Stranica 126 od 126 PrviPrvi ... 2676116124125126
Pokazuje rezultate 6,251 do 6,272 od 6272

Tema: Korona virus, panika ili?

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    na neke stvari ne možeš utjecat.
    mi smo obavijest o samoizolaciji dobili u 11 navečer, dan smo proveli baš intenzivno zajedno.
    navečer nisam mogla zaspat od razmišljanja sve i kako, ali sam se odlučila smirit, jer jedino tako ću ja biti funkcionalna.
    ujutro sam sve reorganizirala, stavila mu u malu kupaonu sve što treba. hranu mu nosim pred sobu.
    kako sam napisala, nakon tuširanja dezinficiram kadu.
    u malom wc-u mi je veš mašina pa dezinficiram kvaku i prekidač za svijetlo prije ulaska.
    i to je to. kad ga se poželim nazovem ga preko wap-a
    Drži se
    Kad ti je operacija?

Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010

Početno

U našoj županiji je online nastava sasvim izgledna

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    U našoj županiji je online nastava sasvim izgledna
    Moj je jučer donio tablet doma.
    Mislim da bi u Zagrebu isto trebalo staviti online, ali čisto sumnjam... planira se Interliber i tako....

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Imaš? Svi su dobili?

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je jučer donio tablet doma.
    Mislim da bi u Zagrebu isto trebalo staviti online, ali čisto sumnjam... planira se Interliber i tako....
    I Advent isto, kao u manjem obujmu

Moj više ne ide na sport, trenutno dok malo ne splasne sve. Muž i ja radimo od doma, klinci idu u vrtić, još. Vidjet ćemo kako bude išlo

Datum pristupanja
    Aug 2008

Početno

iz perspektive danas, 21.10., vjerujem da se svi mogu složiti da škole nisu izvor zaraze
    zar nije super da velika većina škola cijelo vrijeme radi, gotovo 2 mjeseca!
    zamislite da nisu krenuli ...

ja presretna, s tim da je naša škola u 9.mj. čak bila B model, i to je, sad kad imam iskustvo, čista katastrofa jer su tjedne kad su djeca bila u školi učitelji koristili za ispitivanje i pisanje testova, a novo gradivo su radili online

uglavnom, naše dete se konačno aklimatiziralo, idu zadnja 3 tjedna normalno u školu i vidim ogromnu razliku i vidim kolko je to dobro za njih..

ponavljam opet kaj sam rekla u proljeće, meni je svaki dan koji djeca provedu u normalnoj školi važan!

držim nam palce svima!
    Posljednje uređivanje od mama pticica : 21.10.2020. at 10:55

mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009

Početno

Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    iz perspektive danas, 21.10., vjerujem da se svi mogu složiti da škole nisu izvor zaraze
    zar nije super da velika većina škola cijelo vrijeme radi, gotovo 2 mjeseca!
    zamislite da nisu krenuli ...

ja presretna, s tim da je naša škola u 9.mj. čak bila B model, i to je, sad kad imam iskustvo, čista katastrofa jer su tjedne kad su djeca bila u školi učitelji koristili za ispitivanje i pisanje testova, a novo gradivo su radili online

uglavnom, naše dete se konačno aklimatiziralo, idu zadnja 3 tjedna normalno u školu i vidim ogromnu razliku i vidim kolko je to dobro za njih..

ponavljam opet kaj sam rekla u proljeće, meni je svaki dan koji djeca provedu u normalnoj školi važan!

držim nam palce svima!

Jako važan. Nadam se da će škole zatvarati zadnje ako nisu veliki izvor zaraze. Moja je sad 2 dana doma zbog astme i šalju joj zadatke i gradivo. Danas je kukala da bi rađe u školu da ne mora sve sama doma nadoknađivati. Kad ona to kaže onda stvarno znam koliko je važno i potrebno da idu u škole.

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Ja bih rekla da su problem javni prijevoz i druga okupljanja, druženja obitelji i sl.

Recimo znam dosta ljudi koji su se zarazili vozeći se u autu sa pozitivim osobama. E sad, ne znam jesu li imali masku tad

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Tablete su i naši petaši dobili (prije cca 2 tjedna), ali još ne koriste jer nemaju svi kartice

jedno moje dijete je online i vidim da je muka, dosadno...testovi odgođeni, ispitivanje usmeno tu i tamo nešto
    drugih dvoje veselo odlaze u školu, bez obzira na testove, ispitivanja itd.

Datum pristupanja
    Oct 2004

Početno

Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku

jedno moje dijete je online i vidim da je muka, dosadno...testovi odgođeni, ispitivanje usmeno tu i tamo nešto
    drugih dvoje veselo odlaze u školu, bez obzira na testove, ispitivanja itd.
    Možda zato što je 1. razred i nisu se još stigli dovoljno dobro međusobno povezati?
    Mojem je u online režimu sve samo ne dosadno - šibaju s gradivom 100 na sat, ima i ispitivanja ali profesori se drže satnice i puno je bolje nego prošle godine. Na zoomovima i klafraju pod satom, na WhatsAppu

Mene samo strah da ga ne bi kakva samoizolacija zakačila zbog potencijalnog kontakta u glazbenoj školi, taman kad se gimnazija vrati na normalan način rada a kad se vrate u školu, čeka ih hrpa testova, jedan za drugim.

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

ja o ispitivanju - a upravo dijete prozvano online...

i sad bih najradije slušala iza vrata... ali sad mi je to baš užasno, i tužno, i mičem se od vrata ...
    djeci je mjesto u školi

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Moja isto prozvana par puta u ta dva dana
    Ali danas recimo morali u školu na planirani ispit,ok u doba kad nikoga ni ne bi trebalo biti u školi,i tak ima još par planiranih ispita u školi,jer ispite ne smiju pisati izvan škole ( ustanove)

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Meni je bezvezno što moram svakodnevno u javni prijevoz, na poslu svaki dan sve više zaraženih i onih koji su u samoizolaciji, prevelik je broj ljudi koji cirkuliraju zgradom, no i dalje nitko ne spominje da nas barem podijele u timove.

Zašto se spominje stalno taj 2./3.11.. kao datum nakon kojeg počinje online nastava za djecu 5.-8. razred?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.10.2020. at 11:58

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Valjda jer će svi klinci tak i tak prije odahnuti tih 4 dana bez ikakve školske nastave?

lola_34 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007

Početno

Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    djeci je mjesto u školi
    Slažem se.

Naši su podijeljeni u dvije grupe pa se izmjenjuju, pola razreda u školu, ostali prate od doma, sljedeći tjedan obrnuto.

Vi koji idete po B modelu, koje je obrazloženje zašto idete po B modelu?

Kod nas navodno 'veličina učionica', mada nisam baš sigurna. Vjerujem da su sve učionice manje više iste veličine, valjda se to gradi po nekim standardima...

I da 'djeca ne bi nosila maske'. Vjerujem da im više štete nanosi to da samo svaki drugi tjedan idu u pravu školu, nego nošenje maski ...

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

je l vam ZET vratio novac za pokaz ako je škola zatvorena?
    Ja sam taman 5.10. platila mjesečni pokaz i nakon 5 dana oni doma...

Datum pristupanja
    Oct 2004

Početno

Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Vi koji idete po B modelu, koje je obrazloženje zašto idete po B modelu?

Kod nas navodno 'veličina učionica', mada nisam baš sigurna. Vjerujem da su sve učionice manje više iste veličine, valjda se to gradi po nekim standardima...

I da 'djeca ne bi nosila maske'. Vjerujem da im više štete nanosi to da samo svaki drugi tjedan idu u pravu školu, nego nošenje maski ...
    Kod nas je razlog nedostatak učionica, s obzirom da sad svaki razred mora biti u svojoj matičnoj učionici. Dio učionica su specijalizirani kabineti i ondje se održava praktična nastava pa ne mogu poslužiti kao matične.
    Svi nose maske u razredu, to uopće nije bilo u pitanju.

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto se spominje stalno taj 2./3.11.. kao datum nakon kojeg počinje online nastava za djecu 5.-8. razred?

Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Valjda jer će svi klinci tak i tak prije odahnuti tih 4 dana bez ikakve školske nastave?
    Ne razumijem tvoj odgovor na moje pitanje. Pitala sam za razdoblje nakon škol.praznika.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.10.2020. at 12:12

Datum pristupanja
    Oct 2004

Početno

To je zasad samo priča, ministarstvo je opovrgnulo te glasine prije par dana (što ne znači da se neće predomisliti u međuvremenu, ali kažem kako zasad stvari stoje).

Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012

Početno

Mene zapravo iskreno iznenađuje da imamo tolike brojke, a da se ništa ne događa. Nema novih mjera, zatvaranja, ograničavanja. Eto ne znam.
    Čitam internet komentatore, najglasniji su oni protiv stožera i mjera, koje nije nimalo strah ove korone

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    To je zasad samo priča, ministarstvo je opovrgnulo te glasine prije par dana (što ne znači da se neće predomisliti u međuvremenu, ali kažem kako zasad stvari stoje).
    Iskreno se nadam da je patka. No dijete mi je jučer reklo da ih profesori u školi pripremaju za taj scenarij od 4.11.

andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007

Početno

Meni je bezvezno što moram svakodnevno u javni prijevoz, na poslu svaki dan sve više zaraženih i onih koji su u samoizolaciji, prevelik je broj ljudi koji cirkuliraju zgradom, no i dalje nitko ne spominje da nas barem podijele u timove.

Ovako i mi, državna institucija. Ako ćemo i raditi od doma uskoro, to će biti zbog obnove od potresa a ne zbog korone.

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •