Stranica 130 od 383 PrviPrvi ... 3080120128129130131132140180230 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,451 do 6,500 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #6451
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Pulinka,
    Čujemo se svakodnevno, znamo se vidjet i preko kamere, previše dijagnoza svi imaju a i godina da bismo riskirali. Budemo ovako još neko vrijeme se strpili.Nema nam druge.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.10.2020. at 00:53

  2. #6452

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Pulinka,
    Čujemo se svakodnevno, znamo se vidjet i preko kamere, previše dijagnoza svi imaju a i godina da bismo riskirali. Budemo ovako još neko vrijeme se strpili.Nema nam druge.
    Što kažu babe, strpićemo se, dobro je dok nije gore od ovog .

  3. #6453
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ako se inace druze, to su djeca koju vidja, dobra joj je prijateljica... pustila bih, vjerojatno, s maskom, ako i ostali nose maske. Ako ne nose, onda ne bih. Nadomjestila bih joj druzenje s tom djevojcicom, u tom slucaju, na neki drugi nacin.

    Mi bez maske, u zatvorenom prostoru, vidjamo samo jednu obitelj s kojom ne zivimo. Oni su izlozeni sa svoje strane, mi sa svoje, ali to prihvacamo i znamo tko sto radi. Izmedju nase dvije obitelji, mi smo ti koji su, u krajnjem slucaju, bili u dodiru s koronom iz prve ruke (ali bez zaraze).

    Mi vidjamo lokalne baku i dedu u vanjskom i unutarnjem prostoru, uz N95 maske, za svaki slucaj. Prabaku od 95 godina takodjer, ali izdaleka i uz maske, ili vani.

  4. #6454

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Ako hoćeš socijalno-psihološki, djeca će imat i neka već imaju posljedice (reakcije na stres, kako i psihosomatske) od ovih mjera. Ja bi je pustila. Bez maske. Ionako se druži s tom djecom na svakodnevnoj bazi.

  5. #6455
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja isto ne bih pustila, nego bi probala da njih dvije nekako skupa odrade neko druzenje.
    Ali opcenito ne bih pustala svoje dijete da u tudem stanu mora biti pod maskom

    Mi smo ukinuli sva druzenja, samo idu u vrtic. Al evo ovaj vikend smo kod muževih. I oni se cuvaju,zeljeli su da dodemo jer se dugo nismo vidjeli. Meni je frka da oni ne zaraze nas, al zbog klinaca u vrticu prije bi bilo obrnuto

  6. #6456
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Moj rođak je prošli vikend hitno zaprimljen na Sveti Duh zbog ogromnog unutarnjeg krvarenja uslijed puknuća vrijeda na duodenumu.
    Prije zahvata testiran je na COVID19 i nalaz je negativan.
    Zahvat obavljen, krvarenje zaustavljeno, kreće intenzivno liječenje i tri dana transfuzije jer je izgubio preko dvije litre krvi.
    Smješten je u sobu s još troje bolesnika. Svi u teškom stanju.
    Dolazi nalaz da je jedan od te trojice pozitivan.
    Hitno ga prebacuju u Dubravu, ostalu dvojicu otpuštaju kući, a rođaka prebacuju samog u apartman i ponovno testiraju.
    Nalaz negativan iako je bio dan i pol u istoj sobi s pozitivnim.
    U petak su i njega otpustili uz obaveznu samoizolaciju do 02.11. iza toga se opet mora testirati i s negativnim testom vratiti u bolnicu na daljnje postupke.
    Ne znam što bih rekla na sve ovo osim da je to čisti šlamperaj i čudi me kako nema više zaraza po bolnicama.
    I još nešto, nigdje ni slova o tome. Spominje se samo Merkur, a SD ne.
    I koliko sam skužila ni liječnik, ni ostalo osoblje uopće nije u izolaciji, a svi su bili u kontaktu.
    Posljednje uređivanje od Tanči : 25.10.2020. at 09:53

  7. #6457
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Pa bio je Sv. Duh u medijima prošli tjedan, kako nije? Puno osoblja je ispalo pozitivno.

  8. #6458
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

  9. #6459

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Iz ovog što si napisala ne vidim grešku u protokolu.( nisam liječnik, možda liječnik vidi?) Bolnice su mjesta gdje nam spašavaju živote a istovremeno i mjesta gdje je najveća vjerojatnost da ćemo nešto usput pokupiti.

  10. #6460
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Pa bio je Sv. Duh u medijima prošli tjedan, kako nije? Puno osoblja je ispalo pozitivno.
    Nije to.
    Ovo o čemu pišem se događalo od prošle nedjelje na dalje.
    Dakle od 18.10.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #6461

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Danas si negativan, za 24 sata pozitivan...
    Nije tu ništa čudno što se dogodilo.
    Nikakav šlamperaj.
    Uostalom ni test nije 100% točan.
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 25.10.2020. at 11:01

  12. #6462
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Šlamperaj i to teži.
    Zato jer su stavili čovjeka u sobu s još troje teško bolesnih PRIJE rezultata testiranja.
    Ako to nije šlamperaj, onda što je?
    Možda pokušaj ubojstva iz nemara ako se netko od cimera ne izvuče?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #6463
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Pa to se događa redovito da je netko danas negativan a sutra pozitivan. Jednostavno u prvom testiranju nije još bila dovoljno visoka koncentracija virusa u organizmu a do drugog se namnožio. Ljudi bez simptoma koji se testiraju često, npr. sportaši prije natjecanja, pacijenti pred neki zahvat, poslovnjaci pred put u inozemstvo uobičajeno imaju takve rezultate. Mi koji se ne testiramo ni ne znamo...

  14. #6464

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Šlamperaj i to teži.
    Zato jer su stavili čovjeka u sobu s još troje teško bolesnih PRIJE rezultata testiranja.
    Ako to nije šlamperaj, onda što je?
    Možda pokušaj ubojstva iz nemara ako se netko od cimera ne izvuče?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A ti baš znaš da su ih stavili u sobu prije rezultata?
    Možda je baš prvi test bio negativan, a osoba je već bila u bolnici i tek je drugi test bio pozitivan.
    Ne bih baš tako olako prozivala i nešto nazivala šlamperajem u ovoj situaciji.

  15. #6465
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Šlamperaj i to teži.
    Zato jer su stavili čovjeka u sobu s još troje teško bolesnih PRIJE rezultata testiranja.
    Ako to nije šlamperaj, onda što je?
    Možda pokušaj ubojstva iz nemara ako se netko od cimera ne izvuče?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vjerojatno zato sto smo sirotinja pa nema jednokrevetnih soba, a ne mozes ljude ostaviti da umru od primarnog stanja dok cekas test covida. Koji moze biti negativan pa onda pozitivan za dan dva.
    Posljednje uređivanje od sirius : 25.10.2020. at 11:28

  16. #6466
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    A jel to zbilja teško organizirati da su u sobe na odjelu broj 1-5 smješteni oni koji imaju negativan nalaz, a u sobe 6-7 oni koji čekaju rezultate nalaza

  17. #6467
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    A jel to zbilja teško organizirati da su u sobe na odjelu broj 1-5 smješteni oni koji imaju negativan nalaz, a u sobe 6-7 oni koji čekaju rezultate nalaza
    Koliko je meni poznato ljudi budu izolirani do rezultata testa. Sto ne znaci da ne mogu postati pozitivni nakon negativnog testa. Uvijek postoji sansa da su bili u inkubaciji dok su radili test i da test nije odreagirao.
    Tome bi se djelomicni doskocilo da svaki pacijent cijelo vrijeme ima svoju sobu i kupaonicu, ali obzirom na stanje u bolnicama to je misaona imenica.

  18. #6468
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    U ovom trenutku , kad virus cirkulira slobodno , vrlo je realno pokupiti ga na mjestima gdje cirkuliraju ljudi.
    U bolnicama posebno. Nema nacina da se to ne dogodi.
    Mogu se provoditi mjere da se taj prijenos smanji , ali izbjeci se ne moze.
    Posljednje uređivanje od sirius : 25.10.2020. at 12:32

  19. #6469
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    A jel to zbilja teško organizirati da su u sobe na odjelu broj 1-5 smješteni oni koji imaju negativan nalaz, a u sobe 6-7 oni koji čekaju rezultate nalaza
    Je. Nema mjesta koliko bi trebalo.

  20. #6470
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Inace , u Irskoj su tome doskocili tako da rodilje koje su rodile bez poteskoca otpuste u roku 24 sata.
    Moja sogorica je rodila u 03:00 ujutro svoje drugo dijete. Vidjela je samo dvije babice tokom boravka. Nakon poroda su je stavili u sobu sa jos jednom rodiljim i pozvali mog brata u podne da dode po nju. Dakle bila je u rodilistu manje od 12 sati.
    Samo kazem. Kod nas bi bila drama da se rodilju tako otpusti.

  21. #6471
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Misliš ? kaj nije u ožujku tak bilo? Kaj nije Ivičina žena otišla jaako rano iz bolnice?

  22. #6472
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Da, ali zbog potresa.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  23. #6473
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...mocne-15027694

    Recite mi molim vas da ne razumijem dobro ove brojke iz članka
    ZG potvrđenih 976 od testiranih 1465 > to je 66% pozitivnih???
    A još je naručenih i čekaju red već 1845?

    Pa te brojke su apsolutna katastrofa...
    Ako je stvarno 66% pozitivnih koliko je tek onih koji nisu ni poslani na test? Meni se čini da je situacija posve van kontrole nego samo pokušavaju malo usporiti val ali ni blizu "ravnanja", ovim tempom će praktično se prirodno izravnati nakon što se zaraze više-manje svi koji se još nisu zarazili...

  24. #6474

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,405

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Moj rođak je prošli vikend hitno zaprimljen na Sveti Duh zbog ogromnog unutarnjeg krvarenja uslijed puknuća vrijeda na duodenumu.
    Prije zahvata testiran je na COVID19 i nalaz je negativan.
    Koliko vremena je potrebno za rezultate testa? Cekali su prvo rezultate i tek onda ga operirali? Gdje je covjek bio smjesten izmedju uzimanja brisa i gotovog nalaza?

  25. #6475
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...mocne-15027694

    Recite mi molim vas da ne razumijem dobro ove brojke iz članka
    ZG potvrđenih 976 od testiranih 1465 > to je 66% pozitivnih???
    A još je naručenih i čekaju red već 1845?

    Pa te brojke su apsolutna katastrofa...
    Ako je stvarno 66% pozitivnih koliko je tek onih koji nisu ni poslani na test? Meni se čini da je situacija posve van kontrole nego samo pokušavaju malo usporiti val ali ni blizu "ravnanja", ovim tempom će praktično se prirodno izravnati nakon što se zaraze više-manje svi koji se još nisu zarazili...
    dobro računaš, nažalost.

  26. #6476
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Dodje mi da se odem čim prije namjerno zaraziti dok još uopce ima mjesta u bolnicama ako mi zatreba. Ovim tempom tko se za mjesec dana zarazi i treba u bolnicu ce čekati u ambulantnim kolima pred bolnicom ko u NY ili Manausu da netko umre pa da se mjesto oslobodi....

  27. #6477
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Baš je i meni palo na pamet da će se ljudi još namjerno ići zaraziti kao s vodenim kozicama, da se riješe toga. Barem na 3 mjeseca .

  28. #6478
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Moš misliti

  29. #6479
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Aurora* prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko vremena je potrebno za rezultate testa? Cekali su prvo rezultate i tek onda ga operirali? Gdje je covjek bio smjesten izmedju uzimanja brisa i gotovog nalaza?
    4-5 sati, da, da, u bolnici u nekoj sobi, sam.

  30. #6480
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Moš misliti
    A gle, očito nas sve čeka da se zarazimo.

  31. #6481

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Inace , u Irskoj su tome doskocili tako da rodilje koje su rodile bez poteskoca otpuste u roku 24 sata.
    Moja sogorica je rodila u 03:00 ujutro svoje drugo dijete. Vidjela je samo dvije babice tokom boravka. Nakon poroda su je stavili u sobu sa jos jednom rodiljim i pozvali mog brata u podne da dode po nju. Dakle bila je u rodilistu manje od 12 sati.
    Samo kazem. Kod nas bi bila drama da se rodilju tako otpusti.
    Prije 30 godina u jednoj zapadnoj zemlji, urezao mi se u sjećanje razgovor u ljekarni. Žena je rodila ujutro, poslijepodne je došla sama kupiti nešto u ljekarnu. (sjećam se razgovora ljekranice i te gospođe, tada sam bila u šoku.) Drugi zanimljiv detalj - cjenik poroda i cjenik boravka u bolnici. Pa ti ako ti se leži, lezi. Dakle, negdje je normalno da se ide doma vrlo brzo nakon poroda ako je sve u redu.
    Kod nas kad je Tito umro, isto su sve rodilje poslali kućama vrlo brzo. Dakle, moglo se i tada, što ne bi moglo i sada.

  32. #6482
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Ako ćemo tako žene koje su doma rodile,pol sata nakon su već kuhale ručak mužu i preostaloj djeci ako su rodile mlađe dijete

  33. #6483
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ćemo tako žene koje su doma rodile,pol sata nakon su već kuhale ručak mužu i preostaloj djeci ako su rodile mlađe dijete
    Ma jesu, da otkud onda uopće izraz i obicaj babinja? Sigurno da je bilo i takvih, ali to su ipak bile iznimke.
    Ja bih isto pošizila da su me sprašili doma 12 h nakon poroda, al realno...nakon vaginalnog sam možda i mogla.

  34. #6484
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Meni bi idealno bilo drugi dan doma. Prvi dan dođem k sebi, pogledaju bebu, i ajmo

  35. #6485
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Evo, nisam se ni pomakla iz stana, su samoizolaciji sam završila ovo popodne .

    Učitelj jednog djeteta pozitivan, razred ide u samoizolaciju.
    Jupi.
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 25.10.2020. at 18:22

  36. #6486
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pa tu je sasvim normalno, u birth centru, da se ide doma unutar nekoliko sati. U bolnici se ostaje preko noci nakon vaginalnog (obicno 24h, plus koliko treba da napisu otpusno pismo i posalju vizitu za bebu i rodilju), a nakon carskog, mislim 48h. Ali ide se i doma unutar nekoliko sati od laparoskopskih operacija, operacija na udovima... itd. Neovisno o covidu, racuna se da je bolnica leglo nepotrebne zaraze i da nitko tamo ne treba biti, a da nije krajnja nuzda. Plus, u nasim krajevima, sobe su skoro uvijek jednokrevetne, uz obaveznu kupaonu.

  37. #6487
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, nisam se ni pomakla iz stana, su samoizolaciji sam završila ovo popodne .

    Učitelj jednog djeteta pozitivan, razred ide u samoizolaciju.
    Jupi.
    Razred jednog mog djeteta ide možda u samoizolaciju. Jedan učenik pozitivan, ali s obzirom da mi je dijete već dva tjedna doma zbog upale grla i sumnje na upalu pluća čekam to sa izrazitim mirom.
    Bar neka korist od bolesti koje nisu korona.

  38. #6488
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Razred jednog mog djeteta ide možda u samoizolaciju. Jedan učenik pozitivan, ali s obzirom da mi je dijete već dva tjedna doma zbog upale grla i sumnje na upalu pluća čekam to sa izrazitim mirom.
    Bar neka korist od bolesti koje nisu korona.
    Ajme.

  39. #6489
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    prijetelj moga djeteta pozitivan, kao i tata mu i brat
    epidemiolog ih zvao i samo pitao gdje djeca idu u skolu i nista vise, nikakve kontakte nije trazio
    moje dijete je bilo u ponedjeljak s njim u kontaktu(zatvoreni prostor, vise od pola sata)...
    znaci, mi funkcioniramo normalno, dijete sutra ide u skolu...ili?
    nije mi jasno da ih nisu trazili kontakte?
    ili oni samo trebaju obavijestiti ljude s kojima su bili u kontaktu?
    klinac mi je ok, simptome nema, danas mu je 6 dan od kontakta, bez temperature je...

  40. #6490
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, nisam se ni pomakla iz stana, su samoizolaciji sam završila ovo popodne .

    Učitelj jednog djeteta pozitivan, razred ide u samoizolaciju.
    Jupi.
    Ne ideš ti u samoizolaciju ,nego dijete,ali ti ćeš možda ostati kod kuće i brinuti se o djetetu.

  41. #6491
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Citiraj vjerujem u bolje sutra prvotno napisa Vidi poruku
    prijetelj moga djeteta pozitivan, kao i tata mu i brat
    epidemiolog ih zvao i samo pitao gdje djeca idu u skolu i nista vise, nikakve kontakte nije trazio
    moje dijete je bilo u ponedjeljak s njim u kontaktu(zatvoreni prostor, vise od pola sata)...
    znaci, mi funkcioniramo normalno, dijete sutra ide u skolu...ili?
    nije mi jasno da ih nisu trazili kontakte?
    ili oni samo trebaju obavijestiti ljude s kojima su bili u kontaktu?
    klinac mi je ok, simptome nema, danas mu je 6 dan od kontakta, bez temperature je...
    A kad su tata i taj drugi testirani? Kažu ako je prošlo tri dana da onda niste kontakt,znači ako je testiran iza četvrtka onda ne bi trebao biti.
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 25.10.2020. at 19:13

  42. #6492
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ostat ću, dijete je premalo da bude samo doma i ima online live nastavu sutra ujutro.

  43. #6493
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A kad su tata i taj drugi testirani? Kažu ako je prošlo tri dana da onda niste kontakt,znači ako je testiran iza četvrtka onda ne bi trebao biti.
    tata je testiran u utorak, oba brata su u petak testirana

  44. #6494
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    48 h unazad se traži kontakte od pojave simptoma.
    Ili ako ih nema pozitivnog testa.
    A vjerojatno i djeca imaju simptome ako su testirana.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  45. #6495

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Elem, moja je na kraju bila na rođendanu sa maskom, iako sam joj ja rekla da sama proceni da li će je nositi ili ne.
    Na kraju je izjavila da joj nije bilo zabavno najmanje zbog maske, a više zbog svega drugog. Dva sata su sedeli u sobici uz telefone, i "Ženu od sultana" i prateće hitove na 120db i pun bas.
    Maska joj je bila izgovor da manje priča, jer su joj teme bile dosadne, kad ne prati ni rijalitije ni našu estradu, a ni Baka Prase joj nije mio...
    Eto, tvinejdžerski problemi... Naravno, nikom nije bilo jasno šta će joj maska kad nije u školi...
    Tja, eto i tu varijantu smo probali.

  46. #6496
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Kako se kontrolira samoizolacija? Tko ima podatke i tko ih vidi? I koje su posljedice kršenja?
    Pulinka, dječja posla. Drago mi je da je išla.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 25.10.2020. at 22:23

  47. #6497
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,487

    Početno

    Ne vidim razlog zašto bi taj netko tvoj bio u samoizolaciji Cathy?

  48. #6498
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se kontrolira samoizolacija? Tko ima podatke i tko ih vidi? I koje su posljedice kršenja?
    Pulinka, dječja posla. Drago mi je da je išla.
    Samo policija može doći provjeriti da li je osoba u kući.
    Vide ih, mup, lom, ljekarna, vjerojatno i u bolnici.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  49. #6499
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,366

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kako se kontrolira samoizolacija? Tko ima podatke i tko ih vidi? I koje su posljedice kršenja?
    Pulinka, dječja posla. Drago mi je da je išla.
    Posljedice krsenja novcane ako te policija kontrolira u trenutku kad nisi doma.
    U ostalim.slucajevima nista cak i ako te registriraju u sustavu.
    Obzirom.na broj pozitivnih i broj samoizolacija pitanje je dana kad ce to policija prestati konzrolirati i kad sve postane osobna odgovornost.

  50. #6500
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    4-5 sati, da, da, u bolnici u nekoj sobi, sam.
    Ne kužim, čovjek s opsežnim krvarenjem je čekao? Pa zar to nije hitan slučaj u kojem se ne mogu čekati rezultati testa?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •