Stranica 70 od 383 PrviPrvi ... 2060686970717280120170 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 3,451 do 3,500 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #3451
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Slucaj brackog zarista brings back memories. Otpustili jedva pokretnog starca samca na skrb obitelji, isto ko sto psihicke otpustaju obitelji da se snadju - mama bila otpustena s hranjenjem na sondu i s kateterom za urin. Da podijeli tezinu skrbi, daljnja obitelj se raspodjelila. Jos bice racunali pa valjda su ga testirali. Tesko to iz metripole pojmit. Tesko i kb st pojmit i sve slucajeve koji se godinama roje od tamo, od gino anestezije preko kardiokirurdije, toga da ravnatelj vozi kola hitne, otpustanje zarazenig u dom tipa ko radi taj i grijesi itd.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 10.05.2020. at 13:34

  2. #3452
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,394

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Slucaj brackog zarista brings back memories. Otpustili jedva pokretnog starca samca na skrb obitelji, isto ko sto psihicke otpustaju obitelji da se snadju - mama bila otpustena s hranjenjem na sondu i s kateterom za urin. Da podijeli tezinu skrbi, daljnja obitelj se raspodjelila. Jos bice racunali pa valjda su ga testirali. Tesko to iz metripole pojmit. Tesko i kb st pojmit i sve slucajeve koji se godinama roje od tamo, od gino anestezije preko kardiokirurdije, toga da ravnatelj vozi kola hitne, otpustanje zarazenig u dom tipa ko radi taj i grijesi itd.
    U niti jednoj drzavi ne ostajes u bolnici niti dan duze nego sto je potrebno ako ne postoji medicinska potreba primarne bolesti, ali postoje valjda mehanizmi smjestanja u ustanovu za skrb ako ne mozes kuci.
    Sto se tice testiranja, testira se kod prijema pacijenta , barem je to rutina zadnjih tjedana.

  3. #3453
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,394

    Početno

    Ako se mene pita iskustvo je pokazalo da se od ovog virusa bolnice izuzerno opasno mjesto za pokupiti zarazu.
    Osobno bih bila posebno oprezna i poduzela bih visoke mjete zastite ako bih se na vrhuncu epidemije brinula za osobu iz dalje obitelji koja je otpustena iz bolnice u kojoj je potvrdeno kolao virus.

  4. #3454
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    Slušam presicu danas
    Svakom ko nema hr državljanstvo omogućen je ulazak na teritorij RH ako ima valjani razlog,koji su to valjani razlozi?

  5. #3455
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,394

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Slušam presicu danas
    Svakom ko nema hr državljanstvo omogućen je ulazak na teritorij RH ako ima valjani razlog,koji su to valjani razlozi?
    Ljubavnica?

  6. #3456
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ako se mene pita iskustvo je pokazalo da se od ovog virusa bolnice izuzerno opasno mjesto za pokupiti zarazu.
    Osobno bih bila posebno oprezna i poduzela bih visoke mjete zastite ako bih se na vrhuncu epidemije brinula za osobu iz dalje obitelji koja je otpustena iz bolnice u kojoj je potvrdeno kolao virus.
    Čitala danas o Braču brinuli su se za njega prvi rođaci nećaci muški i ženski i njihovi partneri jer čovjek nije imao svoje djece.

  7. #3457
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ljubavnica?
    Zanima me jer je to i nagradno putovanje? Što ako se do te zadnje granice mora proći više granica onih starih,jer teoretski te na svakoj staroj mogu vratiti

  8. #3458
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Pod idući tjedan mislite na sutra?
    Ne znam jel se odluke razlikuju po županijama ili je taj naš lokalni stožer lijen i neinformiran pa su nas samo skinuli sa "ne znamo pa nemojte"
    Sport o kojem pričam je veslanje, dakle na otvorenom, svatko u svom brodu
    isto, samo je moj u kajaku. samac

  9. #3459
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Slušam presicu danas
    Svakom ko nema hr državljanstvo omogućen je ulazak na teritorij RH ako ima valjani razlog,koji su to valjani razlozi?
    A jel stvarno istina da oni koju sad udju u hrv mogu bez problema putovati po cijeloj hrv, a nama trebaju propusnice da bi otisli u drugu zupaniju?
    Nadam se da to znaci da mogu prolaziti na putu do svog odredista, a ne sad bi malo posjetio rodbinu u zg pa malo na moru...

  10. #3460
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    Od sutra možeš i ti putovati kud hoćeš osim kod ujaka na Hvar

  11. #3461
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    .......Ma ne do ujaka na Braču ne možeš.

  12. #3462
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,597

    Početno

    Testiranje bi po meni trebalo kod prijem ai otpusta.

  13. #3463
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    I kaj to znači kad možeš sad biti negativan a kad dođeš do trajekta i doma u dva tri sata si pozitivan
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.05.2020. at 16:54

  14. #3464
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,394

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Testiranje bi po meni trebalo kod prijem ai otpusta.
    Mozes biti negativan i nakon par dana pozitivan.
    Nazalost, on i ljudi koji su ga njegovali i obilazili trebali su biti mudriji i oprezniji. Barem bi ih bilo 50-70 % manje zarazenih.

  15. #3465
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    U najmanju ruku ako se nekoga otpušta iz bolnice u kojoj se zna da ima zaraženih, trebalo bi mu propisati mjere samoizolacije.

  16. #3466
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,394

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    U najmanju ruku ako se nekoga otpušta iz bolnice u kojoj se zna da ima zaraženih, trebalo bi mu propisati mjere samoizolacije.
    Vijedi i obrnuto. Mi smo dijete nakon dolaska iz bolnice sa zahvata na srcu izolirali skupa s nama par tjedana. Muz je samo isao na posao , a starije dijete nije islo u vrtic i bili smo bez posjeta. To je neki zdrav razum.
    Pravo je cudo da je barba neki zilavi lik kojeg korona nije ozbiljno dotakla.
    Posljednje uređivanje od sirius : 10.05.2020. at 17:25

  17. #3467
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Zdravim razumom čovjek sam sebe štiti, epidemiolozima posao nije bio zaštititi tog barbu nego zajednicu od njega.

  18. #3468
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,394

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravim razumom čovjek sam sebe štiti, epidemiolozima posao nije bio zaštititi tog barbu nego zajednicu od njega.
    Mislim da su naucili za drugu rundu.
    Gledala sam danas neki film o zarazi. Uzrujah se momentalno. Kako se epidemiolozi u tom filmu nisu stitili. Strasno nesto.

  19. #3469
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Mozes biti negativan i nakon par dana pozitivan.
    Nazalost, on i ljudi koji su ga njegovali i obilazili trebali su biti mudriji i oprezniji. Barem bi ih bilo 50-70 % manje zarazenih.
    Većina su bili nećaci koji svi rade pa su se smjenjivali kad su bili slobodni
    Ok bilo je i njegovih prijatelja još

  20. #3470
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,394

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Većina su bili nećaci koji svi rade pa su se smjenjivali kad su bili slobodni
    Ok bilo je i njegovih prijatelja još
    Da su barba i necaci nosili kirurske maske , drzali otvoren prozor i dezinficirali ruke svakako bi bilo manje zarazenih.

  21. #3471
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    Možda i jesu
    Možda bi možda ne bi
    Sad je lako pričati.nadamo se da će brzo srediti priču bez mrtvih
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 10.05.2020. at 18:11

  22. #3472
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Deda je pozvao sve nećake da ih obavijesti što će dobiti kad on preseli iza duge i eto ga,
    svi su već nešto dobili.

  23. #3473
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ako je istina ono kaj piše po portalima nije baš skroz tako..
    Deda je bio polupokretan i obitelj je vodila brigu o njemu dok ne dobije dom.
    Kako nije samo jedna osoba mogla voditi brigu o njemu izmjenjivalo se je njih puno.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  24. #3474
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    https://m.vecernji.hr/vijesti/pastir...-braca-1401003

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  25. #3475
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Deda je pozvao sve nećake da ih obavijesti što će dobiti kad on preseli iza duge i eto ga,
    svi su već nešto dobili.
    Danas u novinama pise da je vecera od 37 ljudi laz. A od danas imamo i vecere u ugostiteljskim objektima u cijeloj zemlji, samo 1.5 razmaka je dovoljno za hashtag ostanimo odgovorni pa cemo vidjet.

  26. #3476
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Da su barba i necaci nosili kirurske maske , drzali otvoren prozor i dezinficirali ruke svakako bi bilo manje zarazenih.
    Da, bas me zanima kako ce se jest vecere od danas s kirurskim maskama po restoranima. Danas je na koronavirus.hr preporuka za ug. objekte i nema nista o preporici vezano za maske.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 11.05.2020. at 09:07

  27. #3477
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Slušam presicu danas
    Svakom ko nema hr državljanstvo omogućen je ulazak na teritorij RH ako ima valjani razlog,koji su to valjani razlozi?
    To je i studiranje i od danas bih studenti koji studiraju na kro faksevima npr. ne moraju u samoizolaciju ako sam dobro skuzila.

  28. #3478
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Slušam presicu danas
    Svakom ko nema hr državljanstvo omogućen je ulazak na teritorij RH ako ima valjani razlog,koji su to valjani razlozi?
    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    U niti jednoj drzavi ne ostajes u bolnici niti dan duze nego sto je potrebno ako ne postoji medicinska potreba primarne bolesti, ali postoje valjda mehanizmi smjestanja u ustanovu za skrb ako ne mozes kuci.
    Sto se tice testiranja, testira se kod prijema pacijenta , barem je to rutina zadnjih tjedana.
    Ti mehanizmi su izgleda super sad ko i pred 10 god. To je mehanizam 'obitelji, snadji se'.

  29. #3479
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Za ekipu koja radi u open spaceu - nema baš previše pomoći ako moramo 8 h sjedit s masu njih u prostorima u kojima se (u pravilu, jer su open space tipa cijeli kat), ne daju baš otvorit prozori osim na kip:

    https://www.erinbromage.com/post/the...hem-avoid-them

    Ako dobro shvaćam brzinskim preletom, lift je puno manji rizik, kao i toalet. Važno je kojim putem zrak cirkulira, ali na to isto ne možeš u restoranu ili open spaceu utjecat kao gost / djelatnik. Packed sjedenje po katovima - ne može se baš puno toga učiniti, ako je dekret da se svi vrate na posao u takve prostore.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 11.05.2020. at 09:44

  30. #3480
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,628

    Početno

    Ja radim u open spaceu i zato se još ne vraćamo. Rekli su do lipnja sigurno ne. A i onda nećemo ići svi, nego u timovima valjda naizmjence.

    No oni koji se vraćaju ili moraju biti u uredu imaju set pravila koja kažu da bi trebali poštovati - nositi masku cijelo vrijeme, dezinficirati prostor, u lift po jedna osoba samo, jede se za radnim stolom, izbjegava se posjet drugim katovima...
    Ne znam kako bude to dalje

  31. #3481
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mi smo po sobama od 3 do 5 ljudi. Sobe su veličine 10-15-20 kvadrata.Ukupno nas je 60 na našem katu.
    Najavili su nam povratak već 4.5., ali dosta ljudi se žalilo zbog djece pa su nekima dozvolili od doma do 18.5., ali do tada neka se organiziraju.
    Imamo neke upute, tipa svaka soba svoj gel, nemojte jesti u sobi za ručak svi odjednom, klijente prebacite i dalje na online koliko god možete, ali maske ne spominju.

  32. #3482
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Mislim da upute koje izdaje stožer, ili tko ih već izdaje, moraju vrijediti i za radne prostore. Inače to stvarno nema smisla.

    Znači mora postojati razmak.

    Kod mene na posao se danas vraća 25% ljudi, ostali će se vraćati u dva navrata, za to se još ne znaju precizni datumi.

    Sve je strogo propisano, od korištenja lifta do ručka, kod kretanja se mora nositi maska i rukavice.

  33. #3483
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Za ekipu koja radi u open spaceu - nema baš previše pomoći ako moramo 8 h sjedit s masu njih u prostorima u kojima se (u pravilu, jer su open space tipa cijeli kat), ne daju baš otvorit prozori osim na kip:
    ja isto radim u open space, u kojem je kolegica kojoj smeta promaja i iz otvorenih ormara, tako da se ne guram nazad dok me netko ne natjera

  34. #3484
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja sam poslala mail u firmu imamo li neki raspored jer nas je troje u sobi, rekli su mi da u vezi toga nemamo pravila, da možemo biti svi troje, a i “mjere su već značajno popustile”.

  35. #3485
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,598

    Početno

    kod nas je sve takodjer propisano
    vracamo se naizmjenicno, tjedan od doma, tjedan u uredu, kako bi se postivala udaljenost
    dezinfekcija dnevna, pravila za liftove, zajednicke prostorije...
    ja sam sama u uredu, ali necu zuriti, razvuci cu rad od doma zbog djece koliko god budem mogla

  36. #3486
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Kod nas je sve propisano, ali sumnjam da će se ljudi držati toga, nisu baš "niprije" , korištenje maski i rukavica čisto sumnjam da će itko, u liftu po 1 osoba... sumnjam, a u zgradi milijun ljudi, stubište bez prozora... I meni smeta promaja, ali se ne može baš ni napravit previše, ne otvaraju se puno prozori, sićušne kuhinjice koje se ne mogu ne koristiti. Nastojat ću razvuć' rad od doma koliko mogu, doma imam, u odnosu na ured, sobu razine maltene direktora ispod člana Uprave, prozor širom otvoren, nema promaje, sve podesivo i prilagodljivo...

  37. #3487
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Izašo je neki članak kako će covid ubit "hotdesking" - ono kad svaki dan dolaziš sa svojim laptopom u jedan tako ogroman katni prostor, pa si tražiš gdje ćeš sjesti, koristeći postavljene monitore i tipkovnice koje je jučer netko drugi koristio. Mislim da to u HRV baš još nije zaživjelo, ali trebalo je biti idući korak, nakon open spaceova. Vidjet ćemo.

  38. #3488
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    I vi koji nosate maske i rukavice ko to sponzorira?

  39. #3489
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,394

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I vi koji nosate maske i rukavice ko to sponzorira?
    Mene firma.

  40. #3490
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Firma, napisali su da ćemo dobiti tjednu zalihu maski, a da će rukavica biti svuda za uzeti.

  41. #3491
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Jedini problem rada backofficea od doma je sto misle da ne radis ako te ne vide bez obz na mejlove i odradjeno, cini mi se :/.

  42. #3492
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,628

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I vi koji nosate maske i rukavice ko to sponzorira?
    Firma. Dobili smo maske, rukavice, dezinficijense za ruke i za površine.
    Doduše ne znam kako često budemo sad dalje dobivali

  43. #3493
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,573

    Početno

    Mi smo isto u openofficima, pa je komplicirano za sve (prozori se otvaraju ali postoje radna mjesta koja su udaljena od prozora i po 10m)
    Za sad se vraća ca 25% ljudi, isto smo dobili detaljne upute za maske/rukavice/liftove/kantine/sobe za sastanke/stubišta/terase/kafe aparate i frižidere/pribor za jelo...

    Firma osigurava svima maske, rukavice, dezificijense (+ posebne kante za iskorištene maske i rukavice) termokamere su na ulazu. To sve iz uputa, još nisam bila uživo

    Navodno rade na rješenjima za radne stolove, ja sam srećom pored prozora A i srećom office je odvojen od hodnika pa bar uz 30 ljudi u sobi nam ne prolazi stalno još 200 ljudi dnevno pored radnih stolova.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 11.05.2020. at 13:40

  44. #3494
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,539

    Početno

    Kakve si sreće možda te prebace u neku drugu sobu
    Kod nas napravili i rošade neki promijenili i katove a dosta njih sobe

  45. #3495
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja ne mogu više raditi od doma, čak i da mi daju. Polumrtva sam od 17-18 satno dnevne aktivnosti. U zadnjih tjedan dana nisam više bila ni malo efikasna. Radila sam samo najnužnije, sve ostalo ostavila za trenutak kad se vratim u ured. Možda bi stisla zube da nam nisu rekli da se vraćamo, no od tog trenutka nisam više mogla sve odrađivati.
    Sad ću raditi par tjedana dok baka i deda mogu izdržati s djecurlijom, pa ću kroz par tjedana vidjet što ću i kako organizirati ostale mjesece do jeseni.

  46. #3496
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,628

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Kakve si sreće možda te prebace u neku drugu sobu
    Kod nas napravili i rošade neki promijenili i katove a dosta njih sobe
    Kod nas su 4 zgrade, mislim da su u 3 full open Office koncepti. Ništa od soba.

    Isto su stolovi negdje po 2-3 zajedno u liniji, plus onda s druge strane isto (ali tu postoji pregrada). Ja srećom imam jedan posred prostora i pored mene nema nitko, samo ormar koji me dijeli od "hodnika" :D Ali isto stalno netko prolazi

    Da ne pričam da je wc stalno u gužvi, a muški je na drugom katu od naših ureda
    Posljednje uređivanje od Vrci : 11.05.2020. at 14:38

  47. #3497

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Ja još uvijek radim od doma. Sad sam se već toliko navikla da će mi se biti čudno vratiti u ured.

  48. #3498
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,304

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa Vidi poruku
    Ja još uvijek radim od doma. Sad sam se već toliko navikla da će mi se biti čudno vratiti u ured.
    Da, isto je ustanovio i moj kolega... Danas je došao nakon tjedana pauze (mislim, dolazio je cca 1x tjedno, da riješi papirologiju koju nije mogao od doma).

    Ja sam cijelo vrijeme u uredu, ali s puno manje ljudi oko sebe. Kao i sve - to ima i dobru i lošu stranu, ali ipak se veselim povratku ljudi na radna mjesta. Može se nešto od doma, ali ne može se sve.

  49. #3499
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,597

    Početno

    Ja sam isto još doma, al ne znam čemu bi se više veselila: ostanku doma ili povratku u ured. Baš sam se iznenadila koliko nas još ima na radu od kuće.

    Otkad radite od doma?ja od 16.3.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 11.05.2020. at 15:53

  50. #3500
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,304

    Početno

    Naši su doma od 23.03. - pamtim, jer sam se petak prije tog ponedjeljka selila u drugi ured. Od početka svibnja se ljudi polako vraćaju, kako tko može i treba.

    Radionice nam rade u dvije smjene, jer to je način da se osigura razmak među radnicima, ali nije ista efikasnost kao kad su svi na hrpi. Dugo će trebati da se to vrati u stare tračnice.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •