Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415
Pokazuje rezultate 701 do 704 od 704

Tema: Vjezbanje, trcanje i trckaranje 2020.

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Citiraj Nera prvotno napisa Vidi poruku
    Najljepše trčanje mi je u šumi, naročito u proljeće. Ptičice cvrkuću, cvijeće miriše, šuma pupa... Posebno lijepo je kad se budi dan, izvire sunce iza Medvednice... Nirvana!
    aaa Nera tvoji opisi i ja obožavam takva jutra po Medvednici, trk, šuma, mirisi, ptičice...

Jutros prije posla (i ove kišice) 10 km oko Jaruna, mušica je bilo kao da je kolovoz, čak sam ih pronašla kad sam skinula majicu po prsima iznad topa najezda prava i stalno sam ih morala "pljuckat" iz usta. bljakii..

Rješavamo paralelno neke stvarčice u vezi novog stana, pa sam happy kako nam sve to zasad super ide uz sve ostale redovne obveze
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 18.02.2020. at 11:44

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Ginger super za spavanac jeeej...

Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016

Početno

Hvala svima kojima sam propustila zahvaliti na lijepim rijecima. Paso nam jos uvijek jako fali, ali to ce tako biti jos neko vrijeme...

Nego, embrij je tu Malo sam smedjarila pa sam preskocila trcanje zadnjih tjedan dana, ali i dalje nosam dijete 1 km u/iz vrtica.
    Kao Zhang i Ginger mlatim po junku. Neki dan sam napravila krafne s kremom od safrana i slistila 4 kom i jos malo cokoladne torte i jedno 10-ak meatballsa.
    Odrezala kosu jer sam mislila da ce to izlijeciti svu tugu ovoga svijeta. Nije bas pomoglo, ali nije ni lose. Bacam malo na Polly iz Peaky Blindersa. Inace jedva 2 cm odrezem, ali sam se u zadnje vrijeme slabo kovrcala..

Nadam se da cu uskoro imati koji km za prijaviti.

sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007

Početno

Ja sam jucer restala, al sam se zato danas razbila- summer shred 29 i jump rope cardio 14 i pola sata yoge.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Stranica 15 od 15 PrviPrvi ... 5131415

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •