Stranica 56 od 60 PrviPrvi ... 6465455565758 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,751 do 2,800 od 2968

Tema: Testiranje tijela vježbanjem, trčanjem, plivanjem, plesanjem i vožnjom 2020

  1. #2751
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku

    sad cu vjj na online yogu (bas mi je zao, dvorana je ogromna s velikim vratima na dvoriste i zadovoljava distancing uvjete) i probat cu se prisiliti vratiti shauna u zivot, gammu
    skepticna sam, doma se bas ulijenim i ne znam gdje je nestao moj entuzijazam svih onih godina vjezbanja kuci, pa i u 23 navecer...

    no dobro, mozda samo trebam dati si nogu u dupe i ozbiljno poceti
    alo moves ti danas ima 50% popusta na pretplatu
    a super je aplikacija, od yoge do hiitova

  2. #2752
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno


  3. #2753
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    mmmm, primamljivo
    ma ja sam danas bila s mužem trčkarat po Žnjanu, glava me zabolila koliko me sunce puklo, baš sam mislila da bi mogli idući put negdi u hladovini, uglavnom ne boj se kod nas vlage i hladnoće još

    najbolji trenutak sa trčkaranjem je bio kad sam se sjetila da sam davno unosila kile u tu aplikaciju, kad sam ih imala manje (a možda i malo lagala ko ono kad kupujemo odjeću: ma ionako ću brzo smršavit do toga, pa da ne mijenjam)
    stavila svoje prave kile i TA-DAAA sad trošim više kalorija po trčanju

  4. #2754
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    tang, di ti je pamet bila trcat po ovom suncu, ja sam kavu popila na terasi i osamutilo me

    mislim da je ovo tvoje definicija pirove pobjede

    veceras idemo na zadnju yogu prije zatvaranja

  5. #2755
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ok da ne ispadnemo potpuno ludi, bilo je devet ujutro, ne podne

  6. #2756
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Tang, ludo jedna yep šta više kila, više kalorija ode.

    Ajme kakvo sunce, slušam vas i ne vjerujem, nas ovih dana ne opali sunce nego nas "uguši" Zg magla. Zavidim južnjakinjama na vrem.uvjetima.

    Summer izguštaj se večeras!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 27.11.2020. at 21:22

  7. #2757
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    cure koje tajice za zimsko trčanje da uzmem?
    moraju biti tople i preferiram da im struk bude povišen i stegnut

    kod mene nažalost minusi i mraz, sunce me neće opaliti sigurno
    sutra nakon pauze od 2 tjedna kreće trčanje

    summer vratićeš se ti, samo dok otpočneš!

  8. #2758
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Ja sam tužna jer je zatvorilo bazen ali što se može, realno mislim da je trebalo odavno to napraviti + i više nego su sad odlučili.
    Jučer sam bila da iskoristim zadjnu priliku i sad smišljam što ću dalje... Jedino znam da ne smijem nikako ostat sjedit u kuhinji satima bez redovite rekreacije jer posljedice se već vide

    A moram i smisliti što ću sa sinom koji je inače imao 5-6 treninga tjedno... Kći će imati skoro sigurno preko zooma kao i prošli put tako da sam po tom pitanju mirna.

  9. #2759
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Zavidim na suncu vama u juznim krajevima, ova maglustrina i vlaga su stvarno nemotivirajuce....
    Flopi, imam iz dechatlona tople zimske tajice, dobre su i vec imaju par godina a dobro se drze. Stvarno su tople pa ih nosim samo dok je oko 0 inace mi vruce u njima.

  10. #2760
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    ivana s baš gledam na njihovoj stranici, solidna im je ponuda!

    treba mi nova kapa
    rukavice
    čarape...
    a svašta mi treba odjednom

  11. #2761
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Flopice hoće to

    Ja imam samo jedne baš deblje, inače nosim obične a ako je baš -10C onda obučem ko i većina cura iz kluba kratke dryfit hlačice/šorc preko tajica.

    Ajde baš se veselim da i ti krećeš s trčanjem i bazom idući tjedan, bit će nas više u istom djiru.

    Valja se rekreirat ovu zimu inače ćemo uz lockdown na proljeće bit ko lički mede

    Ivana s,ajde javi kako kukovi, možda malo jačat mišiće zdjelice.

    Sillyme smišljaj brzo neku rekreaciju, možda snaga ili trčanje?

  12. #2762
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Flopi ja imam jedne iz Dechatlona. Jedne UA i jedne no name.
    Dechatlon su najdeblje i njih nosim bas kad je jako hladno.

  13. #2763
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Ja sam ubacila trčanje uz treninge koje radim doma.
    U trčanju sam prava početnica, od srednje škole nisam potrčala..
    Sad, nakon nekih 3-4 tjedna, mogu bez problema otrčati 5.5-6 km, pace 6.
    Prepostavljam da to nije baš nekaj (još se ne kužim u te brojeve), ali to je trenutno tempo koji mi paše.
    Mislim da bih mogla i više km, ali pratim neke upute za početnike i ne želim pretjerivati.
    A i krenem u hipo tu negdje, nekad blago, nekad brzinom munje što bude dosta scary.

    Inače, totalno sam se zaljubila u trčanje!
    Jedva dočekam taj svaki drugi dan.
    Razlog zakaj nisam trčala ranije - ah, it's complicated.. i dalje mi je trčanje challenge, nije se još sprijateljilo s mojim dijabetesom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #2764
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam ubacila trčanje uz treninge koje radim doma.
    U trčanju sam prava početnica, od srednje škole nisam potrčala..
    Sad, nakon nekih 3-4 tjedna, mogu bez problema otrčati 5.5-6 km, pace 6.
    Prepostavljam da to nije baš nekaj (još se ne kužim u te brojeve), ali to je trenutno tempo koji mi paše.
    Mislim da bih mogla i više km, ali pratim neke upute za početnike i ne želim pretjerivati.
    A i krenem u hipo tu negdje, nekad blago, nekad brzinom munje što bude dosta scary.

    Inače, totalno sam se zaljubila u trčanje!
    Jedva dočekam taj svaki drugi dan.
    Razlog zakaj nisam trčala ranije - ah, it's complicated.. i dalje mi je trčanje challenge, nije se još sprijateljilo s mojim dijabetesom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    wow, pa super si ti to uspila, kao fellow početnik ja ti skidam kapu
    mi puno sporije napredujemo, ali zato što ne idemo svako 2. dan, ispadne svako sedmi

    inače moja prijateljica ima dijabetes i znam da je rekla da joj redovito trčanje pomaže da drži šećer pod kontrolom

  15. #2765
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    LolaMo, pa to je izvrsno, bravooo očito si talent.
    I ja znam dosta ljudi s dijabetesom i raznim dijagnozama štitnjače kojim redovito trčanje pomaže.

  16. #2766
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Meni se skroz smrdala probava otkako imamo ovu pauzu, živi dokaz koliko fizička aktivnost utječe na organizam. I još nisam ležala na kauču nego sam radila snagu, žustro hodala, planinarila....al to je meni sve slabo, baš mi fali kardio da mi ubrza metabolizam.

    Tako da iako je služb. početak pon, ja ću odmah sutra, ned mi je slobodna,ne mogu dočekat, a u pon ću ujutro prije posla s curama na snagu, pa jutarnji footing.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.11.2020. at 22:49

  17. #2767
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Hvala cure, tu uvijek padne neko ohrabrenje
    Ja sam od ranije trenirala 5 puta tjedno tak da nisam baš s kauča na trčanje..
    Ali ipak, trčanje je nešto skroz drugačije..
    Da, vjerujem da pomaže kod dijabetesa, i meni djeluje super na šećer, samo se još nisam ušemila pa mi krene padati luđačkom brzinom što je opasno.

    Pitanje za iskusne trkačice.. kada bih trebala povećavati KM i koliko?
    Ili je bolje povećati brzinu pa onda KM?

  18. #2768
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    LolaMo,
    Mislim da imaš na početku topica savjete.
    Bitno je da ipak imaš 1 trening tjedno koji je fokusiran na brzinu (manja kilometraža, dionice), a kilometraže idu postupno progresivno.
    Znači bitno je da NE radiš stalno jedan te isti trening npr 5km na 6:00.
    Inače većw dužine se uvijek rade vikendom kad su ljudi odmorniji. Ne znam jesam li pomogla, ali imaš dosta treninga/programa na netu.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.11.2020. at 23:18

  19. #2769
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    Sillyme smišljaj brzo neku rekreaciju, možda snaga ili trčanje?
    Uh, snaga nije moj djir, fakat mi se nikad ne da... a probala sam više puta. Ja sam za aerobne vježbe.
    S trčanjem imam problem jer me uvijek počne boliti koljeno neovisno o tenisicama, terenu, tempu... ne znam, uvijek na kraju me toliko boli lijevo koljeno da ne mogu kuplung pritisnuti od boli, onda prestanem.

    Plivanje mi je baš bilo super jer me nimalo nisu boljeli zglobovi, a proljeće-jesen se rolam jer je to poštedno za koljena - samo sad po magli i vlazi zna biti baš jako klisko a ne želim past. Budem smislila nešto, danas sam za zamjenu makar odhodala 45min po Jarunu, i to je nešto... bilo je lijepo, malo mračno i vlažno i hladno ali sve u svemu ok

  20. #2770
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Silly ne znam jel u ZGB imaju one grupe za brzo hodanje. Kod nas na selu ima jedna. Bas su mi super te cure.
    Kuzim ako nisi za grupni trening.
    LolaMo brzo je to. Bravo.
    Ali pazi. Ja ti nisam neki strucanjk za trcanje. Ali ono sto sam vidjela omo seb. Ekipa brzo krene. Pa cesto pokupi neku ozlijedu. Ne kazem da je to tvoj slucaj.
    Ja sam pocela sama. Pa sam mislila da je bitno sto dulje i sto brze.
    Tek sam u skoli shvatila neke stvari. Ali i ti sam izmjenila trenere. Ne svojom voljom vec se tako slozilo.
    Samo jedan mi je bas sjeo i koji me doata toga nauci.
    Tako da ni skolica nije neka garancija.
    Nije ni svako za trenera za rekreativca.
    Najdrazi su mi oni koji te nakon malo vremena pocnu spremat za polumaraton.

  21. #2771
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Sillyme, za koljeno je samo jedno rješenje - jačanje kvadricepsa koji ga "drže". Pusti trčanje, ono je manje bitno al treba ti koljeno i za godine koje dolaze.

    Imaš u blizini grupe nordijskog hodanja ako te zanima. Ja sam sad u pauzi tako počela s frendicama dogovarat te večernje žustre šetnje svakih par dana a usput ćakulamo.
    Evo sinoć smo 6 i nešto km prošetale.
    Hodanje je mraak!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 29.11.2020. at 09:23

  22. #2772
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Nije do kvadricepsa, jednostavno nešto mi je već godinama s tim koljenom... ponekad mi blokira pa ne mogu ga uopće saviti niti se osloniti na tu nogu satima. Onda moram tjednima nakon toga jako paziti kako sjedim, hodam.... oporavi se za dva-tri tjedna i bude kao novo i onda opet neki trenutak nepažnje i sve nanovo. Trčanje mi je do sad svaki put baš loše djelovalo, Točno onaj trenutak kad se sabije koljeno dok stanem na nogu u ispruženom položaju, valjda to budu neke mikrotraume... ne znam.

  23. #2773
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    E to je već za magnetnu.

  24. #2774
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Ajme ljepote na Jarunu, ulovila sam upravo dok je bilo zubato sunce, srela našu Anchi, kako sam guštala
    9km na 4:57 zaželila se, ponijelo me

  25. #2775
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Ja imam neke deblje Adidas i baš kvalitetne, a imaju staža. Nego, ja imam udvarača koji me obasipa pažnjom tako da mi poklanja sitnice za trening pa mi se čini da ću prije planiranog biti opremljena za trail i sve sportove.

  26. #2776
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Opaaaa palčice znaš koliko se mi veselimo zbog tebe slobodno nam baci koju koščicu i ubuduće

  27. #2777
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Palči blago ti se
    Nakon točno 20 dana pauze (gledala u bilježnicu) trčanje 7 km, dobro je bilo. Zadnja 2 km ispod 5:50 a nisam imala osjećaj da se trudim
    Ovo je bilo baš da noge protegnem, uh!

  28. #2778
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Flopice da se ti i ja zapitamo, samo nas dvi tako revno pratimo i bodrimo uzbudljiv ljubavni život od palčice

    Bravooo za povratničkih 7km

  29. #2779
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Hahaha, ma joj, ja to više ništa sa zanosom.

  30. #2780
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Palcice nemoj tako, uzivaj (al potpuno razumin )

    Flopi bravo

  31. #2781
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Palcice, super, gustaj! Plus, opreme nikad dosta :D
    Flopi bas mi je drago da si se 'vratila,' super si trcala.
    Ja jutros 14.5km s muzem, pace 5:50.
    Jako sam umorna od faksa, tone posla imam. Jutros sam zaglavila do 4:30, ustala u 7:30, a nedelja je!
    Tako ce mi biti do polovine decembra.
    Treniram redovno. Isti mi je raspored koji sam vec opisivala, da se ne ponavljam.

  32. #2782
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Dobro jutro!!
    Navikavanje na mrak i hladnoću počinjee Odoh na snagu s curama u parkić.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.11.2020. at 07:03

  33. #2783
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Lili
    Ove druge su ili rastavljene ili mudro šute!
    Ko ga šiša moramo se malo keljiti!
    Jutros yoga 25 min.
    Odlična Adriene

    kli ti si neki mutant!
    Pa nema šase da bih jedan tjedan preživila takav manjak sna!

    Svaka čast, mene bi to ubilo.
    Posljednje uređivanje od flopica : 30.11.2020. at 08:50

  34. #2784
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Nisam nikakav mutant lol nego sam se navikla
    studirala arhitekturu pa odmah pocela radjam. veci razmaci izmedju dece, neprekidno dojenje 15.5 godina i prosto cinjenica da ih je 4. onda se preselila i nastavila studirati. dobra stvar je da lako zaspim i cvrsto spavam bez obzira na sve prepreke

  35. #2785
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Flopice e baš tako mi ćemo iščekivat postove od palčice.

    Bome kli kli svaka ti čast ,al ja isto ne da ne funkcioniram s manjkom sna nego postajem neuračunljiva totalka. Ne znam ni danas kako sam preživjela nespavanje dok su djeca dojila i bila mala, srećom mala razlika, pa sam sve to zbuksala u par godina. To je bio glavni razlog za reći NE kad je MM počeo spominjati 3.dite, ma nema šanšone da ti ja više ne spavam
    Ja sam preosjetljiva i na zvukove i na nedostatnu količinu sna.

    Jutros na -2C bome sam se smrzla jer se nisam adekvatno obukla (samo majica dugi rukav i full tanki šuškavac).
    Od 6:30-7:00h vježbe u parkiću na strunjačama
    šampanjac bez povoda
    7:00h-7:45h lagani footing s curama 7 km na 6:20

    Na poslu u uredu u 8:15h.

    Pijem čaj cijelo jutro da se ugrijem.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.11.2020. at 11:22

  36. #2786
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Dobar početak dana Lili, najviše volim kad jutro započne aktivno.
    I potpisujem za san i za buku.
    Ponekad se pitam da nije riječ o nekom sezornom poremećaju, jer sam prepreosjetljiva. Može se to negdje testirati, zna li tko?
    kli bez obzira na naviknutost organizma na deprivaciju sna i sve što rađanje i odgajanje 4 djece zahtjeva, smatram da je to užasno loše za organizam.
    Dobro, ja nisam primjer osobe koja može izdržati išta bez min. 6 sati sna a i to mi je nedostatno, a 3 sata bi me drugi dan odvelo u bolest.

    Očito si jako izdržljiva jer ne poznam baš ljude koji bi takav tempo prevalili par tjedana preko glave!
    :klanjase:

  37. #2787
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Flopice garant je neki senzorni poremećaj, i još nikako da s godinama malo oglušimo ode mi vid na blizu, a sluh postojano izvrstan

    Ja sam nedavno također čitala dobru znanstv. knjigu na tu temu i moram se složiti, bez obzira kako netko podnosi manjak sna, to zaista jako loše djeluje na organizam i često bude podloga za neke boleščure. U današnjem društvu je podcijenjena količina i kvaliteta sna zato to djecu učim odmalena (s tim da mi nismo neke spavalice kojima treba jako puno sati sna dapače).

    kli kli tebi ogromni za izdržavanje tog ritma i izvršavanje svih tvojih obaveza!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 30.11.2020. at 14:55

  38. #2788
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Lili, samo jako!
    Apsolutno se slazem da je san jako vazan. Moj point je da sam naucila da se brzo opustim i kvalitetno odspavam u svakakvim uslovima. Danas imam deadline i iako se dobro organizujem posla je puno pa sam manje spavala poslednja 3 dana. Short term izleti ovog tipa me nece ugroziti ako sam na duze staze efikasan spavac. Znam da dobro spavam jer godinama vec i muz i ja merimo svakakve indikatore s smart watches. On recimo u krevetu provede bukvalno 50% duze nego ja, ali moj san je efikasniji. Brze mi padne puls, i varijabilnost otkucaja mi je veca. Meni se desi da zaspim cim imam priliku, bukvalno kao da padnem u nesvest. To nije doslo samo od sebe, nekad sam lose spavala, ali sam se izvezbala zbog okolnosti. Recimo dok sam putovala s Theom u San Francisco, 45 minuta u vozu sam uvek iskoristila tako da se osvezim. Ne bih uvek zaspala, ali sam uspevala da se duboko opustim, kao da sam recimo legla na kauc i kunjala :D Danas sam spavala 3 sata, trcala sat vremena, i sad sam super! Nadam se da me nece menopauza nekad ubrzo zeznuti, hahahaha
    Flopi, neki ljudi su senzorno osetljiviji, to je prosto tako. Od mojih su to Luna i naravno muzic i donekle Izi. Novak, Thea i ja smo drugacije wired. Sto se izdrzljivosti tice, jesam izdrzljiva, ali i poznajem i par ljudi koji su jos izdrzljiviji. Ima se prostora

  39. #2789
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    Kli kli svaka cast, svasta stignes!

    Lili turbo pocetak dana! Kako se stignes u po ure otusirat i spremit i doc u ured? Sta nisi spominjala da vlakom ides na posao :misli:

    Danas restam, bila sam na masazi

  40. #2790
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Malena, nope za ovakve avanture moram s autom, a taj parkić mi je jako blizu posla.
    Ma nisam se uopće oznojila, vani je takva ledara, da sam se jedva uspjela malo ugrijat na otvorenom na kraju svega toga. Meni je footing na tom pejsu ko brzo hodanje, ni ne uspušem se a kamoli oznojim iako imam u uredu cijeli kozm.set.

    Prehladno je, jutros je bilo 2C a ja tanko obučena brr...

  41. #2791
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Kli kli mrak za kvalitetu sna, nisam nikad mjerila takve stvari, a baš bi voljela znat.

    Jel bi relativno pouzdan bio onaj osjećaj kad se ujutro probudiš i tijekom noći nisi bio nijednom svjestan da spavaš? Ja sam tada fakat naspavana, a čim je bio neki polusan da sam svjesna da spavam, to mi ne bi bilo TO.

  42. #2792
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    I ja spavam jako malo, ali čvrsto, kako spustim glavu na jastuk do buđenja. No to je do moje ambicioznosti i radoholičarstva. Voljela bih se cijepiti protiv toga i ne ustajati u zoru baš uvijek.

  43. #2793
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Citiraj palčica prvotno napisa Vidi poruku
    I ja spavam jako malo, ali čvrsto, kako spustim glavu na jastuk do buđenja. No to je do moje ambicioznosti i radoholičarstva. Voljela bih se cijepiti protiv toga i ne ustajati u zoru baš uvijek.
    Ma ja mislim da je to do tvog bioritma šta ne?
    Netko će biti radoholičar u 23:00h navečer, a netko u 6:00h sve ovisi koji dio dana kome više odgovara.

    Ja sam dosta promijenila svoj bioritam (računam nabolje) da se dižem ranije nego ikad u životu, a poticaj za to je bila moja strast za trčanjem koje se nekad nije moglo ubaciti ili tad ili nikako.
    A sad i kuham u te zornjak sate, a ne na večer. Puno mi bolje leži to umirivanje organizma iza 21h, a moja mama je bila spavalica koja je lijegala kasnije, a ujutro se mogla vikendom izležavat do 10h, što meni zapravo nikad nije odgovaralo.

    Ja isto zaspem kako glavu naslonim na jastuk, par udisaja iz dijafragme i šlafenzi.

  44. #2794
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,257

    Početno

    Ovaj mjesec moja yoga ide online. Nije da se veselim, ali podnijet ću. Rekla sam sinu da se pridruži. Ne bi mu škodilo.

  45. #2795
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ovaj mjesec moja yoga ide online. Nije da se veselim, ali podnijet ću. Rekla sam sinu da se pridruži. Ne bi mu škodilo.
    To je prednost online-a što može više ukućana koristiti.

  46. #2796
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Imate neku app u koju se rucno moze unijeti vrijeme i kilometraza?

  47. #2797
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Mislim da u svaki app mozes unijeti.
    Pogledala sam na Stravu mozes. Samo kliknes na + na donjem desnom dijelu ekrana na mobitelu.
    Endomondo se gasi tako da to ne savjetujem.
    A to je moje iskustvo od appova

  48. #2798

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    I u Runkeeper možeš ručno unijeti aktivnost. U Garmin Connect isto.

  49. #2799
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,473

    Početno

    Ja znam da možeš u Garmin Connect, samo njega koristim.

  50. #2800
    ivana s avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,617

    Početno

    Meni je bas zao da se gasi Endomondo, njega sam prvog koristila i iako sam kasnije koristila Garmin jedno vrijeme pa Suuntov Movescount nekako mi je bila draga ta aplikacija. Nije mi bilo zao placati premium verziju, cesto sam koristila i plan trcanja.
    I s pajdom se nesto događa, ili se gasi ili ga preuzima netko, dobila sam mail ali nisam detaljno procitala.
    Posljednje uređivanje od ivana s : 01.12.2020. at 23:19

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •