Stranica 184 od 383 PrviPrvi ... 84134174182183184185186194234284 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 9,151 do 9,200 od 19127

Tema: Korona virus, panika ili?

  1. #9151
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    I evo kažu, morat će obustaviti nova cijepljenja jer nema dovoljno cjepiva.
    Ah...

  2. #9152
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Slušam stožer, evo opet nove mutacije, jedna možda ne bude dobra za cjepivo. Jel će ikad biti kraj svega?

    Ja mislim da se nikad više neće sve vratiti na staro, čak niti uz cjepivo jer će dolaziti uvijek novi virusi ili nove mutacije.
    Pretpostavljam da će obaveza nošenja maski za lice biti zauvijek u npr. zračnim lukama, kolodvorima, velikim okupljanjima tipa utakmice, koncerti i sl. Ili će se to uvoditi periodično, npr. za vrijeme zimskih mjeseci.
    Kao što su zauvijek promijenjeni protokoli u zračnim lukama radi opasnosti od terorističkog napada.

  3. #9153

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    A sve da i nestane ovaj konkretan virus, zašto ne ostaviti mjere kao zaštitu od drugih virusa?
    Npr mjere su očito iskorijenile gripu, nikad manje ni svih ostalih viroza. Ovo je valjda prvo ljeto u zadnjih 10 godina da nitko doma nije imao želučanu virozu.
    Tako da i ja sam stava da će nam neke mjere ostati trajno, ako ne 12 mjeseci u godini, a onda u intervalima.

  4. #9154
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Pa mozda zato sto te iste mjere velikom broju ljudi onemogucavaju prije svega da se bave svojim poslovima.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #9155
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Pa zar bi to i zdravstveno bilo razumno? Imunitet se stječe prebolijevanjem, zar ne? I prebolijevanje jedne bolesti pomaže kod imuniteta za slične. Ne bismo li onda brzo došli do toga da kad konačno dobijemo tu prehladu, ona nas ubije? Ne nas, ali recimo naše unuke?

  6. #9156

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    383

    Početno

    Ne mislim ja da je to razumno, nego da postoji šansa da se to dogodi. Zar je svaka mjera dosad bila potpuno razumna?
    Meni puno toga nije imalo veze sa razumom.

  7. #9157
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Aha, to si mislila. Pa ja se isto pribojavam da ima šanse da se svašta dogodi, ne jer je razumno, nego jer se krenulo u jednom smjeru, i ajde sad ti to zaustavi.

  8. #9158
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Meni se čini razumno da u budućnosti osoblje staračkog doma i posjetioci u doba gripe nose maske. To mi se čini kao moguća mjera koja nikog ne bi ugrozila.
    Posljednje uređivanje od kajsa : 22.01.2021. at 19:27

  9. #9159
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se čini razumno da u budućnosti osoblje staračkog doma i posjetioci u doba gripe nose maske. To mi se čini kao moguća mjera koja nikog ne bi ugrozila.
    To je prilicno losa opcija sto se drugih aspekata zivota tice. Stariji ljudi slabije cuju i jos su jace izolirani kad ne mogu citati sa usana.

  10. #9160
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj kajsa prvotno napisa Vidi poruku
    Meni se čini razumno da u budućnosti osoblje staračkog doma i posjetioci u doba gripe nose maske. To mi se čini kao moguća mjera koja nikog ne bi ugrozila.
    Ja bih radije procijepila stanovnistvo protiv gripe i smanjila mogucnost zaraze. I uvela cesce testiranje na gripu, ako ne i rutinsko. (A tako i za kovid, jednog dana kad se pomirimo s tim da je tu i da ce ostati i kad nadjemo modus operandi koji je zapravo odrziv.)

  11. #9161
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Slažem se. Kod nas malo testiraju i na gripu i na covid. Možda će se to promijeniti.

  12. #9162
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Redovnim putem sam zaključila da ću doći na red tek najesen.
    Sad, kad cjepiva nema, neću doći nikad na red.
    Za supruga koji ima 73 i najteže dijagnoze isto ni traga, ni glasa kada bi se mogao cijepiti.
    Ali zato mi je jako drago da su se neki saborski zastupnici bez imalo srama, cijepili.

  13. #9163
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Morali su,da dokažu da je cjepivo ok

  14. #9164
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Nije mi jasna kampanja " Misli.na druge, cijepi se!".

    Vrti se svako malo na tv-u, kao da ne gledamo svako malo iglu i neciju nadlakticu...
    Kome je namijenjena ta kampanja sad?
    Antivakserima? Neodlucnima?
    Cjepiva nema dovoljno ni za prvu prioritetnu skupinu, kamoli za sve nas koji nismo prioritet, a zelimo se cijepiti? Ovim tempom necemo biti procijepljeni ni do sljedeceg proljeca...vec je i sam Capak procijedio da do ove situacije s nestasicom cjepiva dolazi zbog narodski receno "tko jači, kači".
    Posljednje uređivanje od rosa : 23.01.2021. at 11:39

  15. #9165
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasna kampanja " Misli.na druge, cijepi se!".

    Vrti se svako malo na tv-u, kao da ne gledamo svako malo iglu i neciju nadlakticu...
    Kome je namijenjena ta kampanja sad?
    Antivakserima? Neodlucnima?
    Cjepiva nema dovoljno ni za prvu prioritetnu skupinu, kamoli za sve nas koji nismo prioritet, a zelimo se cijepiti? Ovim tempom necemo biti procijepljeni ni do sljedeceg proljeca...vec je i sam Capak procijedio da do ove situacije s nestasicom cjepiva dolazi zbog narodski receno "tko jači, kači".
    Kampanja je napravljena pred valjda mjesec dana i meni je ok. A sit. sa cjepivom se mijenja iz dana u dan. Hopefully cemo se procijepiti prije nego nas dograbe mutacije i raspolozenje padne u 'a ionako nam pomoci nema'. Za sebe ja nekako oduvijek racunam na ranu jesen 2021, ono, gut feeel.

    Tomasevic je vec rekao da nije ok da se saborski svi cijepe i slazem se, dosta je bilo mimistri, za primjer.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 23.01.2021. at 11:55

  16. #9166
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    https://irudan.medium.com/post-truth...d-aa9c01d59155

    Odlican rudanoc clanak ovaj put i dira u srz ovoga 'misli na druge' (dobrobit zajednice) i koliko je to prisutno u azijskim zemljama kao kulturoloski stav (od diktatura do kapitalistickih zemalja), a nije prisutno na zapadu (osim mozda sjevera), ni kod nas vise - ajmo rec da mi sad imamo vrijednosti zapada.

  17. #9167
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasna kampanja " Misli.na druge, cijepi se!".

    Vrti se svako malo na tv-u, kao da ne gledamo svako malo iglu i neciju nadlakticu...
    Kome je namijenjena ta kampanja sad?
    Antivakserima? Neodlucnima?
    Cjepiva nema dovoljno ni za prvu prioritetnu skupinu, kamoli za sve nas koji nismo prioritet, a zelimo se cijepiti? Ovim tempom necemo biti procijepljeni ni do sljedeceg proljeca...vec je i sam Capak procijedio da do ove situacije s nestasicom cjepiva dolazi zbog narodski receno "tko jači, kači".
    Slazem se. Totalna glupost.

  18. #9168
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Nije mi jasna kampanja " Misli.na druge, cijepi se!".

    Vrti se svako malo na tv-u, kao da ne gledamo svako malo iglu i neciju nadlakticu...
    Kome je namijenjena ta kampanja sad?
    Antivakserima? Neodlucnima?
    Cjepiva nema dovoljno ni za prvu prioritetnu skupinu, kamoli za sve nas koji nismo prioritet, a zelimo se cijepiti? Ovim tempom necemo biti procijepljeni ni do sljedeceg proljeca...vec je i sam Capak procijedio da do ove situacije s nestasicom cjepiva dolazi zbog narodski receno "tko jači, kači".

    Potpis.
    Posebno je iritantno kako su oblijepili tramvaje s tim naljepnicama.
    I još nešto, zašto je cjepivo besplatno za sve?
    Toliko je RH bogata'
    Zašto ne bi, oni koji mogu, platili? Kao i cjepivo protiv gripe.

  19. #9169
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    ...
    Zašto ne bi, oni koji mogu, platili? Kao i cjepivo protiv gripe.
    Ma to, naklon do poda.
    Ajmo svima onima koji plaćaju "solidarno" zdravstvo jos malo uskratiti to isto zdravstvo. Cak i u USA se ne plaća, ali ajmo mi naplaćivati budalama koje tu još žive i rade...
    Posljednje uređivanje od sillyme : 23.01.2021. at 15:18

  20. #9170
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Potpis.
    Posebno je iritantno kako su oblijepili tramvaje s tim naljepnicama.
    I još nešto, zašto je cjepivo besplatno za sve?
    Toliko je RH bogata'
    Zašto ne bi, oni koji mogu, platili? Kao i cjepivo protiv gripe.
    Ako jer se radi o pandemiji.

    Ne mozes ju zaustaviti ako ces naplacivati cjepivo, bilo kome.

  21. #9171
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Ma to, naklon do poda.
    Ajmo svima onima koji plaćaju "solidarno" zdravstvo jos malo uskratiti to isto zdravstvo. Cak i u USA se ne plaća, ali ajmo mi naplaćivati budalama koje tu još žive i rade...
    X

  22. #9172
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Ovo bi moglo i na temu škole.
    Sućut obitelji.
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...lesti-15045165

  23. #9173
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Poznajemo obitelj,djeca su nam skupa išla u vrtić
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 24.01.2021. at 18:15

  24. #9174
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo bi moglo i na temu škole.
    Sućut obitelji.
    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...lesti-15045165
    Smrt djecaka me duboko potresla. Strasno, jadna obitelj.

  25. #9175
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Je jako tužno.

  26. #9176
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    jelena.o,
    tuga prevelika ...dijelio je učionicu s mojim sinom u kontra smjeni.

  27. #9177
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno


  28. #9178
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Moj Boze,
    Ja sad povezala ime i dijete, pa to je nas susjed iz stare zgrade. Cesto su sin i muz s njim igrali nogomet na igralistu

  29. #9179
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

  30. #9180
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Tuga pregolema. Zabrinjavajuce vijesti na sve strane, novi sojevi, manjak cjepiva, bakon bidenovih najava pitanje je koliko ce moderne uopce doci, oxfordsko u ogromnom manjku, mislim da ce nasi morat promislit i o sputniku i o kineskom, navodno se kinesko koristi u UAE-u bez nekih nuspojava. Natpisi o biranju cjepiva sad djeluju ko sala. Sad ce jacat glasovi onih "nek umire ko treba", bojim se :/. Ne nazire se ovome neki kraj, samo x komplikacija.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 24.01.2021. at 22:06

  31. #9181
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Mi smo danas dobili svoju ( prvu) dozu. Da li je jos onih koji su se javili , a nisu dobili ( i ne zna se kada ce ne znam). Moja radna jedinica obicno bude zadnja rupa na svirali u ovakvim situacijama ( tako je bilo i sa cjepivom za gripu) .

  32. #9182
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Jel te boli ruka..

  33. #9183
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    https://m.vecernji.hr/vijesti/usred-...a-doza-1463475

    Izvisismo izgleda s ove strane bare i kanala skroz, izvisila eu big time.

  34. #9184
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj ki ki prvotno napisa Vidi poruku
    Jel te boli ruka..
    Nista vise nego kad sam primila cjepivo za gripu.

  35. #9185
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Meni ju je bilo bolno dizati u zrak ali to je trajalo samo 1 dan.

  36. #9186
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    https://m.vecernji.hr/vijesti/usred-...a-doza-1463475
    Izvisismo izgleda s ove strane bare i kanala skroz, izvisila eu big time.
    Meni onako članak vuće na jeftino-zavjeraški. Nabacano puno stvari da se ostavi dojam povezanosti ali u stvari nigdje nije dokazana ikakva povezanost trenutnih (siječanj je) problema s količinama cjepiva u EU i informacije da je USA naručila još 100 milijuna doza za drugi kvartal (koji traje do kraja 6-og mjeseca). Prvo piše da "EU ne može proizvoditi cjepivo sama" (što je mislim jasno laž, jer ga proizvodi tvornica u Belgiji - a i to je samo jedno, najnovije vrste cjepivo) a ako fali komponenti i ovisi se o komponentama iz svijeta - a tako je to na globalnom tržištu. Već stoljećima. Najgluplji mi je zaključak "ajmo obnoviti imunološki" - tako je, ajmo utuć parstomilijuna nečeg u još jedan propali državni pogon (sve znanstveno-komercijalno čime upravlja ova država je osuđeno na propast i još jednu epsku krađu državnog budžeta).

    Ono što se desilo je očlto da nitko nije pogodio da će Moderna i Pfizer sa mRNA tehnologijom koja je nova biti prvi i najučinkovitiji, nego su se kladili na više tradicionalna cjepiva koja izgleda su manje učinkovita i sporije se registriraju (Oxford) pa sad svi naručuju veće količine, a sumnjam i da proizvođači imaju kapacitete proizvodnje "iz ničeg" na par milijardi doza u manje od godine dana.
    Posljednje uređivanje od sillyme : 25.01.2021. at 09:08

  37. #9187
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Samo da napomenem - ne znam točno što je trenutno uzrok zastoju u planiranim isporukama i ne znam ima li nekih zakulisanih igara i "prljave igre" iza kulisa i borbe oko cjepiva. Ali u tom članku nije apsolutno ništa argumentirano od svega toga što je insinuirano.

    Možda ima negdje neki pametniji članak koji opisuje razloge i daje arguemnte za ove teorije.

  38. #9188
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    https://www.24sata.hr/news/pfizer-se...oj-doza-741654 evo ipak stiže opet po planu, čak i više

  39. #9189
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Jupi!!!

  40. #9190
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    ...mislim da ce nasi morat promislit i o sputniku i o kineskom, navodno se kinesko koristi u UAE-u bez nekih nuspojava. Natpisi o biranju cjepiva sad djeluju ko sala.
    Moj svekar je izabrao kinesko cjepivo. Prijavio se sad za vikend, dobio termin u idući ponedjeljak. Zbog posla bi se sigurno svakako cijepio, pa je htio obaviti dok još može birati cjepivo. Najviše je nuspojave proučavao i odluka mu je pala na kinesko.

    Pa ako nekoga zanimaju nuspojave i ostalo, javim.

  41. #9191
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Da cujem da se od prijave za 2 dana dode na red za odredena cjepiva kod vas.
    Super za mogucnost izbora i brzinu.

  42. #9192
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,492

    Početno

    Posljednje uređivanje od jelena.O : 26.01.2021. at 08:52

  43. #9193
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Super, jos i biranje. Frend ciji je frend dr u UAE (ludilo izvor ) kaze da ne vidi puno nuspojava s kineskim, al po ovom clanku je ucinkovitost zastite manja od ovih zapadnih koja su nas zasad lagano otkantala. Mislim da smo sad u.igri daj sta das, i sve je bolje od nista, a bar su kinezi naucili radit masovmu proizvodnju:

    https://www.cnbc.com/2021/01/13/chin...ml#coronavirus
    Posljednje uređivanje od ina33 : 26.01.2021. at 11:25

  44. #9194
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,474

    Početno

    Taman ste me podsjetile da moram danas zvati dr. MM-a da ga prijavim, on je već više lud od investitora i posl.partnera koji uredno sjede na višesatnim sastancima bez maske djaba njemu njegova, a ovi ko s Marsa. Ne kužim majke ti u kojem su svemiru, pa nigdje u zatvorenom nisam bez maske osim u svom stanu i uredu (sjedim sama). Čim izadjem preko vrata maska na lice.

    On je jako zabrinut nakon takvih sasatanaka, samo čeka neke simptome po par dana, što pak mene izludjuje.

    Al takvim ljudima (s kojima surađuje) možeš reć, još te ismiju, al masku ne stave.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 26.01.2021. at 11:52

  45. #9195
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mene je jucer iznenada cipiralo. Bile su naznake da ce uskoro, ali nisam se nadala odmah sad. Primila sam mail da imaju visak doza u prvom krugu jer su neki otkazali pa, ako mogu unutar par sati, da dotrcim 20-ak kilometara niz cestu, u drugi grad.

    Primila sam Modernu, 23.02. ce druga doza. Proslo je 23h od cijepljenja, nemam nuspojava osim roze otekline od nekih 3cm na mjestu uboda, sto izgleda kao ubod komarca. Ne boli me ruka.

  46. #9196
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...sanse-15046130

    Nece nama ta iskustva o cijepljenju jos barem pola godine bit relevantna,a dotad, vidjet cemo sta ce se zbivat sa sojevima korone. Ali, samo vi cijepljeni pisite, nek smo spremni ako nas ipak oplakne u ovom kutku svijeta, jednom .

  47. #9197
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Mislim da ce nam bit relevantnije iskustvo kako je ko proso s uk sojem, juznoafrickim i brazilskim sojem :/.

  48. #9198
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Mislim da ce nam bit relevantnije iskustvo kako je ko proso s uk sojem, juznoafrickim i brazilskim sojem :/.
    Sletio nam je prvi slucaj Brazilca na aerodrom u Minneapolisu neki dan, a imamo i ova druga dva.

    Moderna, prema COVID Tracking Project infu kojeg imam, vec radi na boosteru koji ce sprjecavati ova tri soja.

  49. #9199
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Sletio nam je prvi slucaj Brazilca na aerodrom u Minneapolisu neki dan, a imamo i ova druga dva.

    Moderna, prema COVID Tracking Project infu kojeg imam, vec radi na boosteru koji ce sprjecavati ova tri soja.
    Jos jedna stvar koja ce nam bit nedostupna u razumno vrijeme vjerojatno. Dobra vijest za svijet, pa valjda i za nas.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.01.2021. at 23:35

  50. #9200
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    https://www.tportal.hr/vijesti/clana...-foto-20210127

    Od moderninog obicnog i super modernog za 3 nova soja prije ce nam mozda prokapat sputnik iz hercegovine. Sad ispada prednost bit izvan eu i bit agilniji u nabavci cjepiva.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 27.01.2021. at 23:41

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •