Stranica 199 od 383 PrviPrvi ... 99149189197198199200201209249299 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 9,901 do 9,950 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #9901

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Rekli na jednom od zadnjih stozera da će AZ ici na 12 tj zbog istrazivanja da tako najbolje stiti.
    Mom tati nisu dali drugi termin,samo su rekli da ce ga zvati
    Čula sam i ja za tu studiju. Zapravo me čudilo ovo da su teti dali novi termin već nakon 3 tjedna, ali očito se još nisu usuglasili u cijeloj Hrvatskoj oko tempiranja druge doze.

  2. #9902

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Čini se da je ovih dana nastupilo povećanje broja oboljelih, barem kod mene.
    Veći broj ljudi koje ja poznajem je nažalost umro. Među njima i moja baka koju nisam vidjela od rujna.
    I, ozbiljno se brinem.
    Mislim, iz reda ne mogu izaći, briga mi ne pomaže, ali hoće li ovo stati?
    U ovakvoj tjeskobi sam živjela kada mi je tata bio smrtno bolestan.
    Baš iscrpljujuće!

  3. #9903
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    rena, zao mi je zbog bake.

  4. #9904

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Čula sam i ja za tu studiju. Zapravo me čudilo ovo da su teti dali novi termin već nakon 3 tjedna, ali očito se još nisu usuglasili u cijeloj Hrvatskoj oko tempiranja druge doze.
    Muževa baka u domu je primila drugu dozu az nakon 3 tjedna, moji nona i dida su dobili prvu i naručeni su za drugu za 3 mjeseca.

  5. #9905
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    To je to, mislim da sada 2.doza ide nakon 3mj. za AZ.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.03.2021. at 09:44

  6. #9906
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Lili javi koju bude dobio i kad slijedi druga

  7. #9907
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Hocuuuu

  8. #9908
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Vidim da su pustili platformu cijepise u rad.
    Hoćete li vi prijavljivati roditelje/sebe ako ste se već kod dr zapisali?

  9. #9909
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ne, pisalo je na onoj probnoj da se ne prijavljuje ako se prijavilo liječniku. Ne očekujem da će svi pročitati i toga se i pridržavati jer...Hrvatska. Ja sam se prijavila kod liječnika, a supruga na platformi.

  10. #9910
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Sad ne vidim da piše, pa zato pitam

    Tata je već primio dozu, al mama čeka poziv. Prijavljena je kod dr

  11. #9911
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Samo se ti prijavi, od viška glava ne boli.

  12. #9912
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Ja sam svoje prijavila iako su prijavljeni kod LOM-a.

  13. #9913
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    I ja ću isto

  14. #9914
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Ja sam se prijavila onu vecer kad je startalo kao probno, bili smo br 2800 tipa. Nisam ni stigla procitat da se ne prijavljujes ako si kod lom-a. Starcad racunam da ce ipak lom zvat, za nas mlade mislim da ce bit punktovi, nekad.

  15. #9915
    MBee avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,913

    Početno

    Ne znam kakve LOM-ovi imaju naputke, ali ja sam tako čekala da me zovu obzirom sam kronični bolesnik. I ništa. Pa sam nazvala ja njih i odmah me stavili na listu za slijedeću pošiljku. Da nisam zvala na temelju godina bi došla tko za kad.

  16. #9916
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,504

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Lili javi koju bude dobio i kad slijedi druga
    Dobio je Pfizer , druga doza 12.4. Znaci za mjesec i pol.
    Zasad nikakve nuspojave.

    Gore u Mirogojskoj dok je tata cekao vidjela sam jako veliki broj mladih koji se cijepe, pretpostavljam mozda studenti zadnje god medicine koji uskacu u pomoc zbog pandemije.

    Inace zaista je sve super organizirano, ima reda, isključivo idu prema popisu.

    Ugodno sam iznenadjena, jako brzo je bio gotov.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 01.03.2021. at 21:22

  17. #9917
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Jeeej, super!

  18. #9918
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...istva-15054536

    Malo zbunjuju ove izjave, ja sam se nadala da svi starci ziher idu prije ljeta, za ostale shvacam da je upitna ova godina, mislim da nema sanse da plenkovic napravi ista sta nije uskladjeno s eu, za razliku od madjara, ceha i slovaka, sto nam izbija ruse iz rukava i neku realnu mogucnost cijepljenja zdrave neugrozene populacije u ovoj godini. Po ovome je plan samo 50 posto staraca do ljeta, ako ja to dobro citam.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 02.03.2021. at 10:38

  19. #9919
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    I sad što ako cjepivo štiti 4-6 mj? Jel na jesen cijepimo sve opet starije (po drugi put, jer se prvo više ne broji), ili idemo mi mlađi?

  20. #9920
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    I sad što ako cjepivo štiti 4-6 mj? Jel na jesen cijepimo sve opet starije (po drugi put, jer se prvo više ne broji), ili idemo mi mlađi?
    Ma, ako ne otkace eu sve se raspada. Usporedba sa srbijom je zasad depresivna, tamo vec i 50 plus cijepe. A eu sve represivnije mjere uvodi - potjera za nekim mladcem u njem koji je nekog zagrlio, helikopterima oblijecu rijeku i upozoravaju ljude da samo setaju, a da se ne zadrzavaju, i drzi se ko pijan plota ovih zapadnih cjepiva. S jedne strane takve mjere, s druge strane gdpr djevicanstvo koje odmaze od nekog pametnijeg trackinga pacijenata. Moja je ocjena da se zasad eu najgore nosi s pandemijom, blokirana u odlucivanju...

  21. #9921
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...putem-15054554

    Da, gojko, treba. Al, bojim se, s plenkovicem na celu nece, mislim da je plenkovicev nastavak karijere u eu pa si nece pucat u nogu, cijepit ce se on i njegovi, a ostalo...a boze moj, kako njima, tako i nama spika (za narod, ne za njegove).

  22. #9922

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Ma, ako ne otkace eu sve se raspada. Usporedba sa srbijom je zasad depresivna, tamo vec i 50 plus cijepe.

    Joj, ina, nemoj, čuvaj živce... Ne nasedaj na propagandu... Kod vas bar ima nekakvog reda, kod nas s koca i konopca, kao i uvek.
    Pogledaj objektivno, vaši roditelji su u toku dobijanja prve doze, samo dve nedelje kasnije od mojih. I dobili su puno efikasniju vakcinu.
    Medicinari su vam zaštićeni, pretpostavljam da će biti i ostale bitnije državne službe.
    Pri tome su vam brojke obolelih puuuno bolje nego naše i vreme vam ne ističe tako brzo kao nama.
    Nemate preko sto umrlih doktora specijalista, koje ne možete nadoknaditi ni brzo ni lako.

    Kod nas masa ljudi i dalje nije vakcinisana, čak ni mnogi stariji od 75! Na selo i dalje ne stiže dovoljno čak ni kineskih vakcina.
    Ja sam promenila željeno mesto prijave za Novi Sad, jer vakcinu u selu čekam 6 nedelja. Sad se računam kao da sam se prijavila ponovo, i tek sada.
    Pri tome su u Bg i Ns već vakcinisani neki ljudi puno mlađi od mene, dok neki stariji nikako da dobiju poziv.
    Ako bilo kakva logika postoji, ja ne ne uočavam.
    Neki ljudi su dobili vakcinu preko reda, nekim danima kad na punktovima nije bilo gužve.
    Neki ljudi su na nekim punktovima vraćeni zbog alergija, na peniciln, npr. Što nije smelo da se desi. Neki su pisali prigovor.
    Pri tome su nam brojke katastrofa, u tri dana vikenda i tri škole ima preko 20 novih obolelih, što učenika što nastavnika. To su cifre sa kojima smo jesenas otišli na online nastavu. Sada nam prete policijskim časom.
    Maske ne nosi niko nigde, još samo po školama nose osnovnoškolci ako hoće, i u prodavnicama kupci ako hoće, prodavci odavno više ne.
    Svi koji su preležali lakši oblik korone su ubeđeni da je nikad više neće imati.
    Molim te, nemoj nam zavideti, zaista, ali zaista nemaš na čemu.
    Da, nekima je bolje nego kod vas, ali ne i prosečnom građaninu koji nije u državnoj službi i nema ozbiljne političke konekcije.

  23. #9923
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Poznanuci iz bg su nam svi cijepljeni, mozda to utjece na moju percepciju. A propos discipliniranih hrvata, primjecujem novo ponasanje u open spejsu - dok se ide hodnicima maska, al kad dodjes do nekog kome imas za rec nesto tiho (tisina je pravilo open spejsa), onda se priblizis na 10 cm od glave i skines masku da te bolje cuje :/. Pa kad ides u hodnik gdje nema nikoga, opet nataknes filterusu.

  24. #9924

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Poznanuci iz bg su nam svi cijepljeni, mozda to utjece na moju percepciju. A propos discipliniranih hrvata, primjecujem novo ponasanje u open spejsu - dok se ide hodnicima maska, al kad dodjes do nekog kome imas za rec nesto tiho (tisina je pravilo open spejsa), onda se priblizis na 10 cm od glave i skines masku da te bolje cuje :/. Pa kad ides u hodnik gdje nema nikoga, opet nataknes filterusu.
    Poznato mi ovo , tako se i u školama komunicira sa kolegama .
    Za Bg uvek ima vakcina, tamo su verovatno i vakcinisani svi koji su se prijavili.
    To me i boli. U redu je što su pre mene svi prioritetni, stariji, hroničari, rizični, izloženi, itd.
    Ali nije u redu što je i sad, kao za sve i u svakoj prilici, uvek pre mene i beogradska nezaposlena četrdesetdvogodišnjakinja samo zato što je eto beogradska a ne seoska. Jer se sa plate mog muža uredno skine zdravstveno jednako kao i sa plate nekog Beograđanina, a uslugu ne dobijemo istu.
    Naravno, pošto je Beograd milionski grad, propaganda čini svoje- eto kako super ide kod nas vakcinacija.
    Zapravo je totalno netransparentna.
    Vlast govori o preko milion vakcinisanih, a lekari ih ispravljaju da je dato preko milion DOZA. Potpuno vakcinisanih je nešto ispod pola miliona, možda je sad i dostignuto svih 500 hiljada. Navodno se svima koji su dobili prvu garantuje da je za njih ostavljena i druga doza, ali i to će biti tek nešto preko milion građana. Ni 20% stanovništva. Manje efikasnim vakcinama a novi sojevi divljaju... Naše vakcine se samovoljno doniraju drugim državama kao da ih je predsednik lično platio iz svog džepa, a ne našim novcima. Nema više javnih informacija koliko ljudi je još prijavljeno i čeka svoj red. Nema odgovora šta će biti kada se iscrpi spisak dobrovoljno prijavljenih. I tako...
    Jedino mi je lična satisfakcija što sam ukupno šestoro nagovorila da se vakcinišu. I svi su vakcinu i dobili pre mene , ali sve su to meni dragi i bliski ljudi.

  25. #9925
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Hvala bogu, ako se na ovo odluce:

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...epiva-15054743

  26. #9926
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Kažu oramo prije svega doprijeti do mladih da ih osvijestimo, da shvate kako velika okupljanja nisu dobra.

    Pročitajte više na: https://m.vecernji.hr/zagreb/stroze-...voditi-1473415 - m.vecernji.hr

    Mladi se neformalno druže kad ih je više od 25, danas je na sprovodu bilo formalno druženje,jer je imalo prethodni blagoslov

  27. #9927

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Mislim da su nakon sprovoda, komemoracije i ostalih događanja zadnjih tjedana bilo kakve nove "preporuke" čisto licemjerje. Iako ne sumnjam da će ih biti.

    Evo, ravnatelj pulske gimnazije je to bolje objasnio:

    Ravnatelj se ispričao učenicima nakon Bandićeve sahrane: Žao mi je što svi ne možete u školu, na izlete, maturalnu... (srednja.hr)

  28. #9928
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Eto moja opet od danas online

  29. #9929
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,270

    Početno

    Ovo je zanimljivo - odnosi se na to kako izolacija utječe na djecu: https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/...meceni-1081866
    Posljednje uređivanje od Peterlin : 05.03.2021. at 12:46

  30. #9930
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Zar smo bili u karanteni?

  31. #9931
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Zar smo bili u karanteni?
    pa nismo, ali dugački praznici + online nastava + otkazani treninzi i razne druge aktivnosti zadnjih mjeseci ostavili su djecu u većoj mjeri unutar kuće. Koji su htjeli, mogli su vani, ali i ovdje su neki ljudi prijavljivali problem s djecom koja nisu takva da će potegnut izlazak, i kad su im okolnosti dopustile da ostaju kući za kompom, samo su im pojačale taj problem

  32. #9932

  33. #9933

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam promenila željeno mesto prijave za Novi Sad, jer vakcinu u selu čekam 6 nedelja. Sad se računam kao da sam se prijavila ponovo, i tek sada.
    Red je da napišem epilog: prijavila se 26.2 za NS, za bilo koju vakcinu. Dobila poziv 3.3 za sutradan.
    Dakle vakcinisana unutar 7 dana od prijave .
    Od ulaska u halu do dobijene potvrde prošlo ravno 13 minuta, tekao je poslednji sat vakcinacije tog dana i nije bila gužva, sve savršeno organizovano i epidemiološki i logistički.
    Covishield, tj. indijska AstraZeneca.
    Tog dana ništa, sutradan ceo dan 37.5-38.0 i bolovi u mišićima, na koži, uobičajeno... Sa druge strane verovatno bi reakcija bila blaža da nisam to prepodne išla na pijacu, po dete u školu pa u muzičku školu, sve biciklom oko 3,5km .
    Sutradan ništa, puna energije .
    Dakle, istina je ono ljudi pišu na društvenim mrežama, da vredi promeniti mesto prijave. Da li je to nekakva opstrukcija na lokalu, ne znam, uglavnom, kad sam se već žalila na temi red je sad da napišem i pohvalu. Druga doza za 12 nedelja.

  34. #9934
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Blago tebi pulinka, i nemoj više govoriti protiv cijepljenja u Srbiji. Meni još nije cijepljena niti mama od 81 godinu, niti muževi roditelji od 80+ (deda 84), niti muž dijabetičar. I nema naznake kad će biti.

  35. #9935
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mog svekra (83) su zvali na cijepljenje prije 3 tjedna, odbio je dok ne pozovu i svekrvu (75) jer im je problem više puta zasebno pohoditi po bolnicama. I prošli tjedan su ih pozvali oboje, cijepljenji u DZ Siget s Pfizerom.

  36. #9936
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Kao da živimo u paralelnim svjetovima

  37. #9937

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Mima, nisu ni kod nas u selu i dalje vakcinisani neki ljudi od cca 80 godina, a recimo nemaju informatičko znanje niti auto na raspolaganju da urade ovo što sam ja uradila.
    Ja recimo nisam tog stava da treba da hvalim sistem samo zato što sam ja lično uspela da ostvarim svoje pravo, ako u njemu vidim očigledne nepravde.
    Ali razumem da vas nervira moje pisanje jer vam stajem na muku, tako da neću nastavljati na temu Srbije i vakcinacije, u pravu si.

  38. #9938
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Kao da živimo u paralelnim svjetovima
    X. Moj tata se sad boji da nece primit drugu dozu, navodno sad pfizera produljuju s 22 na 42 dana, ne znam jel to tocno, vidjet cemo 2. tjedan (2. dozu bi trebao primit 12.3.). Pita ga sestra hoce sad po stekatima kad se cijepio, kako njegova ekipa (imao je ekipu 80-godisnjaka s kojima je kafenisao i bacao na karte). Kaze on pa moja ekipa je umrla od korone u 1. valu, ovi sto nisu umrli cijepe se sutra 1. put. A da ikoga pitam kad cemo mi 50 plus na red (osim na forumu, anonimno) ne usudim se.

  39. #9939

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Mislim, ako se ne vidi dovoljno jasno, i ovo sam napisala jedino zato da ne bude da umem da napišem kritiku a ne umem pohvalu.

  40. #9940
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ma ne nervira me tvoje pisanje, samo sam zavidna.

  41. #9941
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,178

    Početno

    Moj tata je kao i Angien svekar, cijepljen prošli tjedan u DZ Siget Pfizerom. Iste godine. Mama je puno mladja i bez kroničnih bolesti i ne zna se kad će doći na red.

  42. #9942

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne nervira me tvoje pisanje, samo sam zavidna.

    Ma znam , i ja sam bila rođenom mužu zavidna, eto bedno sam biće ali jesam .

    Ali reći ću još samo da ima još gori osećaj, nakon prvih pet minuta u kojima se osećaš neverovatno trijumfalno - sad se užasno stidim pred svima koji još nisu vakcinisani. A najviše - pred rođenom decom.
    Jer ću ja biti zaštićena a oni nisu. A ta spoznaja je baš baš gadan osećaj o kome nisam razmišljala ranije.
    Eto, čisto da se ne bih osećala dobro, ja ću već naći oko čega da se osećam loše .
    Inače srednje škole su nam nedelju dana online, osnovne nisu. To je neka kao mera na 4 000 novoobolelih dnevno...

  43. #9943
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,058

    Početno

    Moji, oko 70 godina, su oboje cijepljeni, zasad prvom dozom. Drugu bi trebali primiti ovaj tjedan.

  44. #9944
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Moji, oko 70 godina, su oboje cijepljeni, zasad prvom dozom. Drugu bi trebali primiti ovaj tjedan.
    Moji baka i djed (79,85) su se cijepili prije mjesec dana skoro, astra zenecom. Mjesto radnje: dalmatinska zagora
    Kolega iz ureda dijabetičar, 1985.godište, prošli tjedan se cijepio

  45. #9945
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Nemam riječi

  46. #9946
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Svekrva i svekrvu su zvali na cijepljenje prije 2 tjedna, nisu išli jer je on upravo bio bolestan, a ona valjda nije htjela sama. Mlađi su dosta od moga tate, ali lošije zdravlja. Tata će skoro 80, nije još pozvan.

  47. #9947
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam riječi
    Ne kužim te!
    Napose ako je bio komentar na ovog mladog,ako su u st počeli cjepiti kroničare

  48. #9948
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,826

    Početno

    Ni ja tebe najčešće ne kužim.

  49. #9949
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Citiraj tangerina prvotno napisa Vidi poruku
    Kolega iz ureda dijabetičar, 1985.godište, prošli tjedan se cijepio
    St? Zagreb najgore prolazi vezano za procjrpljivanje, valjda jer je tu koncentracija stanovnika i masu bolnickog.

  50. #9950
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,965

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Nemam riječi
    Zagrljj. Ovo bice split od tang, zg najgore prolazi u ovome, valjda zbog konventracije stanovnistca i doktora.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •