Stranica 11 od 60 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

  1. #501
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Ja bih si kupila 16 da sada kupujem.

  2. #502
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    betty, a ne oznoji ti se kosa dok vjezbas?
    meni nakon trcanja bude konplet mokra, a i nakon vjezbanja poprilicno znojna
    tako da je moram cesto prati
    a isto ima curly potencijal i mrzim je zbog toga
    kako nije lijepo kovrcava, ravnam je s rotirajucom cetkom, jer ne znam je nafrckati
    i kazem, sve mi je problem zbog vjezbanja
    a ako ne napravim nista, nije mi lijepa

  3. #503
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    dok ja nabadam na mobu...

  4. #504
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ima veze s vjezbanjem
    jer zbog vjezbanja moram cesto prati kosu
    Posljednje uređivanje od Ginger : 09.02.2020. at 17:23

  5. #505
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ah kosa... moja bolna tocka... ja svaki dan perem kosu. Svaki. S tim da sam se nedavno osisala i sad mi je puno brze oblikovanje, Ali nema sanse da odvjezbam svoje i da ne moram prat kosu, Jedino kad vjezbam samo yogu. Magriz obavezno 12. Ja imam i 8icu i koristim ju za snatch, na lijevoj ni ne pokusavam s 12. Doduse ja sam sitnis od 45 kila, no svejedno. Ako kupujes jednu obavezno 12.

  6. #506
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ginger, pa oznojim se, ali svejedno ne perem vise od dva puta tjedno. Preduga mi je kosa za cesce pranje. Kada radim samo yogu, onda se ni ne oznojim po kosi.
    Inace, između pranja, ako radim zesce treninge, radim onaj refresh.
    Taj refresh me je spasio za sluzbena putovanja, vise ne nosim svu aparaturu za pranje i susenje, to bi mi pola kofera uzela

  7. #507
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    uvjerile ste me :povodljiva: 8 i 12

    sto se kose tice, sasa team, perem svaki dan, sto zbog treninga, sto zbog bazena, a i jer volim da je leprsava i cista

  8. #508
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Joj i ja budem sva mokra iza treninga. Perem svako drugi ean iako bi komotno i svaki mogla :/ al sam lina...
    Odustala od treninga, moram pazit mazu, fibra opet skocila, radim krekere i nekakvi lchf kruh da imam dorucak ovaj tjedan... Mozda odem u kratki trk poslije kad fibra padne.

  9. #509
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Meni cak ni ne smeta jedno znojenje, ali nakon dva moram prati kosu. Najcesce samo u vodi.
    Moj cgm je moficiran, sa minimalnim brojem proizvoda. Cesto nista [emoji51]
    Trcala sam. Bolje da nisam. Hrana, kolaci... Sreca da je sutra ponedjeljak [emoji51]

  10. #510
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Cubana uvik je bolje da jesi
    I ja sam trcala, kombiniram s hodanjem, ukupno 7 km.

  11. #511
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Melonandlime yoga mat, kupi jedan, drugi u pol cijene..
    Pa sa dostavom 290 kn svaki.
    Ako je netko za fifti-fifti, javite se

  12. #512
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja sam si za rođendan nedavno izabrala ovu podlogu u Polleu: https://polleosport.hr/podloge-za-vj...oga-mat-purple . Izvrsna mi je...Vidim da je sad i snižena. Lagana, tanka, a ne propadaš kroz nju, tj. pruža mi super podršku koljenima, ne kliže se po podu niti ja po njoj. Jedna mana: rubovi još ostaju smotani kad je raširim, ali mislim da će se opustit.
    Posljednje uređivanje od vertex : 10.02.2020. at 12:19

  13. #513
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ledja su mi uvjerljivo najslabiji dio sto se tice fleksibilnosti, moram ma tome poraditi, no svi ti back bendovi mi stvaraju neku posebnu nelagodu u tijelu, recimo kad radim most i tomu slicno.
    Znala sam da je bilo nešto što sam htjela komentirati, samo mi je malo trebalo dok nađem...ja bih ti rekla da usporiš. Ima puno blažih varijanti back bandova, most je žestok. A leđa nisu za se zezat.

  14. #514
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Ja imam doma girju od 12kg i baš bi je mogla malo češće koristiti sad kad je već spominjete

    Kosu nažalost moram prati češće nego što bih inače, al radi treninga i svega često to bude svaki 2. dan. 3. dan bih morala svakako i da nisam trenirala.

    Spajka, a ne znam, evo za 3 mj će biti da sam u trčanju 5 godina, družim se s mnoštvom trkača i nisam nikad čula za takve pripreme. Da, bajk je odlična nadopuna za pripreme kao i snaga, al nikako ne može zamijeniti potrebne dužinske treninge trčanja između 30 i 40 km. Pa za "obični" maraton se rade velike dužine, u načelu svaka 2 tjedna ide progresivno povećanje za 2-3 km (al svaki vikend obavezno dužina),a starta se s prvom dužinom cca 20km (npr. 20 pa 23-25-28-30-32-34-36-38km). Podrazumijeva se da na maraton ide netko tko je već godinama u trčanju i ima određenu trkačku formu.

    Svi klubovi za koje znam tako rade (Forca, Sljeme, Žumberak, Maksimir), ozbiljne i sustavne pripreme zasigurno uključuju velike dužine (nekoliko dužina između 30 i 40 km), za maraton npr. minimalna najveća dužina 36km, no većina radi i 38-40km zadnju dužinu. Naravno pričam o onome tko se ozbiljno priprema uz vođeni programu smislu da se ne ozlijedi i dođe spreman na start a ne da psuje sve po redu, lipsa na utrci, dođe do faze "hitting the wall" ja sam štrepsa i uvijek sve radim po pravilima, a najviše iz razloga jer se čuvam ozljeda koje su me dosad velikodušno zaobišle.
    Znaš onu da je maraton trčati lako, trčao bi ga svatko No uvijek se nađe i onih koji praktički bez priprema dođu na start maratona ili sličnih utrka, pa onda bude svega i svačega, a neki uspiju i da se ne "razvale" totalka, al takvi su strahovito rijetki. Običnonepripremljeni rasture tijelo koje onda pati mjesecima poslije od posljedica tog čina.

    Kjb,
    di si ti? jesi li bolje, ozljeda prolazi?

  15. #515
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Vibrice svim bubancima~~~~~~~~~~

    Ajmo ne o kosi..moja je svakakva, i valovita i kovrcava i perem ju svaka 2-3 dana.
    Jucer sam posteno odmorila.
    Za danas smisljam kaj cu. Mozda neki zwow koji je rahela neki dan spominjala.

  16. #516
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Bravo Cubana i MB

    Jesu bolje dječica MB i betty blue?

    Zaboravih prijavak: jučer sam išla kod mehaničara po auto, pa sam do tamo dotrčala, a onda još morala pričekat, pa sam za to vrijeme još protrčkarala malo i skupilo se 7km, ukradenih od čekanja servisa
    Volim te usputne trkove kad nešto i obavljam.

    vertex, ja sam nekad taj most bez problema radila, al isto su mi sad leđa kruća, imaš neki hint kako postupno vratit tu gipkost i lijepi izdignuti most?

  17. #517
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja sam sinoć sa Adriene yoga kiss
    Danas mi je na rasporedu black diamond, ali vidim da ću pola stvari morat modificirat pa me to malo živcira

  18. #518
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Kad se ja i moj voljeni vratimo trčanju (kad nam se vrati kćeročuvar) prijavljivat ću po 2ipo-3, ne znam hoće ti to pomoć


    Da se razumijemo, svaka čast svima koji rade velike kilometre, divim vam se, to ja samo ohrabrujem nas hrabre kornjačice
    Kćeročuvar

    Ja se baš veselim vašim prijavcima udvoje

    Kako je prošlo natjecanje sinu u breakdanceu? Moj ga je trenirao jednu godinu.

  19. #519
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    vertex, ja sam nekad taj most bez problema radila, al isto su mi sad leđa kruća, imaš neki hint kako postupno vratit tu gipkost i lijepi izdignuti most?
    Mislim da je glavni hint postupno...cat-cow ubacit često, onda sfinga (koja je stvarno jednostavna, ali radi na savitljivosti gornjeg dijela leđa, što mislim da je važno - da ne bude samo lomljenje u struku) kobra, up dog (serija plank - chataranga - up dog ili kobra - down dog pa ispočetka)...onda luk (bow) je odličan za savitljivost leđa, ja bi i lord of the dance radila prije mosta. Fish bi isto radila prije mosta, iako ona može biti i teška odnosno mislim da treba oprezno s njom, pogotovo u varijanti gdje se ne oslanja na laktove, nego se ruke naslone na tijelo. Ovdje su back bandovi (svaka ima objašnjenje, video, nivo težine i svašta nešto kad se klikne): https://www.yogajournal.com/poses/types/backbends
    Ja bih radila bi i one vježbe s torzijom u kralježnici - revolved side angle, revolved triangle, Marichi, half lord of the fishes....https://www.yogajournal.com/poses/types/twists

    Ili potraži šta Adriene o tome kaže, sto posto ima koji video na zadanu temu :D

  20. #520
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Joooj baš ti hvala vertex iskopirat ću si ove linkove na mob, pa da imam pri ruci, linčina sam ja za pretraživanja
    Kad gledam malu kako ona sve to s lakoćom iz zraka, sad bih i ja starka tako...haha neće to baš tako ići, al da bude bar malo elegantnije nego sad.

  21. #521
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ja volim backbendove
    to je baš moj fah, most mogu i kad sam u najgoroj formi, i one sklekove u mostu
    iako ja mislim da je to zapravo neki poremećaj (hiperfleksibilnost za svaki dan ili ako sam jako hipohondrično raspoložena, ehlers-danlos sindrom ) a ne vještina. Nezaslužena milost
    al opet, imam dijelove tijela koji su mi izrazito nefleksibilni (za moj pojam)

    danas prvi put u dva mjeseca idem doma nakon samo 8-satnog radnog vremena
    to me toliko veseli da ne znam šta ću kad dođem doma, nadam se samo da neću potratiti sve te sate na prazan hod

  22. #522
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Kako je ono bilo...mind the self talk? :D
    Svaki talent je nezaslužena milost.

  23. #523
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    uf, ja most niti ne pokusavam iz zraka

    odradila sam wo 7
    i zakljucila da tu prestaje skracena verzija br-a
    crkla sam, pola toga nisam mogla, ajme
    uglavnom, izgleda da cu dalje morati po redovnom rasporedu
    e, a sutra cu trcanje, ako ne bude ovako puhalo
    Posljednje uređivanje od Ginger : 10.02.2020. at 16:11

  24. #524
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    uf, ja most niti ne pokusavam iz zraka
    Ja ga ne pokusavam niti s poda

  25. #525
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ne pokušavam ni iz zraka, toga me strah
    ali s poda mogu

  26. #526
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj zhang prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ga ne pokusavam niti s poda
    ja pokusavam
    al ono, kak to ispadne

  27. #527
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    a ja ga imam predviđenog u današnjem workoutu i tražim dobru zamjenu

  28. #528
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    a ja ga imam predviđenog u današnjem workoutu i tražim dobru zamjenu
    zamjenu za most?
    radi reversed table top

  29. #529
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    zamjenu za most?
    radi reversed table top
    e to mogu i ja

  30. #530
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ah, ali to mi je stavila u drugu vježbu, točnije thoracic bridge

  31. #531
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sad sam pokusavala
    uz asistenciju svoje najstarije
    ajme

  32. #532
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    uf, ja most niti ne pokusavam iz zraka
    Da razjasnim da ne bi bilo zabune ne mogu ja most iz zraka, to moja mala radi, te premete i čudesa..ja samo s poda, al nije to neka forma kako je to nekad bilo. Onaj lijepi luk, sad to izgleda hahaha ne znam opisati

  33. #533
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    ah, ali to mi je stavila u drugu vježbu, točnije thoracic bridge
    onda radi bow, na trbuhu
    osim ako ti i to nije stavila kao treću vježbu
    ako jeste, onda pošalji popis vježbi da ga napravim

  34. #534
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Tang, mozda bridge, ili camel?

  35. #535
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    E camel mi je pao na pamet
    Betty nema bow (ni ne znam sta je) ali posaljem ti popis

  36. #536
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ma ja mogu most citav zivot, no ja bih htijela moci ga napraviti sa kompletno izravnatim nogama npr. Inace taj osjecaj koji mi se javlja u tijelu kad radim back bends nije vezan uz fleksibilnost. Nisam sigurna uza sta je vezan, mozda uz centar za ravnotezu, u svakom slucaju mi se stvori iritantna nelagoda, to mi se desi i u fish pozi kada ju dobro napravim. A onda radi te nelagode manje vjezbam takve poze i onda sam automatski nefleksibilnija.
    Tang- tebi treba neka zamjena koja ce ti radit i na snazi ruku za ovo danas, ja bih na tvom mjestu napravila jos sklekova ili bent over s 12, a onda jos malo digla se u bridge (al onaj postedni bez ruku iza glave), naslonila donji dio ledja na yoga block (najvisa pozicija) i tako provela koju minutu.
    Danas cu kraci trening, jednu zuzku i yogu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #537
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    most, ha? to jos uvijek mogu, upravo probala ne bi covjek rekao kad me vidi, ko kitovo mladunce, ali solidno fleksibilna
    prijavljujem teretanu jutros prije posla
    a sad cu isetat pseto, ukocilo ju pred 10 dana pa ne smije trcat, a meni tesko palo

  38. #538
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    U bapskoj sadašnjoj fazi radim s 12 kg, a imam jednu od 16 koja skuplja prašinu, za sada. Nekada sam radila i s većim težinama.....
    tang, o ne brini, neću ni ja prijavljivati više...

    Nisam trenirala, danas mi je izrazito naporan dan, još me i vilenjak izbacio iz cipela... Ujutro ću...

  39. #539
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Kosu skoro svaki dan perem, skratila sam je kao nikada, do te mjere da me ljudi ne prepoznaju - što mi je još ljepše.

  40. #540
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ja sam sinoć odradila black diamond, umjesto pull up bar bicycle radila sam na podu 20 bicycle trbušnjaka, umjesto mosta pike press, kratko i taman. Danas me čeka 15 minute fit slide.

    Lili, breakdance je prošao super, nisu se nešto plasirali, ali bilo je zabavno. Jedino mi je žao što smo cijeli dan proveli u trgovačkom centru, a bio je stvarno predivan

  41. #541
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    sad kad ste napisale toliko prijavaka, cini mi se da cu morati i ja poceti opet ozbiljnije vjezbati., ovo trckaranje je zbilja tako nesto.
    most, ah most.........most, ah most.........
    mogla sam ga kao klinka s poda, vec dugo ni ne pokusavam. Znam da ga ima u BR i nikad ga nisam mogla napravati. em sto mi je tesko em sto mi postane mucno pri tim pokusajima.
    davno sam odustala od toga. dok oni tako rade taj most ja bi lezala i mislila mozda neki drugi put

  42. #542
    Nera avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Velebit
    Postovi
    1,620

    Početno

    Samo vrtlarenje.

  43. #543
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ja mogu most citav zivot, no ja bih htijela moci ga napraviti sa kompletno izravnatim nogama npr. Inace taj osjecaj koji mi se javlja u tijelu kad radim back bends nije vezan uz fleksibilnost. Nisam sigurna uza sta je vezan, mozda uz centar za ravnotezu, u svakom slucaju mi se stvori iritantna nelagoda, to mi se desi i u fish pozi kada ju dobro napravim. A onda radi te nelagode manje vjezbam takve poze i onda sam automatski nefleksibilnija.
    meni se ta iritantna nelagoda javi u kukovima u jednoj pozi, ne znam kako se zove
    uglavnom sjediš na podu, pa prekrižiš noge tako da privučes desno stopalo lijevom kuku, i obrnuto
    i onda se naginješ naprijed
    trebao bi se kao preliti po podu, ali ja se uspijem spustiti 10ak cm uz izrazitu, gotovo nepodnošljivu nelagodu u kukovima
    to nije bol, uopće ne znam kako se taj osjećaj zove, "želim odmah prestati jer me izluđuje" osjećaj

  44. #544
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    sinoc fitness, ubila nas danas bude hodanje/trcanje

  45. #545
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Meni se u kukovima zna javit bol, osjećaj je kao grč ustvari, kao da se zgrči neki mali mišić tamo
    to mi se događa kad raširim noge dok sjedim, i onda ih opet skupim i polako ponovo raširim, ali ih ustvari nikad ne širim koliko bi možda trebalo, poštujem to ograničenje koje mi kukovi postavljaju

  46. #546
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    odlično tang da su se zabavili!

    Ja jedva čekam s djecom isprobavat one poze što mi je poslala vertex.

    Jučer došla doma kasno iza 19:30h, posao pa registracija auta, bio mi rest day, al sam navečer 15 ak minuta odradila snagu na podu dok sam gledala novu epizodu Outsidera (core i noge uglavnom, varijacije trbušnjaka, russian twists s utegom, s trakom noge i sl.).

    Danas u planu trčanje s posla direkt doma (ako ne bude kiša) i nadobudno planiram još nešto poslije, ali samo ako ne budem mrtva umorna.

  47. #547
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Jucer zwow 8. I samo sam potvrdila da ja ne mogu vjezbati sa zuzkom.
    Danas planski ne vjezbam.

  48. #548
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Ja se na svom vježbanju uopće ne uznojim. Stara.

    I tko bi rekao da ima tak puno frćkavica. i dalje kosu perem jednom tjedno, jedino mi frizuru poremeti kapa koju imam na glavi dok rolam.

    Meni su najteže vježbe ravnoteže. Al tak mi je bilo i kad sam vježbala jogu. Misli mi skreću, pa skreće i tijelo.
    S druge pak strane, u nečem sam iznenađujuče gipka iako most ne želim ni probat ponovno napravit. Al pretpostavljam da sam od mnogih tu dosta i starija. to je baš 2zaimljivo" kako tijelo naglo počne starit. Nisam vjerovala starijim frendicama. Možda bih baš zato morala pojačat tempo vježbanja

  49. #549
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Gledam workout breakdown za večeras, kad zuzka za neku vježbu kaže "good luck with this one", što očekivati

  50. #550
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Dok vas citam vidim koliko sam ispala iz stosa. Neke vjezbe koje spominjete od Zuzke pitam barba Googla da mi pojasni
    Nelagoda kod nekih vjezbi je I kod mene prisutna. Tu spadaju camel I vjetrenjaca. Vjetrenjacu radim iskljucivo sa 8kg, I to odnedavno, dok TGU npr. radim s 12kg bez problema. Ne znam, u ramenu me nesto muci a ne znam ni opisati sto tocno, ali pobudjuje nepovjerenje u meni. A nepovjerenje nije osjecaj koji zelim kad mi je girja iznad glave, ako me razumijete...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •