Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Trake za ovoluciju mogu li pokazati trudnocu?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    28

    Početno Trake za ovoluciju mogu li pokazati trudnocu?

    .Pozdrav moje mame i trudnice.Danas mi dva dana vec kasni a ima 5 dana svi simptomi menzesa aali nikako da dodje.Prekljuce cak taka bol u jajnicima da nisam mogla hodat.Sad sam pocela i sumnjat da nisam trudna a doma nemam test za trudnocu i posegnem za stapise za ovoluciju(znam da oni funkcioniraju na lh hormon ali sam citala da je nekim curama pokazo i trudnocu)i popiskim se i on pokaze dvije crte.Doduse ova druga nije iste boje kao testna ali se dovoljno jako vidi jos uzivo je jace nego ovako(zumirajte).E sad vasa iskustva ili ste mozda cule od nekoga nesto.Je li moguce da pokaze trudnocu?Svakako cu poc po pravi test ali zelim sacekat jos koji dan.Hvala unaprijed

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    LH trakice služe za utvrđivanje ovulacije. U nekim slučajevima one mogu potvrditi trudnoću - ali one nisu test za trudnoću. I one ti skoro uvijek pokazuju 2 crte, razlika je u jačini crta.
    Preporučam ti da si odeš po test za trudnoću jer ovako samo možemo nagađati...

  3. #3
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja sam pisnula lh kad sam ostala trudna tek tolko jer je ostala jedna jedina. Tad mi je vec kasnila M i testna je bila dosta tamnija od kontrolne. Cak i vise nego kad je peak.
    Eto jedino to ti mogu reci. I sretno!

  4. #4
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Meni je isto LH bila ekstra tamna, tamnija od testne,ali tek kad je i test za trudnocu bio pravi plus.

  5. #5
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Meni je pokazala, da, točno na isti dan kao tebi. Nisam imala doma test za trudnoću pa sam pišnula lh, testna je bila tamnija od kontrolne. Drugi dan je i test za trudnoću bio +. Ako ti već dva dana kasni, ne moraš ništa čekati.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je pokazala, da, točno na isti dan kao tebi. Nisam imala doma test za trudnoću pa sam pišnula lh, testna je bila tamnija od kontrolne. Drugi dan je i test za trudnoću bio +. Ako ti već dva dana kasni, ne moraš ništa čekati.
    Hvala puno danas kupujem test.Nadam se plusu

    Hvala na odgovoru...javim se sta je bilo
    Posljednje uređivanje od spajalica : 17.02.2020. at 08:18

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Nista ...pravila test i samo jedna crta ali menstruacija nedolazi nego mi je juce i danas cijeli dan neki zuckasti iscjedak bez nekog posebnog mirisa.Mislite li da je neki poremecaj .Ustvari sigurno je dok mi kasni a nisam t.Jeste se vi susretale sa tim iscjedkom zutim?Da bar potece bila mi mirna ovako sam luda

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Pravila test i nisam t.Ali cijeli dan neki zuckasti iscjedak umjesto menstruacije.Da bar krenu a ovako me iscjedak izludjuje.Jeste se vi susretale kad snjim?Neki poremecaj ocito jest

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2020
    Postovi
    28

    Početno

    Citiraj Sveta Rita prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala puno danas kupujem test.Nadam se plusu

    Hvala na odgovoru...javim se sta je bilo
    Nista...nema plusa a ni m....samo neki zuti iscjedak cjeli dan

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •