Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Bromergon i dojenje

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    1

    Početno Bromergon i dojenje

    Pozdrav!
    Molim za savjet i iskustva. Imam bebu staru mjesec dana,dojenu,ali sam zbog zdravstvenih razloga morala poceti piti bromergon tablete. Kako mi je u meduvremenu nalaz nakon 3 dana bolji odlucila sam prekiniti terapiju i nastaviti s dojenjem. Sad ja ne znam mogu li poceti dojiti odmah ili moram pricekati . Tableta popivena jutros. Dr mi na godisnjem nemam koga pitat

  2. #2
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,205

    Početno

    Ako ne možeš upitati liječnika, pričekaj bar 24 sata.

  3. #3
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Sanny123 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!
    Molim za savjet i iskustva. Imam bebu staru mjesec dana,dojenu,ali sam zbog zdravstvenih razloga morala poceti piti bromergon tablete. Kako mi je u meduvremenu nalaz nakon 3 dana bolji odlucila sam prekiniti terapiju i nastaviti s dojenjem. Sad ja ne znam mogu li poceti dojiti odmah ili moram pricekati . Tableta popivena jutros. Dr mi na godisnjem nemam koga pitat
    Zao mi je sto si dobila savjet i preporuku uzeti lijek izuzetno opasan lijek za majku. Ima i drugih rjesenja za prekid dojenja.

    Procitaj ovo pa sama odluci kako ces dalje: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/books/NBK501306/

    Nazalost, bojim se da od lijecnika koji ti je propisao bromergon neces dobiti nikakav savjet koji je dobar za tebe, ili za bebu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •