Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Tenerife - iskustva, dojmovi

kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno Tenerife - iskustva, dojmovi

Da li je netko bio, kakva su iskustva, preporuke? Letovi i smještaj su rezervirani, idemo krajem siječnja na tjedan dana.
    Sad me samo zanima što vidjeti, a da nije na tripadvisoru, gdje jesti fino itd?

Hvala puno!

Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

na zalost ne znam iz iskustva, ali ako si na fejsu poviri u ovu grupu... vjerujem da ces naci sve sto te interesira https://www.facebook.com/groups/653339188113854/

In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

Ima u grupi https://m.facebook.com/groups/200032...nt_filter&_rdr hrpu toga o Kanarima s djecom

kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

super, idem proučavati. hvala!

mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005

Početno

Mi smo bili u 3mj ove godine. Obabezbo rent a car, gorivo je jeftino, imas za 7 dana aute za cca 50, 70 eura. Stignete obici cijeli otok u 7 dana. Mi smo odusevljeji vulkanom Teide pamtit cemo cijeli zivot...online kupis karte vec sada inace na sam vrh ako zelite necete mpci bez propusnice. Siam park i Loro park online kupis twin card povoljnije je ako ides u oba parka... oni imaju lanac restorana koji nude domacu hranu mi smo tako slucajno zapeli u jednu kao konobu jako fino je bilo. Moram se sjetiti kako se zove taj lanac, ugoogla se pa izbaci lokacije. Gdje budete smjesteni?

kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009

Početno

Mašnice, imam 100 pitanja, šaljem ti pp

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •