Stranica 49 od 383 PrviPrvi ... 3947484950515999149 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,401 do 2,450 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #2401

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Svaki dan idem u šetnju, danas sam bila čak 3x i nisam srela puno ljudi, a živim u 4. najvećem gradu u Sloveniji. Najveća je gužva nedeljom i to mi nije neki gušt kad je puno ljudi. U trgovini nisam bila više od 2 tijedna, sve se nekako spremam otići uskoro, a pre toga napraviti detaljan spisak šta mi sve treba i kupiti sve da ne moram ići opet barem 14 dana

    Iskreno, pukla bih da 20 dana nisam izašla na zrak, nemam balkon u stanu. Nama liftove stalno špricaju, a vozim se samo gore do 7. sprata, dole idem pešice, to mi je sada corona mera

    E sad ko je tu lud a ko ne, svako zna najbolje za sebe Dok ne zabrane šetnje ću svakako nastaviti sa šetnjom u prirodi, jer znam da sunčeve zrake i čist vazduh dižu imunitet i ne pada mi napamet da se toga odričem. Najviše me interesira koliko će nam naplatiti to dezinfiziranje lifta, jer tu tetkicu često sretnem i mislim da šprica kao sumanuta, barem 3-4x na dan. I ako mi dodje račun od 50 eura dodatno zbog toga, eee, onda ću fakat poludeti od besa
    Posljednje uređivanje od tinkilinkixyz : 06.04.2020. at 19:04

  2. #2402
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Ina33,
    Ovo u 6:30h nije bio prijedlog drugima da navijaju budilice nego primjer da kad pojedincu to treba i želi, naći će način. A za to naravno treba i volja.

    A i popodne se može izać prošetat bez ljudi u blizini.

  3. #2403
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Boris Johnson na intenzivnoj :O
    Što mislite, jesu ga samo stavili pod bolji nadzor jer je premijer pa od viška glava ne boli, ili je možda već i umro, pa nas polako pripremaju?

  4. #2404
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Bome se ne nasmijala, pa nije tito da nas treba lagano pripremat. Stavili su ga valjda pod nadzor jer mu je lose, da ga prate i da ga stave na reapirator na vrijeme. Nece za njega trijazirat vise od xy god, stanja ta i ta, nisi vrijedan spasavanja, sorry, survival of the fittiest, ajde lipo budi pristojan i pusti da spasavamo izglednije od tebe. Hvala nasem nasljedju od stampara da nasi to trijaziranje maks zele izbjec, dok je nhs poslao teskim bolesnicima dopis da potpisu da neka po njih ne dolazi hitna, da budu razmni i ne opterecuju sustav, kad im enivej nema spasa. Bas po pernarovom gustu :/.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 06.04.2020. at 23:13

  5. #2405

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    a na što bi nas pripremali, pa u ovom trenutku zaista to ne bilo neko iznenađenje

  6. #2406
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ej šef države, mladi tata u naponu snage, da parti preko noći...a navodno je i kraljica imala bolje dane. Sumrak imperije, moglo bi doć do panike, možda ih i treba pripremat ko nas za Tita

  7. #2407
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Stvarno im je NHS to slao? I šta ako nisu potpisali, isto kao i da jesu?

  8. #2408
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    BoJo Je zaboravio da je i predvodnik krda dio krda.

    Inače SAD i J.Koreja su imale prvi zabilježeni slučaj u isto vrijeme, J.Koreja je odmah reagirala, a Trump tako da je zabranio ulazak iz Kine ali je pri tom pustio tisuće povratnika iz Kine (gdje je epidemija buktala) da se bez izolacije vrate doma po cijelom SAD.
    J. Koreja sad ima 4 smrti na milijun stanovnika, a SAD 33 no u New Yorku gdje je centar epidemije već 250 s tim da je guverner potvrdio da su brojke puno veće ali nemaju više vremena ni resursa testirati umrle nego samo ako im je dok su još bili živi dijagnosticiran covid da ih tek onda prijave kao umrle od covida. Još jedan heard imunity zagovornik, nadam se iskreno da bu i njega stiglo. Ne da umre, al da bar dobra 2-3 tjedna provede intubiran na respiratoru, možda taj kisik oživi poneku preostalu stanicu mozga u njegovoj glavi.

  9. #2409
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Jednostavno sam uzasno ljuta što možemo mi bit tjednima tu u karanteni ali što nam to vrijedi kad zemlja s 350 milijuna stanovnika koja je navodno trebala biti najspremnija za epidemiju tjednima ne čini skoro ništa. Shvaćam da ima puno zemalja koje su jako siromašne a pa ne mogu ništa ali ovih 100.000 mrtvih što prognoziraju za SAD su direktna posljedica ponašanja njihovih političara. Al bitno da ima brdo odobravatelja što radi, to je ova 5G ekipa i njima slični.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 07.04.2020. at 09:03

  10. #2410
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Mi uopće nismo u karanteni

  11. #2411
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Hvala ti na tom ispravku, jako je bitan za ono o čemu pišem.

  12. #2412
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno im je NHS to slao? I šta ako nisu potpisali, isto kao i da jesu?
    Slao je. Zavrsili dopisi po novinama pa je o to postalo dio kampanje da f? i uvodite mjere. Frontline (med. osoblje) se svugdje buni jer zna s cim se bakce i jer nije nauceno lezerno stajat sa strane dok ljudi umiru. Za razliku od vlastodrzaca, upravljaca krdima. Zato je bice i Johnson skrenuo s kursa krdo. Ne vide se vlastodrsci krdom, smatraju da se za njih, iako su dob xy, tezina yx, pusenje i nekretanje, mora nac respirator. A krdo...a frigaj krdo.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 07.04.2020. at 10:39

  13. #2413
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    https://economictimes.indiatimes.com...uvYAQ&from=mdr
    Evo nešto za one koji smatraju da je obavezno cijepljenje bespotrebno. Na žalost nisam našla i na hrvatskom.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 07.04.2020. at 11:21

  14. #2414
    puljanka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    135

    Početno

    Mi smo u karanteni, vec 3 tijedna ne izlazimo nikuda, hranu narucim pa mi je stave pred vrata, ostali smo u ovom velikom stanu, tako i tako su svi turisti vec otisli svojim kucama....same smo ovdije ostale 3 sobe su prazne a gazda samo na zove 2x tjedno i pita kako smo.

  15. #2415
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    D
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 07.04.2020. at 12:07

  16. #2416
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Jednostavno sam uzasno ljuta što možemo mi bit tjednima tu u karanteni ali što nam to vrijedi kad zemlja s 350 milijuna stanovnika koja je navodno trebala biti najspremnija za epidemiju tjednima ne čini skoro ništa. Shvaćam da ima puno zemalja koje su jako siromašne a pa ne mogu ništa ali ovih 100.000 mrtvih što prognoziraju za SAD su direktna posljedica ponašanja njihovih političara. Al bitno da ima brdo odobravatelja što radi, to je ova 5G ekipa i njima slični.
    NEKE savezne drzave ne cine nista, odnosno cine vrlo malo. A neke rade puno vise nego sto znas, ocito i tih je puno vise. Nadamo se da nece umrijeti 100,000 ljudi, ali moras voditi racuna i o tome da nas ovdje, prema procjenama, trenutno ima oko 328,000,000. Kad stavis u perspektivu, to je nesto manje zastrasujuce, iako je samo po sebi grozno jer je svaki izgubljen zivot grozota sama po sebi.

    Trump je svakako kreten, a vjerojatno ti je jasno kakav je zivot s takvim osobama na vlasti i tko ih odabire. Mrtvi u svakoj zemlji svijeta su direktna posljedica ponasanja svih politicara, a i samih stanovnika svake drzave, ne samo saveznih drzava SAD-a. Na svu srecu, guverneri odredjuju sto se i kako radi u kojoj saveznoj drzavi. Mi volimo naseg; odlicno se brine za Minnesotu. Evo samo sto se tice kreveta na intenzivnoj i respiratora: 24.3. smo imali 235 raspolozivih ICU kreveta, a od tad do danas je kapacitet povecan za jos oko 1,500. Proizvode se ventilatori i PPE oprema.

  17. #2417
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Podaci s danasnjim danom:

    ...at least 316 million people in at least 42 states, three counties, nine cities, the District of Columbia and Puerto Rico are being urged to stay home.

    To je svakako vise nego nista, s obzirom da je saveznih drzava 50. Stay at home/shelter in place order je ista stvar kao i u Hrvatskoj.

  18. #2418
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Danas sam bila u DM-u i na blagajni nude kutiju troslojnih maski od 50 komada za 369 kn.
    Te su maske nedavno koštale 40 lipa.

  19. #2419
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Dobavljači ih sada nude po nabavnoj cijeni od 5 kn po komadu.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  20. #2420
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    BIPA 3 maske 29 kn.

  21. #2421
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Baš nije 40 lipa malo iza nove godine sam kutiju platila cca 40 kn znači 80 lp po kom
    Možda je prije nove bilo niže ali tad nam nije trebalo imali smo od prije doma cca 8-10 komada
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 07.04.2020. at 19:43

  22. #2422
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    To je svakako vise nego nista, s obzirom da je saveznih drzava 50. Stay at home/shelter in place order je ista stvar kao i u Hrvatskoj.
    Ma krivo sam napisala (bilo je jutro), htjela sam napisati da tjednima nakon prvog slucaja se prakticno nije radilo nista pogotovo na saveznom nivou koji ipak valjda ima vece mogućnosti i ovlasti da koordinira i upravlja mjerama na nivou cijelog SAD a ne da je svaka sav država sama za sebe ali sad je kasno pa slabe koristi od ljutnje, nešto me jutros bas držala ljutnja zbog svega toga,.. prošlo me u međuvremenu

  23. #2423
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Baš nije 40 lipa malo iza nove godine sam kutiju platila cca 40 kn znači 80 lp po kom
    Možda je prije nove bilo niže ali tad nam nije trebalo imali smo od prije doma cca 8-10 komada
    Je, točno 40 lp.
    Ja sam ih kupila za muža po 40 lp prije dva mjeseca i znam što pišem.

  24. #2424
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Dobavljači ih sada nude po nabavnoj cijeni od 5 kn po komadu.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
    Ja kužim da je cijena skočila jer ih nema, a Kinezi nisu jedno vrijeme uopće proizvodili, a sad ne stignu napraviti koliko se traži.
    No nije mi jasno kolika je zapravo nabavna cijena iz Kine jer nije Vlada bez razloga odlučila direktno nabavljati opremu pa i maske iz Kine.
    Očito naši uvoznici nabijaju cijenu, a to nije ok.
    Ja bih to kažnjavala kao i ratno profiterstvo.
    Papirnata jednokratna maska po 6kn? I koliko ih treba za, recimo radno vrijeme? 3-4 jer kažu da se mora mijenjati nakon maksimalnih tri sata nošenja.
    Tko to može platiti?
    Koja ustanova ili poslodavac, a da ne govorim o ljudima kao onkološki bolesnici ili stariji ljudi koji bi morali stalno nositi maske kad idu van ili u bolnicu?
    Sramota do čega smo došli.

  25. #2425
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj puljanka prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo u karanteni, vec 3 tijedna ne izlazimo nikuda, hranu narucim pa mi je stave pred vrata, ostali smo u ovom velikom stanu, tako i tako su svi turisti vec otisli svojim kucama....same smo ovdije ostale 3 sobe su prazne a gazda samo na zove 2x tjedno i pita kako smo.
    često te se sjetim
    meni je teško podnositi ovu situaciju
    u svom stanu, u svom okruženju
    kako je tebi u stranom svijetu....
    nadam se da ćeš što prije uspjet doći kući
    držite se

  26. #2426
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Bome se ne nasmijala, pa nije tito da nas treba lagano pripremat..

  27. #2427

  28. #2428
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Hehe

  29. #2429
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Žuta hahaha odlična za nasmijat se!!

  30. #2430

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,413

    Početno

    Na svim ovim stranicama nisam vidjela da se javila Trina ...
    Kako je ona i obitelj?

  31. #2431
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    I ja je se sjetim.
    Jel netko jesu dobro? Kako joj je curica?

  32. #2432
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Red za Dolac cijelo jutro do Manduševca.
    I to uglavnom penzići čekaju.
    Eto, toliko o negrupiranju.
    Kaj se nemre riba kupit u Lidlu, Sparu, Konzumu ili bilo kojem većem dućanu?!?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #2433
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Jedno jako pametno pitanje
    Kako našminkati usne i staviti zaštitnu masku?
    Meni je našminkati usne prije izlaska automatska radnja. Nema druge nego obrisati šminku i u dućan po žarulju. Nisam računala da i žarulje pregore, pa moram van.
    PS. smijem se sama sebi...
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 10.04.2020. at 11:50

  34. #2434
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Mislim da su oni svugdje problem. I u Sibeniku na ribarnici nas 10 ceka red, a penzic sa stapom, jedva pokretan, ide ravno na vrata. CZ ga zaustavlja salje na kraj reda, al on bi se raspravljao. I kaze posloje lik iz CZ, da tako svakih 20 minuta naleti jedan jaci od sudbine...

  35. #2435
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Red za Dolac cijelo jutro do Manduševca.
    I to uglavnom penzići čekaju.
    Eto, toliko o negrupiranju.
    Kaj se nemre riba kupit u Lidlu, Sparu, Konzumu ili bilo kojem većem dućanu?!?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kod mene danas gori redovi za te ducane nego na placu.
    Prestrasno.

    Frendica javlja u njenom mjestu pred ducanom nitko ne drzi razmak, svi se grupiraju

    Doci ce nam na naplatu sve to

  36. #2436
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mene danas gori redovi za te ducane nego na placu.
    Prestrasno.

    Frendica javlja u njenom mjestu pred ducanom nitko ne drzi razmak, svi se grupiraju

    Doci ce nam na naplatu sve to
    Ovoga se i ja bojim... Gledala u kvartu - ujutro nije bilo nikoga ispred malog kvartovskog dućana, a kad sam prošla oko 10, bilo je minimalno 20 ljudi u redu. Isto ispred voćarne.

  37. #2437
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Na svim ovim stranicama nisam vidjela da se javila Trina ...
    Kako je ona i obitelj?
    Tu sam. Sve je super!

  38. #2438
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Jel spremna flaša za makovnjaču

  39. #2439
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Red za Dolac cijelo jutro do Manduševca.
    I to uglavnom penzići čekaju.
    Eto, toliko o negrupiranju.
    Kaj se nemre riba kupit u Lidlu, Sparu, Konzumu ili bilo kojem većem dućanu?!?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U tim dućanima eventualno kupimo oslića zamrznutog prava riba se kupuje u ribarnici

  40. #2440
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    U tim dućanima eventualno kupimo oslića zamrznutog prava riba se kupuje u ribarnici
    Ali ja nisam imala ništa protiv Sparove ribarnice u CC1 East, samo nisam uopće ni primirisala onamo otkad su na snazi mjere. Praznim škrinju

  41. #2441
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ali ja nisam imala ništa protiv Sparove ribarnice u CC1 East, samo nisam uopće ni primirisala onamo otkad su na snazi mjere. Praznim škrinju
    I ribarnica u Radničkoj isto nije loša.

  42. #2442
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Interspar ima zaista odličnu ribarnicu.
    Ne znam koji je kuki tim ljudima, pa jel nisu mogli ranije obavit nabavku prije Velikog petka?! Stajat u redu od Dolca do Manduševca. Zna se da će bit gužve pred Uskrs. Ja ne bi stala u taj red nema šanse.

    Morala sam na poštu, al baš morala i da izbjegnem duga čekanja jutros sat u 6:50h a pred poštom u 7:30h. Obavila u prvih troje poštu, a iza nas je u 8h kad se otvara pošta bio red skroz preko zebre na drugu stranu ulice, po mojoj procjeni 20ak ljudi na otvaranju pošte u 8:00h. Kroz dan je još 100xgore.Rade skraćeno.

    Marta, jači od sudbine

    Trina jeee jako mi je drago!!!!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 10.04.2020. at 13:04

  43. #2443
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Beti, probaj sa fiksatorom.

    Kod nas je isto ogromna gužva, vjerojatno jer policijski sat (vikend) počinje popodne.

    Nama je jučer određena mjera samoizolacije. Žena iz zgrade je zaražena i pretpostavlja se da svi možemo biti zaraženi. Izmjerili su nam temperaturu, uputili nas u pravila samoizolacije i ostavili nam brojeve telefona ako netko razvije simptome da se odmah javimo. Uzeli su i naša imena i brojeve.. Rekli su da bi nas mogli doći provjeriti koji put.

    Dvoje prijatelja mi je zaraženo. Cijelo vrijeme mi je strašno nelagodna cijela ta situacija i čuvam se i nije mi bilo svejedno. Ali tek sad kad mi se korona uvukla u život mogu reći da me za ozbiljno strah. Samo nek se ne uvlači dalje. Svjesna sam da može biti još puuuno gore.

  44. #2444

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,413

    Početno

    Citiraj Trina prvotno napisa Vidi poruku
    Tu sam. Sve je super!

  45. #2445
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno


  46. #2446
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Ajme riri, vjerujem da ti nije lako. Znaci ne smijete sada nikamo? Imate nekoga tko vam nabavlja stvari?
    Kako bebonja inace?

  47. #2447
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Riri baš vas je sad sa svih strana em porod za vrijeme corone, em sad u zgradi zaražena žena, držite se, bit će sve ok .grliim :grouphugs:

    Najbitnije da je maleni dobro i da napreduje

  48. #2448
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Ajme riri, vjerujem da ti nije lako. Znaci ne smijete sada nikamo? Imate nekoga tko vam nabavlja stvari?
    Kako bebonja inace?
    Ne smijemo. Upozorili su nas i na kazne ako prekršimo mjeru. Smijemo otići dolje do ulaza ako će nam netko ostaviti stvari tamo. I smijemo psa izvesti van, ali samo u dvorište zgrade. Sreća da imamo to dvorište, ne znam kako bi inače hendlali i njega. Stvari će nam donositi prijatelji, a i Glovo još radi ako nam zatreba.

    Bebonja je dobro. Super napreduje, malo je narastao. Muče ga grčevi, ali proći će i to.

    Lili

  49. #2449
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    U tim dućanima eventualno kupimo oslića zamrznutog prava riba se kupuje u ribarnici
    Prava?
    A ova je kriva?

  50. #2450

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Pa dobro, i ja kupujem samo na ribarnici. A red je takav jer em ribarnice nisu radile, em se riba jede svježa, i Veliki petak je.

    Još puno ljudi jede bakalar danas, nisu svi po svjetu pohrlili.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •