa traže neki koji duže traje i ta priča? E pa to ti je to, stoji u porama baš zato što se koža masti, a ne upija ga. Tako da ti bilo koji sastojak iz pudera neće napraviti ništa.
    Ja ležim u bolnici već tjednima i katkad se šminkam jer se bolje osjećam kad se sredim. Prate i koliko puta ustajem na wc jer ne smijem previše, ali nitko mi nije ni spomenuo da se ne smijem šminkati. Tako da, uživaj u trudnoći.

    Trebalo bi se eventualno gledati koje kreme za tijelo se koriste jer su one namijenjene upijanju, pa da nema baš nešto štetno. Iako će svakako uvijek biti nešto na što ne možemo utjecati. Ne možemo znati što je u hrani koju jedemo, ne možemo utjecati na zagađenost zraka. Mogle bi se stalno brinuti.

    Buncek, jako mi je drago da si se vratila!

    Sretno vam svima

  6. #56

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Mareelica, dvije godine je već dosta.. Možda ipak napraviti pretrage pa si na miru. Dobro je da muž prvo ode na spermiogram, naše su pretrage kompleksnije i brojnije. Osim ako ne dođe plusić sutra, prekosutra

    Alice, zbilja te razumijem. Ja sam sama po sebi hipohondar i trebalo bi mi zabraniti guglanje i netrudnoj, strah me i pomisliti kakva ću biti kad ugledam taj plusić nakon spontanog. A znam da sam i prvi put sve radila što sam mogla da bude ok. I tu dolazi najiritirajuća rečenica na red "Opusti se." Prošli sam mjesec kupila neki uređaj za slušanje otkucaja bebe (dakle, nisam još trudna). Jer ja ću poluditi od pregleda do pregleda. MM je prvo rekao ma šta će ti to, sekundu kasnije je shvatio da sam u pravu.

  7. #57

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hula hop, ja sam ti isto tu negdje. Ovisi od momenta. :D Kako me je bilo uhvatillo, sad sam se i opustila. Ali tako to ide nakon izgubljene trudnoce pa cak iiz nekih sasvim drugih razloga.....strah i strah. Moj doktor je malo onako ko Dr. House i spustio me na zemlju. Njegova poznata je: Ko ima diplomu, google ili ja? I kod njega ti je po njegovom ili idi drugdje. Cak sam se malo ufrkala radi ureaplazme i antibiotika u prvom trimestru ali sam odlucila da mu vjerujem pa ako kaze da je terapija manje opasna nego sama infekcija onda je tako, I guess. Jos samo malo da me opusti...ali to ce vjerujem uslijediti sutra. :D

    Moram priznat da me iznervirao isto tako oko briseva. Ja sam ga molila prije plniranja da povadim torch i briseve i sl. a on meni da ne navaljujem jer nema potrebe jer sam nakon medicinski indiciranog prekida trudnoce ispila antibiotika more i kao crklo je sve ako je i bilo sta. I sad kad je otkrio ureaplaznu po prvi puta kod mene (ako nije i dosla prekidom trudnoce i tim instrumentima) on je rekao: ,,Trebali smo mi uraditi briseve prije trudnoce.'' Da sam imala čekić, ne znam da li bih se iskontrolisala jer sma mu dubila da uradim pretrage, a on NE. Ali eto u trudnoci je detaljan.

    Riri, ja se ne razumijem bas al kako sam cula da nije bas bezazleno ako ima u puderu retinoida i salicilne kiseline, itd. to mi je i ginekolog potvrdio. No, ja sam otisla u krjanost pa jedva da kad nesto stavim. Vjerujem da su ostali puredi bez tih sastojaka sasvim OK i mislim da cu kupiti Bourjois. A onako, kako se ti osjecas? Jos dakle lezis u bolnici. :/ Ja sam ispala malo iz informacija dok me nije bilo tu. Dokle si sada dosla, podsjeti me (sa trudnocom mislim)?
    Posljednje uređivanje od AliceInChains : 17.12.2019. at 12:13

  8. #58

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Izvinite na pravopisni, dok radim tipkam pa u letu i vazda slova ispremecem. :D

  9. #59
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Mareelica, dvije godine je već dosta.. Možda ipak napraviti pretrage pa si na miru. Dobro je da muž prvo ode na spermiogram, naše su pretrage kompleksnije i brojnije. Osim ako ne dođe plusić sutra, prekosutra
    Jao da, ja se stvarno nadam tom plusiću ovaj mjesec! Ne prihvaćam ovaj test od sinoć i gotovo!!

  10. #60
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Alice, mislim da doktori stavljaju puder u isti koš sa recimo primerom koji se upija u kožu. Količina salicilne kiseline u puderu je stvarno zanemariva. Da ti sad uzmeš salicilnu kiselinu i s njom napraviš dubinsko čišćenje lica, e to bi već bio problem. Ali naravno, ja nisam nikakav zdravstveni djelatnik da bi mene slušala. Kupi si onda Bourjois ako ćeš biti mirnija, jer najbitnije i jeste da nisi pod stresom.

    Da, još sam u bolnici. I ostajem dokle god ne rodim, a nemam pojma kad ću roditi. Trebali su inducirati u 28. tjednu, ali evo kako vrijeme ide tako je situacija bolja, pa postoji šansa i da će pustiti mališu duže unutra. Sad sam u 25. tjednu, od sutra u 26.

  11. #61

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Jao Riri, ja se nadam da ce uspjeti sto duze da bude unutra. Meni nesto momentalno bilo da ti si trudna malo vise. Bitno je da se osjecas dobro i da si pozitivna, barem mi tako djelujes jer siris pozitivne vibre bez obzira na sve. A kupit cu si i vala cu da se nameckam ko prava, ahahahahahah. I razumijem sta govoris-na zalost mene je okolina malo pod pritisak stavila.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Alice razumijem i vjerujem da će sve biti ok, dan po dan.

    Riri, držite se!

  13. #63

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Alice razumijem i vjerujem da će sve biti ok, dan po dan.

    Riri, držite se!
    Bit ce, da. Ja se od djetinjstva borim sa ansksioznoscu pa mnoge stvari koje su normalne su mni izazov.

  14. #64
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Alice haha da bar jesam više pa da se ne brinem kad će izaći.
    Ma naravno, pozitiva mi može samo dobro donijeti. I razumijem te za pritisak okoline i za anksioznost, ali kad krenu sa paranojama i plašenjima, to ti treba samo kroz jedno uho unutra, a kroz drugo van. Zato i imaš dva.

    Hula.hop

  15. #65

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Riri, vidim da si ti u bolnici moram malo procitati zaostatke. Kod mene nista posebno. Malo ja bolesna, malo sinek. Mijenjamo se. Svaki mjesec se nadam da se primilo, ali nista. No ne cudi me jer nemamo ciljane odnose pa jednostavno fulamo ovulaciju, a i godine su tu. Nekako sam se pomirila da necu imati malu razliku medju djecom i da mogu biti sretna ako cu uopce imati jos jedno dijete pa makar razlika bila i 5+.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Alice i ja se borim s anksioznošću, ali nemoj si nabijati paranoje sa šminkanjem. Ako ti lova nije problem imaš u ljekarnama pudere koji su bez štetnih sastojaka. U trudnoći treba izbjegavati retinol (antiage proizvodi većinom ga sadrže), a kiseline u nekim većim dozama npr u tabletama. Voćne kiseline su skroz ok, male količine salicilne kiseline su isto ok ako se ne koriste često. Što se tiče pudera bolje ti je koristiti mineralni puder jer ne ulazi u pore samo pazi da nema retinol. Nisam medicinske struke, ali dosta čitam o tome jer sam imala velikih problema s tenom. Tete u ljekarni će te najbolje uputiti u sastojke pudera. Ja ih odavno ne kupujem u dm, mulleru i sličnim dućanima.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj mareelica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se i dalje nadam... Dok ne vidim da je vještica došla, ima nade

    Sljedeći mjesec će MM ići obaviti spermiogram pa ćemo možda biti pametniji. Mene je ginić ovaj mjesec pregledao, kaže da mu se na prvu kod mene čini sve ok, al da mu se javim nakon što MM obavi spermiogram, pa ćemo vidjeti kako i šta dalje.
    I još mi kaže da na papi imam blagu upalu, prepisao mi je Polygynax vaginalete, 12 dana, tako da mi se čini da sljedeći mjesec baš neće biti nešto previše akcije...
    Marelice ja sam bila na polyginaxu 12 dana i lactogyn radi CINa 1...ajme iscjetka... užas. Bukvalno ti uložak treba. Fuj i sad mi slabo kad se sjetim kako mi je propustilo...ali rijesila sam problem!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  18. #68
    bubamara39 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2018
    Postovi
    106

    Početno

    Evo da vam se vasa Bubamara javi. Kir prosla fino, pod anestezijom, bezbolno je i dalje, krvaruckam usitno, psiha malo bolje. Hvala jos jednom na svemu. Citam vas redovito i jedva cekam da me napokon stavite na listu s 1dc

  19. #69
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam se vasa Bubamara javi. Kir prosla fino, pod anestezijom, bezbolno je i dalje, krvaruckam usitno, psiha malo bolje. Hvala jos jednom na svemu. Citam vas redovito i jedva cekam da me napokon stavite na listu s 1dc

  20. #70
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Jos 7 dana...gledam vcr dok samnse tuširala plave žilice na grudima malo izražajnije. Ne znam jel pms pa ja umisljam. Kad ste vi koje ste trudne primjetile te promjene? Zapravo jeste li znale "to je to"? Neka intuicija?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Ja se draga character nisam nicem nadala posto sam tek prvi ciklus bila na Klomifenu (anovulacijski ciklusi) a trebala sam na rodendan dobit M. Kako mi inace dan-dva prije M bude lagani spotting,bilo mi je cudno zasto ga taj mjesec nema i za rodendan dobila +. Inace nista drugo neobicno. Svi ostali simptomi nastupili malo po malo kasnije.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam se vasa Bubamara javi. Kir prosla fino, pod anestezijom, bezbolno je i dalje, krvaruckam usitno, psiha malo bolje. Hvala jos jednom na svemu. Citam vas redovito i jedva cekam da me napokon stavite na listu s 1dc
    Ne mogu ti opisati koliko suosjećam. Znaj da nisi sama, daj si vremena, oporavi se i dođi pozitivno paničariti s nama... Uz tebe smo!

  22. #72
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam se vasa Bubamara javi. Kir prosla fino, pod anestezijom, bezbolno je i dalje, krvaruckam usitno, psiha malo bolje. Hvala jos jednom na svemu. Citam vas redovito i jedva cekam da me napokon stavite na listu s 1dc
    Draga Bubamarice,mislim na tebe stalno. Saljem veeeeliki zagrljaj!!!

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam se vasa Bubamara javi. Kir prosla fino, pod anestezijom, bezbolno je i dalje, krvaruckam usitno, psiha malo bolje. Hvala jos jednom na svemu. Citam vas redovito i jedva cekam da me napokon stavite na listu s 1dc
    Koja si ti hrabra žena [emoji173]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  24. #74
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj bubamara39 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo da vam se vasa Bubamara javi. Kir prosla fino, pod anestezijom, bezbolno je i dalje, krvaruckam usitno, psiha malo bolje. Hvala jos jednom na svemu. Citam vas redovito i jedva cekam da me napokon stavite na listu s 1dc
    drži se! naprosto nemam riječi, ali vjerujem da će svakoj od nas doći naše malo zlato.... kad tad.....

  25. #75

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Bubamara, zao mi je. I ja sam prosla nesto slicno. Zelim ti sto prije jos jednu trudnocu sa puno sretnijim zavrsetkom.

  26. #76

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    18.12.2019.

    (Ne) čekalice

    anita83~~~~~~~~~~41.dc
    mareelica~~~~~~~~~31.dc

    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~24.dc
    Character~~~~~~~~~23.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~22.dc
    Himalaya~~~~~~~~~13.dc
    hula.hop~~~~~~~~~10.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~6.dc
    Buncek~~~~~~~~~~2.dc

  27. #77

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Mareelica, imamo li plusić?

  28. #78

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Cure..sta nam.je sa Anitom???nikako je nema??

  29. #79

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Alice, kako je prošao pregled?

  30. #80
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Mareelica, imamo li plusić?
    Nisam još radila test.... Bitno je da vještice još nema Tako daaa, čekamo još malo...

    Već vidim da će me navečer puknut opet radit test, za svaki slučaj

  31. #81

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    408

    Početno

    Bok cure ja se nisam mogla javiti jer mi mob bio na popravku....danas 17 dc

  32. #82
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Evo i mene malo... Sve sam procitala a sad kolko mi je ostalo...

    Mareelice vibram za testic ~~~~~~~~~~~~ sretno!

    Andy, kak si, kaj ima kod tebe?

    Hulahop, najteze je ja bih rekla onaj period od testa do pregleda. Ja sam inace kao chill i ne panicarim ali tih par tjedana mi je bilo jako tesko.

    Pearl, Yoyo di ste?

    Himalaya, kaj ima kod tebe?
    Za pocetak drago mi je vidjeti da se Buncek vratila! Dobrodosla nazad i sretno!

    Bubamara, drago mi je da ti nije bilo bolno, svaka cast na hrabrosti, divim ti se

    Character, ja i dalje cekam znakove da sam trudna haha, meni trbuh poceo rasti, a simptoma i dalje nemam Ovaj tjedan krenula polako bol u krizima i umor.
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 18.12.2019. at 16:16

  33. #83
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Boze, otisao mi post zbrda zdola. Pocetak na kraj, kraj na pocetku... No dobro...

    I da, Alice vjerujem da je tesko opustiti se. Ja oko sminke nemam bas info ali vidim da su se curke vec javile.

  34. #84
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    naravno da sam večeras morala napraviti test, ponadala se jer cijeli dan nisam imala nikakve predmenstrualne bolove, ali opet je negativan...
    tako da, ipak definitivno ništa ovaj mjesec.

  35. #85
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Zao mi je mareelice
    Za kolko dana trebas dobiti?

  36. #86
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    ah...trebala bih dobiti danas/sutra...
    a tako sam imala drugačiji osjećaj, ovaj mjesec sam mislila da je to TO!
    maaa ništa, čekam da vještica dođe i u nove pobjede!!

  37. #87
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Marelica zao mi je

  38. #88

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Jagodice, u niskom startu čekam ovulaciju. Zbog posla, priprema za blagdane i svega ostalog sam poprilično umorna pa mi se baš i ne da hopsati danima unaprijed tako da sad čekam da crtica počne tamnit

  39. #89

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Lista za
    19.12.2019.

    (Ne) čekalice

    mareelica~~~~~~~~~32.dc

    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~25.dc
    Character~~~~~~~~~24.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~23.dc
    anita83~~~~~~~~~~18.dc
    Himalaya~~~~~~~~~14.dc
    hula.hop~~~~~~~~~11.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~7.dc
    Buncek~~~~~~~~~~2.dc


    Jagodice, super da nemaš simptoma osim trbuščića, uživaj

    Mareelice, ja se još nadam za tebe

    Justme, sretno danas na pregledu! Kako nam je Alice?

    Himalaya, ja sam još optimistična pa smo na svaka dva dana keksa, cijeli ciklus No, kako mi ciklus još nije skroz uravnotežen, malo traje 28, malo 35 dana, idući bi mjesec krenula s trakicama (ako ovaj ne bude sretan, najsretniji). Koje rabiš? Si naručila s ebay-a ili muller ili?

  40. #90

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Ne mogu urediti gornju poruku, a Buncek mi je slučajno ostala na 2.dc

    Lista za
    19.12.2019.

    (Ne) čekalice

    mareelica~~~~~~~~~32.dc

    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~25.dc
    Character~~~~~~~~~24.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~23.dc
    anita83~~~~~~~~~~18.dc
    Himalaya~~~~~~~~~14.dc
    hula.hop~~~~~~~~~11.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~7.dc
    Buncek~~~~~~~~~~3.dc

  41. #91

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    hula.hop ja ima tri ciklusa svako dr dan od 5.dana ovulacije i evo, neće. A bude valjda. Ovaj ciklus smo isto u prosjeku svako 2.dan al ocekujem M, grudi su pocele boleti, pritisak u glavi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  42. #92

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Character, a znaš da je svaki simptom PMS i simptom trudnoće. Koliko ti inače traje ciklus? Znači i vama je ovo treći ciklus truđenja?

  43. #93
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Godinu dana u prosjeku treba parovima da se sve poklopi i da dode do zaceca. Znaci da se uhvati i ciklus ovulacijski i pravo vrijeme odnosa, i uvjeti za implantaciju. Zato se tek nakon godine dana pokusavanja ide u daljnju obradu, tako da samo hrabro i nemojte misliti lose nakon par ciklusa.

    Himalaya, onda drzim fige da upiknes peak

    Hula hop, tako smo i mi svaki drugi dan, pa onda onih par dana oko O i svaki dan i svasta nesto haha. Kad smo saznali da je sgram oke znali smo i dvaputa pokriti kad bi osjecala O i uhvatila peak.
    Na kraju nitko nikad nece znati sto je presudilo.

    JustMe kad je pregled? Cekamo!

    Jel nije Alice jucer bila na pregledu?
    Alice, javi, u iscekivanju smo.

  44. #94

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Character, a znaš da je svaki simptom PMS i simptom trudnoće. Koliko ti inače traje ciklus? Znači i vama je ovo treći ciklus truđenja?
    Inace tocno 28, nekad radi stresa ili promjene okoline (putovanje i sl) bude 27 ili 29. Ginićka kaze da je sve ok. Jajnik i maternica lijepo izgledaju. Iako nam je situacija doma malo zeznuta radi svekrve i alzheimera pa mozda na supruga malo djeluje po pitanju psihe.
    Ovo nam je sad 4.ciklus. Prvi nismo bili uporni svako drugi dan, 3 ciklusa jesmo
    Sa frendicama pricam...redom im je godina trebala, 8mj, 7mj, godina i 2mj...a sve je bilo ok. Fizicki sam aktivna, kilaza idealna al evo...ima neka kocnica.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 19.12.2019. at 11:24

  45. #95

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Inace tocno 28, nekad radi stresa ili promjene okoline (putovanje i sl) bude 27 ili 29. Ginićka kaze da je sve ok. Jajnik i maternica lijepo izgledaju. Iako nam je situacija doma malo zeznuta radi svekrve i alzheimera pa mozda na supruga malo djeluje po pitanju psihe.
    Ovo nam je sad 4.ciklus. Prvi nismo bili uporni svako drugi dan, 3 ciklusa jesmo
    Sa frendicama pricam...redom im je godina trebala, 8mj, 7mj, godina i 2mj...a sve je bilo ok. Fizicki sam aktivna, kilaza idealna al evo...ima neka kocnica.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Koliko god mi to jako htjele sad i odmah, još smo u okvirima normalnog... Meni su sve frendice to brzinski odradile, u roku 6 ciklusa. Osim jedne, koja zna da imaju problem. Doći će, doći. Imaš još 3-4 dana do M, čekaj s kočnicama

    Koliko sam vidjela s početka odbrojavanja Alice je imala pregled jučer, Justme danas, Jagodica sutra

    Jagodica mi imamo nesjajan, ali i neloš spgram pa se držimo svaka dva dana. Ali bi možda zato i zbog ne skroz uravoteženog ciklusa od idućeg ciklusa uvela trakice pa pojačala te dane. Tako mi je bio smiješan tvoj potpis
    Posljednje uređivanje od hula.hop : 19.12.2019. at 11:47

  46. #96

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Pozdrav curke!

    Bubamara, drago mi je sto si se vratila. Saljem ti veliki zagrljaj! <3

    Jucer sam bila na pregledu, sve djeluje OK sa bebom. Vadili smo krv i za Veritas samo mozda malo rezultati zakasne radi praznika, no nadamo se dobrim vijestima. Doktora jedino brine moja bakterija te za mjesec radimo ponovo briseve. Smtra da se nece stati na Eritromicinu nego da ce tu biti jos mnogo antibiotika jer kao rijetko se od prve rijesi. Ja ga upitam koliki je problem ako bude ta bakterija na porodu, a on rece...da je nama doci do poroda. To me malo zabrinulo. Mimo te bakterije sve kaze ide po protokolu. Mere je neke radio i sve je kaze OK. Nije to nista zapisao. Dobili smo 4D fotku bebace. <3 Uglavnom, u sedmici nakon Nove godine radimo ekspertni ultrazvuk koji se inace radi ali necemo raditi double i triple test s obzirom da smo uradili Veritas koji ce do tada doci.

    Eto, samo se nadati da ureplazma ne zezne lijepu situaciju. I dalje mi nije jasno kako je najednom imam ali eto...tu je i sta ja tu mogu.

    Just Me, Jagodice, sretno na pregledima!

  47. #97

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj AliceInChains prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke!

    Bubamara, drago mi je sto si se vratila. Saljem ti veliki zagrljaj! <3

    Jucer sam bila na pregledu, sve djeluje OK sa bebom. Vadili smo krv i za Veritas samo mozda malo rezultati zakasne radi praznika, no nadamo se dobrim vijestima. Doktora jedino brine moja bakterija te za mjesec radimo ponovo briseve. Smtra da se nece stati na Eritromicinu nego da ce tu biti jos mnogo antibiotika jer kao rijetko se od prve rijesi. Ja ga upitam koliki je problem ako bude ta bakterija na porodu, a on rece...da je nama doci do poroda. To me malo zabrinulo. Mimo te bakterije sve kaze ide po protokolu. Mere je neke radio i sve je kaze OK. Nije to nista zapisao. Dobili smo 4D fotku bebace. <3 Uglavnom, u sedmici nakon Nove godine radimo ekspertni ultrazvuk koji se inace radi ali necemo raditi double i triple test s obzirom da smo uradili Veritas koji ce do tada doci.

    Eto, samo se nadati da ureplazma ne zezne lijepu situaciju. I dalje mi nije jasno kako je najednom imam ali eto...tu je i sta ja tu mogu.

    Just Me, Jagodice, sretno na pregledima!
    Kako može nešto takvo reći. Baš je Držite se bebač i ti

  48. #98
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Alice, možda nije ništa loše mislio nego se krivo izrazio. Možda je mislio da si još daleko od poroda da bi se brinula o tome. A ako i je nešto loše mislio, ionako oni ne znaju sve pa se ne sekiraj.

  49. #99
    mareelica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    28

    Početno

    Alice drži se, bitno da je sve u redu i ja pretpostavljam da je mislio u stilu da ima još dosta do poroda da se bi se brinula o tome... bitno je da je sve ostalo ok tako da se nemoj sekirati, uživaj u ovim danima

    ja prijavljujem 1 dc, vještica na kraju ipak stigla.

  50. #100
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Mareelice bas mi je zao, drzi se!

    Alice, tvom ginu izgleda bolje da radi u tisini. Vidjela si i sama na trudnickim temama koliko je zena koje su imale ureaplasmu, i bile na atb i sve je bilo oke. Super je da su sve mjere kako trebaji biti i da trudnoca napreduje sukladno tjednima. To vec puno govori.

    JustMe? Sad tebe cekamo.

Stranica 2 od 10 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •