Pozdrav ekipa, evo ne znam gdje bih pitala. Čitam forum već godinama i gledam kakvih sve domišljatih ženski ima, pa možda imate i rješenje za moj problemčić.

Znači, beba od 2 godine bez pol beda iskače iz kindača, ulazi u njega, uglavnom je odlučila da je kinderbet=krevet u koji se trebaš popest. Ja sam to shvatila kao: Trebam joj kupit dječji krevet. Tu sad kreće priča.
Veliki sam obožavatelj mid-century namještaja i u tom stilu imam jedan krevet za dijete (tipa 3-7 godina?), puno drvo, boja trešnje, nogice od lijevanog željeza. Otkad se beba rodila sam bila presretna što je prva unuka da mož ugrabit taj krevet. Znači stvarno ga jako želim.
Problem je što se krevetić nalazi u mojoj staroj kući u Velikoj Gorici, a ja živim Novom Zagrebu. Ne vozim auto, nemam vozački, a tata (čija je kuća) mi radi na drugom kraju kugle zemaljske i dolazi tu jednom u 6 mjeseci. Mama mi isto nije produljila vozački i nema auto.
Da li netko ima iskustva s vožnjom dječjeg namještaja u Uberu/slično? Ne bih sad zbog tog plaala kamion/kombi za selidbe (jer realno za te novce mogu kupit novi krevet). Mislim da je krevet 1,40 ili 1,50 duljine, ali ne znam dal je ok tražit prijevoz tog u taksi/Uberu?