Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Cista na jajniku - iskustva

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    1

    Početno Cista na jajniku - iskustva

    Pozdrav svima.
    Ne znam gdje drugdje pitati.
    Pronašli su mi cistu na jajniku koju će trebati izvaditi. Čekam još tumorske markere, pa se trebam naručiti za operaciju.
    Kakva su vaša iskustva?
    Koju bolnicu odabrati? Koliko otprilike se čeka na termin?
    Kako operacija izgleda?
    Da li je oporavak dug?

  2. #2
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Bolje je operirati. Zbog niske koagulacije doktori su se oko moje dosta svađali i nisu mi je izvadili na vrijeme. U trudnoći je jako narasla i pojela jajnik. Izvadili su je prilikom carskog, nisam ništa osjećala poslije.....Uglavnom, oporavak je brz i bezbolan, ne brini. Nisam iz Zg, ali znam da se može i u privatnim klinikama brzo rješiti. Sretno!

  3. #3
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Operirala sam cistu na jajniku prije 5 godina u Vinogradskoj. Tumorski markeri su bili ok, ali su rekli da ju je bolje izvaditi. Operacija je izvedena laparoskopski. Veci dio jajnika je morao biti izvadjen, ali taj mali dio koji je ostao je zadrzao funkciju. Usput su nasli nesto sitno i na drugom jajniku pa su i to izvadili. Nalaz pokazao da se radilo o dermoidnoj cisti. Oporavak je trajao nekih tjedan do dva. Ali i nakon toga je potrebna posteda od nosenja teskog i fizickog napora.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Operirala prije petnaestak godina laparaskopski u Petrovoj. Tumorski markeri su bili ok. Iako mi je prvi dan bilo teško, oporavak je kasnije išao relativno brzo. Bar dva,tri mjeseca sam izbjegavala nošenje teških predmeta.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •