Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 75

Tema: lek za Escherichiu coli + endometrioza

  1. #1

    Početno lek za Escherichiu coli + endometrioza

    prirodni lek koji brise bakteriju kao da nije ni postojala. mesecima sam se mucila da je otklonim raznim antibioticima i nista. I iz licnog iskustva i od mnogih prijateljica i poznanica, lek je cudo
    recept: 60 cenova belog luka i 1 litar belog vina. luk se ocisti do poslednje kosuljice i presece se uzduzno, stavi se u belo vino i kuva se na tihoj vatri u POKLOKLJENOJ serpi dok ne provri + 5minuta. serpa se ne otklapa dok se vino ne ohladi (da ne bi isparilo) . cuva se u frizideru i pije se po jedna rakijska casica pola sata pre jela 3 puta na dan. lek traje oko 9 dana.
    nisam videla da li se neko zalio na ovu dosadnu bakteriju, ali posto sam ja imala nocne mora, htela sam da podelim ovaj recept sa onima kojim je potreban.
    ukus je krejnje bezazlen

    e a evo i onog potrebnijeg,
    lek za endometriozu: 400gr ociscenog svezeg rena (ili 600gr ne ociscenog) + 1.5litre belog vina. ren se ispasira i stavi se u belo vino da stoji 24h. onda se dobro procedi kroz gazu i cuva se u frizideru. pije se prva 3 dana samo ujutru posle jela 2dl, a posle i uvece. traje oko 5-6 dana

    moja mama je takve struke te je u stalnom kontatku sa zenama i sve koje su koristile ovaj lek su prezadovoljne i ciste su otklonjene, ali kad kazem sve mislim sve 100%. ali eto ja nisam uspela da ga popijem, tesko sam ga podnela izuzetno je jak i bilo mi je zlo (ipak cista mi se slanjila i to od polovine doze).

    nadam se da ce ovo nekom biti od pomoci

  2. #2

    Početno

    da ne bude zabune za endometriozu, uspelo je svima koji su ga popili do kraja i nisam napomenula da treba da se promucka pre upotrebe da se ne bi skupio talog na dnu flase.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Hm, da još ne bi bilo zabune.. što je to "ren" :?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    221

    Početno

    ren= hren

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Hvala! 8)

  6. #6
    magda_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    B&H
    Postovi
    335

    Početno

    Dizem topic za Manuelu

  7. #7
    manuela SPLIT

    Početno

    magda srce si...


    :D

  8. #8
    magda_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    B&H
    Postovi
    335

    Početno


  9. #9
    manuela SPLIT

    Početno

    da li znate kako stupit u kontakt s curom pod nickom RORI????

    slala sam P.P. al nema glasa.. a trebala bi detalje u vezi čajeva što ih spominje..

    thanks.. :/

  10. #10
    magda_ avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    B&H
    Postovi
    335

    Početno

    ja ne znam kako bi je kontaktirala, mozda rjede zaviri ovdje, pa da malo sacekas.
    bas mi je zao.

  11. #11
    manuela SPLIT

    Početno

    ..dizem topic..


    molim vas ako je neko na prirodnom lječenju u vezi endometrioze ili da potakne rad jajnika da nam javi svoja iskustva..

    ima li nade od čajeva? .. nakon koliko vremena očekivati rezultate..

    pusa svima..

  12. #12
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj manuela SPLIT prvotno napisa
    ..dizem topic..


    molim vas ako je neko na prirodnom lječenju u vezi endometrioze ili da potakne rad jajnika da nam javi svoja iskustva..

    ima li nade od čajeva? .. nakon koliko vremena očekivati rezultate..

    pusa svima..
    Manuela, imaš pp.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    61

    Početno

    Ja već godinama ratujem s endometriozom. Probala sam sve, čajeve, alternativne metode liječenja...
    Međutim, još uvijek je tu i radi mi probleme oko začeća.
    Ali i dalje ne gubim nadu.
    Nikad se ne zna.

  14. #14
    manuela SPLIT

    Početno

    zara.. mozes li navesti sto si točno probala od čajeva i ostale alternative ..da ne gubim vrijeme ako nema rezultata... ????

    koliko dugo imas endometriozu??...nisi bila na operaciji??

    :/

  15. #15

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    61

    Početno

    Manuela,
    imam endometriozu već 10 godina. Duga je to borba. Imala sam dvije laparatomije, odstranjen jajnik i jajovod. Drugi jajnik zahvaćen endo., jajovod najvjerovatnije neprohodan. Jednom rječju katastrofa. Ali kaj je tu je. Pila sam neke mješavine čajeva kaj su neki travari radili baš za mene. Bila kod par bioenergetičara (iako nije da baš ludo u to vjerujem).
    Čuj ne znam dal je to pomoglo. Ja sam se nadala da ću se potpuno izliječiti. Međutim, zadnjih 5-6 godina je status quo, nije nestala cista, ali niti ne raste. Što je za mene uspjeh. Bitno je da ciste ne rastu jer onda održavaš stanje kakvo je.
    Ne znam da li mi je išta od toga pomoglo ili se bolest jednostavno tako razvija.
    Da li su ti tek nedavno dijagnosticirali endo.? Kaj kažu?
    Ako hoćeš broj travara pošaljem ti na pp.

  16. #16
    manuela SPLIT

    Početno

    hej zara.. ovako stvari stoje..

    bila na operaciji u 10/2005 pa ponovo u 12/2005.. endometrioza rješena al evo vratila se.......nadam se da nije previše "nasjela" na jajnike,, obzirom da sam je se rješila prošle godine... pa da mogu sad čajevima štogod pospješit u lječenju....

    neznam kako kod tebe,, al meni "menzis" sve kraće traje... a ciklus svega 23 dana...........*??? sta to nije prekratko?... mozda ima veze s endo....

    sad pijem neki nesretni hren u vinu.... tak nesto kiselo i odvratno ne pamtim u životu..prejako je pa se bojim (recept skinut s sa neta al nedovoljno objašnjen)..da zeludac ne nagrize........

    baš i nema cura koje se previše hvale uspješnosti lječenja s čajevima.. il to predugo traje il je nedovoljno za ovakve stvari.........neznam ni sama


  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    61

    Početno

    Manuela bok,

    mislim da ti čajevi ne mogu škoditi. A vremena i tak imaš jer je očito da ćemo s endo. imati problema cijeli život. Ne znam za dužinu ciklusa, meni je neko vrijeme bio uredan oko 28 dana, mada zadnjih par ciklusa oko 21 dan. Nema pravila i najvjerojatnije ti je ciklus poremećen zbog endo.
    Meni su rekli da je jedini lijek za endo. trudnoća i da nakon poroda postoji mogućnost da se bolest povuće i više ne pojavi.
    Međutim, još ništa od trudnoće. Endo. mi stvara velike probleme i oko toga.
    Ne znam u kojoj si ti fazi i da li već imaš djece? Ako imaš, onda si u boljoj poziciji jer sve što treba je održavati stanje takvo je, ali bar ne moraš razmišljati o tim problemima.
    Ako nemaš djece, onda treba više paziti jer ti te ciste oštećuju zdravo tkivo jajnika i dovode do toga da i ako imaš ovulaciju JS nisu dovoljno kvalitetne.
    Baš me zanima za taj lijek sa hrenom. I ja sam razmišljala o tome da ga probam.
    Molim te javi jel ti pomogao! Ak kod tebe upali, možda će i kod mene

  18. #18
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    evo podizem malo ...

  19. #19

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    64

    Početno Re: lek za Escherichiu coli + endometrioza

    Citiraj Rori prvotno napisa


    lek za endometriozu: 400gr ociscenog svezeg rena (ili 600gr ne ociscenog) + 1.5litre belog vina. ren se ispasira i stavi se u belo vino da stoji 24h. onda se dobro procedi kroz gazu i cuva se u frizideru. pije se prva 3 dana samo ujutru posle jela 2dl, a posle i uvece. traje oko 5-6 dana

    moja mama je takve struke te je u stalnom kontatku sa zenama i sve koje su koristile ovaj lek su prezadovoljne i ciste su otklonjene, ali kad kazem sve mislim sve 100%. ali eto ja nisam uspela da ga popijem, tesko sam ga podnela izuzetno je jak i bilo mi je zlo (ipak cista mi se slanjila i to od polovine doze).

    nadam se da ce ovo nekom biti od pomoci

    Da li je netko ovo probao? Ujutro 2dcl vina - pa barem ću pjevati od rana jutra

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    113

    Početno

    Mene isto to jako zanima. Možda još netko ima nekakav prijedlog? Manuela i Zara, javite se pliiiiz.

  21. #21
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    i ja sam nedavno imala escherichiu coli ali sam je uspijesno izlijećila
    dobila sam antibiotik na koji mi reagitra i vaginalete a ginekolog mi je preporucio svaki dan bioaktiv i brusnicu pa sam je se riješila iz prve
    ali nije lose niti to probati

  22. #22
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    dorica koliko je dugo trajalo tvoje lijećenje i kada si ponavljala
    kontrolni bris
    hvala unapred

  23. #23
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    kad sam skuzila da imam tu bakterije već mi je bila na bubregu(koma bolovi)mislila sam da cu na hitnu. ljekove sam imala za 2 tj. i nakon sto sam popila sve moralo je proci 2 tj.da bi ponovila bris a meni je proslo 4 tj. i nalaz mi je bio super

  24. #24

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    174

    Početno

    Mi isto imamo problem sa tom bakterijom samo što je nisu našli kod mene već kod MM u urinu. Ne znamo ništa o tome a ono što sam našla na netu mi se baš i ne sviđa :/ Dobio je neke antibiotike za piti pa se bojimo kakav će uopće biti rezultat punkcije testisa dok budemo išli u postupak. E sad jedno pitanje da li se ona može prenijeti putem odnosa :? Malo me strah jer sam čitala da je ona zapravo u crijevima stalno prisutna ali je dosta opasno ako ode u druge organe. Kakva su vaša iskustva o tome i da li je uopće pametno kretati u bilo kakav postupak dok se ona ne riješi??????

  25. #25
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno bebomanka

    I mene zanima jel netko sa ovim hrenom u vinu izlijecio endometriozu??
    Mucim se sa tom bolestinom vec 8 god. od kad je dijagnosticirana a mozda ju imam i duze.Opet je vec duze vrijeme cista u jajniku nakon vec dvije laporoskopije u kojima su izstrugane ciste jednom u lijevom a drugi put u desnom jajniku.....MOLIM BILO KAKVU VIJEST!

  26. #26

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    113

    Početno Re: bebomanka

    Citiraj bebomanka prvotno napisa
    I mene zanima jel netko sa ovim hrenom u vinu izlijecio endometriozu??
    Mucim se sa tom bolestinom vec 8 god. od kad je dijagnosticirana a mozda ju imam i duze.Opet je vec duze vrijeme cista u jajniku nakon vec dvije laporoskopije u kojima su izstrugane ciste jednom u lijevom a drugi put u desnom jajniku.....MOLIM BILO KAKVU VIJEST!
    Potpisujem pitanje i molim cure, ako je neka skužila da nešto pomaže, da nam kaže. Ja se isto s time borim godinama, zato sam molila manuelu i zaru da se jave jer mi se čini da imamo slične probleme.

  27. #27
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    Citiraj Dadica prvotno napisa
    E sad jedno pitanje da li se ona može prenijeti putem odnosa :? Malo me strah jer sam čitala da je ona zapravo u crijevima stalno prisutna ali je dosta opasno ako ode u druge organe. Kakva su vaša iskustva o tome i da li je uopće pametno kretati u bilo kakav postupak dok se ona ne riješi??????
    ne znam da li se prenosi putem odnosa ali se prenosi putem wc. vjerujem da se moze i odnosom i znam da se nalazi u crijevima. kod nas zena je to češća pojava jer si je same mozemo prenjeti brisanjem poslije duže nužde( oprosti sto sam direktna) (znaci mora se brisati od pice prema guzi )

    Znam da je echerichia opasna i za prijevremeni porod a i jedna moja kolegica ju je imala u ranoj trudoci(2 mj.) pa joj je izazvala spontani. (bar su joj tako rekli). I jednom kad ju dobiješ mora se stalno kontrolirati jer se ona za pritajiti i iznenenada vratiti.

    zadnji put nisam napomenula a puno ljudi to ne zna. ako piješ uvin ćaj i kombiniraš voće ili mliječne proizvode mozeš si samo naštetiti i napraviti jos veću kiselost pa je bolje kombinirati sa brusnicom i bioaktivom.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    hrvatska
    Postovi
    171

    Početno

    Nažalost i ja muku mučum najvjerojatnije s tom beštijom, čekam urinokulturu.Rodila sam 3 tj. ranije i dibila antibiotik u rodilištu.U ponedeljak idem raditi urinokulturu a danas me ponovno pecka kod mokrenja.Pijem uvin čaj i kapsule od brusnice. Probala bi ovaj bijeli luk u vinu ali ne znam da li smijem s obzirom da dojim ,a niti antibiotik nije rješenje jer sam prestala s njim prije 6 dana.

  29. #29
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    bas sam bila napomenula. Ne smiješ piti uvin ćaj s voćem i mlijećnim proizvodima a to vrijedi i za kapsule od brusnice. probaj samo s kapsulama i uzimaj puno tekućine. na kutiji od uvin caja to pise. tek si onda radis kontra ucinak jer izazivaš si kiselost sa miješanjem uvin caja i voca.

  30. #30
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    za e. coli je jako dobar ovaj caj - ima ga u skoro svakoj ljekarni:

    http://www.suban.hr/proizvod_detalj.asp?ProductID=92

    dobre su i kapsule brusnice forte, treba piti puno tekućine - barem 2 litre dnevno.

    ne smije se piti uvin caj jer e. coli ne voli kiselo, a uvin nije kisel i u slucaju e coli ne pomaze.

    uglavnom brusnica u kombinaciji uvinog caja ponistavaju djelovanje jedno drugog, pa uvin lipo spremite, pijte ovaj subanov, kupite suhe brusnice i skuhajte ih u litri vode (saka brusnica u litru vode, prokuhati 2-3 min) i nalivajte se time.

    NI SLUCAJNO JESTI NISTA SLATKO, NE PITI GAZIRANE SOKOVE - najbolje je i ne piti nista slatko...

  31. #31
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    Citiraj dorica prvotno napisa
    bas sam bila napomenula. Ne smiješ piti uvin ćaj s voćem i mlijećnim proizvodima a to vrijedi i za kapsule od brusnice. probaj samo s kapsulama i uzimaj puno tekućine. na kutiji od uvin caja to pise. tek si onda radis kontra ucinak jer izazivaš si kiselost sa miješanjem uvin caja i voca.
    treba se izazvati kiselost kad imas e coli. ali uvin caj kiselost ne izaziva i zato nije dobar za e.coli

  32. #32
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    tako je samo se nisam zanla izraziti. uvin ćaj u tom slucaju ne pomaze a za kiselost nisam znala ( mislim da mi je netko rekao za tu kiselost pa sam ja krivo shvatila)

  33. #33
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    dorice

    nadam se da cemo svi pobiti neprijatelje u sto kracem roku!

    odoh se nalivati cajem

  34. #34
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    vjeruj, uspijet ćeš
    ako sam se ja uspijela riješiti beštije....

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    BiH-RS
    Postovi
    278

    Početno

    I ja se upravo na yalost suocavam sa e.coli i ybog nje ne mogu ici na daljnje pretrage.
    Trebala sam uraditi rtg hsg ali ya sad nista od toga dok ne istjeram e.coli.
    Popila sam jednu terapiju i danas sam dobila nalaz i opet je prisutna. Toliko sam se razocarala da sam bas u depresiji.
    I jos jedna stvar cula sam danas da je moje sefice ujna, pored svih terapija naravno bezuspjesnih, uspjela da je istjera sa konzumacijom limuna. A moje radne kolegice cerka je se rijesila zahvaljujuci caju od zobi.

    Sutra idem po savjet za novu terapiju ali sam odlucila piti i caj od zobi i limun i brusnicu jesti a i napravicu si ovu tecnost sa vinom i bijelim lukom i piti 3 puta dnevno pa da vidimo sta ce biti za mjesec dana.

  36. #36
    dorica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb- Stenjevec
    Postovi
    948

    Početno

    zao mi je što je se nisi rijesila
    ali obavezno nam javi da li ti je pomoglo


    rijesit cemo se mi nje....

  37. #37
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    mene zanima dali se smije 3 dan od punkcije stavljati bjeli luk kao vaginalete ja bi to probala da nepijem hrpu antibiotika jer mi išli na biopsiju ali nije nađeno spermića
    pošto sam radila urino kulturu sve je bilo sterilno ali na brisu pokazalo
    molim cure javite se

  38. #38
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    a zbog čega bi stavljala luk?sta je nađeno? nisam bas skuzila

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    174

    Početno

    Citiraj iva77 prvotno napisa
    mene zanima dali se smije 3 dan od punkcije stavljati bjeli luk kao vaginalete ja bi to probala da nepijem hrpu antibiotika jer mi išli na biopsiju ali nije nađeno spermića
    pošto sam radila urino kulturu sve je bilo sterilno ali na brisu pokazalo
    molim cure javite se
    bijeli luk kao vaginalete :? :? :?
    Nikad čula. Ispravite me ako griješim

  40. #40
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    da ima ta opcija Dadica.nađem ti link

  41. #41
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa
    da ima ta opcija Dadica.nađem ti link
    zrakni http://www.roda.hr/forum/viewtopic.p...ht=%E8e%9Anjak

    P.S mislim da sam ovisna o Rodi

  42. #42
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa
    a zbog čega bi stavljala luk?sta je nađeno? nisam bas skuzila
    nađena mi je ešerihija. c.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    174

    Početno

    Hvala laky .

    Ne prođe ni dan a da malo ne provirim

  44. #44
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    idi radije na vino i češnjak.i još jedno upozorenje kod stavljnja česnjaka uzasno smrdi kasnije.

    P.S nemoj da dobije razvod ...šala naravno

  45. #45
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa
    idi radije na vino i češnjak.i još jedno upozorenje kod stavljnja česnjaka uzasno smrdi kasnije.
    potpis

    stavljanje cesnjaka nece ubit e.coli, ali tinktura vina i cesnjaka hoce, ja isprobala i sve pobila

  46. #46
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    iva77 samo ti navali na vino i luk ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da je se sta prije rijesis

  47. #47

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    1,591

    Početno

    Evo skuhala i ja vino i bijeli luk, zaista smrdi uzasno ali nije bad za popiti ako zacepis nos Ja sam skuhala vecu kolicinu jer zna mi se dogoditi da povremeno zaboravim popiti prije jela pa nek imam za duzi period.Inace pijem vise radi preventive posto mi je jednom nadjena E.colli sasvim slucajno (nisam imala nikakvih simptoma) kada sam krenula u imunoloske pretrage i lijecila sam je antibioticima i brusnicom.Kontrolni nalaz je pokazao manju kolicinu ali su dr-ovi rekli da je nalaz ok sto iskreno ne kuzim jer sam mislila da je ok ako je nema uopce.Zato juris na bestiju da je istrijebimo do kraja.

  48. #48
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    evo za one koje budu pravile lijek kako oćistiti bjeli luk
    raskolite luk i stavite ga u vruću vodu ne vrelu ostavite 2 do 3 minute
    i čistite .Ovkav luk neće izgubiti na kvaliteti samo ga je lakše oćistiti te vam neće nagristi zanoktice nadam se da će te biti zadovoljne

  49. #49
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    ma probala sam to, iako mi se sva jela koja kuvam sastoje od luka i vina, kad sam kuvala ovaj sirup, dusu sam izrigala. nema sanse, na zalost, da uspijem to popiti. jedino me strah da sad necu moc kuhati jela na stari nacin...

  50. #50
    iva77 avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    352

    Početno

    Citiraj Pinky prvotno napisa
    ma probala sam to, iako mi se sva jela koja kuvam sastoje od luka i vina, kad sam kuvala ovaj sirup, dusu sam izrigala. nema sanse, na zalost, da uspijem to popiti. jedino me strah da sad necu moc kuhati jela na stari nacin...
    ma do suza i sama imam takvi problema ali sam ustrajna i svaki put kad ga popijem mislim da ću umrijet a strašan je da bi i mrtve podigo na noge ali eto ja se trudim i dalje piti samo da tu gamad pobijem

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •