Stranica 23 od 60 PrviPrvi ... 13212223242533 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,101 do 1,150 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

  1. #1101
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    kettlebell beginner #1
    radila sa 12 kg sve osim chest press, a onda u 3. rundi i to sa 12
    skroz mi je dobar trening

  2. #1102
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Ja sam KB workout #14
    I onda jogu za splitove
    Mozda uspijem i pune spage napraviti dok traje ova karantena

  3. #1103
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    rahela, moze link za taj trening?

  4. #1104
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ja sam napravila summer shred #5
    Super je, izazovan, ali nije confidence killer ko onaj jucer
    U pocetku sam radila laksu varijantu side plank leg lifta, koljenom prema laktu, da bih u trecoj rundi otkrila da mogu i leg lift
    Tako da mi je to trijumf dana!
    Mislim da je osim sto sam ojacala, uspjehu kumovala i dobra podloga, napokon znam sto znaci skakat na podlozi

  5. #1105
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    rahela, moze link za taj trening?
    https://zuzkalight.com/zgym/kettlebe...ginner-series/

    ali mislim da ga možeš samo ako imaš pretplatu na zgym
    iako su joj često ovi prvi workouti free za sve, čisto da te navuče

  6. #1106
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Hvala rahela <3, ali nisam member. Imam podosta fitness membershipa, pa cu potraziti free beginner kettlebell workout for free.

  7. #1107
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    7.35 km danas po polupraznoj sumi. Toplo je, dahcem i tad se uvijek sjetim tebe, Ginger, kad su te prije cca godinu dana pitali jesi li dobro pa stisnem zube kad prolazim kraj nekog i pravim se atleta

    Od prije pola sata smo sluzbeno u lockdownu jedino djeca do 2 godine mogu u vrtice (?!). Jucer smo proveli otkazujuci karte i smjestaje za godisnji kraj ekvatora na koji smo trebali ici za 10 dana... Imali smo usranih zadnjih par mjeseci i bas nam je trebalo, ali, eto, grah je pao tako. Sad je najvaznije da svi budu dobro

    Cuvajte se svi koliko mozete!

  8. #1108
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Munkice
    i ti se cuvaj!

    joj, mene sinoc nesto zastekalo u krizima
    i presjece me svaki put kad se sagnem i boli dok hodam
    a sutra sam htjela intervale, smrc...vidjet cu kak ce mi biti

  9. #1109
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ginger, nemoj trenirati dok ne prodje.
    I popij ibuprofen.

    Ja danas https://www.lovingfit.com/exercises-...usion-workout/
    Nesto sam modificirala prvi dio. U drugom sam, umjesto pick&squat, radila clean&press sa girjom. Nemam trenutno sandbag, a kod tog picka volim napraviti i press.
    Sandbag sam posudila frendici, a u bugarskoj vreci su mi popucale vrecice sa pjeskom pa sad pijesak curi.

  10. #1110
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    jutros opet kratko istrčavanje pseta, plank challenge i popodne setnja oko kvartovske bare

  11. #1111
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Munkice čuvaj se!

    Ginger žao mi je, pripazi se i odmori!i popij nešto drugo al ne ibuprofen s obzirom što za njega govore sad u vrijeme corone.

    Zhang bravo!

    Ja sam danas fartlek sa središnjim dijelom 1min 4:30 1min 5:20 i tako 12x. Nabralo se 12km.

    I sad na večer 12 min vježbe za abs-e.

  12. #1112
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja sam jucer summer shred 5 i 5 min fat burn 121 i yogu, danas 15 min fat burn 9 i 10 i yogu. Od sutra provodim mentalnu dezinfekciju i pratiti cu vijesti samo 15 minuta u danu jer sam prepleplavljena, dovoljna mi je bolnica, ne treba mi jos dodatnih scenarija propasti. Dobiveno vrijeme (i dusevni mir) cu uloziti u homeschooling koji je fakat vremenski zahtjevan bar kod moje prvasice i vjezbanju tako da za par godina kad opet budemo pohodili plaze totalno zablistam

  13. #1113
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Lool sasa. Pa ti uvijek blistas.

    Ja sam isto fatrlek. Isto 12x. Brze na 5:00_5:15 a spore na cca 6:30. Zadnje dvije brze.
    Prekjucer sam napravila jogu na DD. I zakljucila da sam zakrzljala drvena Marija. Mozda me korona nacini fleksibilnijom.
    Pozzz svima koji radite od doma.
    Ja idem lagano na posao. Do kad ne zna se. Ali veseli me sto cu na plazo kozda ove godine biti zgodna a ne nezgidna teta.

  14. #1114
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Hahahaha napokon da sasa zablista
    Ja sam isto jučer odlučila limitirati praćenje vijesti, i općenito pokušat se natjerat da što više mislim i pričam o drugim temama.
    Što se vježbanja tiče, jučer sam se mislila hoću li i nešto žešće, na kraju sam ostala pri jogi sa Adriene, bilo je baš dobro
    Danas je killer legs, idem vidit kakav je

  15. #1115
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Inače što se tiče blistanja, ja kao već mjesecima pokušavam malo smršavit i skinit taj donji dio trbuha, dosta meni drage robe me malo steže ili ne stoji više lijepo.
    Iako sam se vježbanjem lijepo oblikovala, pazim na hranu dosta (nisam na nekom režimu s imenom, nego ono klasik ne jedem šećer, junk, brašno, krumpire, rižu, jedem puno više povrća nego inače), al nikako da smršavim. Muffin top postojan, haljine zapinju na bokovima.
    I nešto sam jučer pričala sa sinom o tome, bilo mi je smišno jer sam ja zvučala ko iskompleksirana tinejdžerka, a on ko zen mudrac ili jako dobar psihoterapeut. Osjećala sam se ko Jillian Anderson u Sex education

  16. #1116
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Tang, mislim da smo u godinama kada mrsavljenje vise ne ide lako, nego su potrebna znacajna odricanja za to.
    Stvarno mislim da svaki "rezim" koji ne ukljucuje osjetnu patnju nece polucit rezultate

    Meni je prijava ostala na drugoj temi, al jucer ssm napravila 12min body #23 i preporucujem ga zuzkasicama, bas mi je bio dobar, ne prezahtjevan, al opet izazovan. Nakon toga joga.

    Danas ne znam jos sto cu, mozda nesto cardio

  17. #1117
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Dobar je ovaj 12 minute body, više mi se sviđa od killer legs, ne da mi se over the box jump milijun puta

  18. #1118
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bravo cure

    cuvajte se sve

    ja jucer 7 km, danas ce bit s mazom 3x10 min, po naputku trenera (mislim da oce rec da olabavim )

  19. #1119
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cure moje, ja jucer popila butelju s muzicem (da malo skrenem misli) i proslo momentalno
    popodne opet idemo na selo i kucicu u osami pa mozda tamo bacim trk

    bravo svima za sve!
    bome ste vrijedne!
    zhang, mislila sam da je zuzka koma, al bogami i tati je

    sasa drz se
    u uzoj familiji imam lijecnike i medicinsku sestru, svi doslovce na prvoj liniji
    sta da ti kazem, sve znam

  20. #1120
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    zhang, mislila sam da je zuzka koma, al bogami i tati je
    tati je motherfucker

  21. #1121
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    stvarno je!

  22. #1122
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    cure moje, ja jucer popila butelju s muzicem (da malo skrenem misli) i proslo momentalno
    popodne opet idemo na selo i kucicu u osami pa mozda tamo bacim trk :
    sjećaš se kaj je prošli put bilo?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 19.03.2020. at 10:57

  23. #1123
    Cubana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    East end
    Postovi
    6,747

    Početno

    Jucer sam cijelo popodne nakon posla bila u virtualnim učionicama pa sam se navečer samo srušila.
    Objsni, pojasni, kud s ovime, sto je ova rekla, sto to znaci, kako cu ovo... aaaaa

  24. #1124
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Uf i mene homeschooling ubija u pojam...koliko alata i čudesa, stravaaa. Lakše bi bilo majke mi daje sve na mail, a ne Teams, izzi, pa malo mail..džumbus.

    Jutros trčanje 2km+ 30min ma 5:30 + 2-3km, ispalo 10.6 km.

    Vijesti (osim na Rodi) ne pratim već tj.dana radi svog psihofizič.zdravlja

  25. #1125
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Ovo danas https://www.lovingfit.com/exercises-...-body-workout/

    Sasa, pametno, ja nikako da se odlucim, a danas sam malo down oko cijele situacije. A inace sam bas cvrsta i optimisticna i 'vec cemo nekako' tip...

  26. #1126
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    napravila sam ovaj 12 minute body, betty hvala, baš je odličan!

  27. #1127
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    idemo sutra na summer shred #6?

  28. #1128
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    idemo sutra na summer shred #6?
    Vidim da je tabata u igri, moze!
    Ja sam danas 15min fat burn #24, dobar mi je bio. Malo sam tropnula u archers squat al srecom bila sam blizu poda prije nego sam izgubila ravnotezu
    Nakon toga neka luda serija sa Alo moves, fascia streching, tijela su stvarno cudna, nevjerojatno je kako na jednoj strani mozes biti superfleksibilan a na drugoj zakrzljao. Zasad workoute na Alo moves biram po tome koliko mi se sviđa instruktor, odnosno koliko me malo zivciraj plus fokus vjezbe. Pa su mi zasad isplivali dvoje kao super a jednog (ciji video uvijek kliknem jer mi zvuci zanimljivo) odmah gasim jer me uzasno iritira nacin na koji govori :povrsna:
    Inace, imaju dobre poruke. Npr Eleonora, prilikom ulazenja u neku pozu, uvijek kaze don't judge, simply observe sto ja stvarno trebam cuti jer doista samu sebe prekoravam ako mi nesto ne ide, npr ako se jedna strana tijela lako krece a druga zapinje.

    Na Down dogu neces cuti takve male mudrosti ali s druge strane, mozes podesiti glas i naglasak naratora pa omda nema straha da ce te nesto iritirati.

  29. #1129
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ola cure

    kod mene nema bachate, nema jazz baleta
    na selu sam sa svojom djecom i necakinjama
    ubacim setnju, balote, s njima radim plank, ab i squat izazov, ali ipak se osjecam nekako tromo, cudno, vanredna je situacija

    ja sam skroz dobro dok ne surfam i gledam vijesti, budem optimisticna cak
    onda me vijesti ubiju u pojam
    ne panicarim, ali treba ovo bas izgurati

    drzite se i pazite

  30. #1130
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    summer :hug:

    ja sam danas opet modificirala teretanu doma.
    cool je kad u ruksak natrpas sve bucice koje imas doma i s tim radis mrtvo

  31. #1131
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    cure moje, ja jucer popila butelju s muzicem (da malo skrenem misli) i proslo momentalno
    I zaboravila sam ti komentirati metodu lijecenja. Dakle
    Drugi puta cu ja to primijeniti

  32. #1132
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    12 minute body #28 što je betty preporučila na drugoj temi, a ovdje vidim da je preporučila #23
    Taj neću danas, jer me ovaj 28 fino izmorio, zbilja je izvrstan trening i svakako ću ga ponoviti

    Inače bravo svima na odvježbanom i otrčanom, vidim da nas sve to bar donekle izvlači iz bedare

    I mene danas malo žešće pere, a neću ni razmišljati kako je doktorima, sestrama, blagajnicama...



    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  33. #1133
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Inace, imaju dobre poruke. Npr Eleonora, prilikom ulazenja u neku pozu, uvijek kaze don't judge, simply observe sto ja stvarno trebam cuti jer doista samu sebe prekoravam ako mi nesto ne ide, npr ako se jedna strana tijela lako krece a druga zapinje.
    Adriene isto ima te neke male poruke, plus neka sprdanja (spread your toes, it'll change your life), koje jako volim, sve je to taj isti princip odnosno životna filozofija prihvaćanja, ne osuđivanja sebe, vježbanja pažnje, fokus na put umjesto na rezultat..
    kad su me učili kako je mindfulness all the rage za hrpu psihičkih teškoća, mislila sam "what is that sorcery?" ali ono što sam vidila - to je joga

    summer, meni je isto super kad ne pratim vijesti, to je zato što sam privilegirana na hrpu načina
    trebalo mi je malo da se ufuram u produktivnost od doma, dosta planiranih aktivnosti mi je otkazano, sad radim zadatke koji su "bitno, a ne hitno"
    obitelji isto treba vremena da skuže da me ne zovu za svaku p..
    jutros M. mamačeee, dođem dolje da vidim di gori, on šalje zadaću učiteljici na mail i zanima ga da li treba pritisnut enter jedan ili dva puta prije nego se potpiše

  34. #1134
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Dosla sam reci da je zuzka dala free ulaz na stranicu.
    Username: ZPASS
    Password: ZPASS2020

    Pa svi mogu probati!

    Ja sam danas onaj neki killer legs. Htijela sam jos 12 minuta i yogu, ali iz dezurstva sam i jako umorna i uzasno me boljela glava, nemam na srecu temperaturu, odlucila sam odmarati. Pomaze mi ne gledati vijesti, tj gledati ih dozirano. Cilj mi je izaci nekako iz anhedonije, inace stvarno lako nalazim zadovoljstvo u svakodnevici, a sad sam toliko potopljena brigom da ne mogu u nicem uzivati. Idem malim koracima, pokusati cu uzivati u kuhanju ovaj vikend. Vazno je sjetiti se svega sto vec imam(o) i sto mi (nam) ovu situaciju cini laksom. Proci ce i ovo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  35. #1135
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Super, kli kli sad mozes napravit onaj beginner kettlebell

    Za sasu i sve ostale kad potonu, zagrebacko psiholosko drustvo na svojoj facebook stranici svaki dan objavljuje jednu vjezbicu za podizanje optimizma, pa pogledajte koje ce vam leci.
    Iako ja inace najvise volim onu da si svaki dan pobrojim nekoliko stvari na kojima sam zahvalna

    U ovoj situaciji jedna od divnih stvari mi je ta tema solidarnosti medju ljudima, eto ta zuzka i downdog, mogli su mislit "o super sad kad ljudi ne smiju u teretane porast ce mi zarada na pretplati", ali ne oni su dali besplatno, jer znaju da ce se ljudi bolje osjecat ako budu vjezbali
    Vlasnici kafica koji su sad zatvoreni, pa su ostavili zalihe mlijeka vani da uzme kome treba
    Besplatne predstave koje mozemo gledati na internetu
    Itd

    Ja sam isto u stanju pripravnosti sama sa sobom, jer znam da imam tendenciju past u depresiju od previse boravka u kuci. Zato ne gledam serije, tj pogledam vrlo malo, jer znam da bi me bingeanje sto posto odnijelo. Nastojim stalno keep myself busy, dajem si zadatke raznih vrsta, pa klik bravo uspjela si

  36. #1136
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sasa

    tang da, istina, utjesi ta humanost
    a i naljute oni koji se ponasaju ko seronje, a ima i takvih
    ja sam na dane, ili bolje receno, dijelove dana...
    cesto me vuce onaj pesimista u meni, a ne smijem mu se pustiti...
    odemo popodne na selo, kad cure zavrse sa skolom, da malo udahnu zraka
    je veliki stan, al i njih su cetiri...treba im prostora
    nadam se da cemo to i dalje moci/smjeti

    nego, ja sam i jucer restala, da budem sigurna da ledja ne bole
    sad cekam 7 da odem baki u ljekarnu po redovnu terapiju, jer tad nije guzva
    a onda cu se spremiti pa idem trcati
    zhang, majke mi, nakon druge case vise nista nije bolilo probaj drugi put

    drzte se cure, mora i ovo proci, nadam se sto bezbolnije za sve...i sto prije

  37. #1137
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    bok djevojke!
    evo i mene nakon dugo vremena
    osjećam se solidno, obzirom na sve
    nekako sam pripremna na to da može biti puno gore
    moja slaba točka je starije dijete kojem je imunitet u zadnjih 6 mjeseci prilično loš
    i malo me ratni PTSP podsjeća da može doći do nestašice ljekova, a to me baš baš plaši, jer je ovisna o istima
    no, mantram da neće biti tako, da je ovo trenutno i da postoje pametne glave koje će pronaći rješenje

    ne radim, na prislilnom odmoru sam, a organizirala sam se tako da nemam kad zdvajati jer ako krenem, neću stat

    svaki dan imamo radove u dvorištu tako da nakon škole i ručka kreće boravak na zraku - od krčenja korova, rezidbe i krečenja voćaka
    uređivanje cvjetnjaka
    u planu je još svašta, a što će se izrealizirati to ne mogu znati, ali neka plana
    pranje prozora na kući, što je kod nas dosta posla
    pranje auta
    sijanje i sadnja povrtnjaka
    odlasci u prirodu na duge šetnje
    imamo sreću da nas vrijeme služi...
    za ružno vrijeme planiram unutarnje poslove ( krečenje hodnika, uređenej sobnog bilja, ormari, generalka kuhinje)
    društvene igre razne, zajedničko kuhanje, isprobavanje novih recepata
    evo, možda nekom pomogne
    teže je u stanovima, smatarm da imam privilegij samim time što ne moramo biti u zatvorenome
    to bih puno teže podnijela, držite se svi koji morate tako i to će proći
    sve će proći




    sad na temu
    redovna sam u trčanju, yogi i u vježbama snage koje radim vrlo oprezno (ful jednostavne) ali kontinuirano

    ne znam što se dogoodilo, ali nakon perioda intenzivnog vježbanja sam smanjila jedno vrijeme i posvetila i leđa i core su mi nevjerojatno oslabili
    toliko da sam pomišljala kako imam neku strašnu neurološku bolest
    pa sam si zadala rok u kojem se svaki dan treniram jer u protivnom moja psiha ovo neće predurati..
    sad odoh u šumu na sat vremena trka, jer od 10 imamo nastavu

    svima cmok!
    držite se!
    Posljednje uređivanje od flopica : 20.03.2020. at 08:55

  38. #1138
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cure, utjesite me!
    isla sam sad trcati
    ljude (kojih ima malo) zabilazim u luku od par metara
    i taman krenem zaobilaziti jednu biciklisticu, kad krene ona onak zivotinjski kasljati
    popi*dila sam
    jest da je bila 2 m ispred mene, al sad me ipak strah da nisam kaj pokupila
    jesam paranoicna?
    a lijepo mi je muz rekao da ne bi trebala ici van ni trcati
    Posljednje uređivanje od Ginger : 20.03.2020. at 10:07

  39. #1139
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    flopi
    lijepo te vidjeti
    bravo za vjezbanje, a i za organizaciju
    mi smo u stanu, al sam isto nasla zadatke za sve

  40. #1140
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    gingo, pomalo
    znaš i sama da je vrijeme i alergija, tako da je mogla kašljati i iz drugih razloga
    a ako si ti bila 2 metra iza nje, a ona okrenuta prema naprijed..

    vjerujem da ti nije svejedno, ali mislim da su male šanse da je to sad nešto

  41. #1141
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Ginger, sumnjam da si nešto pokupila od biciklistice, ali razumijem strah
    i meni bi bilo isto, a ono što si inače mogu racionalno objasniti, sada je užasno teško
    zato mi dobro dođe da ovako napišem, pa onda i sebe podsjetim na to
    i baš kako si ranije rekla, osjećaji se vrtlože tokom dana i malo budem bolje, malo padnem
    nadam se da neće još zabraniti izlaske na ulicu, a ja, kao i flopi, osjećam veliku zahvalnost što imamo ogromno dvorište i dva kruga su mi dovoljna kao za krug na atletskoj stazi, a za djecu da ne pričam koji je to spas

    svaka čast za Zuzku i ostale koji sada besplatno ponude svoje usluge od kojih bi sada komotno mogli zaraditi
    Posljednje uređivanje od rahela : 20.03.2020. at 10:18

  42. #1142
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Mislim da ovaj Zuzkin pass vrijedi za jedan dan

    Rahela, sorry, na drugoj temi sam krivi broj napisala, sve u tom postu je bilo krivo

    Ginger, ne razmišljaj o tome, nema smisla. Navodno se i u zraku zadržava virus, pa je onda svejedno kašlje li netko pored tebe ili ne. Hoću reći, nema smisla brinuti se sad. Možemo se zaraziti bilo gdje.

    Flopice, ne vjerujem da će doći do obustave isporuke lijekova. Pa i Italija koja je u totalnoj karanteni ima redovnu opskrbu. A za ostalo, hug! i ja se ovih dana često prisjećam rata i kako može biti gore. Mi smo proveli po par mjeseci odjednom u vlažnom podrumu, bez struje i vode. Još uvijek mi se povraća na miris mlijeka u prahu

  43. #1143
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ovaj Zuzkin pass vrijedi za jedan dan

    Rahela, sorry, na drugoj temi sam krivi broj napisala, sve u tom postu je bilo krivo
    šteta ako vrijedi samo jedan dan pass kod Zuzke, nije da si ne može priuštiti tjedan dana barem


    a ovo drugo, ne ispričavaj se, super je workout, preporučam ga ja

    ovaj drugi ću isto odraditi, to mi je zgodno kad stavi u dnevne rasporede nešto što mi se ne svidi ili nemam opremu (bosu ball npr ), pa onda te preporuke dobro dođu da ne kopam satima

  44. #1144
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    mene isto bosu ball nervira
    nema šanse da to nabavim
    a nabavila sam sve drugo šta je tražila, loptu, girje, yoga blocks, one trake, sve
    na bosu ball podvlačim crtu

  45. #1145
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    thnx cure, niste me bas ni utjesile
    ma osjecam se ko govno, jer mi muz stalno govori da vjezbam samo doma, da ne idem trcati
    a ja ono, pa sta mi moze biti, nisam blizu ljudi
    i stvarno nisam
    al ovo me izbacilo iz cipela
    i bas sam sad ljuta na sebe
    i ne znam dal da idem opet
    eto
    inace smo se izolirali koliko je to moguce
    u nabavku sam isla s maskom, rukavicama i naocalama (ne lecama), necu ici sad jedno vrijeme i onda me ova mozda popljuvala

  46. #1146
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ginger evo malo statistike. It je najpogodjenija zemlja na svijetu. Prosjek godina umrlih je 80. Samo 30% u tom udjelu su zene. Bit ce sve u redu. Znam da imas i mamu doma- ali i dalje ce statisticki gledano najvjerovatnije biti sve u redu. Pritom ne mislim reci da me bas briga za starije muskarce da se ne bi tako tumacilo. Ali eto cinjenice su da je najmladja zrtva korone u It imala 39 godina i podlijezece bolesti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  47. #1147
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sasa thnx!
    ma je, mama je tu, ne mogu je vratiti doma jer je tamo skroz sama, a to ne moze tako (tko ce po hranu, lijekove)
    mislim, ni brat ni seka mi ne daju da je vratim, jer smo svi sigurni da se ne bi drzala izolacije
    tako da, nije mi svejedno za bilo koga, al najvise se brinem zbog nje

    mislim da vise necu ici trcati, ne znam
    a treba mi za mentalno zdravlje...i tak...

  48. #1148
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ginger, nemoj ići... koliko god ti bilo teško ne otići, još ti je gore da stalno misliš jesi li što pokupila.
    mislim da se svi trebamo skulirati, nema sada 'ja to ne mogu'.

    ja sam jučer bila izbezumljena, otišla u šumu s klincima, bilo je ljudi. još uvijek smo imali dovoljnu udaljenost oko sebe, ali sam zaključila da nije vrijedno uzrujavanja.
    otići ćete za vikend na selo pa ćete se izguštati na zraku...

    što smo svi discipliniraniji, to će ovo proći s manje poslijedica...

  49. #1149
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ma zhang, naravno da mogu ne ici
    mislim da vise ni necu dok se malo ne smiri
    sto se mora - mora se
    samo sa sve bezbolnije prodje
    za sve

  50. #1150
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    sad cu konacno raditi i jillkin kardio

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •