Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Missed ab

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    2

    Početno Missed ab

    Postovane, ne znam da li je bio ovakav post i ako je ne mogu ga naci. Htjela bih podijeliti svoju pricicu u nadi da je netko prosao isto i da je na koncu ishod bio pozitivan.... Naime, posljednja menstruacija bila 11.10., dolazim kod sveg ginekologa jer mi je prije toga kasnilo, testovi pokazali negativno... vadimo betu, hormone, ustanovljava se da mi je prolaktin previsok i da ovulacija izostaje. Propisuje mi bromergon uz objasnjenje da kada nakupine ovulacije popucaju i odu kroz menstruaciju i razina prolaktina padne cemo rjesavati dalje. U principu niti ne mogu ostati trudna. No, meni izostaje i iduci mjesec, tri testa pokazuju pozitivno i nitko sretniji od mene. 24.11 odem na hitnu zbog bolova, ginekolog ustanovljava trudnocu od 6+1 tj iako je po svoj racunici meni to nemoguce, tada sam imala menst a i istini za volju nisam u tom periodu imala odnos sa suprugom. Da napomenen da je tada doktor na hitnoj napisau ziv plod, kuca srce. 29.11 odlazim kod svog ginekologa na redovan naruceni pregled, trudnoca 6+5 isto kaze srce kuca... 2 tjedna nakon kaos, pakao, suze, jad..... njegovim rijecima, beba je zapela na 6+2 iako opet te brojcice meni ne idu nikako sa racunicom, trebala bih biti 9 tjedana po njihovom trudna a moj plod je na 6 i vise srce ne kuca. U panici i van sebe odlazim na hitan pregled u bolnici, na uzv tamo mi kazu plod 5+6 tjedana, sacekajmo tjedan da vidimo da li ce prokucati srce, objasnjavam doktorici sta se sve desilo prije i ona kaze “pa ako su doktori prije mene vidjeli otkucaje ja ne mogu vise nista”. Odlazim s uputnicom na kiretazu, kazu tako nale trudnoce ne idu na ciscenje nego eto idite gospodjo kuci cekajte da prokrvarite..... da napomenem da se ja dobro osjecam, da nisam krvarila niti imam bolove. Apsolutno niti jedan simptom da bih posumnjala da nesto nije ok. Narucena svojom odlukom privatno da ipak sebe umirim i provjerim jer mama kao mama, ne da vrag mira i hvata se za i najmanju slamcicu nade.... Zao mi je ako sam vas sve ugnjavila, nadam se da ce biti pozitivnih komentarcica

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2018
    Lokacija
    Deutschland
    Postovi
    3

    Početno

    Vidim da je post bio prije desetak dana. Jako mi je zao sto prolazite kroz sve to. Ja sam nazalost prosla u prvoj trudnoci isto tako, samo sto je moja beba nikad nije ni napredovala od implantacije, test je bio pozitivan, na kraju se sve zavrsilo bolovima i krvarenjem. Plod otisao u 5+6, sto znaci da je pobacaj bio missed ab, jer sam imala simptome trudnoce a trudnoca nije napredovala (jedini simptom je bio konstatno probadanje ali sve se to vodi kao normalno - dok ne prokrvarite).
    Ja vam od srca zelim brzi emotivni oporavak, dajte sebi vremena i isplacite se.
    Tako male trudnoce odu same, vazno je samo vaditi betu i ici na uzv da se provjeri da je sve otislo da ne morate na ab.
    Ipak, nadam se da cete se javiti ovdje i reci nam neke lijepe vijesti.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Nazalost draga nemam lijepe vijesti..... Na samu Bozicnu noc krenulo krvarenje u tolikoj mjeri da sam mislila da je gotovo sa mnom. Nesvjestica, gotovo potpuno iskrvarenje.. Na koncu me ipak hospitaliziraju sa recenicom “A sta vi cekate do sada, bozju milost” ... sad se nadam brzom oporavku i da se psiha malo ustabili. ❤️

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •