Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Skraćene ahilove tetive

  1. #1
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno Skraćene ahilove tetive

    L. ima 12 godina i bili smo kod ortopeda na Šalati jer je nedavno počela hodati na prstima i skupljenih nogu se ne može spustiti na pete, dijagnoza je skraćene ahilove tetive obostrano...preporučena je fizikalna terapija, ali dr. nije dao nikakvu preporuku gdje, pa ako netko ima iskustva sa takvom dijagnozom i vježbama ili dobrog fizioterapeuta, gdje bi se bilo najbolje naručiti

  2. #2

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,136

    Početno

    Moj sin rođen je s obostranim equinovarusom, a jedna od komponenti te deformacije su i skraćene Ahilove tetive. Na fizikalnu terapiju išli smo u Klaićevu i za njih imam samo riječi pohvale. Zahvaljujući fizikalnoj terapiji i divnoj terapeutici uspjeli smo izbjeći operaciju koja se u prvi mah činila neizbježnom. Ali to je bilo prije 15 godina, tako da ne znam kakvo je stanje sada. Ne znam ni kako izgleda fizikalna terapija za veću djecu, ali uvijek se može pitati.
    Šalata nema fizikalnu terapiju za djecu, to im je glavni minus. Ortoped vam nije pokazao nikakve vježbe?

  3. #3
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Nije, rekao da ce nam sve pokazati na terapiji i da onda mora to doma raditi...samo je rekao da te vjezbe vecinom obuhvacaju zatezanje prstiju prema nozi

  4. #4
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Preporucam Fizionatal ukoliko se odlucite za privatne vjezbe.

  5. #5
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Hvala na preporuci...
    probat ćemo ipak prvo u Klaićevoj, i naša dok nam je rekla da Šalata ima fizikalnu zajedno djeca i odrasli

  6. #6
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Dobili termin u Klaicevoj tek u 5.mjesecuroll:
    Idnom, kakve su cijene u Fizionatalu?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •