Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Problema s dojenjem

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2021
    Postovi
    1

    Početno Problema s dojenjem

    Imam bebu 3mj,iskljucivo je na mom mlijeku.
    Od pocetka imamo problema sa dojenjem,vec u bolnici su rekli da moam nabavit sesirice te se hranimo sa njima. Nocu se nije htjela nikako buditi za jest,tj u snu pojede mrvicu i zaspe pa sam ja se izdajala i davala na bocu u snu,a dok je budna dojenje sa sesiricima. U zadnje vrijeme odbihmja dojiti, pokušala sve položaje, setat, sve je kratko upalilo..
    Kad vidi da se priblizava za dojiti pocme vristati..onda sam se izdajala pa probala na bocu,nije ni tako htjela.sad vec nekad uspijed da doji, kad bac nece dam na bocu sta izdojim. Inace mjesecno dobiva po pola kg.
    Ima dosta mokrih pelena,a stolicu svako par dana. Ne znam sta napraviti da se vrati dojenju i kako da izbacim sesirice

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Pola kile mjesečno u prva 3 mjeseca je premalo. Najmanje trebaju dobiti po 600g, ali to je stvarno minimum.
    Što kaže pedijatrica?

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Matealuna prvotno napisa Vidi poruku
    Imam bebu 3mj,iskljucivo je na mom mlijeku.
    Od pocetka imamo problema sa dojenjem,vec u bolnici su rekli da moam nabavit sesirice te se hranimo sa njima. Nocu se nije htjela nikako buditi za jest,tj u snu pojede mrvicu i zaspe pa sam ja se izdajala i davala na bocu u snu,a dok je budna dojenje sa sesiricima. U zadnje vrijeme odbihmja dojiti, pokušala sve položaje, setat, sve je kratko upalilo..
    Kad vidi da se priblizava za dojiti pocme vristati..onda sam se izdajala pa probala na bocu,nije ni tako htjela.sad vec nekad uspijed da doji, kad bac nece dam na bocu sta izdojim. Inace mjesecno dobiva po pola kg.
    Ima dosta mokrih pelena,a stolicu svako par dana. Ne znam sta napraviti da se vrati dojenju i kako da izbacim sesirice
    Koje su sve poznate tezine, s datumima?
    Koliko podoja ima u 24h?
    Jede li jos nesto uz majcino mlijeko? Voda, caj?
    Ima li dudu?


    I ovo sto Beti pise, sto kaze pedijatar?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •