Stranica 225 od 383 PrviPrvi ... 125175215223224225226227235275325 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 11,201 do 11,250 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #11201
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj Jelena prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae, grozno to meni izgleda. Je l mozes uopce procijeniti koliko na tu sliku utjece procijepljenost pojedinih skupina, odnosno izostanak cijepljenja djece? Vjerojatno ne puno s obzirom da je situacija ozbiljna godinu dana, a znacajnije ste procijepljeni unazad mjesec dva?
    Meni je uz broj djece zanimljivo da ima preko 300 oboljelih 100+. Pa koliko imate 100+ stanovnika?! Bit ce da se na hladnom usporava starenje
    I meni je ovo bio 2. najzanimljiviji podatak, uz to koliko je obrisano djece i mladih. I to još većina u toj skupini preživila koronu!

  2. #11202
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    I meni je ovo bio 2. najzanimljiviji podatak, uz to koliko je obrisano djece i mladih. I to još većina u toj skupini preživila koronu!
    podsjeća me na jednog čovjeka kod nas ljetos koji je preživio koronu i rekao nešto u stilu: pa nisam ovoliko živija da bi sad umra!

  3. #11203
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja sam cijepljena!
    Organizacija je na Velesajmu super.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #11204
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kod prijave ako napišeš kroničar ili nešto u tom smislu jel postoje kategorizacije bolesti ili je svejedno koja je kronična bolest

  5. #11205
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ništa drugo te ne pitaju, samo to

  6. #11206
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    https://www.24sata.hr/news/u-americi...e-umrla-756232

    dakle evo i Johnsons ima problema, Ameri stopiraju cijepljenje

    Američka zdravstvena agencija u utorak je pozvala da se hitno stopira cijepljenje cjepivom proizvođača Johnson & Johnson nakon što je šest ljudi u SAD-u, nakon cijepljenja njihovim cjepivom dobilo rijetku nuspojavu krvnih ugrušaka dva tjedna nakon što su cijepljeni, javlja New York Times. To je inače jedino cjepivo zasad na tržištu koje se prima u jednoj dozi.

    Svih šest cijepljenih su žene između 18 i 48 godina. Jedna je žena preminula, a druga se nalazi u teškom stanju u bolnici.

  7. #11207
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Prijateljica se pokušala danas prijaviti za cijepljenje i sustav joj kaže da pod tim OIB-om već ima termin cijepljenja . Nije se prijavljivala preko LOM-a.

  8. #11208
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Možda je i cjepljenja?

  9. #11209
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ništa drugo te ne pitaju, samo to
    Ima li rubrike za napomena?

    Koja je fora kad se ide u Štampar?
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 13.04.2021. at 16:04

  10. #11210
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    https://www.24sata.hr/news/u-americi...e-umrla-756232

    dakle evo i Johnsons ima problema, Ameri stopiraju cijepljenje

    Američka zdravstvena agencija u utorak je pozvala da se hitno stopira cijepljenje cjepivom proizvođača Johnson & Johnson nakon što je šest ljudi u SAD-u, nakon cijepljenja njihovim cjepivom dobilo rijetku nuspojavu krvnih ugrušaka dva tjedna nakon što su cijepljeni, javlja New York Times. To je inače jedino cjepivo zasad na tržištu koje se prima u jednoj dozi.

    Svih šest cijepljenih su žene između 18 i 48 godina. Jedna je žena preminula, a druga se nalazi u teškom stanju u bolnici.
    '
    Da, malo prije su krenuli objavljivati vijest.

    Znam par ljudi koji su dobili JJ, svi su za sad dobro (i cijepljeni su prije vise od mjesec dana).

  11. #11211
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nisam primila J&J i evo, živa sam.
    Još uvijek.
    Čak i živahna
    Za sad me jedino ruka dosta jako boli, ali je lijeva pa ne smeta.
    Temperaturu nemam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #11212
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Mog muža je jučer nazvala njegova dr. opće prakse da dođe na cijepljenje danas u 18:30 sati.
    Ima 42 godine, ne kužimo kak je tako brzo došao na red.
    Ja sam se također prijavila kod svoje dr., i preko platforme ali još me nisu zvali.
    Mislim da će on primiti AstraZenecu, eto.....

  13. #11213
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Danska je trajno obustavila cijepljenje AZ. Moja sestra, koja je u Norveškoj, kaže da su i oni do 15.04. obustavili cijepljenje... Vidjet će šta će odlučiti dalje. Brat koji je u Londonu, kaže da su se Englezi masovno cijepili, on je primio Pfizer cjepivo, jučer je napokon mogao i do frizera.

  14. #11214
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    A jadni smo sa svim tim kaosom. Mm i 4 frenda danas primaju az na velesajmu, nikakvi posebni komorbiditeti-1 astma (sluzb nije vise komorb), 1 tlak koji je ok na lijekovima, 2 ama bas nista. Uspjeli ne preko aplikacije, nego tako da ih je prijavila lom. Ja molila moju lom (ovo je 3. put od sijecnja), nece, imam prijavu na sustavu. Sustav kaotican, nit znas koga poziva, nit zasto, a sad imas te lom-ovske ulete bez razloga i s razlogom pa ovisis valjda koliko koji lom ima penzica il odbijanja, neprozirno je. Da lom moli za cjepivo mi je ironija, ja i njoh x moli a govore da su nemocni. Ne znam sto ista znaci, hoce li skol djelatnik od 30 god imat prednost preda mnom od 51, broj (koji se ne racuna) sam 2700, hoce me zvat, nece, kad ce, ne znam. Kako kad se ide na more a az, dokud cu se na 1 fan morat vracat. Sad me vec ljuti beskrajno titranje oko bidnih penzica ocete ovo cjepivo, necete, a ovo mozda jel biste htjeli, a neki nikako na red, a htjeli bi. Sad ako zaustave jj, bas smo u banani.

  15. #11215
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Mos mislit kako ce se rh probit do pfizera i moderne sad kad cijela eu to hoce, vise ne znas ko tu koga, kakve su to zakulisne igre jedini pfizer da ne izaziva ugruske, ne znam, cudno je.

  16. #11216
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Mos mislit kako ce se rh probit do pfizera i moderne sad kad cijela eu to hoce, vise ne znas ko tu koga, kakve su to zakulisne igre jedini pfizer da ne izaziva ugruske, ne znam, cudno je.
    Nisam naišla na to da ih Moderna izaziva. A Sputnik? Kineska cjepiva?

    Ako se želiš cijepit sa AZ, vjerujem da ćeš brzo doći na red (kroz koji tjedan). A, ako ne želiš, vjerujem da ćeš isto brzo doći na red (kroz koji mjesec). Nije taj red ljudi koji se žele cijepiti baš tako dugačak.

  17. #11217
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam naišla na to da ih Moderna izaziva. A Sputnik? Kineska cjepiva?

    Ako se želiš cijepit sa AZ, vjerujem da ćeš brzo doći na red (kroz koji tjedan). A, ako ne želiš, vjerujem da ćeš isto brzo doći na red (kroz koji mjesec). Nije taj red ljudi koji se žele cijepiti baš tako dugačak.
    Izgleda da sva cjepiva kojima su nosaci adeno virus izazivaju probleme sa ugruscima ( moderna i pfizer to nisu, ona njima su nosaci RNA, nova tehnologija u cjepivima) . Tako da je za ocekivati da i ostala proizvedena takvom tehnologijom imaju iste nuspojave( sputnik, kineska, JJ...)

  18. #11218
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam naišla na to da ih Moderna izaziva. A Sputnik? Kineska cjepiva?

    Ako se želiš cijepit sa AZ, vjerujem da ćeš brzo doći na red (kroz koji tjedan). A, ako ne želiš, vjerujem da ćeš isto brzo doći na red (kroz koji mjesec). Nije taj red ljudi koji se žele cijepiti baš tako dugačak.
    Oduvijek mi je bilo simpa to vjerovanje, jos iz ivf dana. Naglasila sam daj bilo sto, moze az, moze, sto je reko milanovic, cjepivo od cecenskih terorista, nema veze. Nije red dugacak, al ni zaliha cjepiva. Ma i za modernu neka krvarenja.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.04.2021. at 14:55

  19. #11219
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20210414

    Ajme, kad pocnu i kod nas mijesat cjepiva, pa krenu razmaci, kad koji kako, potvrde, pa kad nas zapadne to na moru, pa nas odusevljeno docekaju po dalmatinskim punktovima svi skupa sludjeni, od djelatnika, do pacijenata, ne znam koju ce krilaticu sad,smislit, a ne znam imaju li vise i pr firmu. Eno mick jagger ima easy peasy za naslov pjesme. U svakom slucaju - svaki.dan nosi nove trilere, meni napetije od milanovic-plenkovic definitivno.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.04.2021. at 15:11

  20. #11220
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Izgleda da sva cjepiva kojima su nosaci adeno virus izazivaju probleme sa ugruscima ( moderna i pfizer to nisu, ona njima su nosaci RNA, nova tehnologija u cjepivima) . Tako da je za ocekivati da i ostala proizvedena takvom tehnologijom imaju iste nuspojave( sputnik, kineska, JJ...)
    Pa nisu sva ista... kineska neka imaju oslabljeni virus korone, a rusko ima drugačiji adeno virus kao nosioca od JJ i AZ.

  21. #11221
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Oduvijek mi je bilo simpa to vjerovanje, jos iz ivf dana. Naglasila sam daj bilo sto, moze az, moze, sto je reko milanovic, cjepivo od cecenskih terorista, nema veze. Nije red dugacak, al ni zaliha cjepiva. Ma i za modernu neka krvarenja.
    Pa dobro, onda sumnjaj Nit utječe vjerovanje, nit utječe sumnja :D Nisam vidila ta modernina krvarenja.

  22. #11222
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Pa dobro, onda sumnjaj Nit utječe vjerovanje, nit utječe sumnja :D Nisam vidila ta modernina krvarenja.
    Moze, s tim sam komfornija. Cekaj, cekaj, samo strpljivo, kroz par tjedana pa cemo vidjeti krvarenja od moderne, ima ih i od pfizera, al izgleda u manjem broju, vidjet cemo, nije niko ni od jj vidio, pa su se ukazala. Ko je ono reko da ce sva imat slicne nuspojave, magriz? Bit ce da je u pravu. Kinezi ih ne vide od svog, rusi od svog, a u srbiji se ne pise nista il bar mi ne vidimo, a sa svim cijepe.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.04.2021. at 15:31

  23. #11223
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Moze, s tim sam komfornija. Cekaj, cekaj, samo strpljivo, kroz par tjedana pa cemo vidjeti krvarenja od moderne, ima ih i od pfizera, al izgleda u manjem broju, vidjet cemo, nije niko ni od jj vidio, pa su se ukazala. Ko je ono reko da ce sva imat slicne nuspojave, magriz? Bit ce da je u pravu. Kinezi ih ne vide od svog, rusi od svog, a u srbiji se ne pise nista il bar mi ne vidimo, a sa svim cijepe.
    A u to vjeruješ?

    Nama došao dopis od MZO-a - tko se hoće cijepit da se zapiše (faks). Mogli su baš napisati i što nude :D

  24. #11224
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Zapravo vjerujem da ce zadnji luzeri na cijepise.hr (to neko 'opce gradjanatvo, ko god to je, onaj mitski 'mali covjek' bit zaobidjeni od strane ministarstava koji prikupljaju iskaz interesa. Vec sam cula da ministarstva, agencije ove i one cijepe (ne znam kao kakve prioritete, nije transparentno, obrazovanje i turizam mi je jasan). Pretpostavljam da svi grabe u istu kacu. Pa mi nije jasno kojim redom ce to ici, ima li ga, osim istog stila "mene moja lom moli/meni moja lom ne da". S obz da je kaic rekao da "nek politika odluci", znam da u nju ne vjerujem. Nacelno, da je sustava, na velesajmu bi se da trebali cijepit isklj oni s covid komorbiditetima, ako su mladji od 65. A znam da nije tako, da su pozivali mladje, kao niko nista kriv, mene pozvalo - eno vam google pa se njemu zalite, hilerijus.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.04.2021. at 15:49

  25. #11225
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Za astmu npr znam da nije komrbiditet, pa onda ko kod kafke svaki lom tumaci na svoju, i sig. ima takvih milijun, al kao, imaju kvazi razlog prioritiziranja. Kako jucer mi je kcerina pulmo rekla da astma nije komrbidet. Itd. itd.

  26. #11226
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Za cijepljenje astma im nije komorbiditet, ali kladim se da bi za osobu koja je imala astmu i umrla od korone rekli da je imala komorbiditet

  27. #11227
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Za cijepljenje astma im nije komorbiditet, ali kladim se da bi za osobu koja je imala astmu i umrla od korone rekli da je imala komorbiditet
    Kao i sve u hrvatskoj, bitno je ko pita. Politicaru mozda jest il jest prijemcivoj lom koja ima puno odbijanja az.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.04.2021. at 16:22

  28. #11228

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Kineska je najklasičnija vakcina sa umrtvljenim virusom, nije vektorska.
    I Rusi imaju drugačiji vektor nego Az, u pravu je Jadranka.
    Ali očekivao bi čovek isti tip komplikacija za isti tip vakcine, to je tačno.
    Džaba, Srbija je kao crna rupa, mi guramo pod tepih i svoje mrtve kao da su pacovi a ne ljudi, kod nas je sve apsolutno idealno što se nuspojava tiče

    Mene je od ruske vakcine odbila upravo totalna netransparentnost.
    Nikakvih podataka, studija, analiza, osim o neverovatnoj efikasnosti isprobanoj, gle, na Rusima i to na malom uzorku. Bar je tako bilo kad sam ja čekala svoj red.
    Da su mi je ponudili, uzela bi i nju, ali draža mi je vakcina o kojoj bar znam stopu i način komplikacija nego ona bez ikakvih podataka.

  29. #11229
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Pa ima o ruskoj podataka, kako ne. Nekidan su govorili o četiri smrti povezane sa Sputnikom. I ne sjećam se više koliko težih nuspojava. Probajte proguglati, ja sam na tv-u čula. Sigurno je napisano nešto o tome.

    Muž mi je cijepljen ruskim, a od nuspojava je imao visoku temperaturu, bolove u tijelu, bol i konstantne trnce u ruci koji su trajali tri dana i glavobolju. Prijatelj sve isto, samo bez mravića u ruci. Obojica 88. godište. Eto, moj mini uzorak ako nekome nešto znači.

  30. #11230

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ima o ruskoj podataka, kako ne. Nekidan su govorili o četiri smrti povezane sa Sputnikom. I ne sjećam se više koliko težih nuspojava. Probajte proguglati, ja sam na tv-u čula. Sigurno je napisano nešto o tome.

    Muž mi je cijepljen ruskim, a od nuspojava je imao visoku temperaturu, bolove u tijelu, bol i konstantne trnce u ruci koji su trajali tri dana i glavobolju. Prijatelj sve isto, samo bez mravića u ruci. Obojica 88. godište. Eto, moj mini uzorak ako nekome nešto znači.
    Pa ima podataka sad, nije bilo pre mesec-dva , kad je meni trebalo...
    Znam i ja više ljudi koji su primili rusku, slične nuspojave kao i kod svih ostalih, ništa posebno drugačije.
    Da procenjum po našim mini uzorcima zaklela bih se da su bezbedne sve, sa najmanje nuspojava kineska, ali i sa najviše slučajeva bez S antitela nakon druge doze isto kineska...

  31. #11231
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,968

    Početno

    Skrivaju se i kod nas. Danas je beros izjavio da u rh nije uocen nijedan slucaj da bi netko preminuo nakon az. Fascinira me da nitko ne pita od novinara za ovaj nalaz obdukcije iskrvarenja u trbuh 30-godisnjaka bez komorbiditeta, skoro ce mjesec dana, ne znam kolilp obdukcije traju normalno. Ja racunam da je on nazalost 'odradio' hrv prosjek smrti od az.

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...necom-15058733
    Posljednje uređivanje od ina33 : 14.04.2021. at 17:06

  32. #11232
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Citiraj Riri92 prvotno napisa Vidi poruku
    Pa ima o ruskoj podataka, kako ne. Nekidan su govorili o četiri smrti povezane sa Sputnikom. I ne sjećam se više koliko težih nuspojava. Probajte proguglati, ja sam na tv-u čula. Sigurno je napisano nešto o tome.

    Muž mi je cijepljen ruskim, a od nuspojava je imao visoku temperaturu, bolove u tijelu, bol i konstantne trnce u ruci koji su trajali tri dana i glavobolju. Prijatelj sve isto, samo bez mravića u ruci. Obojica 88. godište. Eto, moj mini uzorak ako nekome nešto znači.
    To sam procitala, al to mi nije pouzdana informacija. Nisu bas neki izvori.

  33. #11233
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Dobro mi je zazvučala na prvu vijest da je pola milijuna stanovništva procijepljeno barem jednom (od toga cca 120 000 dvaput).

    Onda sam išla računati da je u RH cca 3 200 000 punoljetnih osoba i da je to tek 15,6% punoljetnih, znači niti svaki 6. građanin.

    Uz sve prioritetne skupine - iznad 65, medicinari, farmaceuti, njegovatelji, saborski zastupnici, zagrebački rektor i ostali uzorni građani te njihova rodbina i prijatelji, ostali cijepljeni su u kategoriji loto dobitka, čini mi se.

    Ne znam kako bi u ovoj El Dorado atmosferi mogla funkcionirati općenarodna strpljivost građana koji se žele cijepiti.

  34. #11234
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Dobitak na lotu. Baš tako!

  35. #11235
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja sam cijepljena.
    I to na Velesajmu.
    Vjerujem da su me pozvali greškom jer sam poziv dobila u noći s nedjelje na ponedjeljak kad im se ono nešto pomotalo u računalnm sustavu pa su pozive dobivali i mladi i zdravi ljudi.
    Iako nisam ni mlada, ni zdrava, ipak mislim da su me pozvali greškom jer još puno, puno starijih nije cijepljeno.
    Budući da svakodnevno koristim javni prijevoz i ne želim riskirati borbu za život na respiratoru, prihvatila sam AZ cjepivo bez razmišljanja.
    I jučer od podneva kreće moja kalvarija s nuspojavama.
    Složilo me skroz: temperatura 39,5 koja ne pada, tresavica, bolovi u cijelom tijelu, glavobolja, proljev i povraćanje, kći me morala dizati iz kreveta i ona i muž su me vukli do toaleta.
    Uopće nisam mogla na nogama stajati.
    LOM je rekao da imam prejaki odgovor i da je to kod mene normalno jer sam i na druga cjepiva reagirala tako ludo i da bi to trebalo proći za dva dana.
    Danas sam već puno bolje iako kurim i dalje, ali svega 38 C.
    Tako da evo, da znate. Prvenstveno ovo pišem zbog Ine i ostalih koji su alergičari ili imaju inače ovako jake reakcije poput mene.
    Nije ugodno. Ja fakat nisam cmizdra, ali ovo je zbilja bilo grdo no tješim se da je ipak lakše ovo izdurati, nego preboliti Covid.

  36. #11236
    sara38 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Hrvatska
    Postovi
    1,363

    Početno

    Tanči drži se!

  37. #11237
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Tanči
    Zvuči grozno.

  38. #11238
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Moj muž se cijepio jučer.
    Danas mu nije dobro, muka i malaksalost. I jako ga boli ruka, ali ono na najjače.
    To su nuspojave koje je rekla dr. da bi mogao imati. Uz glavobolju, povraćanje, proljev i temp. Sad ćemo vidjeti što će još biti od toga...

    Tanči drži se!

  39. #11239
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    I moj muž se cijepio jučer, sinoć je krenula temperatura, noćas je imao do 39, uz groznicu, dosta neugodno je bilo. Od jutros je dobro

  40. #11240
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    I moj muž se cijepio jučer, sinoć je krenula temperatura, noćas je imao do 39, uz groznicu, dosta neugodno je bilo. Od jutros je dobro
    Jel isto AZ?

  41. #11241
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Jel isto AZ?
    da

  42. #11242
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Molim pomoć...suprug se sutra treba testirati u Mirogojskoj 16. Da li je to drive-in ili treba negdje parkirati? Obzirom da je naručen u točno određeno vrijeme kako to funkcionira kod drive-ina? Hvala!

  43. #11243
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
    Molim pomoć...suprug se sutra treba testirati u Mirogojskoj 16. Da li je to drive-in ili treba negdje parkirati? Obzirom da je naručen u točno određeno vrijeme kako to funkcionira kod drive-ina? Hvala!
    evo provjerila kod frendice, drive in radi kao i inače.
    Ja sam bila prošle godine u 5. mjesecu, dođeš u naručeno vrijeme, i ako i dođeš ranije nije problem jer stojiš u redu s autom, čovjek te pita prezime, nađe te na popisu, dođe drugi uzme bris i to je to.

  44. #11244
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ja sam sa sinom išla na Štampar. I tamo nije drive in. Sparkirala sam auto sa strane.

    I to kaj sam prijavu ispunjavala online nije ništa značilo jer su sve ponovno upisivali

  45. #11245
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Moji su testirani na svetom duhu rano jutrom samo rade,ako je do radni dan do četvrtka nalaz dobite sutradan treba određeni broj zvati
    A ako je petak onda dobite nalaz tek u pon,ali već u dub možete provjeriti nalaz + ili -

  46. #11246
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Mi u PGŽ ne možemo kupiti ni čarape, ni u marketima. Od danas popodne su sve što je odjeća i cipele, prekrili najlonima.
    Ne može se ni npr.podbradak za bebu kupiti.
    Ručnike, plahte, zavjese može
    Stvarno živimo u nekom paralelno svemiru.
    Polako gase slobodu odlučivanja o vlastitom životu. Baš me pogodile te zamotane police.

  47. #11247
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam sa sinom išla na Štampar. I tamo nije drive in. Sparkirala sam auto sa strane.

    I to kaj sam prijavu ispunjavala online nije ništa značilo jer su sve ponovno upisivali
    Štampar ima drive in testiranje sigurno, imao je prije 2 dana
    Vozila sam tatu na drugu dozu, btw dobio je Phizera točno na datum kad su mi i bili upisali u knjižicu, znači nije bilo kašnjenja kao kod ininog tate.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 15.04.2021. at 17:35

  48. #11248
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,505

    Početno

    Citiraj Cocolina prvotno napisa Vidi poruku
    evo provjerila kod frendice, drive in radi kao i inače.
    Ja sam bila prošle godine u 5. mjesecu, dođeš u naručeno vrijeme, i ako i dođeš ranije nije problem jer stojiš u redu s autom, čovjek te pita prezime, nađe te na popisu, dođe drugi uzme bris i to je to.
    da upravo tako i sada izgleda.

  49. #11249
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

  50. #11250
    Cocolina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    864

    Početno

    znači provjerila sam kod osobe koja radi u labosu.
    Kaže, zna biti malo gužve jer dođu i oni koji nisu naručeni pa malo nastane krkljanac, ali inače sve ide ko po špagi.
    Posljednje uređivanje od Cocolina : 15.04.2021. at 17:39

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •