Stranica 63 od 383 PrviPrvi ... 1353616263646573113163 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,101 do 3,150 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #3101
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Jedina pozitivna stvar u svemu ovom je što smo očuvani i od obične prehlade. Evo već četiri mjeseca je nema.

  2. #3102
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Naravno da nije ali nema veze s ovim o čemu si pisala.
    Kako bi ti onda odredila kriterije koje tvrtke smiju dobiti mjere? Nemam nikakav problem da mjere dobije Mačak i Severina i bogati ugostitelj. Što te smetaju njihove taške? Ako su ih pošteno zaradili i platili na njih porez.
    Nije to pitanje prava, vec morala.

  3. #3103
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Nisam čak baš niti sigurna da je to pitanje morala, a još manje da javnost može procijeniti za koga je moralno da traži pomoć, a za koga nije.

  4. #3104
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Evo još malo taški i morala.

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...ef=read_more_m


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #3105
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Evo još malo taški i morala.

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...ef=read_more_m


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Imaš pravo, evo: https://dnevnik.hr/showbuzz/celebrit...---599673.html

  6. #3106
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    što se tiče korone, očito je panika popustila jer nikako nije nastupio onaj val pogoršanja koji su najavljivali: E sad ćete vidjeti nakon korona-partyja na Sljemenu i Jarunu!, E sad ćete vidjeti nakon Uskrsa...
    Jedino se može zaključiti da se virus uopće ne širi onako kao što su predviđali, niti je zaraznost ogromna a bome niti smrtnost. Ljudi su se prestali bojati i to se vidi.

    Tamo gdje su trebali paziti - kao u staračkim domovima, nisu. Nas zdrave bezveze zatvorili, to je opći zaključak. Više se možemo bojati ekonomskih posljedica ovog (kako mnogi smatraju) eksperimenta.

  7. #3107
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ko kaže da li ko nacija nismo bolje pazili nek Talijani ,Španjolci,Amerikanci pa je ishod zato bolji,,,?

  8. #3108
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Kao što je rekao Christian Drosten u svom interviewu, prevention paradox. Situacija je (srećom) dobra, pa ljudi tvrde da se pretjeralo s mjerama.

  9. #3109
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    ja još najviše vjerujem u ono da nas je spasilo cjepivo protiv tuberkuloze

  10. #3110
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Pa i Španjolci se s time cijepe kaj ne, Ameri se ne cijepe to sam čitala
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 27.04.2020. at 08:51

  11. #3111
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Evo ne baš kvalitetnih a opet dosta zanimljivih podataka: oboljeli u Hrvatskoj po zanimanjima

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...vaju/10248436/

    stalno čujem komentare da kako ne obolijevaju trgovci, izgleda da ipak nije tako, dapače najbrojnije su uslužne djelatnosti

    nisu posebno izdvojeni medicinari ??

    umirovljenici - najveća sramota

    predškolci i školarci - uopće nije zanemariv broj, oko 6%

  12. #3112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Zašto bi umirovljenici bili sramota,?
    Gledaj koliko ih je slučajno umrlo u domovima,pa ako je neko donesi doma virus,vjerujem da ih se najmanje samo zarazilo,osim onih koji su bili u Turskoj

  13. #3113

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Španjolska niz godina nije cijepila protiv tuberkuloze.( ne znam kad su prestali ali sigurno znam da prije 12 godina nisu cijepili)

  14. #3114
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj cipelica prvotno napisa Vidi poruku
    Španjolska niz godina nije cijepila protiv tuberkuloze.( ne znam kad su prestali ali sigurno znam da prije 12 godina nisu cijepili)
    Ali to nema nikakav utjecaj na stariju populaciju? Ja sam isto cijepljena ali zadnje s 14 g je bilo docjepljivanje, što se mene tiče već 30g mogu ne cijepiti pa mi je isti status cijepljenosti protvi tbc

    Da bi se vidio usporedni efekt pretpostavljam da bi treablo gledati one koji već 50 godina ne cijepe (ima li takvih?) i nas koji još uvijek cijepimo...

  15. #3115
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Inače ovo po zanimanjima nema puno smisla meni osobno, moglo bi biti na kraju jednako ukupnom % u populaciji.
    Bilo bi puno zanimljivije da su naveli koji su sve bili identificirani načini zaraze dok su epidemiološki istraživali kontakte i tražili potencijalno zaražene - npr: na pregledu kod doktora transfer doktor > pacijent ili pacijent > doktor, na obiteljskom ručku, na kavi,...

  16. #3116
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ne baš kvalitetnih a opet dosta zanimljivih podataka: oboljeli u Hrvatskoj po zanimanjima

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...vaju/10248436/
    Kod nas nisu jos nista takvo objavili (opet pricam samo o Minnesoti); imamo samo podatke o dobi. I isto tako, grozota je koliko su starackih domova zarazili u metro regiji, odnosno okrugu Hennepin.


    Age Group Percent of cases
    0-5 years 1%
    6-19 years 3%
    20-44 years 35%
    45-64 years 31%
    65+ years 30%
    Unknown/ missing <1%


    Median Age Age Range
    All cases 52 4 weeks - 109 years
    Non-hospitalized cases 49 4 months - 109 years
    Hospitalized cases 64 4 weeks - 102 years
    Hospitalized cases in ICU 64 16 - 95 years
    Deaths 83 44 - 109 years

    S danasnjim danom (nedjelja), zarazenih je 3,602. Zamisli da dozivis 109 godina i onda te zgotovi virus.

  17. #3117
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Sramota je za bolnice jer je u svaki dom za starije ušla zaraza preko korisnika koji je bio u bolnici i donio infekciju sa sobom.
    To pak podupire moju teoriju da je virus svuda među nama i da ima jako puno zaraženih, ali bez simptoma.
    Inače mi je baš fora kako jučer nisam srela vani nikog s maskom, a do prije par dana su je nosili skoro svi.
    Ljudi brzo zaboravljaju.

  18. #3118
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Jucer mi se javila prijateljica iz Virginije, medicinska sestra. Odselila je od nas prije nekih godinu i pol, dvije. U cetvrtak joj je dijagnosticiran COVID-19. Doma je, zakljucana u sobi s kupaonom. Trogodisnja kcer i muz su, od utorka do jucer, testirani dvaput i oba puta su bili negativni. (I on je medicinski radnik pa imaju bolji pristup testiranju od vecine.)

  19. #3119
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    Tamo gdje su trebali paziti - kao u staračkim domovima, nisu. Nas zdrave bezveze zatvorili, to je opći zaključak. Više se možemo bojati ekonomskih posljedica ovog (kako mnogi smatraju) eksperimenta.
    A gle, to ti je kao imati vatrogasni aparat u stanu, a ugasiti malu vatru na štednjaku čašom vode, pa onda zaključiti da ti aparat nije trebao i da šteta 100 kn za njega.

    Nije se virus rasplamsao kako je mogao, a ne znamo što bi onda bilo. Medicinsko osoblje je i prije covida imalo bolesni tempo i radno vrijeme. Meni se vrti u glavi kada ne odspavam jednu noć, majke mi ne shvaćam kako oni uspijevaju ne spavati svaki drugi dan.

    A da se virus razmahao i da je došao do svakoga, a starci nisu samo u domovima, ima ih koji su kod kuće, onda bi išla navala u bolnice, sustav bi se preopteretio, ne bi mogli spašavati nikoga, ni one kojima pukne slijepo crijevo ili si razvale ruku sjekirom.

  20. #3120
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,205

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku

    umirovljenici - najveća sramota
    Čija? Sustava jer ih nije bolje zaštitio?
    Njih jer su vrludali naokolo (stojim prekjučer kod Spara, starac prilazi ženi u redu tek onako, začatava je nebulozama i kašlje).
    Virusa - jer napada baš starije?

  21. #3121
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Sustava, naravno. Nemamo točan podatak koliko je od tog broja onih koji su se razbolili u domovima, ali prema podacima koje smo mogli čuti na press konferencijama, rekla bih da je dosta velik.

  22. #3122
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Sustava, naravno. Nemamo točan podatak koliko je od tog broja onih koji su se razbolili u domovima, ali prema podacima koje smo mogli čuti na press konferencijama, rekla bih da je dosta velik.
    Pa nije Hrvatska jedina zemlja kojoj se to dogodilo. Rekla bih da je to vise pravilo nego iznimka. Institucije gdje ima puni lezece starije populacije su idealne za sirenje

  23. #3123
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa tim više što nije jedina, ili bolje rečeno što nije prva, i što se vidjelo što se može dogoditi u staračkim domovima je trebalo napraviti više da se to spriječi.

    Jedno je da virus uđe u dom i nekoga zarazi - to je vjerojatno neizbježno, drugo je da zarazi 50 ljudi.

    Nemam podatke po zemljama koje nisu imale eksponencijalni rast, ali ono što sam (a i ti) čula za Austriju, pokazuje da nije neizbježno da se virus raširi po domu kao požar.

  24. #3124
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ali mi imamo milijun i pol penzionera, tako da udio čak i nije razmjeran..

  25. #3125
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Inače, kod nas (tj. u Jugoslaviji) je cijepljenje protiv TBC uvedeno 1948. Tada su masovno cijepili cijelo stanovništvo.
    I cijepi se stalno od tada.

  26. #3126

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    https://novac.jutarnji.hr/rasprave-i...enje/10249486/

    Evo i drugi o Rudanu ...
    "U svom 39. obraćanju ..."

  27. #3127
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    O ekonomiji nemam pojma, ipak se slažem i procjeni ovog novinara, premda ne u kontekstu u kojem on o tome piše.

    Toliko je priče i truda oko otvaranja trgovina, restorana, obrta, a ja se iskreno pitam hoće lu ljudi zaista kupovati i ići po restoranima i kafićima.
    Što od straha od zaraze, a što radi štednje.

    Živi bili pa vidjeli. Evo, pred knjižnicama su redovi:

    https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2178430.aspx

    Lijepo i zanimljivo, ali to je doduše mukte

  28. #3128
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    https://www.index.hr/mobile/clanak.a...sti&id=2178444

    evo izgleda da se kupuje .. ne valja po sebi suditi

  29. #3129
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja sam isto mislila da se džaba trude jer kome se kupuje pod takvim uvjetima, petljat s maskama, rukavicama, ne smiješ robu opipat, probat, čekaš ispred, unutra si na štopericu...OK nešto nužno tipa dijete ti je preraslo tenisice, ali shopping jer si “željan svega”, ma ne bih išla da mi plate.
    A opsesija frizerima, top tema u HR, “kad će se otvorit frizeraj”, bome tek će me to pričekat još sigurno mjesec-dva.
    Sva sreća da nisu svi takvi jer lova treba da se okreće...

  30. #3130
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    da, na ovu katastrofu samo još fali da ljudi stegnu novčanik, a onda nam ne gine katastrofa, ali stvarno.
    čitam kako se u ožujku prepolovio broj kupljenih automobila i prva mi je pomisao tko je kupio i tu polovicu?
    sljedeća - hvala Bogu da je.

  31. #3131
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Mislim da su frizeri napetiji muskima.

  32. #3132
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A morat ću onda ipak potpomoći gospodarstvo, u nekom dućanu gdje nema gužve, nečime što ne treba probavati...možda jednom peterocifrenom taškom

  33. #3133
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    da, na ovu katastrofu samo još fali da ljudi stegnu novčanik, a onda nam ne gine katastrofa, ali stvarno.
    čitam kako se u ožujku prepolovio broj kupljenih automobila i prva mi je pomisao tko je kupio i tu polovicu?
    sljedeća - hvala Bogu da je.
    Istina, najgore što se ekonomski može dogoditi je da građani prestanu trošiti. Usprkos tome nemam nikakvu želju ni volju kupovati osim osnovnog i sadnica i sjemenja za vrt.

  34. #3134
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Meni je šopingiranje jedna od najmrskijih stvari ikad valjda, ali da moramo danas na posao i u školu, bome bi morala i po odjeću i po obuću. Otkad smo u katanteni se promijenilo 2 godisnja doba . Jedno dijete nema ništa nego zimsko od obuće, neki su oscilirali u kilaži, ja inace imam odjece minimalno pa mi tih par komada sto imam od prosle godine bude iznoseno ako i stanem u to .
    Kad budem morala medu svijet, morat cu prije u shoping. Samo se nadam da ce prije nego to bude otvorit shoping centre da obavim to u jednom komadu.

  35. #3135
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Pa sad mi je tek sinulo, nikad nisam kupovala odjeću i obuću online, možda je vrijeme da počnem!

  36. #3136
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,274

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Pa sad mi je tek sinulo, nikad nisam kupovala odjeću i obuću online, možda je vrijeme da počnem!
    Ja sam lani prvi put ugnjavila muža da mi naruči ljetne sandale s Ali Expressa. Ispalo je super, tako da mi je u međuvremenu naručio još jedne iste (druge boje), a ove sezone od istog proizvođača balerinke koje još nisu stigle, pa ćemo vidjeti jesu li i te dobre. Koštaju cca 80kn pa sam se usudila. Inače, ne želim si otvoriti vlastiti račun jer se bojim pretjerivanja. Mm tim putem uglavnom naručuje elektroničke komponente.

  37. #3137
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,650

    Početno

    Ja iz dna duše ne volim shopping. Mene je online shopping spasio. Kupujem čak i cipele . Samo jednom sam vraćala beke ogromne hlače.
    Djeci isto tako kupujem

  38. #3138

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Willow, upravo to sam ja govorila od samog početka virusa, pa su me skoro raztrgale forumašice ovde na forumu.

    Ekonomska kriza će se osetiti još iduće 2 godine, a da ne pričam šta je sa onim ljudima koji ne mogu dobiti dobru liječničku oskrbu jer nisu hitan slučaj, to mi je pretužno. I sve mame koje su radjale bez partnera.

    Vidi se i u Sloveniji da niko više ne veruje u to da je virus opasan kao što su i najavljivali, odnosno kad pričam s ljudima svi mi kažu da misli kako je to bilo sve ražirano, da je bilo sve pomno smišljeno da na veštački način dodje do ekonomske krize. Čak i oni koji su na početku verovali u opasnost virusa, sada su promenili mišljenje. A meni koja sam od početka slutila da nas samo zavaravaju i mažu oči, a u pozadini su mutni poslovi i mućke, se sve to skupa čini kao jedna loša komedija, odnosno sve je tragikomično.

    A gde su svi oni što su ostali bez posla i bez primanja, što s njima ako ovo potraje još par meseci. Sve u svemu, političari uvedi pravila, koji se ne drže (ima i slika za dokaz), sve skupa fakat pre, pretužno i prebezobrazno.

  39. #3139
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,137

    Početno

    Joj tinki, ne znam sto bih ti napisala, osim da imas los smisao za humor. Je l zbilja sjeverna Italija, Spanjolska, New York... losa komedija?!

  40. #3140
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Tko je režirao taj umjetni način da dođe do financijske krize?

  41. #3141
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Bill Gates

  42. #3142
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Bill Gates
    I ljudi-gušteri da potajice izgrade 5G mrežu dok su ljudi zatvoreni u kućama

  43. #3143

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,415

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    se sve to skupa čini kao jedna loša komedija, odnosno sve je tragikomično.

    .
    baš je tragikomično da je u roku od mjesec dana umro jedan cijeli grad od 100.000 stanovnika ...baš ...

    nije mene, pa me baš briga za druge...a to što su nekome umrli članovi obitelji to je baš tragikomedija ....


  44. #3144
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    puno je nijansi između bespogovornog vjerovanja onog što nam političari i novinari prezentiraju (struka se uglavnom poštuje ako se slaže s njihovim stavovima a ako ne onda su odmah ravnozemljaši) i ljudi guštera

    dobro je ponoviti malo gradivo, npr. uzeti u ruke Orwell i Huxleya... ili se ja varam pa su baš svi političari pošteni i trude se učiniti svijet boljim mjestom

  45. #3145
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Po svoj prilici će sezona flopnuti unatoč maloj zemlji za corona free holidays, doći će jesen/zima u kojoj si privreda više neće moći priuštiti #ostanidoma, pa ako se virus vrati, imat ćemo prilike u punom sjaju vidjeti kako će proći taj “eksperiment”.

    Ja sam daleko od paničara, dapače, cijelo vrijeme hodam maska&rukavice free, ali da je svjetska ekonomska kriza izrežirana da bi netko (tko? farma industrija? LOL) profitirao je tragikomično.
    Nisu se ljudi “prosvijetlili”, prije će biti da su se opustili zbog ovog Miminog...prevention paradoxa.

  46. #3146
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Po svoj prilici će sezona flopnuti unatoč maloj zemlji za corona free holidays, doći će jesen/zima u kojoj si privreda više neće moći priuštiti #ostanidoma, pa ako se virus vrati, imat ćemo prilike u punom sjaju vidjeti kako će proći taj “eksperiment”.

    Ja sam daleko od paničara, dapače, cijelo vrijeme hodam maska&rukavice free, ali da je svjetska ekonomska kriza izrežirana da bi netko (tko? farma industrija? LOL) profitirao je tragikomično.
    Nisu se ljudi “prosvijetlili”, prije će biti da su se opustili zbog ovog Miminog...prevention paradoxa.
    Po onom sto vidim kako god okrenes nikako nije dobro.
    Ako reagiras :prebrzo, presopro, preopusteno, preostro...nastavi niz. Briga virus za politiku , ali odlukekoje se donose zbog ( protiv ) njega jesu i politicke.
    Namjerno ili slucajno, i tako u svakoj drzavi svijeta.

  47. #3147
    Willow avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,701

    Početno

    navodno bi izbori mogli u srpnju

  48. #3148
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,383

    Početno

    Citiraj Willow prvotno napisa Vidi poruku
    navodno bi izbori mogli u srpnju
    Prije drugog vala i na krilima slave .
    Tko ih moze kriviti zbog te odluke, i ja bi ih raspisala.

  49. #3149
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ma šta raspisala, produžila im odmah mandat za 4 godine, šteta novca za provođenje izbora .
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 27.04.2020. at 22:22

  50. #3150
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Willow, upravo to sam ja govorila od samog početka virusa, pa su me skoro raztrgale forumašice ovde na forumu.

    Ekonomska kriza će se osetiti još iduće 2 godine, a da ne pričam šta je sa onim ljudima koji ne mogu dobiti dobru liječničku oskrbu jer nisu hitan slučaj, to mi je pretužno. I sve mame koje su radjale bez partnera.

    Vidi se i u Sloveniji da niko više ne veruje u to da je virus opasan kao što su i najavljivali, odnosno kad pričam s ljudima svi mi kažu da misli kako je to bilo sve ražirano, da je bilo sve pomno smišljeno da na veštački način dodje do ekonomske krize. Čak i oni koji su na početku verovali u opasnost virusa, sada su promenili mišljenje. A meni koja sam od početka slutila da nas samo zavaravaju i mažu oči, a u pozadini su mutni poslovi i mućke, se sve to skupa čini kao jedna loša komedija, odnosno sve je tragikomično.

    A gde su svi oni što su ostali bez posla i bez primanja, što s njima ako ovo potraje još par meseci. Sve u svemu, političari uvedi pravila, koji se ne drže (ima i slika za dokaz), sve skupa fakat pre, pretužno i prebezobrazno.
    A sto bi ti covjek rekao nego, eto, bas mi je drago da nisi umrla, a ocito nisi izgubila ni blisku osobu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •