Stranica 8 od 27 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 351 do 400 od 1313

Tema: Odbrojavanje 1/2020 by Character & Hula.hop

  1. #351

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    03.03.2020.

    (Ne) čekalice

    YOYo12~~~~~~~~~~ 43.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 33.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~~ 28.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~27.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~ 22.dc
    Garawa~~~~~~~~~~~18.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 16.dc
    mareelica~~~~~~~~~~15.dc
    mašnica ~~~~~~~~~~ 7.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~5.dc
    Calista ~~~~~~~~~~~3.dc


    Sretno Anita!
    Hula.hop haha...hvala ti na ohrabrenju! Kako ste vas dvoje? Znaš li spol?
    Ljube, držim palčeve da je ovaj put dobitno.

  2. #352
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Obavila vađenje krvi,urin, kks i hormone štitnjače. Nisam dugo pa da vidimo malo stanje.

    Ajmo cure ohrabrilice, tko je u akciji, tko tek kreće, a tko čeka testić?

  3. #353
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za
    03.03.2020.

    (Ne) čekalice

    YOYo12~~~~~~~~~~ 43.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 33.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~~ 28.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~27.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~ 22.dc
    Garawa~~~~~~~~~~~18.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 16.dc
    mareelica~~~~~~~~~~15.dc
    mašnica ~~~~~~~~~~ 7.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~5.dc
    Calista ~~~~~~~~~~~3.dc


    Sretno Anita!
    Hula.hop haha...hvala ti na ohrabrenju! Kako ste vas dvoje? Znaš li spol?
    Ljube, držim palčeve da je ovaj put dobitno.
    Hvala draga... bas sam flegma ovaj ciklus...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #354

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Himalaya, makni i mene slobodno s liste.

  5. #355

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Žao mi je Pikulice. Znam da je razočarenje ogromno, ali ne dopusti da ti zaokupi misli i osjećaje. Neće te biti na sutrašnjoj listi, ali kad se Anita i ti poželite vratiti, lista će vas čekati
    Mašnice, držim palčeve za super nalaze! Cure su nam malo utihnule. Možda je proljetni umor počeo?
    Ljube, flegma je stav i pol!

  6. #356
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je Pikulice. Znam da je razočarenje ogromno, ali ne dopusti da ti zaokupi misli i osjećaje. Neće te biti na sutrašnjoj listi, ali kad se Anita i ti poželite vratiti, lista će vas čekati
    Mašnice, držim palčeve za super nalaze! Cure su nam malo utihnule. Možda je proljetni umor počeo?
    Ljube, flegma je stav i pol!
    Draga moja... drugo mi nista ne preostaje

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  7. #357

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je Pikulice. Znam da je razočarenje ogromno, ali ne dopusti da ti zaokupi misli i osjećaje. Neće te biti na sutrašnjoj listi, ali kad se Anita i ti poželite vratiti, lista će vas čekati
    Mašnice, držim palčeve za super nalaze! Cure su nam malo utihnule. Možda je proljetni umor počeo?
    Ljube, flegma je stav i pol!
    Hvala ti Himalaya. Nisam dobila M ali sam zbog predviđanja od strane ginekologice propustila O i sad sam ljuta na sebe samu jer nisam sebi vjerovala. Išli smo, po njenom savjetu na ciljane odnose. Ionako imam duge cikluse, nikad dočekat da dođe O a onda ni M.

    Išla sam u utorak u Zg privatno kod ginekologice, 20. dan ciklusa, pogled na UZV i vidim šok na licu, kaže: pa ovdje kao da je sve tek u početku, vidi vjerojatno vodeći folikul od 11mm i ravnajte se prema tome da je ovulacija za nekih 6-7 dana, ništa ranije, bazirati se na odnosima u drugoj polovici ciklusa. Izvadila TSH, napravila PAP-U.
    Sve što sam je htjela pitati je nisam uspjela pitati jer je sve nekako bilo nabrzinu jer joj je kolega bolestan i ona je morala odrađivati i svoje i njegove pacijentice. Pošaljem joj mail sutradan s par pitanja i TSH mi je bio 4.3, zove me med sestra da mi odgovori na ta pitanja i da odnosi trebaju krenuti ponedjeljak vjerojatno utorak.

    Držala sam se toga iako me nešto izjedalo iznutra da to ne može biti tako. U međuvremenu piškim LH trakice svakih par sati i stalno je testna linija svijetlija od kontrolne, ni blizu toga da budu jednake. U sub se dogovorim za UZV kod mog ginekologa, gleda UZV kaze: uopce ne vidim vodeći folikul, vjerojatno je prsnuo, puno malih nezrelih. ovulaciju ni ne spominje, ne vidi na UZV da bi uopce M mogla brzo doći. I jedno i drugo su se bazirali na lijevi jajnik jer je desni mali. I nastavi mi pričati kako je nabavio aparat (ne znam ni kako se zove jer ga nisam slušala samo sam zbunjeno klimala glavom) koji pomlađuje jajnike, zateže mjehur ... bla bla.
    Nedjelju navečer mi krene rastezljiva sluz sa svjezom sukrvicom, sutradan sluz sa smeđom sukrvicom. Muž imao smrtni slučaj, tek se večeras vraća a mislim da je sad više prekasno. I stalno neki bolovi u donjem dijelu leđa i trbuha, kao menstrualni.


    Udavila sam vas ali nemam se kome izjadati, sad više ništa ne znam, da li je to mogla biti ovulacija sa sukrvicom bez dominantnog folikula? LH trakice cijeli ciklus nisu pokazale ni približno jednake linije....

    Zadnji TSH mi je 3,69 a kao idealan za trudnoću je do 2.

    Baš to što si rekla Himalaya, preuzelo mi je misli i ne znam se izvući, stalno prtljam po forumima, čitam, istraživam... Nisam otišla ni raditi niti sam dijete odvela u vrtić, zbedirala se skroz naskroz. :'( :'(

  8. #358
    Calista avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Preko bare
    Postovi
    515

    Početno

    Ja 13.3. idem na kontrolu i onda mirno dalje. Kako ja imam 38 godina i ne nadam se previse trudnoci.

  9. #359
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Calista, ma zašto ne? Ja sam u 39.-toj i opet se nekako nadam...iako imam vec 2 djece i 1 spontani od prije 2 god.iza sebe
    Posljednje uređivanje od mašnica : 03.03.2020. at 17:51

  10. #360
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Calista prvotno napisa Vidi poruku
    Ja 13.3. idem na kontrolu i onda mirno dalje. Kako ja imam 38 godina i ne nadam se previse trudnoci.
    Ja 38 isto i isto vise nemam uopce nikakve nade, NAZALOST TO JE TAKO....I predugo mi je to da skoro dvje god.ne dolazi do trudnoci sa svima dobrima nalazima i sa muza strane i potvrdenom O.... i zato sva nada otisla...i ovaj ciklus bas flegma na sve...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  11. #361

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Pikulice, žao mi je jako. U početku tvoje priče kao da sam čitala svoje iskustvo pred nekoliko tjedana. Ovulacija je bila 20.dan. Vodeći folikul se pojavio dva dana prije ovulacije i tad je bila inseminacija. Dobila sam i štopericu. Do tad nije bilo vodećeg folikula tj. rekao mi je doktor da su svi uspavani. Što se tiče krvarenja - moguće da si ovulirala i zbog toga sukrvica,ali moguće da ti je anovulatorni ciklus. Ja često imam smeđi iscjedak u vrijeme kad bi trebala biti ovulacija, a znam da nije ovulacija. Smeđi iscjedak bude prilično sluzav i moram staviti uložak. Voljela bih da se javi netko s više iskustva pa da te malo umiri. Mislim da bi se trebala naručiti kod endokrinologa i vidjeti što s tsh. Kažu da bi trebao biti oko 2 pa čak i manje. Nikako nemoj odustati i okupirati si misli pesimizmom. Radi nešto što voliš, uživaj u tome dok to radiš. Relaksiraj se na taj način. Razočaranje je ogromno, ali moraš ga prihvatiti i krenuti dalje. Možda da na humanoj dogovoriš pregled? Glavu gore Pikulice! Ja te ne bih maknula s liste, ali ako inzistiraš hoću. Javi!

  12. #362

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    04.03.2020.

    (Ne) čekalice

    YOYo12~~~~~~~~~~ 44.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 34.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~~ 29.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~28.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~ 23.dc
    Garawa~~~~~~~~~~~19.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 17.dc
    mareelica~~~~~~~~~~16.dc
    mašnica ~~~~~~~~~~ 8.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~6.dc
    Calista ~~~~~~~~~~~4.dc


    Cure, želim vam da vas ovaj ciklus iznenadi.

  13. #363

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutro.. meni se čini da se moj ciklus poremetio.. makar što se ovulacije tiče. Sjedim jučer na sastnaku..i osjetim dolje kao neke baloncice haha..odem na toalet..toliki vodeni iscjedak je bio..ajme.. I navečer kad sam legla..lijevi jajnik me je baš žigao. Kontam da od ovog mjeseca ništa i da smo profulali ovulaciju.
    Posljednje uređivanje od Garawa : 04.03.2020. at 08:49

  14. #364
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za
    04.03.2020.

    (Ne) čekalice

    YOYo12~~~~~~~~~~ 44.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 34.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~~ 29.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~28.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~ 23.dc
    Garawa~~~~~~~~~~~19.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 17.dc
    mareelica~~~~~~~~~~16.dc
    mašnica ~~~~~~~~~~ 8.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~6.dc
    Calista ~~~~~~~~~~~4.dc


    Cure, želim vam da vas ovaj ciklus iznenadi.
    Draga a sta sa tobom???? Kad planiras test???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  15. #365
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro.. meni se čini da se moj ciklus poremetio.. makar što se ovulacije tiče. Sjedim jučer na sastnaku..i osjetim dolje kao neke baloncice haha..odem na toalet..toliki vodeni iscjedak je bio..ajme.. I navečer kad sam legla..lijevi jajnik me je baš žigao. Kontam da od ovog mjeseca ništa i da smo profulali ovulaciju.
    Mi smo dva dana razlike , kad planiras test i ddal uopce planiras???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  16. #366
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pikulice, bas mi je zao. I bas bezveze stav od ginekologice jer za ciljane odnose treba biti ciklus ispracen folikulimetrijom. Znaci svaki ili svaki drugi dan uzv da se prati! Folikuli znaju iznenaditi, i bas neozbiljno da je tako rekla na temelju jednog uzv-a.

    Garawa, ako te je jucer zigalo i bila sluz, ja bi na vasem mjestu pokrila danas. Ako vec niste jucer. Nemas nista za izgubiti a postoje sanse svakako da uhvatite O

    Ljube i Calista sretno!

    Dosta je curka na listi, ali nesto se slabo tipka. Ne dajte se! Dizite jedne druge medusobno, podijelite i neka lijepa i pozitivna iskustva cak i ako nisu nuzno vezana uz pracenje ciklusa. Cisto da si malo podignete moral!

    Saljem vam vibrice ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  17. #367

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Ljube tek ako izostane onda ću raditi..prosli mjesec sam sama sebe izludilo..
    Jagodice nismo jučer nije bio kući dva dana večeras budemo pa tko zna..

  18. #368

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Taman u vrijeme iduće ovulacije idem na godišnji, nema šanse da fulam jedan dan.. možda mi i to pomogne..da se opustim,manje stresa..trčanja okolo.. tako da..nema predaje..

  19. #369

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Ljube, rano je za test. Inseminacija je bila pred tjedan dana tako da je još rano za bilo što. Možda početkom sljedećeg tjedna, ali vidjet ću još jer nekako imam filing da će doći m.

  20. #370

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Pozz curke....meni se izgleda malo ciklus skratio,inace mi M traje 7 dana...a ovaj ciklus vec 5ti dan mi samo malo.smedkasto bilo,a danas nista...jos sam i dobila dva danas ranije....moze biti od vrkute i cajeva???

  21. #371

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Pikulice, žao mi je jako. U početku tvoje priče kao da sam čitala svoje iskustvo pred nekoliko tjedana. Ovulacija je bila 20.dan. Vodeći folikul se pojavio dva dana prije ovulacije i tad je bila inseminacija. Dobila sam i štopericu. Do tad nije bilo vodećeg folikula tj. rekao mi je doktor da su svi uspavani. Što se tiče krvarenja - moguće da si ovulirala i zbog toga sukrvica,ali moguće da ti je anovulatorni ciklus. Ja često imam smeđi iscjedak u vrijeme kad bi trebala biti ovulacija, a znam da nije ovulacija. Smeđi iscjedak bude prilično sluzav i moram staviti uložak. Voljela bih da se javi netko s više iskustva pa da te malo umiri. Mislim da bi se trebala naručiti kod endokrinologa i vidjeti što s tsh. Kažu da bi trebao biti oko 2 pa čak i manje. Nikako nemoj odustati i okupirati si misli pesimizmom. Radi nešto što voliš, uživaj u tome dok to radiš. Relaksiraj se na taj način. Razočaranje je ogromno, ali moraš ga prihvatiti i krenuti dalje. Možda da na humanoj dogovoriš pregled? Glavu gore Pikulice! Ja te ne bih maknula s liste, ali ako inzistiraš hoću. Javi!


    Evo jutros sam se opet probudila s krvavim i sluzavim iscjetkom, baš crvena svježa krv, M po UZV-u nije ni na vidiku. Više ne znam ni što da mislim ni što da radim.
    Posljednje uređivanje od Pikulica1985 : 04.03.2020. at 14:19

  22. #372

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Jelena, može bit od vrkute. Meni se ciklus skratio na 26 dana kad sam je pila, a većinom su 32 - 40 dana.
    Pikulice, osjetiš li inače ovulacije? Kakvi su ti ciklusi? Nazovi doktora ako se nastavi i pitaj ga što on misli. Dosta neozbiljno od njih što folikulometriju nisu odradili kao treba.
    Posljednje uređivanje od Himalaya : 04.03.2020. at 15:00

  23. #373
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Mi smo 14dc zadnje sto imali odnos od 15dc imam strasnu upalu uho koja presla na vrat i glavu... svaki dan kod dr.i nista nije bolje a sutra cu valjda i u boln.i ne volja mi ni do odnosa... a sada ako sta primilo se do 14dc to cemo viditi za desetak dana... ali vjerujem da do tad bila O...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  24. #374

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Za sada M kasni jedan dan, ne uzbuđujem se previše iako mala nada postoji... S obzirom na puno stresa može biti i zbog toga, vidim za koji dan

  25. #375
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj lotus5 prvotno napisa Vidi poruku
    Za sada M kasni jedan dan, ne uzbuđujem se previše iako mala nada postoji... S obzirom na puno stresa može biti i zbog toga, vidim za koji dan
    Drzim palcevi da je to upucuje na plusic[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  26. #376

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    05.03.2020.

    (Ne) čekalice

    YOYo12~~~~~~~~~~ 45.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~ 35.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~~ 30.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~29.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~29.dc

    Odbrojavalice


    Pearl 22~~~~~~~~~~ 24.dc
    Garawa~~~~~~~~~~~20.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 18.dc
    mareelica~~~~~~~~~~17.dc
    mašnica ~~~~~~~~~~ 9.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~7.dc
    Calista ~~~~~~~~~~~5.dc


    Lotus, nadam se da neće ni doć
    Beck, ima li novosti?
    Yoyo se nije dugo javila. Zna li netko što je s njom?

  27. #377

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj JelenaR prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz curke....meni se izgleda malo ciklus skratio,inace mi M traje 7 dana...a ovaj ciklus vec 5ti dan mi samo malo.smedkasto bilo,a danas nista...jos sam i dobila dva danas ranije....moze biti od vrkute i cajeva???
    JelenaR, moguce da je od vrkute. Meni se skratio s 35 na 28-29 dana. Samo nemoj piti vrkutu kad imas menstruaciju, ona je skrati, bolje da se sve ocisti svaki ciklus.

    Cure, ako vam se da, dajte sansu prirodi. Ovo su moja iskustva, vjerujem da svaka ima svoje boljke i nacin zivota. Ja sam od uzasnih ciklusa i 13 godina pilula dosla do gotovo savrsenih sa vrkutom, konopljikom i maca prahom za dva mjeseca. Isto tako, nakon spontanog (miss.ab.) se sve (ovulacija i sluznica) kroz dva ciklusa vratilo u normalu. I ako imate uvjete za to, pokusajte dva, tri ciklusa baciti sve te trakice i imati odnose svaka 2 dana. Shvacam da je to nemoguce s puno sluzbenih putovanja i tesko kad imate malu djecu, ali proljece je odlicno vrijeme za te pokusaje onda zaboravite i na sluz jer ce stalno biti tamo zbog odnosa ...pokusajte zaboraviti na sve, osim nakon odnosa lezati s malo podignutim nogama/zdjelicom bar 20tak min. Ja bi zaspala tako pa bi me kicma ubijala sutradan. Moramo malo pomoci i plivacima

    Folikumetrija zbilja ima smisla samo ako se prati razvoj folikula kroz ciklus... Zao mi je Pikulice, nadam se ste mozda spontano uhvatili pik. Koliko dugo pokusavate? Ako je dugo, da se javis na humanu, mozete za pocetak samo ici na folikumetriju?

    Garawa, ako se ovaj mjesec nije uhvatilo, godisnji zvuci kao super plan, uzivajte!

    Sve odbrojavalice, vibram ~~~~~!

  28. #378

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    532

    Početno

    Meni danas stigla M (1.DC) , sad treba opet proći ono trenutno razočaranje i krenuti dalje.
    Na konzultacije nam je rečeno nek dođemo nakon što MM popije tablete (nekad mi se čini da si kao pacijent samo broj).
    S obzirom da radim s djecom, moja tuga bude još veća kad vidim kako ljudi imaju djecu jer je to "kao neka društvena norma" a ne nešto puno više. Cijeli moj tekst je pesimističan a tako se danas i osjećam.

  29. #379
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,323

    Početno

    Ja sam dobila nalaz krvi nije nesto bas dobro dr mi prepisao terapiju 10tak dana tako da ovaj ciklus preskacemo nema akcije a taman mislila krenuti. Cure drz te se nema negative...ja sam ist orazmisljam da radje uzmem biljne kapi nego te neke tablete ne volim ih piti i izbjegavam...

    Opustiti se i da slazem se sa hula.hop...malo zaboraviti trakice i stalbo pracenje sluzi...samo malo akcije i napravite nesto lijepo za sebe...ja planiram na masazu za pocetak sve me leđa i ramena bole.

  30. #380

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    194

    Početno

    Da slazem se i ja sa hula hop....hvala ti,,onda je necu piti vise za vrijeme M..ali stvarno osjetim da pomaze...
    Masnice,ja isto nisam.ljubitelj tabletama bas ni za sta,volim ako mogu prirodno sta....isto prije nisam niti cajeve bas pila,ali sad mi je to prvo na pameti kad ujutru ustanem...od kad sam.imala vm,odbacila sam sve,niti vise pratim toliko plodne dane niti ista,mm i ja imamo odnose ionako svaki drugi dan,jer je tako on doma...a ako ubrzo jos ne dode do T,i ja cu polako odustati od svega...
    Posljednje uređivanje od JelenaR : 05.03.2020. at 14:58

  31. #381

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    17

    Početno

    Vratia se Sime. Pisite meni 17 dC

  32. #382

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Ja danas 2dc. Savrseni ginekolozi i njihovi uzv, ovaj u sub ne vidi nista a u ponedjeljak kaze da M nema na vidiku u narednih 10-15 dana. A ja dobijem M nakon 2 dana od UZV.

  33. #383

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    06.03.2020.

    (Ne) čekalice


    Beck~~~~~~~~~~~~ 36.dc
    Himalaya ~~~~~~~~~ 30.dc


    Odbrojavalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~ 25.dc
    Garawa~~~~~~~~~~~21.dc
    ljube555~~~~~~~~~~19.dc
    mareelica~~~~~~~~~ 18.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 18.dc
    mašnica ~~~~~~~~~~10.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~ 8.dc
    Calista ~~~~~~~~~~~ 6.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~ 3.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~~~ 2.dc


    Pikulice, ne znam što bih rekla o tim tvojim ginekolozima.
    Lotus,
    Cure, ugodan vikend vam želim! Vibram na najjače da se nešto smuti ~~~~~~~~~~~

  34. #384

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Jutrooo.. kako ste svi danas?
    Ima tko kakvih simptoma..
    Planira li se kakav testic uskoro?

  35. #385
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Kod mene danas krenulo da su jako bolna prsa... i krenuo apetit na slatko... sto je tipicni PMS... kad ocekivati M neznam posto ovaj mjesec nisam pratila nista pa ni neznam kad bila O...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  36. #386
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Bog ekipa, sve sam procitala pa da se i ja prijavim
    Ja vadim betu u ponedjeljak

  37. #387

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Loolee dobrodošla

  38. #388

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene danas krenulo da su jako bolna prsa... i krenuo apetit na slatko... sto je tipicni PMS... kad ocekivati M neznam posto ovaj mjesec nisam pratila nista pa ni neznam kad bila O...

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ja sam si obećala da se neću zaluđivati ovaj mjesec simptomima..
    No.. jučer i danas mučninu sam osjetila..
    Prošla dva puta pored ljekarne i jedva se svladala da ne odem po test.. zdrav razum zna da nema šanse da bilo što pokaže ovako rano.. tako da, luda sam haha.. al svladala sam se..

  39. #389

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    07.03.2020.

    (Ne) čekalice

    Beck~~~~~~~~~~~~ 37.dc
    Himalaya ~~~~~~~~~ 31.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Garawa~~~~~~~~~~~22.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 20.dc
    mareelica~~~~~~~~~ 19.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 19.dc
    mašnica ~~~~~~~~~~11.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~ 9.dc
    Calista ~~~~~~~~~~~ 7.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~ 4.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~~~ 3.dc

    Loolee, dobro došla i nadam se da će beta u ponedjeljak biti velika. Svakako nam javi rezultate.

  40. #390
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam si obećala da se neću zaluđivati ovaj mjesec simptomima..
    No.. jučer i danas mučninu sam osjetila..
    Prošla dva puta pored ljekarne i jedva se svladala da ne odem po test.. zdrav razum zna da nema šanse da bilo što pokaže ovako rano.. tako da, luda sam haha.. al svladala sam se..
    [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji16][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847][emoji847]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  41. #391
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za
    07.03.2020.

    (Ne) čekalice

    Beck~~~~~~~~~~~~ 37.dc
    Himalaya ~~~~~~~~~ 31.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~ 26.dc

    Odbrojavalice

    Garawa~~~~~~~~~~~22.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 20.dc
    mareelica~~~~~~~~~ 19.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~ 19.dc
    mašnica ~~~~~~~~~~11.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~ 9.dc
    Calista ~~~~~~~~~~~ 7.dc
    Pikulica1985~~~~~~~~ 4.dc
    Lotus5 ~~~~~~~~~~~ 3.dc

    Loolee, dobro došla i nadam se da će beta u ponedjeljak biti velika. Svakako nam javi rezultate.
    Draga, pa koliko ti dugi ciklusi imas???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  42. #392

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga, pa koliko ti dugi ciklusi imas???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    To sam i ja išla provjeriti.. ako je suditi po zadnjem odbrojavanje, malo joj kasni.. vjerujem da neće ni doći

  43. #393
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Hvala.
    Sad imam osjećaj da će bit 0. ( slovima NULA). A cijelo vrijeme čekanja je bio dobar osjećaj a kako se bliži ponediljak moral mi pada i pada
    Drugi transfer po redu. Al ne odustajem dok ne uspijem.

  44. #394
    Loolee avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2020
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga, pa koliko ti dugi ciklusi imas???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    Ljube555, meni su ciklusi 30-32 inače. Sad sam u MPO vodama pa mi se piremetilo sve od Utrogestana i estrofema...
    Ne znam kad ćeš ovo procitat jer sam nova i skraćuje ili mi se ne objave postovi! Dokad će tako bit ne znam..

  45. #395
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    To sam i ja išla provjeriti.. ako je suditi po zadnjem odbrojavanje, malo joj kasni.. vjerujem da neće ni doći
    Ti ces raditi test???? Vidim da si ga vec kupila[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  46. #396

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Ti ces raditi test???? Vidim da si ga vec kupila[emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
    hahaha i to ne jedan.. Bila u mulleru, sniženi su na 19 kn.. Pa nek se nađe

  47. #397
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    hahaha i to ne jedan.. Bila u mulleru, sniženi su na 19 kn.. Pa nek se nađe
    Koji i to na 19kn???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  48. #398
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Znam da imaju trakice po 13kn a koji to na 19

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #399

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Duchesse bili su cca 25 kn sada su 19,99 čini mi se

  50. #400
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Garawa prvotno napisa Vidi poruku
    Duchesse bili su cca 25 kn sada su 19,99 čini mi se
    Koja osjetljivost???

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Stranica 8 od 27 PrviPrvi ... 67891018 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •