Stranica 2 od 59 PrviPrvi 12341252 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 2947

Tema: Online nastava

  1. #51
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Carnet javlja da je u tijeku kibernetički napad i da MUP traži počinitelja
    Šališ se? pitam zbog smajlića

  2. #52
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Tako je Carnet objavio na svojoj fb stranici.

  3. #53
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

  4. #54
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je Carnet objavio na svojoj fb stranici.
    Ne mogu otvoriti FB, ali ima i na Jutarnjem: https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...koce/10096822/

    S druge strane, moj stariji sin je još neki dan rekao (čim su najavili online nastavu) da će s tim biti problema, jer je Carnet poddimenzioniran i ne može podržati toliki broj korisnika. Za to se odavno zna. Meni zdravi razum govori da je to pravi problem, ali za javnost bolje zvuči ako se kaže da su krivi hakeri. Ne isključujem tu mogućnost, ali nekako mi nije baš 100% uvjerljivo.

  5. #55
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Mm
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 16.03.2020. at 13:25

  6. #56
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Srednja radi normalno, osnovna je pogledala tv priloge. Za online tvrdi da kreće od srijede.

  7. #57
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Danas smo bili razmješteni po učionicama, udaljeni jedni od drugih bar 2m, pokušavali stupiti u kontakt s učenicima. Ide polovično, neki ne mogu nikako, veza je pucala, spor internet je vrtio po 10 minuta otvaranje...uglavnom...banana. Dobro zamišljeno, ali neće to ići za sve.

    Zaključak:

    1. Na stranicu office alata na kojem već radimo staviti u svaki razred što je taj dan obaveza za koji predmet da bude pregledno i transparentno i za ravnatelja i za razrednika.

    2. Poanta je uspostaviti komunikaciju sa svakim učenikom, ako ne ide drugačije, onda mailom, motivirati učenike, usmjeravati i davati jasne upute za svaki radni sat/dan. Trajat će par dana dok se svi sa svima ne povežu , skuže raspored i dok učenici ne pohvataju što , kako i do kada se od njih nešto očekuje.

    3. Redovito u e-dnevniku voditi bilješke o radu učenika (je li napisao esej, riješio zadatke, pročitao tekst, preveo, riješio kviz...)

    4. Ne paničariti.


    Gledala sam malo i SportskuTv. Čini mi se jako dobro. Jako dobro. Ozbiljna škola. Tako i treba.
    Em će biti korisno, em će odvratiti djecu od ludila koje se događa oko nas.

    I ne treba se previše zamarati s pucanjem Office alata, to je samo jedan od kanala. Bitno je uspostaviti kanal koji će rezultirati učenjem, a koji će to kanal biti, potpuno svejedno.

    Za sam početak mi se čini svemirski sve skupa. Bravo za ministricu i njen team, svaka čast!

  8. #58
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Za sam početak mi se čini svemirski sve skupa. Bravo za ministricu i njen team, svaka čast!
    Je li ovo ozbiljna pohvala ili ironija? Iskreno, ne razumijem.

    Razlozi: da je sva ta digitalizacija napravljena na vrijeme (kako su nabavljani tableti) vjerojatno bi sad bilo puuuno manje problema. Ali dobro... to je samo moje mišljenje. Vjerojatno ne kužim bit.

  9. #59

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Moj je upravo shvatio da će sam morati raditi puno više za školu nego inače. Meni je to bilo jasno od početka, ne znam što si je on zamišljao.
    Otegotna okolnost, ali to je možda samo do prvog dana: cijelo prijepodne slijeću poruke u WhatsApp grupu, brbljaju nesmiljeno, on je krenuo pisati esej iz hrvatskog (koji im je bio zadan još u petak). Umjesto sat-dva, pisao ga je četiri sata jer mu je stalno nešto odvlačilo pažnju. Te se pokušava ulogirati na Loomen, te stižu poruke, pa opet na Loomen da vidi je li stiglo nešto novo (sadržaji su počeli stizati tek iza podneva), te ovo, te ono... nadam se da su to početničke tegobe i da će, kad se svi skupa uhodaju, ići lakše.

  10. #60
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Je li ovo ozbiljna pohvala ili ironija? Iskreno, ne razumijem.

    Razlozi: da je sva ta digitalizacija napravljena na vrijeme (kako su nabavljani tableti) vjerojatno bi sad bilo puuuno manje problema. Ali dobro... to je samo moje mišljenje. Vjerojatno ne kužim bit.
    Ozbiljna pohvala.

    Nije sve u digitalizaciji. Imamo druge kanale za komunikaciju, taj office je kao drugi face, ne vidim neku revoluciju da se mora preko njega komunicirati.

    Bitno je imati spremno hrpu materijala po kojima će učenici raditi, ali i održavati motivaciju učenika. To će biti najveći izazov.

    Bit sam navela u prethodnom postu.

  11. #61
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je upravo shvatio da će sam morati raditi puno više za školu nego inače. Meni je to bilo jasno od početka, ne znam što si je on zamišljao.
    Otegotna okolnost, ali to je možda samo do prvog dana: cijelo prijepodne slijeću poruke u WhatsApp grupu, brbljaju nesmiljeno, on je krenuo pisati esej iz hrvatskog (koji im je bio zadan još u petak). Umjesto sat-dva, pisao ga je četiri sata jer mu je stalno nešto odvlačilo pažnju. Te se pokušava ulogirati na Loomen, te stižu poruke, pa opet na Loomen da vidi je li stiglo nešto novo (sadržaji su počeli stizati tek iza podneva), te ovo, te ono... nadam se da su to početničke tegobe i da će, kad se svi skupa uhodaju, ići lakše.
    To sam ja rekla odmah na početku, za učenike će ovo biti zahtjevnije nego u RL. Sada nema širokih leđa iza kojih se mogu sakriti i čekati zvono.

  12. #62
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Mene oduševila nastava tjelesnog sa Stipom Božićem :yay:

    Neće se djeca htjeti vratiti u škole kad sve završi

  13. #63
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ja došla kući, a stolac stoji nasred dnevnog boravka.
    Kaže mali: imali smo tjelesni

  14. #64
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,432

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja došla kući, a stolac stoji nasred dnevnog boravka.
    Kaže mali: imali smo tjelesni

  15. #65
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja došla kući, a stolac stoji nasred dnevnog boravka.
    Kaže mali: imali smo tjelesni
    Ajme, preslatko [emoji3590][emoji3590]


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #66

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Koji je to razred - tjelesni
    Posljednje uređivanje od Vrijeska : 16.03.2020. at 16:38

  17. #67
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    3.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Ne mogu otvoriti FB, ali ima i na Jutarnjem: https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...koce/10096822/

    S druge strane, moj stariji sin je još neki dan rekao (čim su najavili online nastavu) da će s tim biti problema, jer je Carnet poddimenzioniran i ne može podržati toliki broj korisnika. Za to se odavno zna. Meni zdravi razum govori da je to pravi problem, ali za javnost bolje zvuči ako se kaže da su krivi hakeri. Ne isključujem tu mogućnost, ali nekako mi nije baš 100% uvjerljivo.
    nema potrebe da sumnjaš

  19. #69
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Nije mi kod upisa štimalo a samo jedan je razred bio tri će sad za toliko njih?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Jelena što tri ?

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ozbiljna pohvala.

    Nije sve u digitalizaciji. Imamo druge kanale za komunikaciju, taj office je kao drugi face, ne vidim neku revoluciju da se mora preko njega komunicirati.

    Bitno je imati spremno hrpu materijala po kojima će učenici raditi, ali i održavati motivaciju učenika. To će biti najveći izazov.

    Bit sam navela u prethodnom postu.
    odlično Rosa , baš mi je drago čuti pohvale
    Posljednje uređivanje od larmama : 16.03.2020. at 17:05

  22. #72
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja došla kući, a stolac stoji nasred dnevnog boravka.
    Kaže mali: imali smo tjelesni
    Moj je 3 . srednje pa je razrednici poslao poruku da li i sad mora na tjelesni nositi opremu.

  23. #73
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Mok prvašić je čekao svoju učiteljicu i nikako da dođe

    On je oduševljen, probudio se u 6.30, raširio sve knjige na stol i čekao...uspjela ga dobiti nadoručak pa onda dalje.

    Trećaš kaže kakva je to škola da nam puštaju crtice i 4.razredu Baltazara hehe...

    Laganini za početak valjda bude ozbiljnije se islo u gradivo tako moji ocekuju. Ja nisam gledala na poslu sam bila.

  24. #74
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Moj od srijede dobiva od učiteljice i njemačkog materijale jer smo ipak napredniji

  25. #75
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moj 2. razred je umro od dosade. Pripremio sve knjige i totalno ostao razočaran, rekao da mu je bio najlakši dan škole ikad. Rekoh mu da će bit teže kasnije, valjda i bude.

    Starija je na sportskoj pogledala, pa je dozuvljavala napade panike i nervoze kad učiteljica kaže sad pauzirajte a ona naravno ne može pauzirati. Pa sam je podsjetila da je sve pripremljeno za YT i da si tamo u miru pregleda i riješi zadaće, a ovo na TV pogleda opušteno i bez nervoze, kao uvod.

    A inače moram komentirati - usporediti office365 paket s FB i da je to isto?! Ozbiljno?! Najozbiljnije?!

  26. #76
    Marija avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,063

    Početno

    Moja drugoškolka je bila jako zadovoljna, sviđa joj se učiteljica; njihova učiteljica šalje materijale i upute za rad za svaki dan, pa je TV škola dodatna zabava.

    7. razred i maturant: mislim da se kod njih sustav tek uhodava, tu nisam u toku. Maturanta podsjećamo da bi usput bilo pametno spremati se za maturu

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja došla kući, a stolac stoji nasred dnevnog boravka.
    Kaže mali: imali smo tjelesni
    Jurana, to je bilo na TV za 3. razred? M je htjela probati TV tjelesni, ja sam premotavala 3. razred, pa nisam našla...
    Posljednje uređivanje od Marija : 16.03.2020. at 21:29

  27. #77
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Pitanje za nize razrede OS: moji su dobili upute od uciteljica sto procitati, sto rijesiti, napisati itd. Jedna uciteljica je rekla da skolu na trecem shvatimo kao nadopunu skolskog gradiva i na neki nacin odrzavanje kontinuiteta. Rekla je da djeca ne trebaju raditi zadace koje su im zadane u Skoli na trecem, nego su obvezna raditi zadace koje nam ona iskomunicira, sve ostalo je dobrodoslo, ali nije obvezno.Druga uciteljica je također poslala detaljne upute ali se nije izjasnjavala oko obveze pracenja Skole na trecem.
    Kakve ste vi upute dobili?

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    112

    Početno

    Kod nas TV je opcija. Moraju raditi ono što im njihova učiteljica pošalje, iako im je TV bio zabavan kao i zadaća tamo. Rekla sam im da tu zadaću ne moraju raditi. Dobivaju još i zadatke iz boravka, tako da bi im sve skupa bilo previše. U gimnaziji još nije krenulo, pa veliki hvata krivine

  29. #79
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Nama je naša dala upute da gledaju tv (ili naknadno na yt) i da će tako dobivati zadaće. Što mi je i logično. Ne znam kako ce biti pregledavanje zadaca ni da li će dobivati nešto dodatno. Još se uhodavamo

  30. #80
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    Nama je naša dala upute da gledaju tv (ili naknadno na yt) i da će tako dobivati zadaće. Što mi je i logično. Ne znam kako ce biti pregledavanje zadaca ni da li će dobivati nešto dodatno. Još se uhodavamo
    Pa npr može roditelj mobitelom snimiti zadaću i poslati učiteljici. Starija djeca mogu to i sama, ali sigurno su se tome već dosjetili. Moj L. je lani tako slao domaće zadaće svojoj instruktorici na ispravak.

  31. #81
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Moji su dobili dz za danas i 1.razred i 3.razred. rekla im njihova uciteljica da ako bude na tv zadaca da moraju i nju napraviti. 3.razred imali sastavak morali poslati na mail ili whapp.

  32. #82

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,132

    Početno

    Moj je danas naveliko pisao zadaće i slao ih profesorima natrag preko Loomena. Kao da je u pravoj školi. Razlika je samo u tome što su sadržaji i zadaci kapali tijekom cijelog dana, valjda kako su profesori uspijevali pristupiti sustavu.
    Rečeno im je da svaki dan moraju provjeriti sadržaje iz onih predmeta koje bi imali po redovnom rasporedu i držati se rokova koje im profesori zadaju za predavanje zadaća. I da se ne-ulogiravanje evidentira kao izostanak kojeg treba opravdati.
    Najviše mi se ipak svidjelo što je imao nastavu i u glazbenoj školi - imao je sat s profesoricom preko Skypea (meni je bilo zabavno jer sam sve slušala iz susjedne sobe )
    Ok, govorim ovdje o srednjoj školi, vidim da vas većina ovdje pita za osnovnoškolce.

  33. #83
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    Jezus i Marija koliko zahebancije za instalirat office 365, pa su mi na grupi roditelji rekli da ni ne može na tabletu kojeg su djeca dobila nego da moramo na laptop ili mob grrrrr.. ono sitnica super da je to netko natuknuo. Ma izludilo me, pa šteka prijava, pa mail.. drmnula sam 2 višnjevca ja antialkoholni tip.

    I sad čekam fuck..kod, al kažu da ih to razrednik ubaci da ne trebamo upisivat kod. Ono divotica!!! Da nema grupe, j abih mislila da nam je dovoljan TV i link od MZO #sramim se

  34. #84
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Jezus i Marija koliko zahebancije za instalirat office 365, pa su mi na grupi roditelji rekli da ni ne može na tabletu kojeg su djeca dobila nego da moramo na laptop ili mob grrrrr.. .
    Zasto ne na tabletu? Moja je najnormalnije instalirala gore i office 365, teams, danas i edmodo i radi na njemu. Btw, laptop mi je sluzbeni i meni treba za rad, a na mobu bi joj bilo presitno gledati par sati.
    Malisa je 3. razred, danasnja skola na HRT3 mu je bila beskrajno dosadna... njihova uciteljica im nista nije dala...

  35. #85
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,470

    Početno

    ne znam Boxice očito kod nas ne može kad nitko to nije uspio u razredu, al da su samo odmah rekli ne bi drvili po tabletu.

    Ja nisam ni znala da uopće trebamo taj office365, hahah ja sam mislila da mi imamo izzi za to uopće se nisam bavila time nego taman djeca legla kad neka mama pita jesmo uspjeli ući yammer, a onda netko reče da naša škola ima taj office a onda smo se svi u grupi "probudili" tko šta gdje.... pola nas je mislilo da to ide preko TV-a ili onih linkova ili izija...vidi se koliko pratimo.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 17.03.2020. at 01:16

  36. #86
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moja je vec dva dana u virtualnoj ucionici, jucer je prvi put usla i razrednica ali im jos nista nije napisla?! Pola razreda ceka approval za ulazak. Na kraju uciteljica salje mail roditeljima da neka gledaju sportsku tv i da ce ih kontaktirati "preko tableta" (a ne preko koje aplikacije). Ali ajde, ipak se oglasila... krece se.
    Jos da kazu ucenicima da pocnu koristiti sluzbene mailove umjesto privatnih poruke i gdje nam je kraj...

    Nadam se samo da će svi kad ovo završi pročitati CARNET upute i čemu služi yammer, čemu teams, čemu one note itd... pa da iduće godine poslože malo suvislije i konzistentnije.
    https://www.carnet.hr/usluga/udaljenoucenje/

  37. #87
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,741

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    Pitanje za nize razrede OS: moji su dobili upute od uciteljica sto procitati, sto rijesiti, napisati itd. Jedna uciteljica je rekla da skolu na trecem shvatimo kao nadopunu skolskog gradiva i na neki nacin odrzavanje kontinuiteta. Rekla je da djeca ne trebaju raditi zadace koje su im zadane u Skoli na trecem, nego su obvezna raditi zadace koje nam ona iskomunicira, sve ostalo je dobrodoslo, ali nije obvezno.Druga uciteljica je također poslala detaljne upute ali se nije izjasnjavala oko obveze pracenja Skole na trecem.
    Kakve ste vi upute dobili?
    nama je učiteljica na wa ponovila zadaću sa TVa (sastav) i dodala zadaću iz prirode i matematike

  38. #88
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Moja radi i jedne i druge zadace.
    Na kojem je programu bi TZK? Skola na 3.?
    Za koji razred?

  39. #89
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    tzk je bio za srednju školu koliko sam shvatila, na sportskoj tv
    al možda sam krivo polovila

    moja trećašica je gledala na hrt3, za vrijeme "odmora" je skoro otišla u svoju sobu čitati knjigu
    učiteljica je tek navečer poslala na wa zadaću i rekla da će probati sama snimati nastavu i na neki način dići on line i poslati nam

    srednjoškolac pokušavao cijeli dan sa prekidima, odradio je engleski, povijest i hrvatski - uglavnom preko linkova na yt, jer mu yammer nije funkcionirao

  40. #90
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Naša je rekla da slonodno rješavaju i s Tv s kad ona pošalje i njezino još

  41. #91
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Ja taj tjelesni nisam vidjela, ali vjerujem malom kad kaže da je bilo.
    A i učiteljica je napisala u priručnom dnevniku: opće pripremne vježbe, trajanje 10-15 minuta
    I napisala im je da to svaki dan rade, kao na zagrijavanju na TZK

    Inače je rekla da gledaju TV, a ona će na viber poslati zadaću.
    Jučer nije ništa pa je mali napisao sastav kako su mu rekli s televizije.
    Posljednje uređivanje od Jurana : 17.03.2020. at 10:13

  42. #92
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,086

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Moj je 3 . srednje pa je razrednici poslao poruku da li i sad mora na tjelesni nositi opremu.

  43. #93
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno


  44. #94
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    procitala sam bar 5 puta online rastava

    iskreno, kako ja radim, neman pojma sta su radili i kako skola izgleda. maza je sinoc pisao domaci, a cimavica je rekla da oni tek od sride nesto dobivaju.

  45. #95
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Citiraj malena beba prvotno napisa Vidi poruku
    procitala sam bar 5 puta online rastava
    dobro je nisam jedina
    to sam napisala stranicu prije

  46. #96
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,635

    Početno

    aj dobro da nisam ni ja jedina

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    počelo je
    citiram: "pa ti profesori nisu normalni"
    a mama sretna

  48. #98
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Nemam nikakva pomoćna sredstva doma, s obzirom da sam do nedavno dojila, ali s obzirom na nastavu na daljinu mislim da ću trebati u nabavku istih.
    Ne zbog nastave, nego zbog subjekta koji ju primjenjuje.

  49. #99

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Uz jednog prosvetara i dvoje školske dece zatvorene u 60 kvadrata mislim da sam i ja na dobrom putu da počnem redovno iznutra da se dezinfikujem etanolom...
    A stvarno sam dosadni principijelni trezvenjak... Valjda ćemo se uhodati i koordinisati za par dana. I ostati zdravi.

  50. #100
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    dobro je nisam jedina
    to sam napisala stranicu prije
    Koje li čudo da nije poteklo od mene?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •