Pozdrav,beba ce za 9 dana napuniti 3 mjeseca. Moj problem je dojenje sve više odbija dojiti. Rodio se u 37+1tt s 2600,u bolnici je prvo dobio adaptirano mlijeko jer sam rodila navecer u 20 h a ja sam ga tek sutra dan ujutro u 10 sati dobila da krenemo s dojenjem. Kad smo izasli iz bolnice lijepo je sisao i jos sam izdajala jer posto imam velike grudi upalile su mi se te sam i davala na flasicu jednom dnevno svoje mlijeko i tu je bilo dobro,sve u tjedan dana je i vratio i presao svoju porodajnu tezinu imao je onda 2850. I moje iskljucivo dojenje je tako potrajalo mjesec dana i onda nastaju problemi nije dovoljno dobivao na tezini pa smo po preporuci pedijatrice i patronazne uveli i ad. Nakon kombiniranja mojeg mlijeka i ad super je dobio vec s 2 mjeseca poduplao tezinu svoju,ali sada mi sve vise place na dojci i pocrveni i ne zeli,to je takva dernjava da meni dode da placem,sve vise mu dojku guram ali jednostavno nece,evo vec tjedan dana zaredom on samo navecer prije spavanja sisa a ja bih da se vratimo na dojenje,mlijeka imam. Ad bi ostavila samo kad negdje moram ici da ga moze netko nahraniti. Sta da radim?