Stranica 44 od 60 PrviPrvi ... 34424344454654 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,151 do 2,200 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

  1. #2151
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    riri bravo za korake, a torta je veselje
    flopi

    svim vjezbacicama

    ja sam dan zavrsila revijalno, brzinski do graficara na kavu i natrag

  2. #2152
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Riri naravno da nije prirodno
    Bravo za korake!!

    Flopi i magriz

    Danas 10 km, planirala duze al pocela je jako bura probijat a ja sva mokra vec pa sam skratila...

  3. #2153
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Riri iskoristi prvih godinu, godinu i po, tad se kile najlakse skidaju.
    Bravo svima, magriz zavidim na plivanju. Kod nas je sve isto sto se korone tice, pa ni bazeni ne rade.
    MB cestitke za PB!
    Ja malo promenila rutinu. Ova nedelja je bila testna, i ok je proslo. Sad cu trcati 3 puta ali dugo, i tri puta spinnati na muzevom bajku. Ove nedelje sam u ponedeljak pola sata spinnala i 7km trcala, pa u utorak 14-15km trcala, u sredu sat vremena spinnala, cetvrtak isto 14-15km trk, i petak opet sat spinnanja. Subota odmor, danas opet 14-15km. Po budjenju malo joge, a posle trcanja tegici high intensity kratko za gornji deo tela. Sutra necu trcati nego opet bajk ali sat vremena, pa onda dalje naizmenicno do subote. U nedelju si planiram duzi trk, nadam se oko polumaratonske duzine.
    kad bih skinula jos koju kilicu bilo bi idealno, al ne daju se. nemam viska od zime ili korone, ali mislim da bih brze trcala s par kila manje.
    nego sta je s kjb?

  4. #2154
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Prijavak 8 km, vraćam se polako u formu.

  5. #2155
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Ola vrijedne žene, svaka vam čast SVIMA!!!

    Kli kli super je nekad promijenit rutinu, to je za organizam jako dobro i poželjno,
    a i spinnanje je mraak!

    Riri, znači ukusna je bila, njamiii voćna ili čokoladna (ja sam radila laganu s jagodama)? Odlično za korake i kile !!
    Isto nakuhavala ovaj vikend za obiteljsku proslavu kćerkinog rodjendana.

    Danas 1. radni dan nakon 10 tjedana, sva sam cvrkutava, u šarenoj suknjici, našminkana,..potpuno drugačije obučena nego zadnjih mjeseci
    A dan je počeo ubrzano. U 6h rano dizanje (odvikla sam se, jedva oči otvorila), wc i odmah u šorc; u 6:15h pred zgradom, zagrijavanje i trk 10-ak km
    Doma ušla u 7:15h, tuš, pranje/sušenje kose, oblačenje i već sam vanka bila sa sinom u 7:40h (vodila ga u školu 1. dan povratka da mu pokažem taj novi sporedni ulaz, pa nisam mogla u duži trk).

    Bome trebat će mi snažna volja i želja za ove ranije, a brže treninge.

    Pitale ste za kjb. Dobro je, trenira, trči, biciklira, pliva, uspjela se skinut s foruma i neta (blago joj se ), radi na smjene.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.05.2020. at 15:46

  6. #2156
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Odlicno za kjb, pozdravi je! Tebi svaka cast, ranojutarnje akcije su naj.

  7. #2157
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicno za kjb, pozdravi je! Tebi svaka cast, ranojutarnje akcije su naj.
    Hoću lipoto, bit će joj drago i ti mi uživaj

  8. #2158
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Jucer yoga, danas 300 killer reps 8 i yoga. Sutra zasluzeni rest.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #2159
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo cure!

    Lili, dvije su bile, nažalost nijedna lagana.

    Ja sam danas Amy. Planirala sam i nabijati korake, ali nisam stigla baš puno.

  10. #2160
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku

    Lili, dvije su bile, nažalost nijedna lagana.

  11. #2161
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Jučer 6w6p
    Jutros 10 min.girja i yoga for neck

  12. #2162
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    joj flopice! i ja sam jučer yogu for low back pain
    danas je malo bolje, ali ću isto preskočiti zuzku i samo jogu raditi
    sutra će vjerojatno biti skroz ok
    Posljednje uređivanje od betty blue : 26.05.2020. at 11:39

  13. #2163
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    joj flopice! i ja sam jučer yogu for low back pain
    bome ću i ja danas! :jeremija:
    mislim da sam se usrećila sa swingovima s preteškom girjom, nije strašno ali ne skače mi se, nešto ću polako i pažljivo

  14. #2164
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Jucer selidba ureda i druge obaveze pa rest. Danas opet rest jer sam dala krv. Bas sam sretna da mi je zeljezo dobro i da sam uspjela 2x za redom dat
    Je da su mi jedva tlak nasli, provukla sam se

  15. #2165
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Flopice, betty, tang budite nježne, čuvajte vratove i kralježnicu, trebaju vam poslužit još punooo godina

    MB čestitam na selidbi, vjerujem da je novi prostor lijep i ugodan, garant je usput odradjen odličan trening snage pri selidbi! I bravoo za darivanje krvi i željezo

    Ja se ovih dana otkako se dižem u 6h gasim jako rano, počnem zijevat već u 18-19h Sad imamo klizno radno vrijeme, pa pokušavam to iskoristit da ubacim trening prije/poslije posla.
    Jučer sam onaj zorom, a danas sam zacršila s poslom u 15:30h pa direkt s posla trčalapreko Zelengaja i Tuškanca da malo osjetim miris šume pa nazad na baruna Filipovića prema doma 12km

    Sutra uopće ne mogu zamislit kako ću trčat dionice u 19h jer mi tad zbog ranog dizanja duša već spava.
    Al super stvar u tome je što sam se prisilila ići ranije spavat. Sad ću u 22h najkasnije, inače mi za neizdržat dan u kombi posao+trening.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.05.2020. at 22:37

  16. #2166
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Ne da mi editirat da ispravim tipfelere

  17. #2167
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Bravo svima!
    MB, sretno u novom uredu! Lili, ustajem i svetkom i petkom oko 6, otkako sam rodila vilenjaka - on je baš ranoranioc ...... Jučer snaga i razgibavanje, bit će i danas najvjerojatnije.....

  18. #2168
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Cure, svaka cast! Ja ne ustajem kasno al evo zadnjih par dana nikako lec prije 1
    Odkad nema skole ustajem oko 7 ipo, inace sam ustajala ranije.

  19. #2169
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Lili, ustajem i svetkom i petkom oko 6, otkako sam rodila vilenjaka - on je baš ranoranioc
    Jel bar liježe ranije? Mojima rano leći kad se meni već prispava jer se ne dižu tako rano kao ja, pa im naložim da se spreme za krevet, operu zube do 21h i onda čitaju knjige, pričaju (al tiho po materinoj zapovijedi), a ja se tad umirujem da mogu zaspat ranije. Mužu ionako treba malo sna, pa liježe kasno.
    Vikendom se ne bude rano, a ako se i probudi netko od djece, odu u boravak i zabave se sami. Nismo neke spavalice, al ono voljela bih barem nedjeljom do 8:00h (jer subotom je trening ).

    Fakat ne znam kako ću večeras bit u stanju u 19h počet s vrlo brzim treningom koji traži fokus i brzinu majke mi mile. Tek sad razumijem svoju priju trkačicu (diže se zbog posla još ranije oko 5:30h) koja mi je govorila da su joj kasni ovi treninzi u 19h a ja se čudom čudila o čemu ona brije, meni bili savršeni a ha evo mi ga na

  20. #2170
    zhang avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    GYM
    Postovi
    5,114

    Početno

    ja sam godinama, dok su klinci bili mali, ustaja u 4,45 da odradim trening prije posla i da uspijem sve ugurati što treba (tuširanje, spremanje klinaca, hrane...)
    ošišala sam se u tom periodu i na kratko bila, samo da ne gubim vrijeme još i na to. tolika je bila žrtva za trening

    sada, kad su veći, vježbam popodne u teretani, uglavnom to kombiniram sa terminima njihovih treninga.

    jučer ramena i noge. povratničko još cca 2 tjedna.
    pita trener (koji mi slaže program) s kojim težinama radim... reko, ne divljam, ne brini

  21. #2171
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Zhang bome žrtva velika. Svaka čast!

    Ja isto u načelu treniram popodne, al sad ne mogu zbog vrućine popodne nego tek predvečer (zorom ne mogu teške i brze treninge, nisam nikad ni mogla) to mi kasno zbog ranog dizanja, uz to zbog specifične situacije sad djecu razvozimo na sport u doba dok je vruće, pa ne mogu bas koristit te termine sada.
    A niš, naviknut ću se već nekako, treba malo vremena. Drago mi je da liježem u pravo vrijeme.

  22. #2172
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Dizem se u 5.30. Treninzi trckaranja su u 19. Nisu mi kasno. Aman taman.
    Ako pak trcim ujutro prije posla tad sam u 5.00 u tenisicama. Jer iz kuce izlatim izmedju 6.10-6.20
    Spavat idem zimi izmedju 21-22. A ljeti ipak kasnije.
    Jucer sam imala neko druzenje navecer pa je bio rest. Danas cu jucerasnji dug WO12 iz BR i onda trckaranje.

  23. #2173
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    sad se osim treninzima hvalimo i ranim budenjem?
    ako nigdje ne moram, spavat cu do 10-11, a to je skoro nikad. cak ni na godisnjem. tako da, zivot i budenje izmedu 5-6, ovisno jesam li skuhala rucak vecer prije ili imam ostatke od dana prije. ako nemam, budenje i kuhanje, jer domaca hrana...
    treninzi su kad stignem, nemam predodredeno vrijeme jer terenac i cesto izadem iz kuce u 6-7 i vratim se nakon prekonekoliko stotina km voznje i prekonekoliko sati posla.
    zadnjih pola godine/godinu, idem ranije spavat, do 11-ponoci, pa mi je lakse

    inace, prijavak - jucer noge u bazenu i navecer teretana - mrtvo i cucanj.
    Posljednje uređivanje od magriz : 27.05.2020. at 11:04

  24. #2174
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Pa i dizanje je testiranje tijela

  25. #2175
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    aj stavi to u naziv topica

  26. #2176
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Dizem se u 5.30. Treninzi trckaranja su u 19. Nisu mi kasno. Aman taman.
    Ako pak trcim ujutro prije posla tad sam u 5.00 u tenisicama. Jer iz kuce izlatim izmedju 6.10-6.20
    Spavat idem zimi izmedju 21-22. A ljeti ipak kasnije.
    Jucer sam imala neko druzenje navecer pa je bio rest. Danas cu jucerasnji dug WO12 iz BR i onda trckaranje.
    Ajme svaka ti čast spajalice pa kad sad liježeš? Ja moram priznat da nisam nikad u životu zaspala u 21h a ideal mi je zaspat u ovom trenutnom ritmu između 22-22:30h.
    Trčiš u 5h hebate koja volja treba za to, ja sam to samo par puta i to ljeti na godišnjem dok sam pripremala maraton, pa moram završit do 8:00h s treningom zbog vrućine.

    Ovaj trening danas u 19h mi je kasno jer dođem doma u 20:30h dok se istuširam, presvučem već je 21h, Razbudi me trčanje i onda nema spavanca do kasno

    Moguće da mi je sad do privikavanja na novu rutinu ranog dizanja nakon 10 tj., al moguće i da mi je došlo do zamora materijala i umora jer žestoko treniram bez prestanka cijelu karantenu, a i mjesecima prije toga.
    Baš ću zavirit u Garmin.

  27. #2177
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Kad sam bila mlada kao vi , dizala sam se bez problema ranom zorom. Ponavljanje za ispite u 5 ujutro mi je bilo najmilije.
    Sad samo pomislim da bi se mogla probuditi, dijete je budno, urla i cvili na vratima kupaone pa sam odustala.

    Cini se da sam odustala i od trcanja. Noge su mi vec pocele oticati i navecer me dosta boli desna potkoljenica. Fokusirat cu se na hiit i yoga vjezbe. Nadala sam se da cu zaokruziti na 300 km prije godisnjeg, ali cini se da ce da ipak nista od toga. Nije lose ni 240 km za jednu trudnicu u 3.5 mjeseca. Zaokruzit cu poslije poroda ako dijete bude milostivo.

  28. #2178
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Kad sam bila mlada kao vi , dizala sam se bez problema ranom zorom. Ponavljanje za ispite u 5 ujutro mi je bilo najmilije.
    Sad samo pomislim da bi se mogla probuditi, dijete je budno, urla i cvili na vratima kupaone pa sam odustala.

    Cini se da sam odustala i od trcanja. Noge su mi vec pocele oticati i navecer me dosta boli desna potkoljenica. Fokusirat cu se na hiit i yoga vjezbe. Nadala sam se da cu zaokruziti na 300 km prije godisnjeg, ali cini se da ce da ipak nista od toga. Nije lose ni 240 km za jednu trudnicu u 3.5 mjeseca. Zaokruzit cu poslije poroda ako dijete bude milostivo.
    ajme munkice
    a kad sam ja bila u tvojim godinama, isla sam spavat u 2-3-4 i dizala se silom u 5-6, osim vikendima kad sam spavala do 10.

  29. #2179
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Bez brige imala sam i ja faze tulumarenja do ranih jutarnjih sati uz pristojne kolicine alkohola. Sad kad tri godine nisam poroke taknula, opijem se od soka koji stoji pola sata izvan frizidera...

  30. #2180
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Evo gledam po analizi Garmina u zadnjih 10 tjedana (točno 2,5 mj):
    53 treninga trčanja (613 km)
    26 treninga snage
    uz to bicikliranje i planinarenje.

    U načelu sam na 5-6 treninga tjedno (od toga na 5 trkačkih, radim baš jake treninge).
    Čini mi se da sam zrela za neki odmor, al planirala sam držat ovaj tempo do odlaska na more krajem lipnja. No dugo je još mjesec dana do tada.

    Mislim da ću idući tjedan imat 4 treninga trčanja (izbacit ću jedan da vidim hoću li bit odmornija). ili je ipak do ovog za mene ranog dizanja u 6h
    Kad dan počnem trkom u te sate, puno mi je ljepši početak dana,al se stvarno počnem gasiti rano predvečer. Ne moš ovce i novce, jare i pare

  31. #2181
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Dok ja ćirim po Garminu, vi natipkale.

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Kad sam bila mlada kao vi , dizala sam se bez problema ranom zorom. Ponavljanje za ispite u 5 ujutro mi je bilo najmilije.
    Sad samo pomislim da bi se mogla probuditi, dijete je budno, urla i cvili na vratima kupaone pa sam odustala.

    Cini se da sam odustala i od trcanja. Noge su mi vec pocele oticati i navecer me dosta boli desna potkoljenica. Fokusirat cu se na hiit i yoga vjezbe. Nadala sam se da cu zaokruziti na 300 km prije godisnjeg, ali cini se da ce da ipak nista od toga. Nije lose ni 240 km za jednu trudnicu u 3.5 mjeseca. Zaokruzit cu poslije poroda ako dijete bude milostivo.
    Munkice i ja sam voljela to rano dizanje i učenje jutrom, do podne bi već naučila more toga, a drugi tek počinju
    Super si ti kilometre otrčala kao trudnica, bravooo!!! sad se prilagodi i slušaj tijelo.

    Pa ne vjerujem da si ti puno starija od dosta nas tu na forumu? Moje godište vidiš u nicku.

  32. #2182
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bez brige imala sam i ja faze tulumarenja do ranih jutarnjih sati uz pristojne kolicine alkohola. Sad kad tri godine nisam poroke taknula, opijem se od soka koji stoji pola sata izvan frizidera...
    kakav alkohol, mene noc sama po sebi podize i opija :pjesnikumeni: [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

  33. #2183
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj Munkica prvotno napisa Vidi poruku
    Bez brige imala sam i ja faze tulumarenja do ranih jutarnjih sati uz pristojne kolicine alkohola. Sad kad tri godine nisam poroke taknula, opijem se od soka koji stoji pola sata izvan frizidera...
    rikavam

  34. #2184
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    kakav alkohol, mene noc sama po sebi podize i opija :pjesnikumeni: [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
    Kad si ti rođena noćna ptica

  35. #2185
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Munkice


    Spajka, magriz

    Ja se dizem rano samo za kuhanje. Meni nije kasno ni u 21h ic na trening. Ljeti znam i u 22-23h

    Danas idem na frizuru, ne znam ocu li stic trening, trebala bi d obzirom na dva dana resta

  36. #2186
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se dizem rano samo za kuhanje. Meni nije kasno ni u 21h ic na trening. Ljeti znam i u 22-23h
    Ja pak ne mogu kuhat zorom, ovih dana skuham čim dodjem s posla za sutradan (do kraja ili na pola, pa mala završi ovisi koje jelo). Evo čula se sad s prijom isto kaže nikako se odmorit, izgleda da su nas iscrpili treninzi. Valjat će uzet neki ozbiljan odmor u lipnju 10-ak dana i onako ništa ne radit, bez ikakvih aktivnosti (ako ja to uopće mogu :/). E vidiš onda bi mogla lijepo lagana i opuštena planinarenja ubacit
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.05.2020. at 12:10

  37. #2187
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    I odmor je dio treninga.

  38. #2188
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Mene sramota kako rano idem spavati. No, kao i zhang zbog treninga, kuhanja, priprema za radni dan ustajem u zoru. No, voljela bih vikendom to barem ponekad promijeniti. Barem do 8, 9. Ponekad.

  39. #2189
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    I odmor je dio treninga.
    Sve znam draga Budem svakako.
    A danas mi je i jako pao tlak, sve me zanosi. Evo sad sam ručala u kantini proljetne rolice od piletine i kuhani kelj-krumpir-mrkva prilog (mladi kelj je bio zakooon), bilo je jako fino, dosolila sam u nadi da će mi dići tlak. Tankam se i vodom. Danas mi se žale i drugi niskotlakaši.

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    Mene sramota kako rano idem spavati. No, kao i zhang zbog treninga, kuhanja, priprema za radni dan ustajem u zoru. No, voljela bih vikendom to barem ponekad promijeniti. Barem do 8, 9. Ponekad.
    Šta te ima bit sramota ako se možeš tako organizirat i dijete ti liježe rano, good for you!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.05.2020. at 13:57

  40. #2190
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Bravo svima za sve

    Ja sam ovaj tjedan krenula samo sa Amy, u ponedjeljak i jučer sam je odvježbala, danas ću vjerojatno odmoriti jer sam umorna.
    Nemam vrijeme za vježbanje, nego kako stignem. Bitno da nije ujutro, tad sam naporna sama sebi. Idealno vrijeme mi je zapravo kad je na tv-u Top Model, zainatim se kad ih vidim tako tanke.

  41. #2191

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Mene nije u mladosti mazilo s dizanjem ali je sad u starosti . Dijete veliko, nikoga više ne razvozim osim sebe , zadnjih godina radim na lokaciji koja mi je najbliže ikada mjestu stanovanja. Bicom idem na posao pa mi je i to dio treninga. A imam i klizno radno vrijeme pa mogu kako mi paše koji dan.
    Zadnje polusatno vježbanje je bilo u subotu, i u nedjelju bicikliranje tritedesetak kilometara.
    Posljednje uređivanje od larmama : 27.05.2020. at 20:20

  42. #2192
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    palčice i ja sam r"anolijegač" a i budim se u 5.15. Vikendom u 6.
    Kad ostanem do 6.30 u krevetu to mi dođe kao neki praznik, počastim se tu i tamo
    Jutros yoga neck and shoulder relief i popodne oko 10 km bicikla, jeeedva
    1 DC - boli sve
    Riri bravo!
    larmama bravo za 30 km!
    Toliko nisam nikad odvozila.
    Lili pa uzmi odmor, što se patiš
    Munkice odlična ti je trudnička kilometraža!
    Posljednje uređivanje od flopica : 27.05.2020. at 21:13

  43. #2193
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    ja sam danas napravila onaj cardio shred #4 koji sam dužna već neko vrijeme, stvarno je odličan, sve je radilo
    a nisam odavno nijedan summer shredić radila, 12ka me čeka već dugo

  44. #2194
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Larmama zavidim, milina!!!
    Flopice u 5:15h ajme svaka ti čast!
    Tang bravo!!

    I tako vukla se cijeli dan ko prebijena, tlak pao katastrofa, ipak se dovučem na trening, odradim ga bez problema s dečkima iako je zahtjevan 3 x 10min na 4:30 (išli 4:23,4:24 i zadnji 4:20). Jeej.

    Nakon treninga glava bistra, tlak super, energija na nivou, i tako u cijelom danu ja tek nakon treninga ko nova i puna energije.

    Nit me zanosi, ko duracell vjeverica e sad treba takva zaspat. Od umora ni u, od niskog tlaka ni n ni t

    Ujutro sam planirala ranije dizanje, pa trk a popodne snagu.

    A odmor ću uzet početkom lipnja.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.05.2020. at 23:44

  45. #2195
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Prijavak jutros 5 km

  46. #2196
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    prijavak jutros: 10km.
    Bilo toplo već u 7h, prognoziram danas jako vruće popodne.

  47. #2197
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Flopi, kužimo se.
    Jučer me oprala neka nervoza (rijetko me) pa sam od muke odradila dva treninga snage. Danas i sutra snaga jer ne mogu zbog vilenjaka trčati pa odoh na neki put. Uzeo me hedonizam.

  48. #2198
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    ja prijavljujem jutros sat i pol vrtlarenja kao zagrijavanje, pa Black diamond #10

    neki dan sam išla na trening - 40 min zagrijavanje, a onda još 30ak min šipke i za kraj još 15 min istezanja - tako nam otprilike izgleda svaki trening
    trenutno neću stići na oba tjedno, nego samo 1x na žalost, pa nastavljam i sa ostalim aktivnostima

  49. #2199
    chris blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    980

    Početno

    hm... pitanje - nakon sljemena - trening, da ili ne? ili prema osjecaju?

  50. #2200
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Chris ovisi što si radila po Sljemenu
    Planinarila, biciklirala, trčala, koliko dugo, jesu ti upaljena bedra, listovi ...al ako ideš na osjećaj nećeš pogriješiti.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.05.2020. at 16:09

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •