Stranica 2 od 383 PrviPrvi 12341252102 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #51
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Da, ove god mi se cini da je gripa posebno jaka i fakat nije bilo pola razreda. Sto su u Srbiji prekidali nastavu zbog gripe, jel.dobro shvacam?

  2. #52
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Nisam pažljivo sve čitala pa preskočite ako je bilo. Ovdje je analiza stope smrtnosti po dobnim skupinama, spolu, itd: https://www.index.hr/vijesti/clanak/...e/2159273.aspx

  3. #53
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Možda gripa nije bila gripa već covid.

    Još čekam da razglase da i golubovi šire virus.

  4. #54
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    https://m.youtube.com/watch?v=32j8JPO4eqE [emoji3]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #55

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Ina, da, imali smo prekid nastave od 12.2 do 21.2, sad smo krenuli ponovo mi u Vojvodini, a centralna Srbija ima malo drugačiji kalendar od nas pa su oni još bili na zimskom raspustu koji su samo produžili.
    Sillyme, to je grozno puno bolesnih, moji su oboje zakačili neki relatvno blaži i kraći oblik pa im je svejedno temp. otišla na skoro 40C u jednom momentu, što im se baš retko dešava.
    Zuta, i ja bih pomislila slično kao ti, kod nas kašlje valjda 90% populacije, ali distribucija obolelih je pogrešna - mahom su bolesna deca a odrasli ne, ili u blažim oblicima, kod COVID je ugl. obrnuto.

  6. #56
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Eto , pocelo je...
    Neka nam Andrija štampar bude na pomoci.

  7. #57
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    A Fran Mihaljevic?

  8. #58
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Eto , pocelo je...
    Neka nam Andrija štampar bude na pomoci.
    Dugo je i trebalo....

  9. #59
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Da, cijeli vikend je trebao da virus dođe od Milana do Zagreba. To je jako brzo.
    Nadam se...ne znam ni sama čemu. Da će proći, da će biti malo bolesnih, da u avionu kojim će mi se muž vraćati neće biti nosioca, ma, da će avion doletjeti, jer ako prestanu letjeti...uf.
    Nadam se najviše da će za 15 dana biti poznato više stvari o virusu i da će se uspjeti zaustaviti širenje.

  10. #60
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    U doba globalizma gdje se sve ubrzano prenosi. Informacije, brzna putovanja je povecana.......
    Tako da ovo cijeli vikend mu je trebao mi je malo smijesno. Sorry Betty. Sta si ocekivala da ce mu trebati godine.
    Pa iz Kine je stigao tu za koliko 10 dana. A nes ti udaljenosti Milana od HR

  11. #61
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Beti, bez y i duplog t.
    Mislila sam da se kuži da je moja rečenica šala, bez da naglasim sa smajlićem. Nebitno.
    Usput, u Rijeci su osposobili 20 kreveta za lakše i 4 za teže slučajeve. Znači, nema straha, ako je toliko kreveta dosta

  12. #62

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je bas super kako bez brige pisete da umiru samo stariji , kronicni bolesnici i inace ugrozene skupine, plus medicinsko osoblje ( koje ne spada u kategoriju).
    Mora da su svi na forumu mladi , zdravi i daleko od medicinskih ustanova, bez starijih muzeva, roditelja i kronicno bolesne djece.
    Moram ovo potpisati... Ovako se i meni čini...

  13. #63
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Možda gripa nije bila gripa već covid.
    Ajmenistanesmijemrec'.

  14. #64
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ja imam teoriju da corona opce ne postoji, da je to gripa obicna i da su svijetski mocnici angazirali vlasnike tv i novinskih kuca da razglase o virusu. A oni koji su nazalost umrli su podlegli gripi, tipa razvili upalu pluca a imaju vec problema s plucima, ili s imunitetom.
    Pa dok svi pricaju o coroni politicari rade ko zna sta, bacaja ekipa negdje kontenjere pune plastike u ocean.

    Oke ja sam to sad "malo" teatralno" ispricala. Ali sjecam se da su u vrijeme svinjske gripe isto otkazivani maturalci u skolama.
    I evo navodno da su ljudi danas kad se culo za ovog decka u Zg krenuli masovno u ducane u nabavu. (Jer kako bolje sprijeciti zarazu, od odlaska u prenapuceni ducan) ali ta info mi je rekla-kazala. Iz prve ruke pak znam da ljudi kupuju maske po ducanima koji prodaju tipa boje i lakove i gradevinsku opremu. One za prasinu i one s filterom sto se koriste kod lakiranja.

  15. #65
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Aha, vidim da se informiras na pravim mjestima.
    Mora da ovi koji proucavaju virus i bolesne ljude ( mislim da se zovu znanstvenici ili lijecnici) ocito su svi glupi ili im je netko platio da se prave glupi. Mozda najbolje da odes na neki zarazni odjel u bolnici pa uvjeris ekipu na respiratorima da je sve to u njihovoj glavi i da je potrebno samo pozitivno misliti?

  16. #66
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Sirius, ti se bas trudis opravdati nadima. Why so serious? Pa smijem ja iznjeti svoju teoriju zavjere kolko god ona bila nenormalna, ne trazim nikoga da se slozi samnom. Cak bi se i zabrinula iskreno obzirom da sam ovo napisala vise onako u satiri.
    A ja nisam spominjala moc pozitivne misli, ali to valjda izvlacis iz konteksta jer si zakljucila da sam pozitivna i vedra osoba?
    Btw brijem da je ekipi na respiratoru svejedno zakaj su tam, vise im je bitno da ozdrave od cega god da boluju.

  17. #67
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa smije ti valjda onda netko i odgovoriti da pišeš gluposti.

  18. #68
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Pa smije kako ne! Pa znam da pisem gluposti, cilj je bio da vas malo razvedrim
    Nije mi nitko ni napisao da pisem gluposti. Samo sam a)preozbiljno shvacena
    b) spominju se ljudi ne respiratoru (?)
    Zato i pitam cemu tako ozbiljno? Htjela sam napisati da bacaju kontenjere sa plasticnim zlicicama u ocean al sam zaboravila, mozda bi zlicice docarale ton bolje...

    I da, mislim da se vise paznje posvecuje panici nego rjesavanju problema. Mozda Sirius zna vise posto se informira kod ljecnika i znanstvenika
    Saaaalim se ajde, nema potrebe odma za protunapadom!
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 25.02.2020. at 19:59

  19. #69
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Kaj bi onda svi tehničari po laboratorijima dobili dopis da lažu u medije da je novi virus, a ne obična gripa? Nitko od njih ne bi izašao s pričom o velikoj zavjeri? Političari ionako rade što hoće, s histerijom ili bez.

  20. #70
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Zene drage djabe vam stav, ja se me svadjam s nikim niti pametujem nad icijim misljenjem.
    A moje pravo misljenje je ovo:

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku

    I da, mislim da se vise paznje posvecuje panici nego rjesavanju problema.
    A ono za prodaju maski stoji.

    Iako realno mediji su opet ti koji prenose sta su laboratoriji otkrili, a ne mozemo mi znati dal je itko pokusao izaci sa istinom i sta mu se desilo jel tak?
    Ali to o teoriji zavjere ste malo preozbiljno shvatile, i po meni preburna reakcija. Ali Boze moj, imam ja pravo na teorije, imate i vi pravo na reakcije jel... Samo se nemojte sekirati, post je pisan u pozitivnom tonu iz razloga sto je tema negativna pa zasto ne malo razbiti negativu?
    Posljednje uređivanje od Jagodicabobica : 25.02.2020. at 20:34

  21. #71
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,182

    Početno

    Kak ne? Dovoljno je da stavi objavu na fejs, kao onaj doktor u Kini. Ako si nas došla razvedriti čini mi se da si se upravo ti zabrinula.

  22. #72
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Ma mislila sam nemojte se sekirati radi mog pisanja o teorijama zavjere ne o virusu
    Kaj nije zabranjeno ovak zachatavanje? Mislim tipkamo o tome kaj sam ja natipkala a ne o temi, nekak mi se cini da to bas nije po pravilima ali sigurna sam da netko sve ovo moderira.

  23. #73
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Hoces reci, dosla si namjerno trolati i sad cekas metlu ili kljucanje teme?


    Hvala, nisi trebala. Razvedriti nas, jel...
    Posljednje uređivanje od rosa : 25.02.2020. at 21:12

  24. #74
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Ja ne znam cemu halabuka ja sam Jagodicu shvatila da se sali. Cemu frka panika? Mene vise smetaju oni koji imaju post na svakoj temi i za svakog pitanje i za svakog odgovor ali takve vec preskacem.

    Nego o koroni...ja sam jutros bila u jednom trg. centru i bilo je nekoliko kolica puunih konzervama,uljem, brašnom i sl.namirnica...malo frka... Ja inače nisam paničar vise bih rekla da me zabrinula cijela situacija...i da...i ja sam kupila3,4 kg brasna i tjestenine..nikad se ne zna
    Posljednje uređivanje od mašnica : 25.02.2020. at 21:18

  25. #75

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Iako realno mediji su opet ti koji prenose sta su laboratoriji otkrili, a ne mozemo mi znati dal je itko pokusao izaci sa istinom i sta mu se desilo jel tak?
    Ali to o teoriji zavjere ste malo preozbiljno shvatile, i po meni preburna reakcija. Ali Boze moj, imam ja pravo na teorije, imate i vi pravo na reakcije jel...
    Ajme, majko, što me rodi bez smisla za humor...

    Nije smešno sprdati se na kredibilitet naučnika, jednostavno nije i nije. A ti se ne sprdaš uopšte čim možeš tako nešto da napišeš, da je "neko pokušao izaći sa istinom". Šta se desilo sa ljudskim zdravim razumom poslednjih decenija??? Da li si ti ikada, ikad, pokušala da sakriješ na svom radnom mestu i najbezazleniju sitnicu koju zna više ljudi i uspela u tome?
    Pa svaka šuša u svakoj zemljici trećeg sveta može da testira obolelog na sve poznate tipove gripa, a sada i na COVID. Među tolikim sitnim laborantima na zemljinoj kugli (valjda se slažeš da je kugla...), valjda bi se do sada izlajalo bar sto-dvesta njih, da je u pitanju neko prikrivanje bilo čega...
    Zato smo tu gde jesmo, što je uzbudljivije izmišljati bajke nego razmišljati logično.

  26. #76
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Nisam ja opce dosla trolati, to sto sam ja malo blesava pa moj nacin odskace to je drugo. Evo Masnica me zna s odbrojavanja pa joj pod normalno
    Metlu fala ne treba imam partvis doma, ljubicasti. Nisam trazila kljucanje nego vracanje teme na njen naslov a ne da se mene razvlaci jer se moj nacin nekome ne dopada, jer ja sam sasvim i totalno bezazleno napisala svoje.
    I da, ono za maske je istina da ekipa kupuje posvuda.

    Masnice, morat cu po tijesto hitno, sve nek mi pokupuju ali tijesto nek mi ne diraju
    Znaci ipak je istina... Nis, dodem javiti kad i mene ozbiljnost situacije opi*di, do tad vas necu vise sekirati.

    Cuvajte se, i perite ruke

  27. #77
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Meni nije tema bezazlena evo znam za par firmi vec ljudi su dobili naputak da rade od doma od sutra nadalje, dvije bliske prijateljice trebaju na operaciju u iduca 2 tjedna, a u jednoj bolnici su otkazali operacije tj.rade samo hitne...a frendice su termine cekale mjesecima...nadam se da ce proci cim prije...

  28. #78
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    I imajte malo vise fleksibilnosti za stavove i nacine komunikacije, ipak je ovo forum i otvoreno stanje uma bi bilo u redu, cak i za rasprave o hipotetskim scenarijima.

    Nikoga ne vrijedam i svacije misljenje postujem, Pulinka ima prijavu. A ja vam svima zelim sve najbolje u zivotu, do nekog sljedeceg tipkanja

  29. #79
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Pa daj i ti imaj malo više razumijevanja da će ti netko kad napišeš glupost reći da si napisala glupost.
    Ako si se šalila, sori, nisam skužila jer je bilo glupo a ne smiješno.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Ooo, pa dočekah ja svoj prvi put za prijavu, i red bi bio nakon 10 godina .

    Neukusno je sprdati se na račun ljudi koji se trude da rade svoj posao, na račun miliona ljudi kojima su životi bez krivice izokrenuti naglavačke, onih kojima su umrli najbliži.
    I ako neko želi da se sakrije iza "to je šala", a vala vredi opomene.

  31. #81
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Jagodica se htjela samo našaliti iako je tema ozbiljna,al ne mora se odmah "skakat" na nju.

    Evo tipkam u nekoliko grupa na what s upu i slobodno mogu reći da je zavladala panika.
    Masa muževa mojih frendica (uključujući moga ) je danas opustošila trgovine i jako paničari.

    Nabavio mi je toliko suhe hrane da smo spremni za 3.svjetski rat, naravno i te posebne maske s filterom.

    Sad ga muči što sutra idem na sprovod na kojem bi trebalo biti puno ljudi iz Ericssona i hoće da nosim masku, a meni je to totalno neugodno, di ću takva medju ljudima na tako tužnoj prigodi. :/
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.02.2020. at 23:43

  32. #82
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Gdje je našao maske s filterom?

  33. #83
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Ajme, lili, raznijezila me vasa kombinacija, tako bi bilo i da si moja zena

  34. #84
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Mob prejsece. Raznijezi me vasa razlicitost, dosta sam slicna tvom muzu. Ukratko, mozda da promislis moras li zapravo na taj sprovod (okupljanje mase u zatvorenom). Ako bas moras i netko je turbo blizak, mozda da mu kazes da steta tu skupocjenu maskicu iskoristit vec sad. Ako ih imate na stotine...onda ne znam sto da mu.kazes.

  35. #85
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Reci istinu, da svi dr kazu da maska ne stiti od bolesti :ne zna:

  36. #86
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Obicna "kirurska" maska ne stiti. N95 ili vogmask, da.

  37. #87
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mi nismo ništa kupili, a imam ravno 5 snita nekog tosta doma. Ukupno. Tak da ću danas silom prilika u dućan. A sutra na tečaj za koji postoji visoka vjerojatnost da će biti i netko iz E. Kao što su jučer bili kod nas u firmi zbog nekog projekta.

    Jedino što brinem je da kažem mami i starcima od mm da se ne druze s djecom ako se razbole, no to i inače pazimo zbog sezone gripe. Ostalo ne brinem s obzirom na naše godine i dobro zdravlje, valjda nećemo biti u onim postocima koji imaju peh.... Sto mi vrijedi maska i rad od doma kad djeca idu i skolu a to su najveća rasadista zaraza. Od ostalog nemam niti jednu masku doma ali imam jedan dezinfekcijski gel, dobilo ga dijete nekom prilikom.. kako to ne koristim neotvoren je godinama

  38. #88
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Meanwhile u lokalnoj FB grupi u nasem omanjem gradu na americkom midvestu... "I'm ready. Prevention is key. Keep your immune system healthy and it won't spread. Vitamin c, vitamin d, elderberry, echinacea, yu ping feng san and if you feel anything coming on. Get in with the nearest herbalist...."

  39. #89
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Pa fb, whapp, viber - sve su to isti fake njuz kanali za paranoju i potpirivanje raznih emotivnih odgovora gdje razum leti kroz prozor. Krnja komunikacija i sirenje vijesti i "vijesti" ko požar bez ikakve verifikacije i kontrole samo sheraj, lajkaj, forwardaj ... idiocracy

  40. #90
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Paničarim li? Pa u jednu ruku da. Jer i oko mene par ljudi koji su muževi i žene nekog iz Ericssona. I onda si mislim, što vrijedi to što su svi iz Ericssona ostali raditi doma, ako im muževi i žene idu na posao, a djeca u vrtic i školu, a dio njih se sigurno vozi i tramvajem. Ako je netko iz Ericssona pokupio virus još u petak kad je mladić bio na poslu to je već po cijelom gradu. Nije da panicarim .
    Ali evo kad sam jučer čula da smo bili u istoj prostoriji sa čovjekom čija žena radi u Ericssonu vise sam puta ozbiljno pomislila trebamo li i mm i ja i djeca ostati danas doma. To je moj dio panike.

    Oko hrane ne panicarim, možda bih trebala početi jer imam doma samo vrećicu smrznutog graška u zalihama, i jedne špagete. Da se i našalim , ne znam sto bih sa par kg brašna, osim da danima pečem palačinke .

    S druge strane, stalno ističu da većina oboljelih ima samo blage simptome i držim se toga da to valjda mora biti samo jača gripa. Znam da zvuci ružno kad napišem ovako i ne mislim “ma tko friga stare i one sa slabim imunitetom”, i sama imam dijete koje je sa zdravljem i bolestima svašta prošlo...

    Nego kad raspravljamo, ne znam zašto se toliko u toj panici ne ističe češće i više od strane stručnjaka (kao protuteža medijima) da je problem sto se virus brzo širi, ali da za većinu stanovništva nije tako opasan. Valjda nije?
    Mislim znam da nikome nije ugodno ni drago dobiti ni “običnu” gripu, prehladu, upalu grla i sl...., ali nekako još samu sebe uvjeravam da je (osim za rizične skupine) ta bolest u ovoj kategoriji i da zato ne bismo trebali svi paničariti.

    S druge strane, trebamo vjerojatno paničariti jer će napad na zdravstvene institucije sad biti ogroman i toga se bojim, hoće li zdravstevna skrb biti hitno pružena onima kojima je neophodna ili će ordinacije biti turbo zatrpane, možda i s ljudima koji su trebali ostati doma... ali kako znati treba li ostati doma ili ne... sad već panicarim .

  41. #91
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,122

    Početno

    Ajme Kaae!
    Ne znam koliko nas ima u Zg da nemamo neki vrlo kratki link do Ericssona.
    Meni se cini (kao i svakom drugom) da racionalno pristupam. Nemam maskice. Preventivno sam nabavila trajnu hranu, ali u kolicini koju sam mogla donijeti do auta bez kolica. 4 vrecice, mozda 15tak kg. Prije prvog objavljenog.

    Premda se ne zna puno o virusu, ja optimisticno ocekujem da ce se nakon Uskrsa stisati. Katolickog
    Dotad perem ruke, ne priblizavam se ljudima i najradje bih vrticarca poslala baki na Japetic na mjesec dana, al nemamo takve bake.

  42. #92
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Pokušavam da se ne prepustim panici, a našla sam se u mislima da bi ipak bilo bolje ne ići na pizzu, ne ići u gužvu gdje ne moram.
    Ljutim se na samu sebe zbog toga.

  43. #93
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam ja opce dosla trolati, to sto sam ja malo blesava pa moj nacin odskace to je drugo. Evo Masnica me zna s odbrojavanja pa joj pod normalno
    Metlu fala ne treba imam partvis doma, ljubicasti. Nisam trazila kljucanje nego vracanje teme na njen naslov a ne da se mene razvlaci jer se moj nacin nekome ne dopada, jer ja sam sasvim i totalno bezazleno napisala svoje.
    I da, ono za maske je istina da ekipa kupuje posvuda.

    Masnice, morat cu po tijesto hitno, sve nek mi pokupuju ali tijesto nek mi ne diraju
    Znaci ipak je istina... Nis, dodem javiti kad i mene ozbiljnost situacije opi*di, do tad vas necu vise sekirati.

    Cuvajte se, i perite ruke
    jagodicabobica molim te da procitas pravila foruma, jedna od preporuka je i
    5. Nastojte uvijek biti konstruktivni u svojim kritikama i nastojte voditi diskusiju na civiliziranoj razini. Ako imate primjedbe, popratite ih argumentima i preporukama za ispravljanje eventualnih grešaka. Dozvolite da drugi ljudi imaju drugačije mišljenje od vašeg. Vrijeđanje je zabranjeno i sankcionirat će se.
    tako da zbijanje sale i cinizam koji drugi ne shvacaju i naknadno se ljutiti jer nisu shvatili je mozda nacin da razmisls kako pises i sta pises, a ne se pozviati da te neka forumasica zna pa da eto ona te shvaca.

  44. #94
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Moj muž je jučer samo skočio po šipak kojeg je i donio samo par komada ali to je uobičajena kupovina veli da je dužan bio mizerno napunjen
    Povrća ima doma i friškog i smrznutog nešto riže i tijesta sluti duzslihe od zadnjeg sniženja ne od sad
    Inače u e. Rade od zdoma samo oni koji su u neposrednom kontaktu bili s njim ostali rade ko i obično,pitala curu koja radi tamo i nije joj svejedno jer ima dijete koje je bolesno

    Lili napravi kak misliš
    Sretno
    Vidim na Sljemenu da je zabava na razini
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.02.2020. at 08:33

  45. #95
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    uvijek imam neka zalihe. par paketa tjestenine, koju kupim 1 mjescno. to radim iz lijenosti a ne potrebe, imam cca 1 kg glatkog i cca 1 kg ostrog brasna. kvasca imam suhog recimo 1-2 vrecice. nadje se i rize
    ono sto je meni fascinantno je kupovina antibakteriijskih sredstava kad je dokazano da je corona virus, virus.

  46. #96
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Virusi, bakterije, znas da je kod nas to sve isto

  47. #97
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Jelena.O što su "sluti duzslihe"?
    Ni jedna asocijacija da mi klikne.

  48. #98
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,490

    Početno

    Ja sam od tih koja preferira da ta svaku sitnicu ne ide u dućan,a pošto moji jedu samo određenu rižu recimo njemu uvijek kupim koju kilu viška,usto klinac alergičan jede samo određenu tjesteninu za koju mi se ne ide do specijalnog dičs s jer u običnom ih nema. Ali to je do moje organizacije.ćesto moram smućkati nešto nabrzinu pa mi je lakše otić do garaže ko danas u 5 ujutro ako baš nemam u ormaru u kuhinji nek jahati do tog Nekog drugog dućana.
    Jučer na placu bilo svega kaj poželite .
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.02.2020. at 08:45

  49. #99
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Beti3, "što su zalihe" - reklo bi moje bogato iskustvo gledanja Kviskoteke .
    Posljednje uređivanje od čokolada : 26.02.2020. at 08:49

  50. #100
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj marta prvotno napisa Vidi poruku
    Virusi, bakterije, znas da je kod nas to sve isto
    marta zavaralo me da akoje virus u imenu da je rijec o virusu

    Jelena kakva je zabava na Sljemenu?
    Posljednje uređivanje od spajalica : 26.02.2020. at 08:50

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •