Stranica 2 od 60 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

  1. #51
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Tang samo pisi km. Ja na cesti nikad nisam dosegla 13 km. Trail jesam al to je drugo.
    Meni je kad lili i kjb napise da su trcale xy km ponekad bed. Al onda se nasmjesim i kazem si. Ej pa ti si rekrativac a ne natjecatelj.

  2. #52
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    ja ću bome svakih 500m prijavit
    Bravo upravo tako rahela :klap:

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    summer, znači opet si u programu
    nisam ni skužila da si to bila pauzirala

    ja sam neki dan ušla u treći mjesec zuzke, prešla sam sa beginner programa na intermediate. ...

    Bila sam tjedan dana na zimovanju koje se sastojalo od prilično planinarenja, ambiciozno sam skupljala kilometre, otkad sam se vratila rapidno mi pada prosjek. Malo sam i trčkarala, ali te kilometre ovdje od mene nećete izvuć
    tang ti sve nešto potiho kad ono već 3. mjesec Zuzke neka si uživala na zimovanju, i daj pliiiz prijavljuj, kakve to veze ima.

    Ako ja mogu prijaviti 500m plivanja, šta ne bi ti mogla 500m trčanja :- )

    spajka, ti si isto tiha voda brege dere, pa skoro cijelu Kontinental ligu si otrčala prošle godine, ej ženska !

  3. #53
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    rahela, i ja se volim sa svakim kilometrom hvaliti Jučer 10 km trčanja na 6:00, a jutros 2,1 km plivanja na prosječnom pejsu 2:13 (za Magriz je to smiješna brzina, ali mene veseli jer sam prije bila još sporija)
    Summer, dobro nam se vratila i kao što su cure rekle brzo ćeš ti u staru formu. Sretno sa svim ostalim prekapanjima.
    Tanči prekrasno za kćer - moja još nije imala ispita, ali kolokvije je za sada super odradila.
    Lili, i ja sam jučer navečer došla prekrivena injem, hladno je bilo, ali ipak onako nekako pozitivno. Na bicu do posla sam se doslovce smrzla, noge su bile crveneeee

    magriz, daj neki hint

  4. #54
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    magriz, daj neki hint
    tko bude trebao znati, saznati ce na vrijeme. i ti ces, ali ne vascelo pucanstvo

    inace danas teretana, snaga, od 8-75kg, a tek sam pocetnik :samonebojegranica:
    Posljednje uređivanje od magriz : 14.01.2020. at 15:16

  5. #55
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    tko bude trebao znati, saznati ce na vrijeme. i ti ces, ali ne vascelo pucanstvo

    inace danas teretana, snaga, od 8-75kg, a tek sam pocetnik :samonebojegranica:
    I mislila sam da se neces out-at, ali postoji pp

    Bravo za teretanu - ides kod nas kvartu? meni je ta grozna popodne, ali ujutro je OK

  6. #56
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    I ja sam imala pauzu od pilatesa i masaže, i bome to moja leđa dobro osjećaju.

    I dačlje sam tužna kaj nisam skijala - valjda ću ipak uhvatiti koji dan. Možda padne snijeg na Sljemenu. Na ovu ledanu nakon sSnježne kraljice me frka ići

  7. #57
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Lili ispast ce da sam kontinent pretrcala

  8. #58
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moj naklon svima.
    Vrijedne ste, kaj je- je.
    Da javim da su jučer popodne postavljeni topovi na Cmroku i izgleda da bude umjetnog snijega za sankanje.
    Lili, pišeš da je u Utrinama gužva popodne, a znaš li kako je na Sveticama? Oko 17 sati.
    Razmišljam da skočim jednom- dvaput tjedno poslije posla malo na plivanje, ali bojim se da je ludnica popodne.
    Kjb, bravo za kćer. Kolokviji su velika stvar, zapravo poput ispita.
    Mene nagovaraju da se prijavim za jedno natjecanje, ali ništa od toga.
    Nemam vremena i prestara sam ja za to.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #59
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    stara a imaš samo 50? napol do 100
    očito se radi o body....?

  10. #60
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    stara a imaš samo 50? napol do 100
    očito se radi o body....?
    Jelena [emoji23][emoji23]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #61
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ma meni ovo vjezbanje bas treba
    zbog nekih zdravstvenih problemcica sam isla samo na bachatu
    ali preskacuci trening ustvari se osjecam jos bolesnije, tromije, a i biti bez treninga vec duuugo nije moje defaultno stanje, fali mi u svim pogledima
    izgubila sam kondiciju, zdebljala se (stres i praznici nisu pomogli )
    za vikend sam se penjala na neko brdo i mislila da cu izdahnit nakon prvih pet minuta
    tako da sam odlucila da se vracam, za dva mjeseca mi je rodjendan i zelim ga docekati koliko toliko opet u formi

    offtopic
    lili, pola namjestaja je vec u stanu, ceka zeleno svjetlo za montazu
    tome se strasno veselim jer ce mi rijesiti niz komplikacija u zivotu
    prva kava u svom stanu na svom kaucu s pogledom je nesto cemu se toliko radujem i bit ce zapamcena

  12. #62
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Jooooj summer već te vidim prpošnu kako si se zavodljivo zavalila u neku modernu sofu talijanskog dizajna i gledaš kroz prozore terase onaj divni pogled na tvoj grad

  13. #63
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Tanči ne znađ ti zbaSvetuce tamo sam bila vikendom. Bolje će ti možda znati naše plivačice.

    Kjb daj molim te meni stalno T.govori kako ti brzo plivaš, ti si brza!!!!

    Joj baš bi voljela da na Cmroku bude to sanjkalište, djec ami snijega nisu vidjela.

  14. #64
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Nano ajde ti opet na pilates, Tanči zašto ne bi probala natjecanje, bila bi atrakcija a vjerujem da bi ti bilo zabavno.

    Spajka kontinentalka samo se ti cerekaj, ne umanjuj svoju rekreaciju!

  15. #65
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Tanči ne znađ ti zbaSvetuce tamo sam bila vikendom. Bolje će ti možda znati naše plivačice.

    Kjb daj molim te meni stalno T.govori kako ti brzo plivaš, ti si brza!!!!

    Joj baš bi voljela da na Cmroku bude to sanjkalište, djec ami snijega nisu vidjela.
    Ajme tipfelera. ..

    Tanči ne znam ti za Svetice...

  16. #66
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    znaci svaki m prijavljujemo?
    za otvaranje sezone laganih 2 km ispod 40min, prosjek 1.56

  17. #67
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    bravo cure

    i ja sam kao summer pala u kondiciji skroz te dobila koju kilu, stres
    veselim se uskoro grupnom detoxu
    sinoc sam jedva 5 km otrcala, mislila sam da cu odapet

  18. #68
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Jutros lagano 4,5km

    cesta skroz zaleđena u mom selu, trčala sam ko po jajima

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  19. #69
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Bravo, cure!

    Cini se da je godina aktivno krenula. Planinarenja, trke, plivanje, selidbe, plesovi, teretane... Samo tako dalje.

    Rahela, mrzim led. Srecom, kod nas je to rijetka pojava pa samo tapkam po mokrim kamenim kockama jer je vecina puteva do sume njima poplocana i molim sudbu da se ne rastepem i slomim noge.

    Magriz, sve se broji. Manijak u meni me tjera da uvijek zavrsim trk na okrugloj brojci pa ako mi fali jos 200-300 m trckaram gore-dolje ispred vrata. Osim toga, sto ako pofali na kraju godine?

    U nedjelju sam otrcala na brzaka 4,5 km (taman je kisa prestala lijevati na pola sata), jucer neki fitnes blender + abs workout pa me danas sve zateze i danas 7 km po divnom hladnom vjetru (prosjek 5:30). Malo sam uspavana od svih tableta i inekcija pa se silim na kretanje da se malo razbudim.

    Sutra se nadam jos jednom kratkom trku prije transfera, a nakon toga cu vidjeti koliko cu trcati i kojim tempom.

  20. #70
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Munkice, ja sam se prije 2-3 godine gadno rasula na ledu, poderala tajice, razbila koljeno i natukla ruku
    a nije bilo ovako zaleđeno cijelim putem, nego samo na jednom mjestu koje je stalo u hladu
    meni se činilo da je samo mokro i baš sam pošteno zagazila, proklizala i rasula se

    a danas je bio kao tanki sloj ljige na cesti sklisko cijelim putem - to valjda kako se ova magluština par dana nije ni malo digla, nije se nigdje osušilo, nego stalno stoji mokro, ljigavo i sklisko
    al sam danas pazila kako trčim, pa je sve prošlo ok

    sretno na transferu ~~~~~~~~~~
    Posljednje uređivanje od rahela : 15.01.2020. at 16:53

  21. #71
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Bravo rahela i Munkice!!! ni ja ne volim sklisko, onda se držim ruba i trave. A ta mjesta u sjeni/hladu su baš brrr...

    Danas u povratku s posla buff preko lica ko ninja ratnik da se zaštitim kvazi od onečišćenja i tako 8km.

  22. #72
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Kupila sam danas dvoje divne cipele, nisam baš dugo shoppingirala, al cipele dale svoje. Jedne u Hoglu, a druge u Geoxu na sniženju.

    Ove iz Geoxa su skroz lude i opičene, svidjele bi se Nano. Nikad takve cipele nisam nosila, imaju 3-4 boje. Al ja to znam nosit samo treba garderobu uskladit.

    Ne smijem ni gledat tenisice. A trebale bi mi. Ove puno previše km prešle.

  23. #73
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Munkice sretno ~~~~~~~~~~

  24. #74
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala!
    Posljednje uređivanje od Munkica : 15.01.2020. at 22:39

  25. #75
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Bravo za sve vezbacice, a posebno povratnice. Munkice, drzim palceve za transfer <3
    Ja sam se navikla na trcanje rano ujutro. Kod nas je sad oko 4-5C kad trcim, nekad pada kisa nekad ne. Ova zima je suvlja od predhodnih par, pa ne kisnem puno. Takodje sam se navikla da imam samo 1 rest day nedeljno (obicno subota). Trcim 5 puta 7-8km i jednom 15km u nedelji dana. Trcanje mi je puno znacilo u predhodnom periodu jer sam prosla kroz nevidjeno stresan period. Sad se malo smirilo, ali skola mi pocinje sledece nedelje, plus me vec roka posttraumatski stres od svega toga sto se desavalo pred kraj 2019. Smrsala sam 2-3kg i ubrzala malo, valjda zbog te malo smanjene kilaze. Stres mi je doneo i bol u gornjim ledjima (nervi i misici, srecom kicma je ok), ali to sad polako resavam jogom.
    Sto se trcanja po ledu tice, meni su road-trail patike super za led (a i za nase kisne dane, jer bude mokrog klizavog lisca po putu).

  26. #76
    kjb avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,404

    Početno

    Munkice sretno s transferom.
    Ledenim trkačicama isto bravo, nije lako trčati po ledu bez obzira na tene. Ja sam sva u grču i često me nakon toga boli gornji dio leđa.
    Jučer navečer je na savskom nasipu bilo super za trčati, a na programu su bili intervali 3x10 minuta na 5:25 plus zagrijavanje i rastrčavanje. Teško, ali dosežno.
    Jutros 2,5 km plivanja, a navečer planiram još spinning. Za sad još izdržavam tempo, ali da, ponekad mi je previše

    Lili, moraš kupit tene , nemoj da se ozljediš

  27. #77
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala!

    Kli-kli, svaka cast na jutarnjim trkama. Kod nas je mrak do iza 8 pa nemam motivaciju za ranojutarnje trke.
    Kjb, pomalo Cini se zahtjevno, posebno plivanje.

    Tko zna kad cu opet trcati pa sam jutros otrckarala 5 km (5:05, najbrze 4:45). Pojma nisam imala da mogu tako brzo trcati. Cini se da sam uzbudjena, a mislila sam da sam skroz kul oko transfera.

    Kako bi Lili rekla, sad svjeza cekam poziv iz bolnice

  28. #78
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Munkice naša draga, neka je sa srećom ~~~~~~~~~~ Baš si brzica, a kako ne bi bila uzbuđena.

    kli kli
    žao mi je da je bilo tako stresno , drago mi je da si našla način za to hendlati.
    meni je nekako to 6x tjedno trčanje ipak previše ako se radi o dužem razdoblju (ako je u kombi s nekim drugim sportom onda mi je slađe). Ok mi je neko vrijeme al ne predugo npr. zimska baza.


    Citiraj kjb prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer navečer je na savskom nasipu bilo super za trčati, a na programu su bili intervali 3x10 minuta na 5:25 plus zagrijavanje i rastrčavanje. Teško, ali dosežno.
    Jutros 2,5 km plivanja, a navečer planiram još spinning. Za sad još izdržavam tempo, ali da, ponekad mi je previše

    Lili, moraš kupit tene , nemoj da se ozljediš
    kjb, bravooo za intervale!!!
    Osluškuj tijelo, iako kužim te imaš cilj i sad si predana tome al kad baš pređeš granicu uzmi dan-dva odmora i odmor je trening znaš to sama.

    a vidi kako ona meni suptilno za tene
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 16.01.2020. at 11:10

  29. #79
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Prijavak jutros 1,5 km bazena

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  30. #80
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    munkice tebe sam se sjetila danas, taman na bazen uletila grupa djece pa sam trebala mijenjat prugu, a falilo mi 150 da zaokruzim. a nis, otisla u drugu prugu, odradila jos 150 jer kako cu doma s 2850, kad mogu zaokruzit na 3000

    i tako, znaci danas malo rasplivavanja, a sinoc sam jos i nekih pola sata psa rastrcavala jarunom
    sutra teretana. bas se veselim
    Posljednje uređivanje od magriz : 16.01.2020. at 19:34

  31. #81
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Haha. Tako sam i ja danas bila skoro pred vratima, a falilo mi je jos 300 m do 5 km pa sam se vrtila uokolo.

    Nego, prosle godine sam nakon citanja recenzija kupila Aegend naocale za plivanje koje su kao super za open water plivanje, a i cijena mi je bila ok. Ono sto me muci je da jako priblizavaju dno i iskrivljuju sliku. Uopce ne mogu procijeniti dubinu. Na 1.5 m se cini da cu rukom oderati dno i nekako je sve zakrivljeno. Jesu li sve plivacke naocale takve ili su ove stvrano lose unatoc recenzijama?

  32. #82
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    moje niti jedne ne iskrivljavaju sliku, a imam ih vagon, od obicnih decathlonovih do speedovih triatlonskih, speedo dioptrijskih, svedanki...
    tvoje su lose

  33. #83
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Munkice kod mene taman pocne da svanjiva kad se vracam :D. I mene je brinuo mrak, ali sam se navikla, a i ne budem bas jedina. Sretnem 1-2 trkaca/icu, nekoliko biciklista, par likova koji setaju pse, jednu zenu koja ide na posao i jednog smesnog lika koji trci na posao (s velikim rancem na ledjima, pa se gega). Jedan deo mi je bas u mraku pored vode (kanal, estuary). Pokusavala sam da nosim svetlo, ali na glavi mi smeta, oko pojasa previse drmusa pa ne vidim nista, a jedna lampa koju je bila ok i kacila se gde god na odecu mi je otpala i izgubila sam je.
    Jutros je jezivo duvalo.
    Magriz prava si dugoprugasica, a i rahela se priblizava

  34. #84
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Magriz, rahela bravo za plivanje

    Ja vecinom trcim po mraku, navika.
    Najcesce ne sretnem nikog. Nekad me malo i strah

    Danas fitnes, ako stignem bacit cu kratki trk prije jer sam jucer odustala.
    Posljednje uređivanje od malena beba : 17.01.2020. at 07:14

  35. #85
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    jutros otrčala 4,94 km

    i dodatnih 600m za kaznu

  36. #86
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    trcim u coporu po mraku, ako nisam u coporu ne smeta me mrak biram rutu koja ima cijelom duljinom nogostup.

    Rahela pobogu cemu kaznjavanje???

    pon: progresivno trcanje
    jucer 2x10 min na 5:40
    danas: duljina

  37. #87
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    K. je bila sama doma, a to mi je jutros bio drugi izlazak,
    preračunala sam se kad sam krenula i odabrala dulju rutu, pa sam na kraju žurila doma, jer kad je trening završio imala sam još tih 600m do doma doć

  38. #88
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Jutros otrčala 4,5km

    Poslano sa mog SNE-LX1 koristeći Tapatalk

  39. #89
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Ola curke, bravo rahela!
    Ja sam subotu provela kilavo, djeca oko škole, ručak, veš, sudje, jedna nova haljina u CC1, al sam zato nedjelju odlično isplanirala i provela.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.01.2020. at 19:59

  40. #90
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    F.je išao na 3satni rodjendan, L.imala dogovor s curama za izradu nekog plakata, a j asvoja 3h

    Lijepo se zaputila s trail ruksakom preko nasipa uz Savu, oko jezera Orešje, oko jezera u Rakitju, pa nazad uz Savu po nasipu i za kraj 2km po Jarunu.

    Bilo je predivno, sve bijelo po nasipu doduše 2cm al ipak , jezera većinom zaledjena, staza bijela, mir, tišina, ja i moje misli

    Kad sam se vraćala nasip je već opet bio zelen a jezera mislim da su i dalje ostala bijela. Noge lagane, s lakoćom sam 33,5km, pa sam zadnje km išla i bržim tempom.

    Ovaj neravni teren po nasipu je zahtjevan al super za prilagodbu i pripremu za ono što me čeka na Pašmanu :- )

    Uživala sam, a ko kuća.
    Još da mi padne onaj praviii snijeg, e na to bi se rastopila totalka.

    S dječicom bi na sanjkanje.

    Kjb bome i ti odlično peglaš km, bravoo!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 19.01.2020. at 20:09

  41. #91
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Tu kod mene jedna gospodja (rekla bih sigurno preko 60 godina) trci cijele godine, u rano jutro, prije svitanja. Prije sam ju vidjala s lampom na glavi, a zadnjih par mjeseci nosi "prsluk" koji valjda sama napravi od zutih glowsticks. Odlicno svijetli, a pretpostavljam da joj ne smeta (izgleda da sastavi one duze trake, za ogrlice).

    Citam vas redovito, ali nemam nista pametno za prijaviti. U teretani sam dvaput tjedno, joga svakodnevno, razmisljam o taekwondou. Paralelno uz to, pokusavam naci nekoga tko se bavi misterijama shebanih (pred)klimakterija jer svakako necu jos dugo podnijeti ovakav tempo s hormonima i kilama, niti cu biti u stanju hodati, kamoli vjezbati. Mjesec dana estrogena mi je rijesilo jednu vrstu problema, a poklonilo 5 kila kojih se ne mogu rijesiti. Sad zobam druge hormone, ali bez pomaka.

    Prosli tjedan je poceo faks; zadnji predmet i zadnji semestar. Diploma ce u svibnju.

  42. #92
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Munkice, drzim fige za sve oko transfera! <3

  43. #93
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Uf Kaae :grouphug:
    Ja se ježim od pomisli na ulazak u menopauzu jer mi je kod mame bila baš koma. Ne želim ni razmišljat.

    Super je ta jutarnja teta trkačica, dovoljan joj je onaj fluo prsluk (iz auta) al baš je kreativna.

  44. #94
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Munkice kako se osjećaš nakon transfera? Kako je prošlo?

    Sretnoooo!!!

  45. #95
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Munkice ~~~~~~~~

  46. #96
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Hvala, cure!

    Jucer su mi dosle suze na oci jer mi se bas trcalo, a rekli su da pricekam bar do sutra.
    Sve je proslo super. Nije bas da se nesto moze zakomplicirati. Valjda. Dajem si injekcije progesterona koje ostavljaju kvrge i masnice, ali nije nista strasno. Bar znam da nekako doprinosim odrzavanju tog embrija.
    Kad stavim utrice, osjetim da je cerviks postojan za razliku od proslog puta. I to je to. Simptoma niti ne moze biti ovako rano.

    Kaae, bravo za faks. Ja se ne mogu prisiliti ni tecaj da upisem. Bas sam komentirala s mm kako mi se cini da stalno imamo neke ispite, a mislis da je gotovo kad zavrsis faks.

  47. #97
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ma, da budem iskrena, stvarno to nije nesto sto mi se osobito da i sto izuzetno zelim. Morala sam zavrsiti sad, cisto da ne propadne nesto sto sam pocela prije djece, a sto mi treba da zaokruzim pricu u ovom dijelu svijeta gdje imigranti pomalo strse kao govance u punchu. Strucna sprema i iskustvo koje sam donijela sa sobom nisu dovoljni ni za sto. Sad kad jesam u svemu tome, imam neke ideje mozda i za dalje, ali ne znam hocu li ih ostvariti sad, kasnije, ili nikad. Imam godina, a uz to i jos uvijek prilicno malu djecu i neumoljiv ritam onako opcenito pa mi nije uvijek lako naci granicu izmedju razumnog i nerazumnog, onako opcenito.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    3

    Početno

    Čitam vas cure! Ja sam nova na forumu. Svaka čast trkačicama. Ja dosta redovito idem u teretanu, hodanje do iznemoglosti također, ali s trčanjem "nisam na ti". Divim vam se.

  49. #99
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    bok insomnia
    super za teretanu, fali nam prijavaka iz teretane
    ja trčim samo zato jer mi je to trenutno najjednostavnije za izvesti, bez puno priprema i ubacim kad mogu i stignem
    inače ne volim trčanje, nit uživam u tome
    al, ajde, ne bunim se protiv kondicije, pa ok

  50. #100
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,977

    Početno

    Kad smo kod trcanja, embrij i ja prijavljujemo laganih 8 km (2/3 trail, 1/3 cesta). Zvucim ko Lili Nhf, lili.
    Odabrala sam rutu s minimalno uzbrdica da se ne uspusem. Fino je sve zaledjeno pa nisam blatnjava. Bas sam gustala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •