Stranica 1 od 27 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1313

Tema: Odbrojavanje 1/2020 by Character & Hula.hop

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno Odbrojavanje 1/2020 by Character & Hula.hop

    Evo drage cure novo odbrojavanje! Vec imamo Himalayu za listu. Svima zelim plusice cim, cim prije i zatim lijepe, dosadne trudnoce.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    24.01.2020.

    (Ne) čekalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~35.dc
    Pikulica1985~~~~~~~ 27.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~25.dc
    Odbrojavalice

    Calista~~~~~~~~~~~ 21.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~17.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~16.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~14.dc
    anita83~~~~~~~~~~~ 6.dc
    mareelica~~~~~~~~~~6.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 5.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~~4.dc

    Hula.hop i Character,vas mičem s liste? Ja sam vas maknula, ali lako vratim. Ne znam kako ide pa ako sam nešto krivo, ispravite me.
    Riri, svaka čast! Bit će to sve ok!

  3. #3
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Nasla sam vas[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  4. #4
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj Himalaya prvotno napisa Vidi poruku
    Lista za
    24.01.2020.

    (Ne) čekalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~35.dc
    Pikulica1985~~~~~~~ 27.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~25.dc
    Odbrojavalice

    Calista~~~~~~~~~~~ 21.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~17.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~16.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~14.dc
    anita83~~~~~~~~~~~ 6.dc
    mareelica~~~~~~~~~~6.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 5.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~~4.dc

    Hula.hop i Character,vas mičem s liste? Ja sam vas maknula, ali lako vratim. Ne znam kako ide pa ako sam nešto krivo, ispravite me.
    Riri, svaka čast! Bit će to sve ok!
    Himalaya draga, sretno sa listom[emoji4][emoji4][emoji4]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  5. #5
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Jeeeeeej!
    Cestitam jos jednom i nadam se da nastavljamo u revijalnom tonu! Bas smo fino zavrtili u zadnje vrijeme!

    Ma Riri je lavica nasa! Bas ima duha da svakome bude uzor! Lezi i strogo miruje mjesecima vec a ostaje stalno pozitivna i nikad se ne zali. Nemojte se ljutiti ali moram ju pohvaliti jer rijetki su takvi, vecina nas iskoristi svaku priliku za pozalit se i kukati, sta cemo ljudi smo, ali eto mozemo uciti od ovakvih primjera.

    Himalaya, drzim fige da lista donese srecu!

    Ko je ono bio najavio neki test? Vibram na najjace ~~~~~~~~~~~~~~~~

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Drage cure, zelim vam sto prije plusice, a doci ce kad se najmanje budete nadale...

    Draga riri, svaka cast...to samo majka moze! Saljemntu zagrljaje i podrsku!!!

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  7. #7
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Čestitke na novom odbrojavanju! Želim vam mirne i dosadne trudnoće i da sve prođe dobro!
    Svima drugima želim plusiće što prije!

    Da, cure koje su ostale trudne se miču sa liste.

    Hvala vam na podršci cure.
    Jagodice, koje pohvale Hvala ti!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    25.01.2020.

    (Ne) čekalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~36.dc
    Pikulica1985~~~~~~~ 28.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~26.dc
    Odbrojavalice

    Calista~~~~~~~~~~~ 22.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~18.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~17.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~15.dc
    anita83~~~~~~~~~~~ 7.dc
    mareelica~~~~~~~~~~7.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 6.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~~5.dc

    Pikulica, novosti? Simptomi? Testići?
    Trudnice, sve ok s vama?
    Odbrojavalice, u akciji ili se spremate za akciju? Haha

  9. #9

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Jutro
    Danas mi je 29dc (gore stoji 28), inace su mi ciklusi 29-36 dana pa se mislim je li mi jos rano radit ga ili jos malo pricekat. Danas mi je 9.dpo.
    U gripi sam tako da neke dodatne simptome ne mogu ni osjetiti osim sto nemam volje jesti.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Pikulica1985 prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro
    Danas mi je 29dc (gore stoji 28), inace su mi ciklusi 29-36 dana pa se mislim je li mi jos rano radit ga ili jos malo pricekat. Danas mi je 9.dpo.
    U gripi sam tako da neke dodatne simptome ne mogu ni osjetiti osim sto nemam volje jesti.
    Ja sam uzasno pospana bila, kuca mi je u haosu i nije me to diralo puno. Također, voljna sam se i bila dobro posvadati a i sad sam. Primjetila sam kad sam kosu prala da mi je manje kose otpalo. Muž je primjetio izražajnije žile na grudima...al svejedno nikad ali nikad nisam posumnjala na trudnocu. Simptomi identicni kao kad trebam dobiti. I bolovi.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  11. #11

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Evo ja se derem ko luda na svih u kuci vec dva dana a to inace radim dan dva prije M. Nesto teze cice mi se čine ali boli me svaka kost od gripe tako da nesto extra ne primjecujem.
    Koliko ste najranije radile test a da je bio pozitivan?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Pikulica1985 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja se derem ko luda na svih u kuci vec dva dana a to inace radim dan dva prije M. Nesto teze cice mi se čine ali boli me svaka kost od gripe tako da nesto extra ne primjecujem.
    Koliko ste najranije radile test a da je bio pozitivan?
    Moj ciklus traje 28 dana i radila sam ga 28. dan. Cim sam umocila trakicu u urin paralelno sa kontronom, pojavljivala se i testna crta, nimalo blijeda, jasno vidljiva...nije bio 1.jutarnji urin, bilo je cca 12h. U 14h radim digitalni, pozitivan i pise starost 2-3 tj. Meni je izgleda dobitni odnos bio 10.dc.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Posljednje uređivanje od character : 25.01.2020. at 09:25

  13. #13
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja necu reci kad sam prvi radila jer to nije zdravo
    Isto nisam ciljala prvi jutarnji ali sam gledala da barem par sati prije testa ne piskim i ne unosim tekucinu. Ako ti nije zao dati 60kn, uzmi clearblue digitalni. Ali imas u Mulleru trakice za nekih 15ak kn i plasticni za oko 25kn, oba lijepo pokazuju po par dana prije izostanka.
    I sretno!

  14. #14
    Andydea123 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    621

    Početno

    Cestitam na novom odbrojavanju! Ali mala opaska,hula.hop je trebala cekat character da doktor potvrdi srce ili sama otvorit odbrojavanje. Ili je meni nesto promaknulo? Kako sam shvatila character ima tek pocetkom 2.mjeseca kontrolu i onda moze novo odbrojavanje.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Pikulica, ispravim za sutra. Thnx na javljanu.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Reci reci sve me zanima.
    Nije mi gu.ica mogla izdrzat pa sam napravila 2 a ne 1 test i negativni su. Odnosi prosli tjedan srijeda i cetvrtak (tad mi je po trakicama bila ovulacija), tjesim se da je jos prerano. U pon cemo piskit ispocetka

  17. #17

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Nije mi htjelo odgovorit na tvoj post

  18. #18

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    135

    Početno

    Ovo je prestrasno, mrzim mob trenutno, uglavnom pokusala sam odgovoriti na post Jagodicebobice ali mi ne da

  19. #19
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Andy, prije je bilo tako da se ceka srcana aktivnost, ali nije to neko pravilo. U biti kako se dogovore cure.

    Pikulice, sad sam bas isla gledati stare lh, prvi test sam pisnula 10dana nakon peaka, sto bi recimo bilo na 9dpo. I taj test je imao toliko izludujuce svijetlu sjenu da nisam znala jel je ili nije. Svatko normalan bi mislio da je negativan ali ja sam svoje uredno gledala s bljeskalicom, ispod nape, slikala pa filtrirala...tako da sam vidjela i ono kaj tad jos mozda nisam ni trebala. Kroz dva dana se vec kuzilo da je to to, ali recimo onakav kakav je Character poslala mi je bio tek nakon kasnjenja. Nadam se da ti je prerano!

  20. #20

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Hej cure, prijavljujem se na novo odbrojavanje.
    Još jednom čestitke svim trudnicama!
    A trudilicama svu sreću želim

    Ja guram 26dc kako stoji gore, jučer sam imala ujutro pad BT i to na 35,9 a danas nagki rast na 36,5.
    To mi daje neku nadu da je bio damozni implantation dip :,)
    Ali ne nadam se ničemu previše.
    Test jutros negativan.
    Mislim da ću testirati do Menge - jednostavno volim to i ne mogu čekati

  21. #21

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Andydea123 prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitam na novom odbrojavanju! Ali mala opaska,hula.hop je trebala cekat character da doktor potvrdi srce ili sama otvorit odbrojavanje. Ili je meni nesto promaknulo? Kako sam shvatila character ima tek pocetkom 2.mjeseca kontrolu i onda moze novo odbrojavanje.
    Citiram pravila: "Kada neka od cura s liste zatrudni, ona u svoju cast otvara novo "Odbrojavanje" koje onda dobiva i njezino ime te odredeni broj, ovisi koje je po redu u ovoj godini." Znaci ne mora biti potvrdena srcana akcija. Iskreno, ja sam cekala svoju potvrdu, ali vise radi sebe nego radi pravila, a Character nije inzistirala na svojoj potvrdi od ginekologa pa eto. Dosta mi je to individualno, pravila zbilja nisu tako kruta, procitala sam ih prije preuzimanja liste. Nazalost, i potvrda ginekologa nije pecat na sigurnu trudnocu pa bi bilo glupo inzistirati na tome. Mozemo samo pozitivno vibrati za druge i sebe.

    Pikulice, sorry na oduzimanju jednog dana, nisam uvijek na ti s brojevima Ja sam radila test 5 dana prije ocekivane menstruacije i to je stvarno bila najslabija crtica na svijetu (muz je nije vidio). Dan poslije je bila ok, stavila sam sliku na odbrojavanje. Na dan ocekivane menstruacije sam piskila na digitalni i bilo mi je 1-2 tt. Character je vjerojatno imala raniju ovulaciju. Ili nosi dvojceke. Sretno ti!

    Himalaya, sretno s listom i neka ovo bude najkrace odbrojavanje!

  22. #22

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj hula.hop prvotno napisa Vidi poruku
    Citiram pravila: "Kada neka od cura s liste zatrudni, ona u svoju cast otvara novo "Odbrojavanje" koje onda dobiva i njezino ime te odredeni broj, ovisi koje je po redu u ovoj godini." Znaci ne mora biti potvrdena srcana akcija. Iskreno, ja sam cekala svoju potvrdu, ali vise radi sebe nego radi pravila, a Character nije inzistirala na svojoj potvrdi od ginekologa pa eto. Dosta mi je to individualno, pravila zbilja nisu tako kruta, procitala sam ih prije preuzimanja liste. Nazalost, i potvrda ginekologa nije pecat na sigurnu trudnocu pa bi bilo glupo inzistirati na tome. Mozemo samo pozitivno vibrati za druge i sebe.

    Pikulice, sorry na oduzimanju jednog dana, nisam uvijek na ti s brojevima Ja sam radila test 5 dana prije ocekivane menstruacije i to je stvarno bila najslabija crtica na svijetu (muz je nije vidio). Dan poslije je bila ok, stavila sam sliku na odbrojavanje. Na dan ocekivane menstruacije sam piskila na digitalni i bilo mi je 1-2 tt. Character je vjerojatno imala raniju ovulaciju. Ili nosi dvojceke. Sretno ti!

    Himalaya, sretno s listom i neka ovo bude najkrace odbrojavanje!
    Meni svejedno zvalo se odbrojavanje po meni ili ne. Meni jedino sto je bitno je taj +.
    Moram priznati da me paranoja lagano uhvatila. Znaci, kada odem na wc strah me pa skeniram papir, ne daj Boze sukrvice ili sl. Osluškujem i najmanji mogući bol ili zatezanje. Onda sam skuzila kako cu to rijesiti, cim sa posla -krevet i spavanje. Tako cu bar biti mirna. A spavati mi zaisza nije problem, spava mi se stalno!

    Jel zaista mislite da onako tamna crta na dan kada je trebala doci M moze znaciti dvojčeke? Ne mogu dočekati 5.2.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  23. #23
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ma moze biti i ranija o. Ako mislis da je moguce 10dpo, taman onda je trudnoca tako 2-3, a ne 1-2.
    A papir ces mozda skenirati dok ne rodis. Mi samo bijeli papir imamo hahahaha


    A za odbrojavanje. Ja sam na odbrojavanjima od 2017 s prekidima. I uvijekse cekao uvz i potvrda trudnoce. Mislim, naravno da nije ji to garancija, a niti je prije nesto rizicnije. Drzim vam fige da dodjete u miru bez problema do kraja. I vi i mi hahaah.

  24. #24
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja nakon svakog pisanja i dalje provjeravam papir... Tako da ako ti je lakse samo ti provjeravaj. Meni je na cca 10dpo bilo 1-2 tjedna. Par dana kasnije (ne sjecam se kolko) je bilo 2-3. Blizance ti moze potvrditi samo uzv ili beta.

    Za odbrojavanje sam vec napisala, vecinom se cekala srcana aktivnost ali samo zato jer su cure same tako birale. Jedini "pravilo" je pozitivan test.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Ja nakon svakog pisanja i dalje provjeravam papir... Tako da ako ti je lakse samo ti provjeravaj. Meni je na cca 10dpo bilo 1-2 tjedna. Par dana kasnije (ne sjecam se kolko) je bilo 2-3. Blizance ti moze potvrditi samo uzv ili beta.

    Za odbrojavanje sam vec napisala, vecinom se cekala srcana aktivnost ali samo zato jer su cure same tako birale. Jedini "pravilo" je pozitivan test.
    Izvaditi betu prije pregleda ginekologu (radi dusevnog mira) ili se smiriti i pokušati sačekati pregled?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  26. #26

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Meni je tek 2-3 dpo. Imam jos dugo za cekati. Mali od jutra kuri, vjerojatno bum na bolovanju par dana iduci tjedan. Sta je tu je...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Character, izvadi betu pa ćeš mirnija čekati pregled.

    Cure, bole li neku grudi odmah nakon sexa? Mene znaju užasno boliti odmah nakon sexa pa ta bol potraje do M. Ne svaki ciklus, već kad ih se draži. Bole me isto kao u pms. Mislite li da je to nešto što bih trebala spomenuti doktoru?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj character prvotno napisa Vidi poruku
    Izvaditi betu prije pregleda ginekologu (radi dusevnog mira) ili se smiriti i pokušati sačekati pregled?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Character, ja sam vadila betu. Iskreno, ne bi nikad vise. Stresno je jako cekati betu pa guglati je li ok pa cekati drugu... a realno i da pokaze da je sve ok za tri dana vec ne mora biti. Ucinit ces najbolje sto mozes za sebe i bebu, vise od toga ne mozes nista. To je moje misljenje nakon bete. A ja jos uvijek gledam gacice. Nocu jedino preskocim jer budem prepospana. Sigurna sam da ce me drzati do 13 tt, ako ne do kraja.

  29. #29
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Ja cu do kraja gledati papir sigurno hahahahaahaha.
    Pa kako mi je lose svjetlo u wcu, nekad mi se cini da vidim sjenu... il nesto sumnjivo, pa na svjetlu bacim oko. Bolje biti mirna

  30. #30

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj justme409 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja cu do kraja gledati papir sigurno hahahahaahaha.
    Pa kako mi je lose svjetlo u wcu, nekad mi se cini da vidim sjenu... il nesto sumnjivo, pa na svjetlu bacim oko. Bolje biti mirna
    Ista stvar...mislila sam da sam samo ja toliko paranoicna. Sad sam se vec prebacila na topic strahovi u trudnoći. Cim se probudim kazem "dan više sam trudna, jeee"

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  31. #31
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Hahahahahhahhaahah ma to ce ti uskoro postat rutina. Ko zakljucavanje kuce. Vise jeces imati emocije. Tako da nije strah u trudnoci hahahaah
    I ukljuciti ces se u veselje u trudnoci kod nas. Mi smo optimisticne samo.
    Sve se nesto brinemo ali nema tome davanje znacaja

  32. #32
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ma prebacite se vi cure na našu veselu temu, tamo nam je ljepše nego na strahovima.

    A za blizance i test i predviđanja, meni je test jasno pokazao trudnoću 3 dana prije očekivane menstruacije, beta bila velika, a nisam imala blizance niti sam ih očekivala. Sve je to jako individualno.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma prebacite se vi cure na našu veselu temu, tamo nam je ljepše nego na strahovima.

    A za blizance i test i predviđanja, meni je test jasno pokazao trudnoću 3 dana prije očekivane menstruacije, beta bila velika, a nisam imala blizance niti sam ih očekivala. Sve je to jako individualno.
    Istina, meni je beta bila iznad prosjeka.. Testove sam radila iste dane kao u prosloj trudnoci i bili su mi isti rezultati (sjenica, malo jaci plusic, plusic), a prosli put su bili dvojceki na UZV. Ma neka idu jedan po jedan, vise vremena za svakog pojedinacno. Ja jos nisam virnula u temu trudnoca, kao da jos ne vjerujem, a eto 7tt kuca na vrata...

  34. #34

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Početno
    Lista za
    26.01.2020.

    (Ne) čekalice

    Pearl 22~~~~~~~~~~37.dc
    Pikulica1985~~~~~~~ 30.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~27.dc

    Odbrojavalice

    Calista~~~~~~~~~~~ 23.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~19.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~18.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~16.dc
    anita83~~~~~~~~~~~ 8.dc
    mareelica~~~~~~~~~~8.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 7.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~~6.dc

  35. #35

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Jutro!
    Ja prijavljujem da sam danas popiškila svoju prvu sjenu na 10mlu testu

  36. #36

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Super Beck! Cestitam i zelim ti da se sjena narednih dana pojaca. Nadam se onda da ce brzo novo odbrojavanje s tvojim imenom.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Joooj i ja se nadam.
    Hvala Buncek!
    Frustrirajuće je užasno - tko će sad još čekati

  38. #38

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!
    Ja prijavljujem da sam danas popiškila svoju prvu sjenu na 10mlu testu
    Prekrasno Back...strpljenja ti zelim [emoji120]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  39. #39

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    370

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Jutro!
    Ja prijavljujem da sam danas popiškila svoju prvu sjenu na 10mlu testu
    Cestitam! Bas je plodan ovaj sijecanj! Neka sve bude dobro i neka prolete dani do prvog pregleda!

  40. #40
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Bomeee. Beck sretnooo

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Bravo Beck! Super!

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    45

    Početno

    Cure čestitam na novom odbrojavanju! Neka sve bude školski!
    Naravno čestitam i tebi Beck na sjeni.
    Kod mene opet ništa. Danas 10 dc. Malo sam se maknula. Baš sam se nekako jadno osjećala. A i kod mm bakterija tako da smo opet korak unatrag prema MPO.

  43. #43
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj Beck prvotno napisa Vidi poruku
    Joooj i ja se nadam.
    Hvala Buncek!
    Frustrirajuće je užasno - tko će sad još čekati
    Ti
    Cestitam! Javljaj novosti

  44. #44
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Beck, čestitam!

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    391

    Početno

    Nadam se da ce ovo biti jedna divna jesen...[emoji173]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk

  46. #46

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Lista za
    27.01.2020.

    (Ne) čekalice

    Pikulica1985~~~~~~~ 31.dc
    Beck~~~~~~~~~~~~28.dc

    Odbrojavalice

    Calista~~~~~~~~~~~ 24.dc
    Himalaya~~~~~~~~~~20.dc
    JelenaR~~~~~~~~~~~19.dc
    Buncek~~~~~~~~~~~17.dc
    Pearl 22~~~~~~~~~~~11.dc
    anita83~~~~~~~~~~~ 10.dc
    mareelica~~~~~~~~~~9.dc
    ljube555~~~~~~~~~~ 8.dc
    YOYo12~~~~~~~~~~~7.dc

  47. #47

    Datum pristupanja
    Apr 2019
    Postovi
    572

    Početno

    Beck,nisam stavila + pored tebe. Javi kad bude jasan plusić u što uopće ne sumnjam

  48. #48
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Beck, daj stavi slikicu!!![emoji847][emoji847][emoji847]

    Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

  49. #49

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Danas ujutro sam napravila 2 testa - oba negativna, bijelo ko snijeg.
    Jučer navečer mi krenuli bolovi,išla gledati stalno jesam procurila.
    Danas ujutro isto bolovi - a od M ni traga.
    Prošli ciklus mi je bio 28 dana pa sam mislila da se ponavlja - ali sve dok nema menge ima nade!
    Kako da vam stavim slikice? Da li smijem uploadati na imgur pa vam stavili link?
    Nebi da se admini naljute a nisam baš revno čitala pravila

  50. #50
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Tak smijes, link moze biti, direkt slika ne.
    Jesu ti ova dva drugacija od onog prvog? Mozda drugacija osjetljivost?
    Drzim fige!

Stranica 1 od 27 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •