Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Beba i pas

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    68

    Početno Beba i pas

    Cure koje uz bebu imate i psa, sto kada beba pocne puzati? Mi zivimo u malom stanu,psica je predivna prema bebacu,samo bebac se vec poceo okretati na bok i bojim se da ga uskoro s kauca moram prebaciti na pod.Psu jako puno padaju dlake,mozes ju cesljati i usisavati ali nema pomoci.Bebaca ne bih stavljala u vrtic,to mi se cini kao zatvor. Stavila bih ga na pod na one puzle. A i propuzat ce za koji mjesec.Vec ga vidim punog dlaka,dlakave ruke u ustima. Kako ste vi ovo hendlale?

  2. #2
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Pas ne može u spavaću sobu, a beba ne može u kuhinji puzati. Tako smo riješili. Ako imate garsonijeru onda ne znam.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    68

    Početno

    Nemamo garsonijeru nego stan 35 kvadrata. Soba je malena,beba jedino u dnevnom moze puzati a tu i pas spava.

  4. #4
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,177

    Početno

    Onda psa prebacite u sobu, špajzu, kupaonu ili se opustite jer bebi od dlaka neće biti ništa, ili imajte krpicu u ruci i brišite pod deset puta dnevno. U krajnjoj mjeri psa možete izbaciti, katapultirati na Mjesec. Ili to napravite s bebom. Ovisi tko vam se više veseli kad dođete doma.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 07.03.2020. at 17:39

  5. #5
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Onda psa prebacite u sobu, špajzu, kupaonu ili se opustite jer bebi od dlaka neće biti ništa, ili imajte krpicu u ruci i brišite pod deset puta dnevno. U krajnjoj mjeri psa možete izbaciti, katapultirati na Mjesec. Ili to napravite s bebom. Ovisi tko vam se više veseli kad dođete doma.
    Joj, Žuta
    ne bu bebi ništa od dlaka.
    Opustite se.
    Kad sam rodila, prvo sam sve sterilizirala, pazila, prala, peglala...
    Onda, s vremenom, kad sam vidjela da ne stignem, da ću poluditi od brige ak se ne opustim i da dijete neće stradati od malo normalne i uobičajene "prljavštine", ja sam se opustila.
    Sve je, naravno, ispalo ok.
    Moja beba ima 20 godina sada i živa je i zdrava.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    68

    Početno

    Valjda ima jos beba koje puzu medju dlakama... Nisam opterecena costocom nit je stan uvijek cist,jednostavno nisam mogla zamisliti bebu kako puze medju dlakama. Da sam ne znam kako cista ne bi mogla ocistiti te dlake jer ih je more.Valjda je to ok i nece nista biti ako je i drugima tako...

  7. #7
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Ima još beba koje puzu među dlakama. I to od psa i mačaka. I nije joj ništa. Nas troje velikih zaradilo upalu grla i prehladu, ona mala samo malo šmrče i ništa. Ima imunitet kanalizacijskog štakora. Nisam se opterećivala s prvom i neću ni s drugom. Prije par mjeseci se najela dlaka nakon seanse čupanja psa. Muž poludio, ja ko špricer. Neće njima ništa bit, nek pužu po podu. Samo čuvaj psa od male, da ne nastrada ko ova moja jadna.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    68

    Početno

    Sad mi je lakse VeraM. Hvala na savjetu.

  9. #9
    klija avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    169

    Početno

    Imamo puno pasa i mačaka u i oko kuće, bila je dlakava i svuda je puzala, čistilo se koliko se stiglo, eno je u 12. godini, zdrava i bez ikakvih alergija.

  10. #10
    *mamica* avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,412

    Početno

    Svakodnevno usisavanje i ribanje je obavezno, naravno, kao i pranje šapa, njuskice i trbuha psa nakon setnje. Mi nakon usisavanja stavimo na pod debelu deku koju inace koristimo za piknike i slicno i preko toga sarenu djecju spuzva prostirku. Pas zna da ne smije niposto na nju, a bebac uziva. Sklanjamo je kada izlazimo iz prostora jer bi se pesonja sigurno valjao po njoj dok nas nema
    Doduse, nas bebac jos uvijek ne puze (ima nepravilna kretanja radi hipertonusa), ali ovaj princip nam je zgodan za opustiti se i naviknuti na suzivot bebe i psa na podu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •