Stranica 147 od 383 PrviPrvi ... 4797137145146147148149157197247 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,301 do 7,350 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #7301

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Za donošenje nepopularnih odluka treba imati kičmu.

  2. #7302

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    meni uopce nije cudno da se sve odrzava, i da bude i u Vk i adventa..nakon kaj su dopustili torcidinu feštu argumenata vise ionak nemaju

  3. #7303
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa Vidi poruku
    Za donošenje nepopularnih odluka treba imati kičmu.
    I lovu za privatni sektor, mora bit neka protucinidba.

  4. #7304

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    koliko nas ima tu da je za lockdown a da vam posao stao, priljeva nemate?
    nekak mi se cini da su za lockdown samo oni koji imaju redovite prihode
    Varam li se?

  5. #7305
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    MM bi se jakooo smanjio obujam posla jer je privatnik, samim tim i priljev, ali on je za lockdown (barem neki parcijalni) jer smatra da će nam ovakav trenutni stav dovesti u još gore stanje (u zdravstv. i ekon.smislu) i da nam ne gine potpuni lockdown, što je najgora opcija.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.11.2020. at 15:45

  6. #7306

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    biste li bile za lockdown a da nema redovitih prihoda?

  7. #7307

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    A kaj znaci parcijalni Lili?
    Posljednje uređivanje od mama pticica : 10.11.2020. at 15:46

  8. #7308
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    biste li bile za lockdown a da nema redovitih prihoda?
    Meni se dobrim rješenjem čini imati djelomični lockdown ili po regijama tamo gdje su veće brojke.

  9. #7309
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    A kaj znaci parcijalni Lili?
    Kao što imaju mnoge EU zemlje, možemo kopirati od njih. Nije svugdje sve zatvoreno od jutra do sutra.

  10. #7310
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Bojim se da će se ljudi enivej družiti... rijetki su ekstremi kao tata i ja - tata me ne prima u kuću (živimo u različitim gradovima, pa se enivej ne družimo nego 1x godišnje), a ja se razmišljam rentat apartman da ga malo vidim, dok cjepivo se ne aktivira, bok te pita oćemo li bit tu, živi... sa kovidom, uz kovid, od kovida. Ima 80, i nije mogao ni do cjepivsa protiv gripe bez kerefeka, a baš će ovo za kovid njega prvoga čekat. Ljudi će se enivej družiti za Božić - možda frendovi đir - ovako se možda taj frendovski dio izmjesti na van, tješim se ja. Evo, ma ko kaže da samo negtivno razmišljam ?

    Angie, jeeej !!!
    Meni ovo nije normalno, a možda nisam ja normalna. Imam čak jako dobre frendove koji planiraju obiteljski svi (4) ići avionom u Zanzibar. Upravo kupuju karte

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Kako pored ovakvih mjera koje imamo pa eto sad i tog Adventa i tog okupljanja u Vukovaru, očekivati da ljudi ozbiljno shvate situaciju? Oni su se skroz pogubili. Ukoliko se ovako nastavi ubrzo nas čeka potpuni kolaps, doslovce će ljudi umirati pred ulazom u bolnicu.
    Mi nemamo mjere, nikakve!
    Slažem se.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.11.2020. at 15:49

  11. #7311

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    I lovu za privatni sektor, mora bit neka protucinidba.

    Zaradit će država od organiziranja odlaska u Vukovar?

  12. #7312
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    koliko nas ima tu da je za lockdown a da vam posao stao, priljeva nemate?
    nekak mi se cini da su za lockdown samo oni koji imaju redovite prihode
    Varam li se?
    Rekla bih da itekako ima raznih opcija izmedu ovog potpunog kaosa bez ikakvih ozbiljnijih mjera ( i kontrole istih) i potpunog zatvaranja.
    Mi smo liberalniji od Svedske na koju se ekipa voli pozivati.
    Neusporedivo liberalniji od niih, samo sto su maske u zatvorenom obavezne.

  13. #7313
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    koliko nas ima tu da je za lockdown a da vam posao stao, priljeva nemate?
    nekak mi se cini da su za lockdown samo oni koji imaju redovite prihode
    Varam li se?
    Za potpuni lockdown kao što je bio proljetos nisam. Da imam potpuni uvid u državnu blagajnu mogla bih reći za što jesam, ali ovo nisu nikakve mjere. Ukoliko se uvede bilo kakav lockdown, one koji su oštećeni treba obeštetiti. Naša je blagajna očito potpuno prazna pa su čini mi se u ovom trenutku pristali na više žrtava. Problem je što zdravstveni sustav to neće izdržati pa mi se čini da ćemo na kraju završiti u lockdownu i to u prosincu kad će ga ekonomija najteže podnijet.
    Spominju da su nam najveći problem obiteljska okupljanja, a ništa ne poduzimaju niti donose kakve mjere da se to zaustavi. Ako znaju da je to najveći problem, znači da su ga detektirali pa onda donesi neke mjere. Nisam epidemiolog i ne želim se petljati tamo gdje mi nije mjesto, ne znam jel bi možda policijski sat smanjio ta silna obiteljska okupljanja ako su ona problem? Meni nije normalno da na toliki broj zaraženih, postotak pozitivnih testova i popunjenost bolničkih kapaciteta oni nama tvrde da je situacija pod kontrolom, a jedna Merkelica izađe pred svoje i kaže da nemaju više situaciju pod kontrolom (ok očito ima para da to kaže).

  14. #7314
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa Vidi poruku
    Zaradit će država od organiziranja odlaska u Vukovar?
    Ne pratim politiku, al navodno je Vukovar za blokiranje Skorine opcije. Mislim na advent

    Ako si pratila sve zive drzave koje uvode lockdowne u smislu zabrana kafica, nesto ipak isplacuju vlasnicima kafica. Kako si zamislila da bi drigacije islo? Drugacije moze samo u Kini i drzavama di ce pucat po demostrantima.

  15. #7315
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    [QUOTE=sirius;3185337
    Neusporedivo liberalniji od niih, samo sto su maske u zatvorenom obavezne.[/QUOTE]

    Slazem se. To trazi zrele i dosljedne politicare. A ne da se jedan rukuje pa jel il nije kontakt, a nekog zatvore na 20 dana doma, bez mogucnosti da mu dijete testiraju jer 'nema se za test'.

  16. #7316
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Meni nije normalno da na toliki broj zaraženih, postotak pozitivnih testova i popunjenost bolničkih kapaciteta oni nama tvrde da je situacija pod kontrolom, a jedna Merkelica izađe pred svoje i kaže da nemaju više situaciju pod kontrolom (ok očito ima para da to kaže).
    Bingo. Ne znam koji je drzava deal obecala Laucu da bude lice pr kampanje 'nije ovo porast / zapravo smo super / eh, kad bi se ljudi drzali / nemojte se zarazit u iduca 2 tjedna / na vrhu smo vala'. Naravno, nece clanovi njihovih obitelji ostat bez testa i bez skrbi. Jedna od Milanovicevih, ona o tati, je bila pogodjena...

  17. #7317

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne pratim politiku, al navodno je Vukovar za blokiranje Skorine opcije. Mislim na advent

    Ako si pratila sve zive drzave koje uvode lockdowne u smislu zabrana kafica, nesto ipak isplacuju vlasnicima kafica. Kako si zamislila da bi drigacije islo? Drugacije moze samo u Kini i drzavama di ce pucat po demostrantima.
    Nemam pojma s kim si me zamijenila, ina
    Napisala sam da mislim da naši političari neće preuzeti odgovornost za odluku da otkažu kolonu za Vukovar, jer nemaju kičmu za takvo što
    Jer takva bi odluka bila nepopularna

    Nigdje nisam spomenula ikakve kafiće, ili bilo kakav lockdown.

  18. #7318
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Ma, ono, sta ce zaradit od kolone..a mozda je to neko drugi napisao. Nije samo kolona, pa nije bas mali broj ljudi prosli vikend prosvjedovao as is, s ovim smijurija mjerama, s plakatima s natpisom 'protiv gripe bankrotom'
    Posljednje uređivanje od ina33 : 10.11.2020. at 17:00

  19. #7319

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Ajmo ponovno:
    Mitovski je komentirala kako se eto ide u Vukovar, spomenula je i organiziranje Adventa
    Na to sam ja napisala kako naši političari nemaju kičmu za donošenje nepopularnih odluka
    Ti si spomenula lockdown i kako smo presiromašni za njega (jer ljudi kojima država nametne zatvaranje posla zbog pandemije imaju pravo na naknadu a Hr te novce nema)
    Da ti bolje pojasnim kako NISAM MISLILA NA LOCKDOWN i zatvaranje poslova, postavila sam retoričko pitanje oko toga misliš li da se kod organizacije kolone za Vukovar ove godine radi o tome da bi došlo do financijskih gubitaka ako se donese odluka o otkazivanju
    Na to si me pitala da kaj si ja zamišljam-kafići-etc
    Niđeveze fakat.

  20. #7320
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Ja nisam za lock down skroz, a imam stabilne prihode. Al ako nema nista u proracunu, nemam ih ni ja. Al nije sve zbog mene. MM i ja mozemo puno toga od kuce odraditi i u lockdownu sam ja bila od onih koji su padali s nogu i da sad zatvore, ne bih, jer mi je proljece puno gore.

    Ali od zg adventa najvise profitiraju bandicevi jarani sa standovima, a ne zagreb. A vukovarska povorka mi je stvarno bolna. Lijecnici mole da se ne organizira, boje se katastrofe, al tko šiša medicinsko osoblje. Opcenito tko šiša struku. Važnije je što barica i lojzek misle. Mama mi ceka onkolosku operaciju, nemamo pojma hoce li moci. Vukovarska povorka mi je totalno ponizavajuca za medicinsko osoblje i sve gradjane sa zdravstvenim problemima. To stvarno ne treba. Kao ni bilo koja druga okupljanja. Stvarno nam pljuju u facu. Sram ih bilo!
    Posljednje uređivanje od Jelena : 10.11.2020. at 17:47

  21. #7321
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa Vidi poruku
    Da ti bolje pojasnim kako NISAM MISLILA NA LOCKDOWN i zatvaranje poslova, postavila sam retoričko pitanje oko toga misliš li da se kod organizacije kolone za Vukovar ove godine radi o tome da bi došlo do financijskih gubitaka ako se donese odluka o otkazivanju
    Odg na retoričko pitanje - mislim da ne bi bilo financijskih gubitaka oko otkazivanja kolone, nisam ja uopće za kolonu.

  22. #7322

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Nije to problem, nego to što si mi se obratila tako što si mi imputirala stvari koje nisam ni mislila ni napisala. Nije fer

  23. #7323

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Nevezano za ovu tvoju i moju prepisku, moje mišljenje o Vukovaru i cijeloj situaciji: kolona sjećanja jest bitna, ali ove godine bolje bi bilo da se ne održi i to je jasno vladajućima (ali neće donijeti odluku jer su kukavice). Umjesto da se ljudima kojima sve skupa leži poput rane na srcu pojasni važnost tog ovogodišnjeg odricanja, da se izvuče smisao iz takve odluke, da se u svim ljudima probudi osjećaj solidarnosti s ugroženim skupinama i pojasni da je smisao svega da brinemo jedni o drugima - jer takva je situacija - ide se populistički. Jbg.

  24. #7324

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    koliko nas ima tu da je za lockdown a da vam posao stao, priljeva nemate?
    nekak mi se cini da su za lockdown samo oni koji imaju redovite prihode
    Varam li se?
    Meni su prihodi pali na nulu bilo lockdown ili ne, jer ovisim o stranim turistima.
    Tako da je meni osobno amo reć svejedno, ali zbog onog dijela gospodarstva koji
    još nešto privređuje sam protiv lockdowna. Posebno što mi lockdown kakav
    neke zemlje uvode sa policijskim satom, propusnicama, ne napuštanjem kvarta, kontrolom broja ljudi
    po privatni stanovima previše vuće na fašizam da bih ga poduprla pa da ne znam kakva ugroza vreba.

  25. #7325
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa Vidi poruku
    Nije to problem, nego to što si mi se obratila tako što si mi imputirala stvari koje nisam ni mislila ni napisala. Nije fer
    Peace. Ja sam odreagirala jer sam iscitala da ti mislis da zagovaram kolonu zbog zarade.

  26. #7326
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Ja se nikako ne želim vratiti na lockdown, to mi je bilo grozno. Prihodi su nam svakako pali zbog cijele situacije, ali tad su bili još gori. Sad se normalizira polako. Plus, kod nas je bio policijski sat i na to se stvarno ne želim vratiti nikad. Ako budem morala, naravno da ću poštivati mjere kao i cijelo ovo vrijeme, ali ne želim ga.

    Vezano za Vukovar, ako će stvarno biti do 500 ljudi kako kažu, čini mi se da nije nikakav problem držati distancu, pa kolona je 5.5 km. I Vukovaru će to financijski značiti. Teško opstaju mali gradovi kojih se netko sjeti jednom godišnje.

  27. #7327
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se nikako ne želim vratiti na lockdown, to mi je bilo grozno. Prihodi su nam svakako pali zbog cijele situacije, ali tad su bili još gori. Sad se normalizira polako. Plus, kod nas je bio policijski sat i na to se stvarno ne želim vratiti nikad. Ako budem morala, naravno da ću poštivati mjere kao i cijelo ovo vrijeme, ali ne želim ga.

    Vezano za Vukovar, ako će stvarno biti do 500 ljudi kako kažu, čini mi se da nije nikakav problem držati distancu, pa kolona je 5.5 km. I Vukovaru će to financijski značiti. Teško opstaju mali gradovi kojih se netko sjeti jednom godišnje.
    Aha, budu pristojno razvukli kolonu i nakon kolone nece sjesti u kafic ili restoran, pa se onda busom vracati u sve djelove Hrvatske.
    Slavonija i tako vec ima ogroman broj hospitaliziranih, sto ne bi imali jos malo. Branitelji vise nisu mladi , a niti bez kronicnih bolesti pa kako bude.

  28. #7328
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Aha, budu pristojno razvukli kolonu i nakon kolone nece sjesti u kafic ili restoran, pa se onda busom vracati u sve djelove Hrvatske.
    Slavonija i tako vec ima ogroman broj hospitaliziranih, sto ne bi imali jos malo. Branitelji vise nisu mladi , a niti bez kronicnih bolesti pa kako bude.
    Pa skratili su radno vrijeme kafićima na taj dan koliko vidim. Naravno da može od svega ispasti potpuna katastrofa. Ali na to se trebalo misliti puno ranije. Dozvolilo se sve drugo po cijeloj Hrvatskoj, nisam uopće imala neka očekivanja da će zabraniti kolonu u Vukovaru pa nisam u šoku.

    Ionako ne bi bilo koristi od zabrane, s obzirom na ostalo što se dopuštalo. Ljudi bi se vrlo vjerojatno okupili svakako. Ovo mi se čini kao najbolja opcija, barem je prijavljeno, odobreno i na vrijeme se može misliti o kontroli.

    Svakako se nadam da neće doći do pogoršanja situacije zbog Vukovara i da će se provesti mjere kakve trebaju biti.

  29. #7329
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Pa situacija je i tako van kontrole.
    S Vukovarom ili bez njega.

  30. #7330
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ali oni planiraju 500 ljudi,a da ne znaju tko zapravo dolazi i koliko njih

  31. #7331
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Pa ako se tako postavi sto su sve dozvoljavali, onda se treba sve dozvoliti. Sigurno su trebali puno prije nego Vukovar zabraniti prosvjed na Trgu bez razmaka i maski. Pun grad je bio policije u nedjelju, umjesto da doma sjede s obiteljima. Ali nista od toga nisu smjeli dozvoliti. Ni pricesti, ni krizme, ni svatove.
    Ja se smrznem pri pogledu na arenu.

  32. #7332
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ne slazem se s Vukovarom.
    Kao i sa hrpom nelogicnosti prije njega.
    Ali tko mene pita. Ni pametnije nisu poslusali.

  33. #7333
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam malo zabrinuta pa ću pisati ovdje...

    Danas ne uspijevam spustiti temp. uopće.
    Počela je rasti prije podne do oko 38.3, uzela sam Neofen 400, pa kasnije Lupocet 500. Stalno oko 38.3
    Prije pola sata opet uzmem neofen, temp. mi je 39.3 sada.

    Popila sam oko litru vode/čaja i 2 tanjura juhe.
    Nije da baš ništa ne pijem.

    Koga da uopće zovem? Zvala sam neke kontakte s one stranice koronavirus.hr, one ambulante... nigdje se nitko ne javlja. Na jednom broju mi se netko javio i rekao da zovem svoju Dr. Radi sutra popodne.

    Mislim, realno osjećam mučninu i glavobolju i slabost.. ali opet ne osjećam se ekstremno loše.
    Brinem jer je punih 7 dana i krenulo je preko 39.
    Da samo prestanem paničariti?

    Da sutra uzmem nešto drugo, tipa Aspirin ili Coldrex / Maxflu?

    Možda bi se trebala otuširati, ali mi je hladno i pod dekom.
    Kako si danas? Nadam se da je bolje.

  34. #7334
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mitovski kako kod vas? Bb drži se!!

  35. #7335
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Bas sam vidjela komentar kako je jucer umrla osoba 78.godiste, prekjucer 83. A novinari vise ništa ne cackaju oko tih mladih umrlih.
    Moram priznati da mi to zanimljivo, prije su vristali naslovi za ljude mlade od 50

  36. #7336
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    I dalje očajno. Jučer mi je temp. išla do 39.5
    Dala mi je dr. Sumamed 3 dana, u slučaju da mi je krenulo na pluća. I da ju nazovem za 3 dana pa ćemo se dogovoriti trebam li na snimanje pluća.
    Muči me kašalj i glavobolja, groznica, i dosadna dosadna mučnina. 23 i pol sata u danu provedem u krevetu s dekom preko glave.

  37. #7337
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Uff Bubilo drži se. Bit će bolje, sad će to Sumamed srediti. Za hidraciju ti nisu loša ona pića tipa izostara, za sportaše.

  38. #7338
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Hvala!

  39. #7339
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Bubilo kako ostali ?
    Jesi li onda testirana?

  40. #7340
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Klinci su ok, nisu ni razvili simptome.
    MM je čini se odradio, imao je još glavobolja zadnjih dana, ali čini mi se da može stajati na nogama i dati djeci jesti pa je valjda dobro .

    Uspjela sam se odvesti na testiranje, pozitivna sam.

  41. #7341
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Draga Bubilo, drži se
    Jel ti dr. mjerila razinu kisika?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.11.2020. at 08:22

  42. #7342
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ne, nisam bila kod dr. Dala mi je Sumamed preko telefona.

  43. #7343
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Bubilo, drzim palceve da sumamed olaksa stanje!

  44. #7344
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ne, nisam bila kod dr. Dala mi je Sumamed preko telefona.
    Bubi, skromno bih ti sugerirala da uzmeš neki bolji probiotik kad već uzimaš antb. Imaš u Farmaciji na akciji Biokult (s dosta sojeva) veliko pakiranje (mislim 116kn, uzimaš po 2 dnevno), može ti netko donijeti. Crijeva su glavni organ imuniteta.

    Ne znam jel znate u Zaraznoj su pristupili eksperimentalnoj metodi da za teške upale pluća propisuju kortikosteroide, a ne antb. Upravo mi se prijatelj liječi tom terapijom.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.11.2020. at 08:45

  45. #7345
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Koji kortič? Dexametazon?

  46. #7346
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Klinci su ok, nisu ni razvili simptome.
    MM je čini se odradio, imao je još glavobolja zadnjih dana, ali čini mi se da može stajati na nogama i dati djeci jesti pa je valjda dobro .

    Uspjela sam se odvesti na testiranje, pozitivna sam.
    Uf Bubilo, baš mi je žao da si tako teško prošla.... Drži se, i tome dođe kraj!

  47. #7347
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Bubilo drži se.. Nadam se da će Sumamed pomoći.

  48. #7348
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    BB [emoji3590]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  49. #7349
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Evo an temu cjepiva iz dobrog izvora : https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2229413.aspx

  50. #7350
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Vijest o cjepivu je super, mene samo zanima koliko su vremena imali da ispitaju nuspojave, nekako mi se sve čini prebrzo... Možda sam preoprezna, ali ako su tako bombastično najavili, valjda je sigurno.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •