Pokazuje rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Odbijanje dojke

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    1

    Početno Odbijanje dojke

    Pozdrav nova sam ovdje i stvarno trebam neki dobar savjet jer vise ni sama neznam sto bi. Moja bebica stara 2 mjeseca vec 2 tjedna odbija dojku i ne zeli lijepo jesti. Kad ju pokusam stavit na cicu pocne vristat i urlat i jedva ju nagovorim. Bili smo i kod pedijatara i u tih 2 tjedna nismo nista dobili na kilazi. Preporučeno nam je da se izdajem i tako joj dajem svoje mlijeko i neka joj kombiniram da joj preko dana dajem i ad. Ja bi vrlo rado nastavila dojit a neznam kako ju vratit i da opet lijepo smireno papa. Pokusala sam se izdojit i iz jedne dojke jedva 60 ml sam navukla. Jel mozda problem u tome? Hvala puno.

  2. #2
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ajam, koje su sve poznate tezine, od rodjenja nadalje, s datumima?

    Koliko podoja imate u 24h? Sisa li nocu?

    Ima li dudu?

    Je li dijete zdravo, ili je mozda prehladjena?

    Jesi li uvela AD? Kad? Koliko?

  3. #3
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Meni je vrištanje i odbijanje Vice kod prvog i drugog djeteta bio znak infekcije ešerihije coli,s time da veliki nije htio ništa ni umjetno

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Citiraj Ajam123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pokusala sam se izdojit i iz jedne dojke jedva 60 ml sam navukla. Jel mozda problem u tome? Hvala puno.
    Teško da je u tome problem jer ja dojim četiri godine pa ne mogu ni 10 ml izvući kada izdajam.
    Je li dijete prehlađeno? Postoji li mogućnost da su se našle gljivice (bijele naslage koje se nikako ne daju skinuti s jezika djeteta, a na bradavici se osjeti pečenje kod hvata)? Piješ li lijekove koji bi mogli utjecati na okus mlijeka? Druga hrana? Ima li pušača u blizini?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •