Stranica 183 od 383 PrviPrvi ... 83133173181182183184185193233283 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 9,101 do 9,150 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #9101

  2. #9102
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    U mom malom gradu je također počelo cijepljenje, mene su rekli zvati kad dođe nova pošiljka.

    andream uooće nije taj "trač" prenijela kao nešto u što nema sumnje, dapače
    Pojedine žene ovdje sebi ponekad dozvoljavaju malo previše, nije ovo škola
    pedesetineke pa pec pec po prstićima ko nije dobar.

  3. #9103
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Prenijela je upravo kao nešto u što nema sumnje.

    Stvarno zanimljivo kako pojedine forumašice imaju potrebu mlatiti po ovom bezveznom događaju, pitam se u čemu je zapravo problem?

    Ti flopice misliš da zamoliti da se ne prenose lažne vijesti u ovakvoj situaciji i na ovakvoj temi znači lupati po prstićima?

    Dakle, koristiti nečiju smrt za svoju antivaksersku propagandu je odvratan čin. Iskreno se nadam da će Sladoljev koji je to napravio biti na neki način sankcioniran.

    Širiti u vrijeme kad se cijepi protiv bolesti radi koje svi nenormalno živimo već godinu dana vijesti da je netko umro od cjepiva je opasno i ružno.

    Napisati na ovom forumu na kojem svi pišemo godinama i koji se nekad trudio biti ozbiljan nešto što si pročitao na zidu osobe kakva je Sladoljev, a ne napisati gdje si to pročitao nego ukomponirati u objavu: Čitam po portalima .. itd - pa to je u najmanju ruku nepristojno prema kolegicama forumašicama.

    Znači, evo ponovo, molim vas nemojmo širiti lažne vijesti na ovom forumu.

  4. #9104
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas i cijepljenje ide preko veza. Kaze mi susjeda sestra u lokalnom domu zdravlja, zdravstveno osoblje na svoje cijepljenje dovodilo i muzeve i djecu

    Dobro da nasi stariji i rizicni cekaju
    Ovo je trač i zvuči jako zlonamjerno, a ne ono što je andream napisala.
    Zanimljivo kako Vrci nije “dobila po prstima” i nitko ne vidi problem u javnom prozivanju neimenovanog DZ i njihovog osoblja pogotovo zato jer nije problem saznati o kojem DZ se radi.
    Bravo!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #9105

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Ali čovjek se nije cijepio.

  6. #9106

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Muževa baka je primila drugu dozu. Kaže da je ok, nakon prve nije imala nikakvu reakciju, nakon druge blago povišenu temperaturu i oteklinu na mjestu uboda.

  7. #9107
    flopica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    6,461

    Početno

    Koristiti nečiju smrt za propagandu je neprihvatljivo, ljudski ponajprije.
    To vjerujem većina ipak razumije.
    I također se nadam da će se s autorom pozabaviti institucije.


    andream je napisala da je moguće da su vijesti dezinformacije.

    Sasvim dovoljno da je se ne etikerira kao širitelja lažnih informacija.

    Ovo je javni forum i ljudi mogu napisati svoje viđenje i iznijeti svoje subjektivne strahove.
    Na koncu svatko sam za sebe odlučuje a nadam se da tu odluku pak nitko ne temelji isključivo na upisima s ove teme.
    Posljednje uređivanje od flopica : 20.01.2021. at 09:57

  8. #9108

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Žao mi je svakog umrlog, naravno, ali čitate li vi upute o lijeku koje se prilažu lijekovima?
    Pa svaki lijek/cjepivo ima nuspojave. Svaki organizam je drugačiji.
    Smrt se rijetko događa, ali mislim da nema lijeka koji ne može u nekog aizazvati alergijsku reakciju koja može biti kobna.
    Imam kod sebe Aerius koji pije dijete (5mg), nuspojava 1 na prema 10 000 : teška alergijska reakcija, upala jetre, napadaji ... Da paničarim za svaku nuspojavu, ne bi niti jedno moje dijete dobilo lijek za alergiju ili astmu.

    Na tako veliki broj cijepljenih, i to primarno rizične populacije, neminovne su i smrti, nažalost.

  9. #9109
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Pa imate na cijepljenje/vakcinacija grupi na fejsu iskustvo žene koja je bila prisutna kad se cijepila kćer neke zdravtsvene djelatnice. Tamo je bilo pojašnjenje da je broj doza određen, da nisu svi došli i da doza ne propadne dobila je ona koja je bila tamo.

    A ovo prenosim što sam sama čula. E sad, kaže da su drugi doveli muževe - jesu li oni svi na kraju cijepljeni ili ne, ne znam. Ali očito ljudi pokušavaju.

    I ne iznenađuje me. Na kraju će se hrpa ljudi cijepiti prije prioritetnih. Evo Sabor, umjesto da i od njih proberu tko bi bio u prvoj rundi. Zašto se cijepio recimo zdravi i mladi Beljak, i onaj koji je pred mjesec-dva prebolio koronu? A moj tata srčani bolesnik od 81 godine će čekati do ne znam kad.

    Mene ljuti što su napravili plan, i na kraju svi idu preko njega. Bilo je: djelatnici i korisnici domova za starije, medicinsko osoblje, stariji od 65 (u podskupinama). I na kraju ništa od toga
    Posljednje uređivanje od Vrci : 20.01.2021. at 10:35

  10. #9110

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Vrci, trenutno mislim da su to bapske priče, iako je kod nas sve moguće i preko svakog reda.

    Za rezervne osobe se zna. Trebale bi biti s liste, ali ako ostane doza, valjda ćeš ju dati nekome tko je prisutan, a ne baciti iz pricipa.
    Možda je kći u rizičnoj skupini...


    I kod nas se uvijek zbog izoliranih slučajeva malverzacije odmah cijeli sustav okarakterizira kao manjkav. (tako je bilo i nedavno s potresom...)

  11. #9111
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Prenijela je upravo kao nešto u što nema sumnje.

    Stvarno zanimljivo kako pojedine forumašice imaju potrebu mlatiti po ovom bezveznom događaju, pitam se u čemu je zapravo problem?

    Ti flopice misliš da zamoliti da se ne prenose lažne vijesti u ovakvoj situaciji i na ovakvoj temi znači lupati po prstićima?

    Dakle, koristiti nečiju smrt za svoju antivaksersku propagandu je odvratan čin. Iskreno se nadam da će Sladoljev koji je to napravio biti na neki način sankcioniran.

    Širiti u vrijeme kad se cijepi protiv bolesti radi koje svi nenormalno živimo već godinu dana vijesti da je netko umro od cjepiva je opasno i ružno.

    Napisati na ovom forumu na kojem svi pišemo godinama i koji se nekad trudio biti ozbiljan nešto što si pročitao na zidu osobe kakva je Sladoljev, a ne napisati gdje si to pročitao nego ukomponirati u objavu: Čitam po portalima .. itd - pa to je u najmanju ruku nepristojno prema kolegicama forumašicama.

    Znači, evo ponovo, molim vas nemojmo širiti lažne vijesti na ovom forumu.
    Mima, žena je prenijela, napisala da ne zna jesu li dezinformacije, nije tvrdila da su to činjenice. To što ti očekuješ da svatko provjeri išta što napiše na forumu i prenese je nerealno za očekivati. Ljudi su nekad i impulzivni pa prenesu nešto a da ne provjere. Ne treba ih zato razapeti.
    Ovo što je Sladoljev napravio je nedopustivo. Javna osoba još k tome imunolog prenese takvu informaciju kao činjenicu, e to je za sankcionirati.
    Nitko ne mlati po bezveznom događaju. Dale ste ženi do znanja i dosta više. Iskreno, između redaka se da pročitati čak ruganje ..tipa ..ako ne znaš tko je Sladoljev onda ćao. Samo je fino upakirano.
    Ne moramo svi biti u sve upućeni i ne treba nas zato razapeti na forumu.

  12. #9112
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    S moje strane nema govora o nikakvom ruganju. Potpuno sam sigurna da onaj tko prati Sladoljeva na facebooku dobro zna tko je on i kakva mu je pozicija u odnosu na cijepljenje. Dakle, u najmanju ruku bi bilo fer na forumu napisati da si informaciju pročitao na njegovom fb zidu, a ne je prenositi kao činjenicu. Što je žena učinila u prvom postu, i nije napisala da su možda u pitanju dezinformacije.

  13. #9113
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    joj
    nije prenijela kao činjenicu, ogradila se
    ne mogu vjerovati oko čega se natežete

  14. #9114
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Čitam na portalima da je umro cijenjeni ginekolog dr Kerner sa Sv duha, prekjučer. Samo se srušio pred bratom. Bio je pišu zdrav.
    4 dana ranije primio je cjepivo protiv Covida. Ništa ne insinuiram, jer i nemamo sve informacije, naravno. Ali sam pomalo zabrinuta.
    evo činjenice

  15. #9115
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ne mogu niti ja vjerovati, ali što se i ja ne bih natezala.



    Čitam na portalima da je umro cijenjeni ginekolog dr Kerner sa Sv duha, prekjučer. Samo se srušio pred bratom. Bio je pišu zdrav.
    4 dana ranije primio je cjepivo protiv Covida. Ništa ne insinuiram, jer i nemamo sve informacije, naravno. Ali sam pomalo zabrinuta.
    Dakle, da je primio cjepivo protiv Covida je izneseno kao činjenica bez ikakve ograde. Ne insinuiram se odnosi na to je li smrt povezana s cijepljenjem.

  16. #9116
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu niti ja vjerovati, ali što se i ja ne bih natezala.
    Dakle, da je primio cjepivo protiv Covida je izneseno kao činjenica bez ikakve ograde. Ne insinuiram se odnosi na to je li smrt povezana s cijepljenjem.
    i nakon toga napisala da nema sve informacije i da ništa ne insinuira

    ovdje su pisali i antivakseri, i to obrazovani i informirani. nisam zbog toga postala antivakser, niti sam popila ili ubrizgala dezinficijens iako je i to bilo predloženo od predsjednika SAD-a

  17. #9117
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Stanite

  18. #9118
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    damn, a baš sam pisala dobar odgovor

  19. #9119
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Bome Njemačka vrlo izgledno ide u megalockdown, moja obitelj tamo je već poluluda...

  20. #9120
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Bome Njemačka vrlo izgledno ide u megalockdown, moja obitelj tamo je već poluluda...
    I moja


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #9121
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Njemačka ima ca 50.000 umrlih od covida, malo ispod 600 umrlih na 1m stanovnika.
    Hrvatska ima skoro duplo (1150 umrlih na 1m stanovika)
    Posve razumijem Njemačku vladu da ne želi da joj umre još duplo ljudi u 2 mjeseca kao što je Hrvatskoj uspjelo....

    No na temu cijepljenja "neprioritetnih" baš sam čitala da je jedan od razloga uspješnosti Izraela upravo to što nakon što se cijepe svi pozvani iz prioritetnih skupina svo cjepivo koje nije upotrebljeno jer neki nisu došli se na kraju daje svima koji žele na cijepnim punktovima (na kraju dana). I tako nema bacanja. Oni koji se striktno drže rasporeda cijepljenja prije ili kasnije moraju bacati dio cjepiva jer nikad nemaš 100% odaziv niti je izvedivo tako organizirati.

  22. #9122
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Svakako bolje da se bilo tko cijepi nego da cjepivo nedajbože propada, koliko god nama koji bi se rado cijepili zvuči nepravedno ako se netko zgura preko reda.

    Bilo bi naravno genijalno da smo se svi mogli prijaviti u neki centralni registar, pa da nas se zove ako se negdje ne popuni skupina, ali bi to vjerojatno bilo i malo previše za očekivati

  23. #9123
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mene zapravo samo zanima kad će u kojoj županiji doći na red i "obični smrtnici". Uz sve te njihove najave to je već trebalo biti, al ide sporo

  24. #9124
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zapravo samo zanima kad će u kojoj županiji doći na red i "obični smrtnici". Uz sve te njihove najave to je već trebalo biti, al ide sporo
    "Obični smrtnici" u smislu ljudi svih dobi, a preko 18, bez komorbiditeta? Ili populacija preko 65 , da nije domska populacija i ovi s komorbiditetima? Ja to često brkam i često mi iz izjava političara nije jasno. Dr. Srića je danas komentirao da neće to biti tako brzo - za ove preko 18, bez komorbiditeta. Iznimka je jedino Sisačko-moslavačka županija.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 20.01.2021. at 16:05

  25. #9125
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mene zanimaju preko 65 općenito. Iako moji spadaju i u komorbiditete. Tlak, srce..

  26. #9126
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanimaju preko 65 općenito. Iako moji spadaju i u komorbiditete. Tlak, srce..
    Ja sam stekla dojam da 65 plus i mladji s komorbiditetima idu skoro i da bi trebali bit gotovi s 2 doze do tipa travnja, mislim da su politicari tako nesto govorili.

  27. #9127
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zanimaju preko 65 općenito. Iako moji spadaju i u komorbiditete. Tlak, srce..
    Mislim da sam vidjela negdje tablicu sa MKB siframa.
    Mozda ce prolaziti samo odredene dijagnoze ne svaki tlak i dijabetes...

  28. #9128

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    U dokumentu "Plan uvođenja, provođenjai praćenja cijepljenja protiv bolesti COVID-19u Republici Hrvatskoj" (vlada.gov.hr) u skupinu visokog rizika bez obzira na dob spadaju svi s bilo kojom dijagnozom dijabetesa, navedene su šifre od E10 do E14.
    Ako imaš drugačije informacije, podijeli ih, uz navođenje izvora, pls.

  29. #9129
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Ne znam jeste li čitali da se iz bočice cjepiva, iako je deklarirana kao 5 doza, može izvući 6 doza? Mislim da je to sad i službeno, da se računa na 6 ljudi za cijepljenje po jednoj bočici, ali ispočetka su pozivali 5 ljudi za istu količinu. Jedini problem tu je što se jednom otvorena bočica mora potrošiti u roku od 20 minuta.

  30. #9130
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, zato i kažem da bi bilo dobro da se sigurno iskoristi svaka doza, pa ako na nekom punktu cijepe 57 ljudi da pozovu još troje.
    Nadam se da se tako i radi, pa bilo i preko veze .

    Inače kad sam se cijepila protiv svinjske gripe isto je bilo cjepivo od deset doza, pa ga sestra nije htjela otvarati jer se nitko nije htio cijepiti osim mene

    Ali doktor je rekao, ma cijepite .. (ionako će se baciti)

  31. #9131
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Neki su navukli i 7
    Prvi su se cjepiti u kolektivu bilo dom bilo bolnica,a svakako se nisu cjrpili u 20 minuta svih 6-7,jer bi to bilo ko na traci

  32. #9132
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    btw. čini mi se da se ne radi o 20 minuta? Nego o nekoliko sati u hladnjaku. Moguće da su i različite upute za razl. cjepiva.

  33. #9133
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Neki su navukli i 7
    Prvi su se cjepiti u kolektivu bilo dom bilo bolnica,a svakako se nisu cjrpili u 20 minuta svih 6-7,jer bi to bilo ko na traci
    dakle cijepili su odokativnom dozom u proizvoljnom vremenu

    dakle sto bi se reklo džabe su krecili.
    Posljednje uređivanje od spajalica : 21.01.2021. at 08:49

  34. #9134
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,089

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    btw. čini mi se da se ne radi o 20 minuta? Nego o nekoliko sati u hladnjaku. Moguće da su i različite upute za razl. cjepiva.
    https://www.hzjz.hr/wp-content/uploa...v-COVID-19.pdf

    Jednom razrjeđeno cjepivo (petdozna bočica) mora se upotrijebiti u roku od 6 sati uz čuvanje
    u hladnjaku. Izvan hladnjaka, na sobnoj temperaturi, bočica s razrijeđenim cjepivom može se
    čuvati najdulje dva sata.
    Ovo je službena uputa.

  35. #9135
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Bila je rasprava o tome na jednom stožeru. Nešto o veličini igli, navlačenju i sl.
    Uglavnom nakon što su se raspitivali kod proizvođača, sad službeno naplaćuju 6 doza i službeno ide 6 iz bočice

    Što se tiče komorbiditeta, tata mi ima 81 godinu i preživio srčani. Mislim da bi on trebao biti u prvoj rundi. Mama ima tlak, vodi ju pod šećer iako službeno nije, plus težina. Ona je 71 god, mislim da ne bude odmah u prvom valu. Ovisno o zainteresiranosti u domu zdravlja

  36. #9136
    elleanora avatar
    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    155

    Početno

    Količina cjepiva u bočici je definirana veličinom igle i navlačenjem

  37. #9137
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo

    – Mi smo imali deklariranih pet doza po bočici. Kolege su nam javljali da su mogli navući i šest, sedam. Tražili smo objašnjenje, Pfizer je rekao da je to moguće jer su dobili pritužbe i iz drugih zemalja. Onda su nam rekli da će nam odsad naplaćivati šest doza po bočici – pojasnio je Capak, a na pitanje kako to Pfizer ranije nije znao, odgovorio je: – Kako je do toga došlo, pitajte Pfizer – rekao je Capak.

    Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/capa...lacuju-1461210 - www.vecernji.hr


  38. #9138

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    LOM rekla baki i didi da računaju negdje sredinom veljače da će ih zvat na cijepljenje.
    Nemaju nikakvih posebnih dijagnoza, osim šta imaju preko 90. .

  39. #9139
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A prve info su bile druga polovica siječnja za ta godišta. Ah, čekamo

  40. #9140
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Ja sam cijepljena danas, prije pola sata. Bill vas sve pozdravlja. ))
    Salim se. Za sada nista od nuspojava.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  41. #9141
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam cijepljena danas, prije pola sata. Bill vas sve pozdravlja. ))
    Salim se. Za sada nista od nuspojava.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  42. #9142

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam cijepljena danas, prije pola sata. Bill vas sve pozdravlja. ))
    Salim se. Za sada nista od nuspojava.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam svoje cjepivo odbila :D
    Mlada sam, preboljela sam, ne zna se pouzdano koliko dugo cjepivo stiti (ako sam propustila tu informaciju javite mi..).. Nisam u potpunosti prekrizila ideju cijepljenja ali ipak cu pricekati.

  43. #9143
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj rehab prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam svoje cjepivo odbila :D
    Mlada sam, preboljela sam, ne zna se pouzdano koliko dugo cjepivo stiti (ako sam propustila tu informaciju javite mi..).. Nisam u potpunosti prekrizila ideju cijepljenja ali ipak cu pricekati.
    Nisi propustila jer ne postoji.
    Ocekuju da stiti duze od preboljene infekcije, ali koliko nema informacija. Kao sto nema tocnih informacija koliko stecena antijela stite.

  44. #9144

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,520

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Nisi propustila jer ne postoji.
    Ocekuju da stiti duze od preboljene infekcije, ali koliko nema informacija. Kao sto nema tocnih informacija koliko stecena antijela stite.
    Eto, upravo te dvije informacije cekam da donesem odluku da se cijepim. Osim ako me nesto drugo ne potakne da promijenim trenutnu odluku.
    Posljednje uređivanje od rehab : 21.01.2021. at 15:01

  45. #9145
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    To su informacije koje možeš dobiti samo prolaskom vremena

  46. #9146
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Tu u nasem selu (ok, gradu, odnosno okrugu od 100,000 ljudi), sutra pocinje cijepljenje van institucija, a kvalificirani su bili svi iznad 65, neovisno o anamnezi. Upisivali su se online u ponedjeljak u podne.

    Svekar je na listi cekanja, a u uputama pise da ce mu javiti unutar sat vremena od termina, ako se ne pojave ljudi koji su se upisali i/ili ako ostane slobodnih doza. Rijec je o Pfizeru.

  47. #9147

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    I u Hrvatskoj su stariji od 65 godina pri vrhu liste, a anamneza se gleda samo za mlađe od 65.

  48. #9148
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam cijepljena danas, prije pola sata. Bill vas sve pozdravlja. ))
    Salim se. Za sada nista od nuspojava.
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jeej, super ! I neke moje prije lijecnice su se cijepile, ima lijep fb sticker za med. osoblje 'imas znanje, budi primjer' .

  49. #9149
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

  50. #9150
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Slušam stožer, evo opet nove mutacije, jedna možda ne bude dobra za cjepivo. Jel će ikad biti kraj svega?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •