Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: popucali kapilari,izražene vene i ostalo :/

  1. #1
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno popucali kapilari,izražene vene i ostalo :/

    Unazad nekoliko godina sam se suočila i sa ovim problemom.Problem je (uglavnom) estetske prirode,vene na listovima se sve više i više vide,na nekim mjestima su baš izražene.Pojavljuju se i neke modrice,fleke,šta li...Nema više suknjica bez tamnih čarapa.Kapilari na skočnim zglobovima i oko njih su užaš,tu mi je koža skoro ljubičasta.Nemam bolove,samo osjećam težinu u nogama,sitne trnce(kad sjedim),točno osjetim kada mi noge počnu natjecati.
    I što znače sitne crvene točkoce koje ne prolaze,ne svrbe(nije osip),sve se više i više šire?Počelo je od zglobova,pa se širi gore na listove,sad liče na veliku fleku,ali kad se pogleda vidi se da su točkice...
    U apoteci su mi rekli da se popucali kapilari ne mogu riješiti,ja se ipak nadam da postoji neka čudesna krema.Makar da se ublaži ono plavetnilo.Kakva su vaša iskustva sa kremama za vene,postoji li neka kojom ste zadovoljni?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Nema kreme koja ce to rijesiti. Preporucam sklerozaciju kapilara. Nije preskupo, zacas je gotovo, i par godina si mirna.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •