Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 75 od 75

Tema: lek za Escherichiu coli + endometrioza

  1. #51

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    5

    Početno ENDOMETRIOZA

    da li neko pije hren i vino za endometriozu i pomaže li

  2. #52
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    evo stigli nalazi - mrski neprijatelj je ili ubijen ili pritajen, al uglavnom ga vise nema :D :D odo sad na prvi aih! KONACNO!!! :D

  3. #53
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    YESSSSSSSSSSSSS susjeda :D

  4. #54

    Početno endo

    ja pijem vino i hren i umirem dok to popijem, ali pijem..............pa neznam oće li pomoći, nek se neko javi da mid asnage da ga pijem i da ima korist

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    35

    Početno Re: endo

    ara ne želim te obeshrabriti,, ja sam pila isto.. to je nešto prestrašno,,..al ništa nažalost, i sve ostalo alternativno, sam probala.... ma sve mi se nekako čini da svaka od nas ima svoj trenutak kad će se desit ono najljepše.. a do tada uzaludni naši napori da ubrzamo stvar.. neznam mozda griješim,, al previše tog sam probala....i odustala od svih terapija, lijekova, doktora,,osim matične mliječi, i dobre ishrane... ..mada moram priznat da imam često grižnju savjesti da neradim ništa više po tom pitanju...al umorilo me..


  6. #56
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    evo stigli nalazi - mrski neprijatelj je ili ubijen ili pritajen, al uglavnom ga vise nema :D :D odo sad na prvi aih! KONACNO!!! :D
    i bome, evo meni opet e.coli u kombinaciji sa mikroplazmom



    jezush i marija..... poludit cu, zadnji put mi je tribala godina ipo da dobijem sterilan nalaz...

  7. #57
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    podižem iz pepela jel pomaže ovaj mix za e.colli? ovo mi je prvi put da se susrećem s tom bakterijom u brisu i moram se toga riješiti do jeseni. ili ako imate nešto provjereno da djeluje ,molim vas javite. il makar za imunitet nešto,brusnica ili neki savjet šta god, jer nekako mislim da ako si ojačam imunitet da neće bit ni te beštije više

  8. #58
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Meni je za escherihiju pomogla d-manoza
    Mogu djeca, trudnice, dojilje. Kupi se u ljekarni.
    http://www.d-manoza.com/

  9. #59
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    hvala puno tražit ću u pon u ljekarni

  10. #60
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Kolika ti je koncentracija bakterije u urinokulturi? Ako je visoka mozda ce ti trebat antibiotik

  11. #61
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    neznam,ostali su nalazi kod dr. , bila sam šokirana samom spoznajom da imam tu bakteriju pa nisam ništ drugo zapamtila. radi se o brisu. dobila sam cefaleksin kapsule i rojazol vaginalete al htjela bi na jesen u postupak mpo pa mi je jako bitno da se riješim gamadi ja ću svako uz ovo što mi je dr dao još pitati za d-manozu. što više čitam više mi se ne sviđa,kažu da je se teško otarasit

  12. #62
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Pa da, zna se pritajiti... Rijetko kad skroz ode, samo se pritaji do sljedece upale. Meni se odavno nije vratila, ne znam je li od d-manoze, al mislim da je pomogla.

    Popij antibiotike pa onda ponovi nalaze.

  13. #63
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    hoću ,imam 8. mj da se riješim beštije u 9. mj mora bit čisto hvala

  14. #64
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Cek, jel ti e coli u urinu ili?

  15. #65
    arlena avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    505

    Početno

    vaginalni bris

  16. #66
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ahaaa, meni je bila u urinu. Ne znam hoce li ti onda d-manoza pomoci, ona je za urinarni trakt.
    Uzmi antibiotike, pricekaj malo pa ponovi nalaz.
    Sretno

  17. #67

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Moze li neko da mi pomogne . Napravila sam ovaj hren sa vinom, ali nema toga toliko da traje 5-6 dana, moze samo cetiri ako pijem kako je napisano. Da li treba da pravim jos jednu dozu, ili je ovo dovoljno? Hvala punooo. I ako ima neko da mu je pomoglo ili odmoglo, molim javiteee.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Draga rori, jel ja to dobro vidim ili to pise 60 reznjeva cesnjaka?!Pa dok ja to nasijecem, otpadose mi ruka, a kamoli da ostane ista od te bijedne litrice vina!Ja evo reckam cesnjakice, ima ih 12 sada u loncu, gdje je jos 5x toliko?!
    Jel se piju oba lijeka skupa, ili kako? Jel treba cekati isto toliko dana koliko se pije lijek(kao sa antibioticima), pa onda ponovo urinokultura ili odmah poslije casice ''rakijice'' u labaratorij?
    Jos nesto, jel imas kakav lijek protiv mioma?

  19. #69

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ja sam se ove godine borila sa ešerihijom, ali u urinu...prvo nisam ni znala da ju imam iako je nalaz bio katastrofa, pila antibiotike, nakon mjesec dana se opet simptomi pojavili, urinokultura potvrdila bakteriju, opet na antibioticima bila i uz to napravila ovaj lijek i potrošila do kraja..5 mj je prošlo.. i nadam se da se neće vratititi....
    Posljednje uređivanje od sladja01 : 09.11.2014. at 19:26

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    57

    Početno

    Pozdrav!
    Može li netko tko je pio ovaj hren i vino za endometriozu napisati koliko dugo se to pije ta jedna tura ili treba više? I da li je pomoglo?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Isto razmatram da krenem sa hrenom i vinom, vec sam ocajna, dr. me salje ponovo na operaciju tek 4. po redu sto se tice endometrioze. Ocito sam endometriozu dobro potpomognula stimulacijama.... Trenutno koristim femisan a kapi napredak je da sam se rijesila ciste nastale od prosle stimulacije, nadam se da ce bar malo pomoci do sljedeceg ultrazvuka.

  22. #72
    špelkica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    733

    Početno

    Znači dobar je femisan?Kolko košta? Odavno nisam u toku, ali imam nekakvu cistu koja me muči.

  23. #73

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Ja ga placam 82 kn, otprilike trosim 1 bocicu tjedno, zadnja menga mi je prosla bez jakih bolova inace jedva hodam od bolova, cak se je krvarenje duplo smanjilo i duplo krace je menga trajala. Cekam termin za UZV CD pa cu imati vise informacija o djelovanju kapi. Bila bi zahvalna da netko napise svoje iskustvo sa hrenom i vinom ili ako je nesta drugo pomoglo bar malo kod endometrioze. Bojim se da je moja borba za bebaca zavrsena, sad pokusavam samo sanirati cijelu situaciju...

  24. #74
    Anitsirk 84 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    196

    Početno

    Ja koristim ulje noćurka,nešto malo pomaže,a najviše zbog kože, čim mi se pojavi endometrioza koža mi poludi,svrbi, peče,ljušti se,grozno,pijem čaj od vrkute i vitamin c i zink,e sad al što pomaže...
    Posljednje uređivanje od Anitsirk 84 : 13.06.2015. at 13:25

  25. #75

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Anitsirk 84 ovu tvoju kombinaciju sam uzimala između stimulacija vjerujem da je pomoglo sto se tice jajnih stanica jer sam dobila veci broj jajnih stanica od prijasnjih postupaka bez ovih pripravaka.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •