Stranica 159 od 383 PrviPrvi ... 59109149157158159160161169209259 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 7,901 do 7,950 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #7901
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Bila je riječ i o nemiješanju više od dve porodice

  2. #7902
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Gdje si to vidjela?

  3. #7903
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Pričali su

  4. #7904
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mjere su slicne kao i nase, zapravo ne vidim u cemu je problem, odnosno meni je jasno zasto su nase takve kakve jesu. Istina da su u HR prekasno. I nase su mogle nesto ranije, takodjer.

  5. #7905
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja isto ne razumijem kako ce se regulirati guzve u javnom prijevozu pogotovo obzirom da i dalje nije uveden obavezan rad od kuce gdje god je to moguce.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #7906

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Kaj kako? Poskupit će karta.
    Posljednje uređivanje od Evelina : 26.11.2020. at 22:26

  7. #7907
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Hvala svima koji misle na mene .

    Pitate kako sam psihički ili fizički?
    Psihički - evo prolazi 5. tjedan doma, što je to, ništa, bar ne moram nositi grudnjak.

    Fizički - dr je pregledom preko telefona zaključila da još nisam gotova s upalom pluća, rekla da spricam nos s nečim, pijem sirup protiv kašlja (još dosta kašljem), i pijem još 7 dana Klavocin. Protiv virusne upale, al dobro nema veze, pijem ja . Nakon 3 tjedna temperature nisam imala temp. 3 dana, onda opet jedan dan izmjerim 37.4. Vuče se dakle ta upala još, ali svi s kojima se čujem kažu da zvučim puno bolje. I osjećam se puno bolje u odnosu na teške dane, ali opet, nije sve gotovo.
    Rekla mi je dr da ne idem još van, ako moram bas do dućana nešto kratko obaviti i sl., ali ni slučajno u šetnje i hodanje po vani. Ok, dobro. Ali odem jedan dan po dijete u školu (bez grudnjaka, ne vidi se ispod jakne ), idem autom, nosim platnenu masku da ne udišem hladan zrak, provedem 7 minuta vani dok ju pokupim... i stvarno me odmah steže u prsima i kašljem dosta u tom trenu i nakon toga. Eto... bit će bolje.

  8. #7908
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Htjela sam reći... razumijem što pitate za mene... frendovi ne mogu vjerovati da mi se odužilo toliko, kad malo bolje razmislim znam samo još jednu osobu među poznatima koji su bili pozitivni da im se sve tako odužilo (jedan tata, 43 god., isto upala pluća, zadržali ga u bolnici, bio na respiratoru, isto još uvijek vuče kašalj i slično ko ja).

    Svi drugi koje znam, 3 dana temp. i glavobolja i gotovo.

  9. #7909
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Joj bb
    Ovo za grudnjak mi je super

    A nije ta dr ipak koji put rekla dođi da te malo predlušam?

  10. #7910
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Možda mi jednog dana i kaže to .

  11. #7911
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    što se tiče sportova, baš mi je to žao, razumijem, iako stvarno nisu svi sportovi isti, moj je krenuo sa veslanjem i skoro svaki trening su vani
    Moga je veslanje poslalo u samoizolaciju

  12. #7912
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Možda mi jednog dana i kaže to .
    BB drži se i samo polako... Upala pluća nije zezancija neovisno o koroni. Ja sam imala nedavno, osim što sam 15 dana bila na tri razna antibiotika nisam još dobrih 2 mjeseca nakon toga bila "svoja", hodanje po stepenicama a da se ne uspušem i grozno umorim mi je još tjednima bio SF. Dan po dan...

    PS - ja već 2 mjeseca nisam obukla grudnjak
    Posljednje uređivanje od sillyme : 27.11.2020. at 10:04

  13. #7913

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    I tak se bu iz ove price izrodila nova

    grudnjak free pokret!

    u svakoj nesreci neka nova sreca!

  14. #7914
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Evo i WHO piše o plivanju u vrijeme covida: https://www.facebook.com/WHO/photos/...0096377369051/

  15. #7915

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Samo sam se dobro nasmijala na ovo o plivanju.
    Moj je dva puta bio u izolaciji upravo radi treninga na bazenu. Zarazeno je vise od pola klinaca iz grupe. Ma uzas... Ne znam di uspiju skupit, u svlacionici, u bazenu, gdje vec ali cinjenica je da je prijenos mnogo zesci nego u skoli. I da, drago mi je da su obustavili treninge jer ocito stvari nisu funkcionirale. Puno izolacija i pozitivne djece je bilo i u drugim uzrastima s istog bazena.

  16. #7916
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Samo sam se dobro nasmijala na ovo o plivanju.
    Moj je dva puta bio u izolaciji upravo radi treninga na bazenu. Zarazeno je vise od pola klinaca iz grupe. Ma uzas... Ne znam di uspiju skupit, u svlacionici, u bazenu, gdje vec ali cinjenica je da je prijenos mnogo zesci nego u skoli. I da, drago mi je da su obustavili treninge jer ocito stvari nisu funkcionirale. Puno izolacija i pozitivne djece je bilo i u drugim uzrastima s istog bazena.
    Sušenje kose? Mali sobičak, pričanje 100 na sat, a zrak s kapljicama leti na sve strane...

  17. #7917

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Valjda, ko ce ga znat...

  18. #7918

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Valjda, ko ce ga znat...
    buba klara jesi li ti pisala da imaš dijete s astmom, koje je imalo covid.
    Probala sam tražiti unatrag, ali ima previše postova.
    Zanima me kako je to prošlo?
    Moj mlađi sin isto ima astmu, što je stariji, stanje je bolje.
    Ali recimo prošle zime, je iz bezvezne viroze u par sati završio u takvoj opstrukcij, kakvu nije imao od malih nogu.
    Za njega sam zabrinuta zvog covida, pa ako možeš napiši mi kako je tvoje dijete prošlo.
    A najviše me zanima kamo ići ako dobije opstrukcije, do našeg liječnika je skoro pa nemoguće doći....
    Srebrnjak možda?

  19. #7919

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Ona je imala sve simptome covida, testirana je i dobila negativan nalaz. Ocito je neki drugi virus bio u igri, ali je posteno sredio.
    Nazalost, spustilo se na pluca. I unatoc tome sto je imala negativan nalaz, LOM je nije htjela primiti da je poslusa (bila je zamjena zamjene njezine LOM).
    Tek 15. dan temperature, kaslja, opstrukcije, konacno je primljena s komentarom: oh, ovo je ozbiljno, krenulo se spustat na pluca, uvodimo Sumamed i duplu dozu ventolina . Temperaturu je imala punih 20 dana, totalno iscrpljena, da nije mogla doci do wc-a. Neobicno je bilo toliko dugo trajanje temperature.
    Je li to bio Covid pa je nalaz lazno negativan ili ne - zapravo mi je sasvim svejedno, ali je gadno izmucilo.
    Sto se hitne tice, rekli su nam da je Zarazna za nju (dok je sumnja na Covid).
    Posljednje uređivanje od buba klara : 27.11.2020. at 13:36

  20. #7920
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    A kad se ne sumnja,koja onda ?

  21. #7921

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Ne bih znala, tako nam je receno telefonski (u periodu dok smo cekali nalaz, za kasnije nisam pitala).

  22. #7922

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Hvala ti na odgovoru!
    Žao mi je što se cura tako napatila.
    A ovog scenarija s LOM se i ja bojim,
    početkom listopada je sin imao virozu, ništa strašno ali ga recimo LOM nije htio primiti na početku niti preslušati na kraju bolesti.
    Upute su bile ostanite doma, čuvajte se i ako se nešto pogorša idite na hitnu...
    Sve smo obavili telefonski, dijagnozu,ispričnicu.
    Osim toga svaki put kada ih zovem treba mi jedno 3 sata da ih dobijem, ako ih uopće dobijem.
    Znači Vama su rekli u Zaraznu, dobro da znam.

    Sljedeći tjedan idemo na kontrolu na Srebrnjak, pitat ću i tamo kamo trebamo ići ako bude frka.

  23. #7923
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    BB drži se i samo polako... Upala pluća nije zezancija neovisno o koroni. Ja sam imala nedavno, osim što sam 15 dana bila na tri razna antibiotika nisam još dobrih 2 mjeseca nakon toga bila "svoja", hodanje po stepenicama a da se ne uspušem i grozno umorim mi je još tjednima bio SF. Dan po dan...

    PS - ja već 2 mjeseca nisam obukla grudnjak
    Godina bez grudnjaka .

    Razumijem da se upala pluća traje, ali ne razumijem kako ću znati kad smijem van?
    Za sad mi je dr rekla, samo na kratko, i niti ne hodam po vani...
    Mislim, ne trebam sad nešto jako važno hodati okolo, radim od doma. Ali htjela bih s djecom u park ili negdje prošetati.
    Je l moram sad zaboraviti na to mjesec-dva dana?

  24. #7924
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Bubilo, mislim da nema odgovorora koji ti netko tu moze dati (osim ako se ne jave zene od struke), nego pomalo, i ovisno kako se budes osjecala, kako budes dobivala snagu. Grlim te!
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.11.2020. at 15:02

  25. #7925
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Hvala

    Pa ja nemam osjećaj da ne mogu.
    Samo ne znam da l smijem .
    A sad sam se sjetila i da znam koga ću pitati .

  26. #7926
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    BB drži se !

  27. #7927
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Drži se BB! Baš mi je žao da te tako uhvatilo.

    Kaže mi kolegica da je na Ilici danas ispred Zare bio red ljudi naguranih jedni na druge.

  28. #7928
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Drži se BB! Baš mi je žao da te tako uhvatilo.

    Kaže mi kolegica da je na Ilici danas ispred Zare bio red ljudi naguranih jedni na druge.
    Ma svugdje su gužve zbog Black Fridaya, stravaaa..

  29. #7929
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Drži se BB! Baš mi je žao da te tako uhvatilo.

    Kaže mi kolegica da je na Ilici danas ispred Zare bio red ljudi naguranih jedni na druge.
    Kako je tek u H&M-u u Centru Cvjetni. Imaju -20% popusta na sve.

  30. #7930
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    bubilo drago mi je da si bolje
    život bez grudnjaka je mrak, ja ga ne nosim godinu i pol,
    samo 3 puta sam ga obukla.

  31. #7931
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    zna li netko što je sa glazbenim školama?
    vidim da škole stranih jezika i auto-škole idu online, nigdje ne piše za glazbene.

  32. #7932
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Gužve su nenormalne, kažu mi. Koja smo mi nenormalna nacija, strašno....

  33. #7933
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Glazbene valjda idu normalno, orkestar su doduše samo par puta imali, poslije je ukinut.

  34. #7934

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    Glazbene valjda idu normalno, orkestar su doduše samo par puta imali, poslije je ukinut.
    Kako gdje, kod naših je dirigent uveo i dodatne probe orkestra
    Doduše, to su gudači, sviraju s maskama i ne pljuckaju aerosol, oni su u najmanjem riziku od sveg skupnog muziciranja.

  35. #7935
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    I ovo su gudači, Ani je baš bilo žao, i ona bi navijala za dodatne probe

    Al što je, tu je, sretni smo da škola uopće funkcionira, sve je bolje nego totalni online.

  36. #7936

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Marija prvotno napisa Vidi poruku
    I ovo su gudači, Ani je baš bilo žao, i ona bi navijala za dodatne probe

    Al što je, tu je, sretni smo da škola uopće funkcionira, sve je bolje nego totalni online.
    Kužim, moj ne bi dodatne probe orkestra jer mu dirigent ide na živce

    U svakom slučaju, glazbena zasad vozi normalno kao i dosad. Učenici koji su u samoizolaciji mogu pratiti nastavu u realnom vremenu putem Google učionice. Na teoretskim predmetima podijeljeni su u male grupe (jednoznamenkast broj), na nastavi nose maske. Ne vidim u toj školi nimalo veći rizik nego u gimnaziji.

  37. #7937
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kako je tek u H&M-u u Centru Cvjetni. Imaju -20% popusta na sve.
    Bas i nije popust to die for.

  38. #7938
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Bas i nije popust to die for.

  39. #7939
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Zgodno pobrojana pitanja na koja još uvijek čekamo odgovor.
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...uropi-15009584

    Dok ih ne dobijemo javno i crno na bijelo ne vjerujem u niti jednu riječ ni prognozu našeg stožera.
    Da ne spominjem da smo ih trebali dobiti još tamo nekog 1.8.

  40. #7940

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Korona je tu i može biti opasna. Za mnoge građane i smrtonosna.
    U mom okruženju strah od korone najveći je kod državnih službenika sa sigurnom plaćom.
    Oni viču ZATVARAJ! Često s visoka pričaju o solidarnosti. Ipak, nisam čula nikoga da je spreman odreći se 5% svoje plaće u ime solidarnosti. Iako je možda objektivno da se trebaju odreći 50 % ili čak 70%. Državnk aparat je ogroman i neučinkovit. Smanjenje državnog aparata za 10% ne bi među službenicima izazvalo osjećaj solidarnosti već bunt i protest.Iako bi smanjenje doneslo dobrobit cijeloj državi,možda povećalo izdvajanje za zdravstvo i tako spasilo mnoge živote.
    Većina onih kojima je egzistencija ugrožena viču OTVARAJ! Propast ćemo, krediti, djeca...
    Virus se najbrže širi u malom zatvorenom prostoru u kojem ima veći broj ljudi.
    Ured, razred,svlačionica, dnevni boravak, crkva, birtija, Zara- virusu je svejedno. Ipak, neki od tih prostora prisilno se zatvaraju a drugi nastavljaju raditi.
    Neki će kroz ovu muku proći neokrznuti a neki će propasti. Neki će malo šmrcnuti a neki umrjeti.
    Kao i uvijek u povijesti i kod ove krize oni kojima je dobro ne razumiju one kojima nije.

  41. #7941

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Sillyme, izvrstan tekst.

  42. #7942
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    pa ne znam, ima puno ljudi čija su primanja itekako stradala, pa viču zatvaraj, pa i na ovoj temi, već su se izjašnjavali

    ali da, u mojoj firmi plaće su išle dolje 30%, a zadnjih mjeseci glave lete na tjednoj bazi, samo gledamo tko je sljedeći na listi za odstrel
    i onda gledam na burzi, u mojoj županiji, poslove razvrstane po kategorijama
    daleko najviše se traže - profesori i nastavnici, odgojitelji
    škole i vrtići su skoro pa jedini koji zapošljavaju

    a lani u ovo vrijeme smo se žalili kako smo nacija konobara

  43. #7943

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Evo meni je egzistencija ugrožena i ja isto mislim da je trebalo zatvorit.
    Ali kod zatvaranja imat točno definirane smjernice i bit potpuno transparentan šta se zatvara i zašto se zatvara.
    Ovako je moj restoran zatvoren(moj, tuđi nebitno), djeci se onemogućava treniranje, škole stranih jezika online.
    S druge strane u shopping centrima gužve i onda naravno da se javlja revolt.
    Smanjit će broj ljudi u tramvajima i busevima. A jesu li definirali kako će ljudi na posao i srednjoškolci u škole?
    Hrpa gluposti bez plana i smjera.

  44. #7944
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    U Vukovarsko srijemskoj zupaniji 18.11. bilo je 40 novooboljelih, danas ih je 226. Kolonu sjecanja, unatoc apelima lijecnika, branili su i Vlada i Stozer. Koji sad kazu da su si gradjani sami krivi za lockdown. Ja doista razumijem revolt ugostitelja i drugih zatvorenih poduzetnika. Do prije 3 dana ih se uvjeravalo da nece biti lockdowna, da nismo najgori u Europi, da Djikic i Hubol pretjeruju. Mnogi su kupili grijalice i slicno da bi mogli raditi vani, ulozili dodatno i sad hop lockdown- sami ste si krivi. Plenkovic je u pravu kada kaze da je za kontrolu pandemije najvaznije povjerenje gradjana, no ja ne znam kako ijedan gradjanin zdrave pameti moze imati povjerenja u Stozer.

  45. #7945
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    A zašto Đikić koji ne živi tu smije prozivati ili diktirati išta?

  46. #7946
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nemojte se živcirati oko shopping centara, još samo božićni i novogodišnji shoping da se malkice dopuni državna kasa pa idemo u siječnju u lock down .

    Ja sam iz sebičnih razloga bila protiv lockdowna jer kako ću ja raditi od kuće uz troje male djece od čega dva online školarca. Ali nakon ožujka + zadnjih 5 tjedana tijekom kojih sam isto radila od doma i uz djecu, i uz online školu, i uz Covid i upalu pluća (nisam radila svih 5 tjedana u ful kapacitetu 8 sati, ali skoro da nije bilo dana da se ne spojim i odgovorim barem na neki mail koji čeka moj odgovor).
    I sad nakon svega, tako sam flegma da me mogu zaključati s djecom, poslom i online školom na 6 mjeseci, mogu ja to .

    Sto se tiče mjera, iskreno, mislim da nas je jedino lockdown i mogao spasiti. Jednostavno ne postoji niti jedno sigurno zatvoreno mjesto na kojem boravi više ljudi, a da ne postoji vjerojatnost zaraze. Već sam prije pisala, meni je ta priča o žarištima bezvezna. Svaki susret s drugim čovjekom je žarište.

    Potpuno razumijem one koji se ljute jer je jedna stvar zatvorena, druga nije... ali nema tu vjerojatno drugog objašnjena nego da je sve to vaganje i otezanje prije lock down-a, ili neka poluistina da nema lockdowna... ali da nas on na kraju sigurno čeka prije kraja zime.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 28.11.2020. at 14:39

  47. #7947
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A zašto Đikić koji ne živi tu smije prozivati ili diktirati išta?
    Kakav je ovo argument?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  48. #7948
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Pitam ,možda u hr stanuje i neki njemački ili USA stručnjak,jel oni diktiraju kako će se u tu njihovim domicilnim zemljama ponašati?

  49. #7949
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    A Đikić diktira kako će se ponašati u Hrvatskoj?

  50. #7950
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Proziva koliko vidim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •