Stranica 124 od 383 PrviPrvi ... 2474114122123124125126134174224 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 6,151 do 6,200 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #6151
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    To sam vidjela na Twitteru kod nekog koronaša koji komentira tu studiju.

  2. #6152
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    najvolim kad se svi odjednom osjecaju pozvani prozivati sustav i opremu bez trunke znanja
    Posljednje uređivanje od magriz : 19.10.2020. at 10:48

  3. #6153
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Kojeg znanja? Koje znanje nekome treba da vidi da između sumnje na koronu kod nekoga i potvrde korone prođe i po tjedan dana, i da mu je jasno da to nije dobro za suzbijanje bolesti?

  4. #6154
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Ali još uvijek veći dio onih koji su testirani su negativnu,dok oni ne prepoznati su zapravo poz

  5. #6155
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Kojeg znanja? Koje znanje nekome treba da vidi da između sumnje na koronu kod nekoga i potvrde korone prođe i po tjedan dana, i da mu je jasno da to nije dobro za suzbijanje bolesti?
    U cijelom svijetu je falilo maski.i opreme i svega. Ok, u cijelom svijetu minus njemacka. Radis s onim sto je moguce u datom trenutku.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 19.10.2020. at 11:21

  6. #6156
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    I minus azijatske zemlje gdje su maske usle u kulturu i vjerojatno sad gledaju nas, kao mi nekoc amerikance, i misle si, na scene iz ceske, a vidi ovog diznilenda, koja djeca, ne mos vjerovat da su ti zarili i palili svijetom. Oni ne bi nosili maske, buahhahahaaa.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 19.10.2020. at 11:24

  7. #6157
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Pa sad, nisam rekla da nije tako u cijelom svijetu, ili da je samo kod nas. Evo kolegica ex forumašica u zapadnoj zemlji isto čeka danima na rezultate testa, mislim da su joj djetetu javili da je u samoizolaciji kad je već završila . Ali ako ne možeš brzo testirati i dobivati rezultate onda se gubi i smisao praćenja kontakata, a kamoli kontakata kontakata.

  8. #6158
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja na kraju više ne znam imaju li maske smisla ili ne. Gdje se ti ljudi zaraze? Jel ima zaraženih u trgovini od kupca koji je na blagajni 2 min? Ima li zaraženih u pekari ako uđeš bez maske, na benzinskoj?
    Kužim javni prijevoz, zdravstvene ustanove.
    Rekla bih da se najviše virus širi u obitelji, na bliskim druženjima doma, pa mladi koji se grle i ljube

    Na kraju više ništa ne znam, što oni strože idu, to brojke još više rastu, takav sad imam osjećaj. Jer se svi povlače u zatvoreno, zajedno, po tajno i eto

  9. #6159
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    U cijelom svijetu je falilo maski.i opreme i svega. Ok, u cijelom svijetu minus njemacka. Radis s onim sto je moguce u datom trenutku.
    Sto znaci falilo? Ovo se desava danas. Danas ljude u četvrtak sa simptomima narucuju za utorak... A u četvrtak su saznali da se trebaju testiratibjer je osoba sa simptomima u ponedjeljak čeka rezultate do četvrtka, a oni su nastavili raditi jer ona nije imala potvrdu i tako se eksponencijalno siri ....

    Epidemiolozi se zale da ne mogu izdržati tempo vec mjesecima po novinama- i sad pozitivnim govore da sami kontaktirajte kontakte. To je sad.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 19.10.2020. at 11:35

  10. #6160
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Vrci, ima smisla. Mos se zarazit i na ulici da neko dahne u tebe. Udahnes ga manje, vece su sanse da lakse prodjes. Ide zimska sezona, sad se pokazuju teze klinicke slike, danas zena od 39 god umrla kod nas. Izgleda da je masu zarazene djece, ma koliko mi o tome sutjeli, s nikakvim simptomima ili smijurija, al smijurija od simptoma. Kod njih je ovo izgleda puno blaze od gripe. Ucimo, svaku malo nesto novo.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 19.10.2020. at 11:37

  11. #6161
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    [QUOTE=sillyme;3181513]Sto znaci falilo?

    Pa ono, nije ih bilo, bilo ih je 0, prisiljavali americke sestre da vezuju marame oko usta il otkaz. Ne kuzim, nisi pratila vijesti i net u sijecnju? Pa je pr bio ma, ne stite maske bas, to je samo za bolesne i medicinare.

    Sad je drugi pr. Iako su azijati uvijek govorili, glupost, normalno da stite. Ne apsolutno, ne 0-1, al manje toga udahnes.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 19.10.2020. at 11:40

  12. #6162
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja na kraju više ne znam imaju li maske smisla ili ne. Gdje se ti ljudi zaraze? Jel ima zaraženih u trgovini od kupca koji je na blagajni 2 min? Ima li zaraženih u pekari ako uđeš bez maske, na benzinskoj?
    Kužim javni prijevoz, zdravstvene ustanove.
    Rekla bih da se najviše virus širi u obitelji, na bliskim druženjima doma, pa mladi koji se grle i ljube

    Na kraju više ništa ne znam, što oni strože idu, to brojke još više rastu, takav sad imam osjećaj. Jer se svi povlače u zatvoreno, zajedno, po tajno i eto
    Jako malo znamo o tome tko se kod nas zaražava i kako; skoro pa ništa.

  13. #6163
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    [QUOTE=ina33;3181516]
    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Sto znaci falilo?

    Pa ono, nije ih bilo, bilo ih je 0, prisiljavali americke sestre da vezuju marame oko usta il otkaz. Ne kuzim, nisi pratila vijesti i net u sijecnju? Pa je pr bio ma, ne stite maske bas, to je samo za bolesne i medicinare.

    Sad je drugi pr. Iako su azijati uvijek govorili, glupost, normalno da stite. Ne apsolutno, ne 0-1, al manje toga udahnes.
    Ali Mima i ja pričamo da sad kod nas fali resursa. Ne maski ali očito nemamo kapacitete za potreban broj testiranja i contact tracing, i zato ljudi čekaju danima. Tako da pričati što je bilo pred 6 mjeseci je po meni bespredmetno osim u kontekstu da je bilo 6 mjeseci za pripremu...

    Osobno mislim da odosmo u spiralu nekontrolirane epidemije... ovo sad mi liči na smokvin list.

  14. #6164
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    A opet, ako se možeš zaraziti i dahom, onda imam osjećaj da bi već pola zemlje imalo koronu. Eto stvarno ne znam

    Je me i dalje strah, za moje najviše, ali više ne znam što je ispravno i što se može napraviti. Mislim da ćemo jednostavni svi prije il poslije dobiti taj virus, pa što bude bude.
    Jer eto, hrpa zaraženih niti ne zna da ima nešto, nit ima simptome

  15. #6165
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Smatra se da se može zaraziti i dahom, odnosno aerosolno, ali to sigurno nije glavni način prijenosa virusa, nego je glavni način kapljični prijenos.

    Tako da, ja bih rekla da maske imaju smisla i da od njih ima koristi, iako svakako nisu sto postotna obrana od virusa.

    Eto ima i teorija da je smrtnost pala jer ljudi nose maske pa kad se i zaraze primili su manju količinu virusa i bolest je lakša.

  16. #6166
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj magriz prvotno napisa Vidi poruku
    najvolim kad se svi odjednom osjecaju pozvani prozivati sustav i opremu bez trunke znanja
    Ako je ovo meni - ja ti mogu reć da u mojoj branši se ljudi isto osjećaju pozvani prozivati sustav i procese bez trunke znanja o njima jer vide kad nešto ne radi kako spada. I imaju potpuno pravo na to jer su korisnici istog i nije na njima da postave sustav da radi nego na nama. A opet, o nama (najčešće) ne ovise životi ljudi, a o zdravstvenom sustavu da...

  17. #6167
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ćemo jednostavni svi prije il poslije dobiti taj virus, pa što bude bude.
    Da, al to nije nikaki 0-1, ah, sta sad, svi cemo ga dobit. Bolje dobit ljeti, negi zimi. Bolje dobit manje, nego vise virusa. Bolje kasnije kad bude vise lijekova i mozda cjepiva, nego kasnije. Idealno ne dobit onda kad sustav se slama. Idealno 'cijepit' se preko maski..I tvoj (sto manji) mali aerosol pomaze ga tkati .

  18. #6168
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Samo što će mislim biti i puno ljudi koji će dobiti prije, pa opet kasnije.

    Iskreno, cjepivu ne vjerujem da bude baš od koristi. Mislim, inače sam pesimist jel.

    Možda virus odmutira u nešto blaže :rofl:

  19. #6169
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Samo što će mislim biti i puno ljudi koji će dobiti prije, pa opet kasnije.

    Iskreno, cjepivu ne vjerujem da bude baš od koristi. Mislim, inače sam pesimist jel.

    Možda virus odmutira u nešto blaže :rofl:
    Samo nosi masku i drzi razmak, pa cemo zajedno filozirat i pratit grafove, simptome, valove, hopefully bez nekih velikih posljedica i to je to .

  20. #6170

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    I tvoj (sto manji) mali aerosol pomaze ga tkati .
    Da!




  21. #6171

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ga

    https://www.sciencedirect.com/scienc...854?via%3Dihub

    (članak ima open access, znači, dostupan je svima, ne samo pretplatnicima)

    Ostaje činjenica da je rad objavljen ljetos, pa je moguće da bi studija sa sada dostupnim podacima dala drukčije brojeve.

    Fala !
    Neka, neću novu studiju i nove brojeve... sviđa mi se ova, baš daje lepe i utešne brojke

  22. #6172

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja na kraju više ne znam imaju li maske smisla ili ne. Gdje se ti ljudi zaraze? Jel ima zaraženih u trgovini od kupca koji je na blagajni 2 min? Ima li zaraženih u pekari ako uđeš bez maske, na benzinskoj?
    Kužim javni prijevoz, zdravstvene ustanove.
    Rekla bih da se najviše virus širi u obitelji, na bliskim druženjima doma, pa mladi koji se grle i ljube

    Na kraju više ništa ne znam, što oni strože idu, to brojke još više rastu, takav sad imam osjećaj. Jer se svi povlače u zatvoreno, zajedno, po tajno i eto
    Ja ti na ovo mogu odgovoriti isto samo anegdotski na primeru svog sela.
    Dok smo letos u junu svi išli bez maski, došli smo za mesec dana do oko 60 potvrđenih (verovatno puno više u realnosti) i troje umrlih na cca 10 000 ljudi u opštini.
    Od toga jedan umrli je bio ljuti antimasker, i superspreader jer je radio u vrlo prometnoj trgovini gde je bilo uobičajeno da se sa mušterijama i proćaska po desetak minuta jer ipak promet i priroda trgovine to dozvoljava, a mušterije su često stariji ljudi. Broj ljudi koje je on zarazio pre smrti je mislim dvocifren, i dosta ih je imalo teži oblik.
    Kada je đavo odneo šalu ljudi su svuda nosili maske, i pre svega, obustavili okupljanja, što zbog naredbe, što pod uticajem zdravog razuma. I nekako se u dva meseca situacija stišala do toga da evo još nijedna škola kod nas nema potvrđenih slučajeva. Sada će ih verovatno biti, jer su prozori svuda zatvoreni, ali to je druga priča. Kao što rekoh, primer je anegdotski, ali na kraju krajeva, dovoljan broj anegdota čini statistiku...

  23. #6173
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo koliko čujem i u mom gradu/okolici korona u vrtiću, grupa u izolaciji

    Sad ja nama malo pooštravam mjere, imamo dosta zaraženih zadnjih dana

  24. #6174
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    u klubu mog sina dijete je pozitivno
    cijela ekipa trenira zajedno na otvorenom, ali ipak ima tu kontakata, disanja jednih u druge...
    znaci, ne idu u samoizolaciju bez obzira kaj su 4x tjedno zajdeno po sat i pol, posto nisu bili u svacionici 15 minuta, nego samo vani u kontaktu
    ne kuzim to kako se gleda tko ide u samoizloaciju, a tko ne
    zna li netko jel taj stav kluba ok?

  25. #6175
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj vjerujem u bolje sutra prvotno napisa Vidi poruku
    u klubu mog sina dijete je pozitivno
    cijela ekipa trenira zajedno na otvorenom, ali ipak ima tu kontakata, disanja jednih u druge...
    znaci, ne idu u samoizolaciju bez obzira kaj su 4x tjedno zajdeno po sat i pol, posto nisu bili u svacionici 15 minuta, nego samo vani u kontaktu
    ne kuzim to kako se gleda tko ide u samoizloaciju, a tko ne
    zna li netko jel taj stav kluba ok?
    To je stav epidemiologa , a ne kluba.
    Ne odreduje samoizolaciju klub. Samo dijete kaze sto ttenira i kako to izgleda.

  26. #6176
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    u samoizloaciju idu kontakti koji su bili dulje od 15 min u zatvorenom prostoru na manje od 2 metra 48 sati prije pojave simptoma.
    npr. ako su simptomi se pojavilil u nedjelju a trening su imali u cetvrtak onda ne idu.

  27. #6177
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    u samoizloaciju idu kontakti koji su bili dulje od 15 min u zatvorenom prostoru na manje od 2 metra 48 sati prije pojave simptoma.
    npr. ako su simptomi se pojavilil u nedjelju a trening su imali u cetvrtak onda ne idu.
    hvala, to mi nije bilo jasno

  28. #6178
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Citiraj vjerujem u bolje sutra prvotno napisa Vidi poruku
    u klubu mog sina dijete je pozitivno
    cijela ekipa trenira zajedno na otvorenom, ali ipak ima tu kontakata, disanja jednih u druge...
    znaci, ne idu u samoizolaciju bez obzira kaj su 4x tjedno zajdeno po sat i pol, posto nisu bili u svacionici 15 minuta, nego samo vani u kontaktu
    ne kuzim to kako se gleda tko ide u samoizloaciju, a tko ne
    zna li netko jel taj stav kluba ok?
    Kod nas je trener jednog sporta pozitivan, djeca nisu trebala u samoizolaciju. Eto ne znam, trenirali su unutra

  29. #6179
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Gleda se kontakt u zatorenom dulji od 15 min (zasad).

  30. #6180
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Od sutra u Sloveniji policijski sat,prelazak granice sami u nuždi

  31. #6181
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Zasto se za samo neke zupanije, odnosno grad Zagreb, zna je li utvrdjena ili nije epidemioloska veza zarazenih?

    A kad se ne zna gdje su se zarazili (sto je zapravo community transmission, odnosno nekontrolirano sirenje), onda se kaze da su 'negativne epidemioloske anamneze', pa se pitam koliko ljudi uopce razumije sto taj izraz znaci.

  32. #6182
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja na kraju više ne znam imaju li maske smisla ili ne. Gdje se ti ljudi zaraze? Jel ima zaraženih u trgovini od kupca koji je na blagajni 2 min? Ima li zaraženih u pekari ako uđeš bez maske, na benzinskoj?
    Kužim javni prijevoz, zdravstvene ustanove.
    Rekla bih da se najviše virus širi u obitelji, na bliskim druženjima doma, pa mladi koji se grle i ljube

    Na kraju više ništa ne znam, što oni strože idu, to brojke još više rastu, takav sad imam osjećaj. Jer se svi povlače u zatvoreno, zajedno, po tajno i eto
    Najvise se siri na neformalnim okupljanjima, tipa svadbi, sprovoda ili vecih obiteljskih/prijateljskih druzenja. I u obiteljima, ali logicki razmisli, ako je jedan clan bolestan, obicno obitelj ucini sve sto moze da zastiti ostatak. Na ovim opustenim druzenjima se ne pazi, ljudi su ili u zatvorenom prostoru ili preblizu, a uz to je jos dodan i alkohol za opustanje i pad svih granica.

    Maske sigurno pomazu. Znam da nije ni priblizno bitno sto napisem o Americi, s obzirom da je daleko, ali nama (u Minnesoti) vidno pomaze nosenje maski, sto je mandat od srpnja. Skole se ne zatvaraju, razredi nisu u izolaciji, vec je sve jako lokalizirano i u pravilu ostaje na jednoj osobi, u takvim uvjetima. Problem sirenja na poslu je, uglavnom, lokaliziran medju slabo obrazovane i lose placene radnike, sto je problem sasvim druge vrste i pokusava se rijesiti (ali tesko, s obzirom na prirodu problema).

    Pisala sam gore, mi smo upravo odradili izolaciju i dobili negativni test nakon cetverosatnog boravka s pozitivnom osobom u zatvorenom prostoru. Barijera - maska i vizir.

  33. #6183
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Bas sam potrazila sad sto je kod nas definirano kao kontakt, tocno u hodogramu. Inace se ne prate sluzbeno van ustanova (vrtic, skola, neka radna mjesta).

    Kaze ovako:

    Close contact is definded by CDC as household contact or:
    1. Being within approximately 6 feet of a COVID-19 patient for a prolonged period of time (more than 5 minutes).
    2. Having direct contact with infectious secretions of a COVID-19 case (e.g. being coughed on).

  34. #6184
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Kod vas i 5 min?

  35. #6185
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Pa pise gore, kopirano: pet i vise minuta unutar dva metra razmaka, ako je osoba pozitivna na COVID. Ili ako te netko s COVID-om pljune.

  36. #6186
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Pa pise gore, kopirano: pet i vise minuta unutar dva metra razmaka, ako je osoba pozitivna na COVID. Ili ako te netko s COVID-om pljune.
    Kod nas se ne broji kontakt ako je krace d 15 minuta i ako osobe nose masku. Isprobano.
    Djece koje pljuje vjerojatno bi se ubrojalo u kontakt.Mozda i ne bi ako te bas ne bi u oko pogodilo.

  37. #6187
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas se ne broji kontakt ako je krace d 15 minuta i ako osobe nose masku. Isprobano.
    Djece koje pljuje vjerojatno bi se ubrojalo u kontakt.Mozda i ne bi ako te bas ne bi u oko pogodilo.
    Tu u principu sve to skupa ionako samo vrijedi za institucije, gdje mjerkaju tko je gdje bio i tko je koga pljunuo. Maske su obavezne svuda, skole i ostalo, za svu djecu i odrasle. Privatni kontakti, ionako svi mogu na test u Minnesoti pa guramo stapic u nosic kad god ti se cini da treba. Kad nazoves broj za najavu dolaska, u principu te savjetuju kad da dodjes, ako ti je bitno (mi smo cekali peti dan, s obzirom da je zarazena bila omotana u PPE, a i bez simptoma). Cula sam da postoji i neka opcija gdje mozes na test u ducan (tipa konzum, ima ljekarnu u sklopu), ali tamo sam guras stapic pa im vratis kutijicu.

  38. #6188
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    A smjeli ste svi doći skupa u istom vozilu?

  39. #6189
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    A smjeli ste svi doći skupa u istom vozilu?
    Da, ali samo zato sto su vozila djece bila na servisu.

  40. #6190
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    Pitam ozbiljno
    Ako obitelj od 4+ dođe skupa na testiranje,jel su komentari

  41. #6191
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Da, ali samo zato sto su vozila djece bila na servisu.

  42. #6192
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Pitam ozbiljno
    Ako obitelj od 4+ dođe skupa na testiranje,jel su komentari
    Kako bi drugacije dosli nego zajedno?

  43. #6193
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    pa djeca tramvajem ili taksijem.

    jutros sam vidjela na nastavnom zavodu da su pripremili i satorcic GRIPA.

  44. #6194

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Kontakt s treninga je pozitivan. U pitanju je bazen. Trenirali su skupa 24h prije pojave simptoma. Idu li svi it ekipe u izolaciju?
    Klub nista ne javlja, epidemiolozi takodjer.

  45. #6195
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Dok vam netko ne javi nešto ne morate ništa na svoju ruku.
    Zovite trenere pa pitajte..



    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  46. #6196

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Upravo smo ga dobili. Svi idu u izolaciju.

  47. #6197
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Mom malom izlazi za par dana samoizolacija.
    Ja ga skoro jedan dan zvala da ide sa mnom u šetnju..
    Skroz zaboravila da ne smije van.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  48. #6198

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Moj je tek nekidan izasao iz samoizolacije... Sad opet...

  49. #6199
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je tek nekidan izasao iz samoizolacije... Sad opet...
    A jadan, nema sreće.
    Samo da bude sve ok.. Izdrže oni to.
    Moj uživa doma cijele dane na kompu.

    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk

  50. #6200
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Dok vam netko ne javi nešto ne morate ništa na svoju ruku.
    Zovite trenere pa pitajte..



    Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
    nije tako ako je pozitivan jer se je privatno testirao
    tada epidemiolozi ne kontakiraju niti covid pozitivne, a kamoli bliske kontakte
    ovisi samo o savjesti i google znanju covid pozitivnog. Pozitivan obavijesti svoje kontakte a oni onda zovu svoje LOM.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •