Stranica 126 od 383 PrviPrvi ... 2676116124125126127128136176226 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,251 do 6,300 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #6251
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Tashunica prvotno napisa Vidi poruku
    na neke stvari ne možeš utjecat.
    mi smo obavijest o samoizolaciji dobili u 11 navečer, dan smo proveli baš intenzivno zajedno.
    navečer nisam mogla zaspat od razmišljanja sve i kako, ali sam se odlučila smirit, jer jedino tako ću ja biti funkcionalna.
    ujutro sam sve reorganizirala, stavila mu u malu kupaonu sve što treba. hranu mu nosim pred sobu.
    kako sam napisala, nakon tuširanja dezinficiram kadu.
    u malom wc-u mi je veš mašina pa dezinficiram kvaku i prekidač za svijetlo prije ulaska.
    i to je to. kad ga se poželim nazovem ga preko wap-a
    Drži se
    Kad ti je operacija?

  2. #6252
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    U našoj županiji je online nastava sasvim izgledna

  3. #6253
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    U našoj županiji je online nastava sasvim izgledna
    Moj je jučer donio tablet doma.
    Mislim da bi u Zagrebu isto trebalo staviti online, ali čisto sumnjam... planira se Interliber i tako....

  4. #6254
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Imaš? Svi su dobili?

  5. #6255
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je jučer donio tablet doma.
    Mislim da bi u Zagrebu isto trebalo staviti online, ali čisto sumnjam... planira se Interliber i tako....
    I Advent isto, kao u manjem obujmu


    Moj više ne ide na sport, trenutno dok malo ne splasne sve. Muž i ja radimo od doma, klinci idu u vrtić, još. Vidjet ćemo kako bude išlo

  6. #6256

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    iz perspektive danas, 21.10., vjerujem da se svi mogu složiti da škole nisu izvor zaraze
    zar nije super da velika većina škola cijelo vrijeme radi, gotovo 2 mjeseca!
    zamislite da nisu krenuli ...


    ja presretna, s tim da je naša škola u 9.mj. čak bila B model, i to je, sad kad imam iskustvo, čista katastrofa jer su tjedne kad su djeca bila u školi učitelji koristili za ispitivanje i pisanje testova, a novo gradivo su radili online

    uglavnom, naše dete se konačno aklimatiziralo, idu zadnja 3 tjedna normalno u školu i vidim ogromnu razliku i vidim kolko je to dobro za njih..

    ponavljam opet kaj sam rekla u proljeće, meni je svaki dan koji djeca provedu u normalnoj školi važan!

    držim nam palce svima!
    Posljednje uređivanje od mama pticica : 21.10.2020. at 11:55

  7. #6257
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    iz perspektive danas, 21.10., vjerujem da se svi mogu složiti da škole nisu izvor zaraze
    zar nije super da velika većina škola cijelo vrijeme radi, gotovo 2 mjeseca!
    zamislite da nisu krenuli ...


    ja presretna, s tim da je naša škola u 9.mj. čak bila B model, i to je, sad kad imam iskustvo, čista katastrofa jer su tjedne kad su djeca bila u školi učitelji koristili za ispitivanje i pisanje testova, a novo gradivo su radili online

    uglavnom, naše dete se konačno aklimatiziralo, idu zadnja 3 tjedna normalno u školu i vidim ogromnu razliku i vidim kolko je to dobro za njih..

    ponavljam opet kaj sam rekla u proljeće, meni je svaki dan koji djeca provedu u normalnoj školi važan!

    držim nam palce svima!

    Jako važan. Nadam se da će škole zatvarati zadnje ako nisu veliki izvor zaraze. Moja je sad 2 dana doma zbog astme i šalju joj zadatke i gradivo. Danas je kukala da bi rađe u školu da ne mora sve sama doma nadoknađivati. Kad ona to kaže onda stvarno znam koliko je važno i potrebno da idu u škole.

  8. #6258
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Ja bih rekla da su problem javni prijevoz i druga okupljanja, druženja obitelji i sl.

    Recimo znam dosta ljudi koji su se zarazili vozeći se u autu sa pozitivim osobama. E sad, ne znam jesu li imali masku tad

  9. #6259

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    Tablete su i naši petaši dobili (prije cca 2 tjedna), ali još ne koriste jer nemaju svi kartice

    jedno moje dijete je online i vidim da je muka, dosadno...testovi odgođeni, ispitivanje usmeno tu i tamo nešto
    drugih dvoje veselo odlaze u školu, bez obzira na testove, ispitivanja itd.

  10. #6260

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku

    jedno moje dijete je online i vidim da je muka, dosadno...testovi odgođeni, ispitivanje usmeno tu i tamo nešto
    drugih dvoje veselo odlaze u školu, bez obzira na testove, ispitivanja itd.
    Možda zato što je 1. razred i nisu se još stigli dovoljno dobro međusobno povezati?
    Mojem je u online režimu sve samo ne dosadno - šibaju s gradivom 100 na sat, ima i ispitivanja ali profesori se drže satnice i puno je bolje nego prošle godine. Na zoomovima i klafraju pod satom, na WhatsAppu

    Mene samo strah da ga ne bi kakva samoizolacija zakačila zbog potencijalnog kontakta u glazbenoj školi, taman kad se gimnazija vrati na normalan način rada a kad se vrate u školu, čeka ih hrpa testova, jedan za drugim.

  11. #6261

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    ja o ispitivanju - a upravo dijete prozvano online...

    i sad bih najradije slušala iza vrata... ali sad mi je to baš užasno, i tužno, i mičem se od vrata ...
    djeci je mjesto u školi

  12. #6262
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Moja isto prozvana par puta u ta dva dana
    Ali danas recimo morali u školu na planirani ispit,ok u doba kad nikoga ni ne bi trebalo biti u školi,i tak ima još par planiranih ispita u školi,jer ispite ne smiju pisati izvan škole ( ustanove)

  13. #6263
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Meni je bezvezno što moram svakodnevno u javni prijevoz, na poslu svaki dan sve više zaraženih i onih koji su u samoizolaciji, prevelik je broj ljudi koji cirkuliraju zgradom, no i dalje nitko ne spominje da nas barem podijele u timove.

    Zašto se spominje stalno taj 2./3.11.. kao datum nakon kojeg počinje online nastava za djecu 5.-8. razred?
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.10.2020. at 12:58

  14. #6264
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Valjda jer će svi klinci tak i tak prije odahnuti tih 4 dana bez ikakve školske nastave?

  15. #6265

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    djeci je mjesto u školi
    Slažem se.

    Naši su podijeljeni u dvije grupe pa se izmjenjuju, pola razreda u školu, ostali prate od doma, sljedeći tjedan obrnuto.

    Vi koji idete po B modelu, koje je obrazloženje zašto idete po B modelu?

    Kod nas navodno 'veličina učionica', mada nisam baš sigurna. Vjerujem da su sve učionice manje više iste veličine, valjda se to gradi po nekim standardima...

    I da 'djeca ne bi nosila maske'. Vjerujem da im više štete nanosi to da samo svaki drugi tjedan idu u pravu školu, nego nošenje maski ...

  16. #6266

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,398

    Početno

    je l vam ZET vratio novac za pokaz ako je škola zatvorena?
    Ja sam taman 5.10. platila mjesečni pokaz i nakon 5 dana oni doma...

  17. #6267

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj lola_34 prvotno napisa Vidi poruku
    Vi koji idete po B modelu, koje je obrazloženje zašto idete po B modelu?

    Kod nas navodno 'veličina učionica', mada nisam baš sigurna. Vjerujem da su sve učionice manje više iste veličine, valjda se to gradi po nekim standardima...

    I da 'djeca ne bi nosila maske'. Vjerujem da im više štete nanosi to da samo svaki drugi tjedan idu u pravu školu, nego nošenje maski ...
    Kod nas je razlog nedostatak učionica, s obzirom da sad svaki razred mora biti u svojoj matičnoj učionici. Dio učionica su specijalizirani kabineti i ondje se održava praktična nastava pa ne mogu poslužiti kao matične.
    Svi nose maske u razredu, to uopće nije bilo u pitanju.

  18. #6268
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zašto se spominje stalno taj 2./3.11.. kao datum nakon kojeg počinje online nastava za djecu 5.-8. razred?


    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Valjda jer će svi klinci tak i tak prije odahnuti tih 4 dana bez ikakve školske nastave?
    Ne razumijem tvoj odgovor na moje pitanje. Pitala sam za razdoblje nakon škol.praznika.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 21.10.2020. at 13:12

  19. #6269

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Zašto se spominje stalno taj 2./3.11.. kao datum nakon kojeg počinje online nastava za djecu 5.-8. razred?
    To je zasad samo priča, ministarstvo je opovrgnulo te glasine prije par dana (što ne znači da se neće predomisliti u međuvremenu, ali kažem kako zasad stvari stoje).

  20. #6270
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Mene zapravo iskreno iznenađuje da imamo tolike brojke, a da se ništa ne događa. Nema novih mjera, zatvaranja, ograničavanja. Eto ne znam.
    Čitam internet komentatore, najglasniji su oni protiv stožera i mjera, koje nije nimalo strah ove korone

  21. #6271
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    To je zasad samo priča, ministarstvo je opovrgnulo te glasine prije par dana (što ne znači da se neće predomisliti u međuvremenu, ali kažem kako zasad stvari stoje).
    Iskreno se nadam da je patka. No dijete mi je jučer reklo da ih profesori u školi pripremaju za taj scenarij od 4.11.

  22. #6272
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je bezvezno što moram svakodnevno u javni prijevoz, na poslu svaki dan sve više zaraženih i onih koji su u samoizolaciji, prevelik je broj ljudi koji cirkuliraju zgradom, no i dalje nitko ne spominje da nas barem podijele u timove.

    Zašto se spominje stalno taj 2./3.11.. kao datum nakon kojeg počinje online nastava za djecu 5.-8. razred?
    Ovako i mi, državna institucija. Ako ćemo i raditi od doma uskoro, to će biti zbog obnove od potresa a ne zbog korone.

  23. #6273

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Iskreno se nadam da je patka. No dijete mi je jučer reklo da ih profesori u školi pripremaju za taj scenarij od 4.11.
    Moraju ih pripremiti tako i tako za slučaj da razred završi u samoizolaciji, a to je moguće i prije 4.11.

  24. #6274
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj andream prvotno napisa Vidi poruku
    Ovako i mi, državna institucija. Ako ćemo i raditi od doma uskoro, to će biti zbog obnove od potresa a ne zbog korone.
    Andream i aj ti reci jesu oni normalni? Direktno nas izlažu zarazi, svaki dan nekoliko ljudi s nekog kata zgrade "padne", dijele se zajedničke prostorije, a oni se ponašaju ko da je sve normalno. Zatvoreni smo u svojim uredima po cijele dane, ni mrdac, isto tako bi mogli radit i od doma i to smo već dokazali, da možemo kvalitetno odradit posao.

  25. #6275

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas je razlog nedostatak učionica, s obzirom da sad svaki razred mora biti u svojoj matičnoj učionici. Dio učionica su specijalizirani kabineti i ondje se održava praktična nastava pa ne mogu poslužiti kao matične.
    Svi nose maske u razredu, to uopće nije bilo u pitanju.
    da, a kako smo ugostili školu oštećenu u potresu ne može se nastava podijeliti u dvije smjene
    Posljednje uređivanje od larmama : 21.10.2020. at 13:28

  26. #6276
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Moraju ih pripremiti tako i tako za slučaj da razred završi u samoizolaciji, a to je moguće i prije 4.11.
    Jasno al baš mi je rekla da im svi spominju online nastavu od 4.11. Iako zaista ne vidim nikakav razlog zašto bi ih prebacivali na online. U našoj školi je bio samo 1. razred u izolaciji od početka nast.godine (škola od 900 učenika). Znači zaista se dobro držimo.

  27. #6277
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Možda si nastavnica to želi

  28. #6278
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Da, priča se o online školi od 1.11., ali pričalo se i od 1.10. Broj zaraženih jako raste, pa normalno da se priča.

  29. #6279
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jasno al baš mi je rekla da im svi spominju online nastavu od 4.11. Iako zaista ne vidim nikakav razlog zašto bi ih prebacivali na online. U našoj školi je bio samo 1. razred u izolaciji od početka nast.godine (škola od 900 učenika). Znači zaista se dobro držimo.
    Gle sory, ne možeš uspoređivati vašu školu sa večinom u Zagrebu. Vi, koliko sam shvatila imate modernu novu školu sa velikim razredima.
    Naša je stara, mala, podstanar u srednjoj. Nikakvi uvjeti za bilo kakav razmak ne postoje. Ja bi bila sretnija sa online jer bi manje brinula svaki dan kada dijete šaljem u školu.
    A poseban biser, nastava tjelesnog je gledanje filmova u malom skučenom razredu. Pored velikog igrališta i velike sportske dvorane.

  30. #6280
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Gle sory, ne možeš uspoređivati vašu školu sa večinom u Zagrebu. Vi, koliko sam shvatila imate modernu novu školu sa velikim razredima.
    Naša je stara, mala, podstanar u srednjoj. Nikakvi uvjeti za bilo kakav razmak ne postoje. Ja bi bila sretnija sa online jer bi manje brinula svaki dan kada dijete šaljem u školu.
    A poseban biser, nastava tjelesnog je gledanje filmova u malom skučenom razredu. Pored velikog igrališta i velike sportske dvorane.
    Cathy posve mi je jasno da nisu sve škole u istoj situaciji, ali pričala sam o našoj školi i tim više mi nije jasno zašto bismo prelazili na online s obzirom na naše okolnosti.

  31. #6281

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    I kod nas u OS je za sad super, nijedan razred u samoizolaciji.
    Kod starijeg u srednjoj - koma, u svakoj generaciji po 1-2 raz. u izolaciji. Evo jutro javila razrednica da i njegov ide (ponovo!) u izolaciju, jedna cura pozitivna. On je od jucer ionako doma radi klupske zaraze, koja se eto poklopila i s razrednom.
    Ocito je srednjoskolska populacija ipak vise zahvacena od OS.
    Posljednje uređivanje od buba klara : 21.10.2020. at 13:57

  32. #6282

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Cathy posve mi je jasno da nisu sve škole u istoj situaciji, ali pričala sam o našoj školi i tim više mi nije jasno zašto bismo prelazili na online s obzirom na naše okolnosti.
    Pričalo se da bi se škole zatvarala pojedinačno ili po područjima. U našoj školi su dosad dva razreda bila u samoizolaciji, razredi su ogromni, učenika nema puno, ali se bojim posto je u gradu i županiji situacija prilično losa da ćemo svejedno ustvrditi online. Držim samo fige da to bude šta kasnije. Vise od škole me brinu vrtići mada će njih zadnje zatvarat vjerojatno.

  33. #6283

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    E da, i vrtic nam se jako dobro drzi. Svi su jos u svojim baloncicima.

  34. #6284
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Tradicionalna razina razmišljanja, da se rad jedino može vrednovati ako je osamsatno radno vrijeme "uz karticu". Ne znam što bih drugo rekla.
    A imamo sve uvjete za rad od kuće...

  35. #6285

  36. #6286
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Mislim da u situaciji gdje djecu po školama ne testiraju nakon kontakta nitko ne moze tvrditi da skole nisu mjesto zaraze.
    Kod nas u OS su bar 3 razreda u samoizolaciji za koje ja znam...

  37. #6287
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Jučer sam ja čula glasinu od nekoga tko je to navodno dobio iz povjerljivih izvora da će se od 01.11. svima radno vrijeme ograničiti do 17h pa možda i ovo o školi dolazi iz tih nekih izvora.

  38. #6288
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ako nitko od te djece ne razvije simptome, a onda niti nitko od njihovih ukućana na primjer ne razvije simptome, onda se može reći da škole nisu mjesto zaraze.

    Nije baš niti previše vjerojatno da bi baš sva djeca koja su završila u samoizolaciji bila asimptomatična.

    No, definitivno mi ne znamo podatak o tome ima li zaraženih kontakata djece koja su u samoizolaciji, to nitko nikad nije objavio.

  39. #6289
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    I kod nas u OS je za sad super, nijedan razred u samoizolaciji.
    Kod starijeg u srednjoj - koma, u svakoj generaciji po 1-2 raz. u izolaciji. Evo jutro javila razrednica da i njegov ide (ponovo!) u izolaciju, jedna cura pozitivna. On je od jucer ionako doma radi klupske zaraze, koja se eto poklopila i s razrednom.
    Ocito je srednjoskolska populacija ipak vise zahvacena od OS.

    Kod nas u OŠ školi isto super. Samo 1 prvi razred i to zbog pozitivne asistentice u nastavi.

  40. #6290
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Jučer sam ja čula glasinu od nekoga tko je to navodno dobio iz povjerljivih izvora da će se od 01.11. svima radno vrijeme ograničiti do 17h pa možda i ovo o školi dolazi iz tih nekih izvora.
    Op op, jel to opet i na dućane misle? Jer bude opet sranje kad budu se svi gurali u manje vremena

  41. #6291
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Op op, jel to opet i na dućane misle? Jer bude opet sranje kad budu se svi gurali u manje vremena
    Da...sad stvarno može biti samo neka glasina koju je netko proširio, ali onaj tko mi je to rekao bi tako nešto stvarno i mogao znati.

  42. #6292
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Sve dok su crkve otvorene, ne znam zašto bi se škole zatvarale. U crkvama je dokazan prijenos pa ih ne namjeravaju zatvoriti i preći na online molitvu.
    Koga bi se to štitilo zatvaranjem škola?

  43. #6293
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mene zapravo iskreno iznenađuje da imamo tolike brojke, a da se ništa ne događa. Nema novih mjera, zatvaranja, ograničavanja. Eto ne znam.
    Čitam internet komentatore, najglasniji su oni protiv stožera i mjera, koje nije nimalo strah ove korone

    Mene isto iznenađuje da na ove brojke nemamo strožih mjera. Nisam nikako za potpuni lockdown, ali ljudi uz ove mjere ne shvaćaju ozbiljnost situacije pa bi nam se na kraju zbog svega mogao i dogoditi potpuni lockdown.

  44. #6294
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Buba Klara držite se

  45. #6295
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    Sve dok su crkve otvorene, ne znam zašto bi se škole zatvarale. U crkvama je dokazan prijenos pa ih ne namjeravaju zatvoriti i preći na online molitvu.
    Koga bi se to štitilo zatvaranjem škola?
    Pa u crkvu se ideš dobrovoljno zaraziti. U skolu ides pod obavezno

  46. #6296
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Zanimljivo u Sloveniji su zatvorili crkve,čini mi se da u proljeće nisu ili nisu odmah
    Zanimljivo da svi navijate na rad od kuće i nastavu u školi

  47. #6297
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Zanimljivo kako si ti to tako iščitala kad nas nekoliko iznimno navija da nastava ne bude online.

  48. #6298
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    Meni je rad od kuće koma, nemam uvijete za to, i ja navijam da što duže dolazim na posao.
    I nadam se da nas neće zatvoriti ili dijeliti u timove.

    Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

  49. #6299
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Apsolutno navijam za rad od kuće, tko god može, ne znam što je tu sporno?!
    Tako se smanjuju gužve u javnom prometu, smanjuju se socijalni kontakti, korist je višestruka.

  50. #6300
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Zanimljivo kako si ti to tako iščitala kad nas nekoliko iznimno navija da nastava ne bude online.
    Zar nastava u školi nije neonline nastava?
    Kaj sam ja krivo napisala?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •