Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Sta je problem

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    1

    Početno Sta je problem

    Pozdrav

    Ako neko zna odgovor nek odgovori
    Imam 19god

    U zadnje vrijeme imam problem nez kako ga nazvati npr prije par mjeseci kad sam radio u firmi imao sam problem kad nesto uradim uvijek sam imao u glavi dali je to dobro napravljeno i uvijek pitao nekog dali je to uredu uradjeno..
    Drugi primjer kad sam polagao vozacki testove znao sam odgovore na odredjana pitanja kad sam se učio al ipak sam pitao prijatelja dali je to tacno kako ja mislim..

    Treci primjer polozen vozacki kad vozim znam desno pravilo semafori sve te gluposti previse mislim na to u voznji da nebi napravio neku gresku..

    Inače imam manji mentalni poremecaj koji ne znam to mi je receno prije 5-6god..

  2. #2
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Ovo sto opisujes zvuci kao nesigurnost i nisko samopouzdanje
    To je dosta cesto, i uci se s iskustvom da vise vjerujes u sebe, ili se moze aktivno radit na tome.
    U nekim situacijama nije ni cudno, mlad si, normalno je da si u voznji jos nesiguran, bolje nego da si presiguran
    Sto vise budes vozio, to ces se manje tako osjecati

    Ne znam sto to znaci "receno mi je da imam neki mentalni poremecaj", jel ti to rekao netko strucan ili ovako netko od poznanika? Ako je netko strucan, trebao bi ti reci tocno koji poremecaj i kako si mozes pomoci. Ako je ovako nesto u svakodnevnom govoru, zaboravi to

  3. #3
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo sto opisujes zvuci kao nesigurnost i nisko samopouzdanje
    To je dosta cesto, i uci se s iskustvom da vise vjerujes u sebe, ili se moze aktivno radit na tome.
    U nekim situacijama nije ni cudno, mlad si, normalno je da si u voznji jos nesiguran, bolje nego da si presiguran
    Sto vise budes vozio, to ces se manje tako osjecati

    Ne znam sto to znaci "receno mi je da imam neki mentalni poremecaj", jel ti to rekao netko strucan ili ovako netko od poznanika? Ako je netko strucan, trebao bi ti reci tocno koji poremecaj i kako si mozes pomoci. Ako je ovako nesto u svakodnevnom govoru, zaboravi to
    tang, potpuno si u pravu
    nažalost, poznat mi je ovaj problem

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •