Stranica 55 od 59 PrviPrvi ... 5455354555657 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 2,701 do 2,750 od 2947

Tema: Online nastava

  1. #2701
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    eh da je samo kod klinaca
    e da... neki dan se šokirala kad sam ugledala sugovornika (srednjovječni tip) s Alpskim backgoundom i plavim fake pletenicama

  2. #2702
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,134

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    e da... neki dan se šokirala kad sam ugledala sugovornika (srednjovječni tip) s Alpskim backgoundom i plavim fake pletenicama
    Pa je l nije odmah veselije

  3. #2703

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    iskustva da su se djeca vec vratila u skolske klupe nakon samoizolacije cijelog razreda?

    kak je proslo?

  4. #2704

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Kod mojeg starijeg je cijeli razred bio u samoizolaciji jer je jedan ucenik bio pozitivan. Vec su se vratili na nastavu. Tijekom samoizolacije imali su nastavu u realnom vremenu (zoom) i redovno su isli s gradivom naprijed. Znaci, ako je skola ujutro, u 8.00 je bio pred ekranom i tako sve do cca 13h, po rasporedu. Nije bas imao puno praznog hoda, popodne su bile zadace i ucenje, odradio bi i trening, uglavnom brzo je proslo.
    Nastojali smo da se ne mijesa s nama, stvarno je to postovao, izolirali smo ga u njegovoj sobi. Ja sam mu s maskom nosila hranu, koristio je jedino zajednicku kupaonicu.
    Srecom, ni on niti itko drugi iz razreda nije razvio simptome za vrijeme izolacije.

  5. #2705

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    To da nisu razvili nitko drugi je super za cuti!

  6. #2706
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Kod mog sina je 4 razreda bilo u samoizolaciji zbog pozitivnog profesora . U skoli nose maske, saznali su 8 dan od zadnjeg kontakta, odvalili 4 dana u nastavi na daljinu ( bio je vikend) .
    Nitko nije razvio simptome, profesor je dobro, djeca su se vratila na nastavu, profesor takoder.
    Posljednje uređivanje od sirius : 08.10.2020. at 15:25

  7. #2707
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Mi naseg nismo potpuno izolirali. Procjenila sam da je sansa 8 dan od kontakta, drugi kraj prostorije i svi s maskama -minimalna. Vecinom je bio u svojoj sobi i nije izlazio iz kuce. Policija nije dolazila u kontrolu.

  8. #2708

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Mojem je zadnji dan policija pozvonila.

  9. #2709

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    380

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Kod mojeg starijeg je cijeli razred bio u samoizolaciji jer je jedan ucenik bio pozitivan. Vec su se vratili na nastavu. Tijekom samoizolacije imali su nastavu u realnom vremenu (zoom) i redovno su isli s gradivom naprijed. Znaci, ako je skola ujutro, u 8.00 je bio pred ekranom i tako sve do cca 13h, po rasporedu. Nije bas imao puno praznog hoda, popodne su bile zadace i ucenje, odradio bi i trening, uglavnom brzo je proslo.
    Nastojali smo da se ne mijesa s nama, stvarno je to postovao, izolirali smo ga u njegovoj sobi. Ja sam mu s maskom nosila hranu, koristio je jedino zajednicku kupaonicu.
    Srecom, ni on niti itko drugi iz razreda nije razvio simptome za vrijeme izolacije.
    Radi li se o osnovnoj ili srednjoj školi?
    Pitam zato to u našoj osnovnoj se bore nogama i rukama protiv prave online nastave...

  10. #2710

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Srednjoj.

  11. #2711
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj matsa prvotno napisa Vidi poruku
    Radi li se o osnovnoj ili srednjoj školi?
    Pitam zato to u našoj osnovnoj se bore nogama i rukama protiv prave online nastave...
    Nastava na daljinu je bila samo za one u samoizolaciji koji su bili kontakti. Ostali su bili normano na nastavi. Srednja skola. Kad je samoizolacija zavrsila svi su se vratili u skolu.

  12. #2712
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Mislim, nije to bila prava nastava. Morali su sjediti za racunalom u pravom vremenu, ali nista nije bilo uzivo osim jednog predmeta. Ostalo je bilo klikanje i gotovi pisani materijali. Kao i u proljece.

  13. #2713

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Kod mojeg je ipak vecina bilo uzivo (prof. se snima, objasnjava lekciju, propituje kome sta nije jasno...). Manjina je samo slala materijale preko loomena, bez snimki.

  14. #2714
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Od sutra lucijanka

  15. #2715

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Od sutra lucijanka
    Pa kaj onda, ni prva ni zadnja skola

  16. #2716

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Od sutra lucijanka
    Cijela online?

    2 tjedna?

  17. #2717
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Da cijela ,s time da su par razreda već neko vrijeme bili u samoizolaciji

  18. #2718

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Moj je online bio veći dio prošlog tjedna, i bit će još sljedeći tjedan (odluka na razini škole). Nakon toga ih, sudeći prema brojevima, vjerojatno čeka grupno zatvaranje škola i online za sve, ali o tom potom, rado bih da nisam u pravu
    Moram reći da online nastava ove školske godine funkcionira puno bolje nego prošle, i više je nalik na pravu školu. Satove imaju uživo s profesorima u realnom vremenu, isto tako dobivaju i zadaće, sve je kao u pravoj školi, osim što fizički nije tamo. Ali ono što zaista fali i ne može se nadoknaditi su praktične vježbe iz određenih predmeta, i to ne znam kako će izvesti ako se online produži. Isto tako, ne znam kako će s ocjenjivanjem - zasad gotovo da i nema ocjena, nisu još stigli pisati testove.
    U svakom slučaju, za razliku od proljetos kad praktički nije dizao glavu od računala i stalno je letio sa zadatka na zadatak, sad mu je dan puno bolje strukturiran i on je zadovoljniji.

  19. #2719
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Ja nadobudno mislila kako su jesenje ferje samo kod nas,kad ono prepisani iz EU

  20. #2720
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Moja je od sutra online preko Teamsa zbog samoizolacije razreda. Kako to funkcionira. Baš imaju video nastavu preko toga ili? Vidim sad kad sam ušla kad su neki učenici bili u SI samo zadatke tipa danas smo radili to i to, pročitajte to i to, riješite to i to. Ako je tako onda nema nikakve razlike od online nastave proljetos.

  21. #2721
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    Mij je iz nekih predmeta imao nastavu, blok sate. Iz nekih damo zadatke jer se prof ne snalazi. 8 razred. Srećom, u njegovom dlučaju je bilo samo dva dana, pa nije strasno

  22. #2722
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Ovo je totalno bezobrazno od mene, ali poželim da živim u Dubravi i da mi djeca pohađaju onu školu koja je gorila.
    Sada bi išli online, a ne fizički u školu.
    Dijete mi je dva tjedna bilo na antibioticima i za dlaku izbjeglo upalu pluća, jer je sjedilo kraj otvorenog prozora. I sada bi od sutra trebalo opet.

  23. #2723

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    141

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je od sutra online preko Teamsa zbog samoizolacije razreda. Kako to funkcionira. Baš imaju video nastavu preko toga ili? Vidim sad kad sam ušla kad su neki učenici bili u SI samo zadatke tipa danas smo radili to i to, pročitajte to i to, riješite to i to. Ako je tako onda nema nikakve razlike od online nastave proljetos.
    Moj prvasić srednjoškolac je imao par dana nastavu online. Sve sate su odradili uživo preko teamsa, sasvim druga priča od one proljetne (pročitaj, prepiši i pošalji zadaću) online nastave.
    Čula sam jedno jutro iz njegove sobe ponešto sa sata stranog jezika, profesorica predaje, proziva ih, svi učestvuju u nastavi...
    Jako smo zadovoljni...

  24. #2724

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Ovo je totalno bezobrazno od mene, ali poželim da živim u Dubravi i da mi djeca pohađaju onu školu koja je gorila.
    Sada bi išli online, a ne fizički u školu.
    Dijete mi je dva tjedna bilo na antibioticima i za dlaku izbjeglo upalu pluća, jer je sjedilo kraj otvorenog prozora. I sada bi od sutra trebalo opet.
    Otkud ti to da su online, niži razredi idu u tu zgradu a vise voze u Ivanju Reku?!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #2725
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Otkud ti to da su online, niži razredi idu u tu zgradu a vise voze u Ivanju Reku?!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kaj zbilja? Unatoč požaru? Kako u Ivanju Reku kada bi ona trebala od sutra biti cijela online zbog korone. Aha, ona sada ima mjesta....

  26. #2726
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    Moja je imala sad online, sve isto kao na proljece... tako da se stvaaarno duboko nadam da skole nece zatvarati

  27. #2727
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj llella prvotno napisa Vidi poruku
    Moja je imala sad online, sve isto kao na proljece... tako da se stvaaarno duboko nadam da skole nece zatvarati
    Ja javim sutra kako će to izgledati, ali mi se čini da će biti po proljetnom modelu. Učiteljica stranog jezika je već rekla da će postaviti sutra materijale na Teams što znači da neće biti video poziva.

  28. #2728
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Naša učiteljica je napravila male filmiće iz svakog predmeta za svako gradivo dan po dan nam pušta.

  29. #2729
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Srednja cijela škola bila online,ali ne svi u SI
    Imali nešto zoom,nešto teams,nešto riječi to i to,nešto dođi u školu taj i taj sat ( kontrolni)

  30. #2730
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Mitovski koliko dana su dobili i od kad

  31. #2731
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Mitovski koliko dana su dobili i od kad
    Pa s obzirom da je sve poprilično kasnilo i da je tek jučer propisana SI od zadnjeg kontakta koji je bio prošli ponedjeljak... Dobili su do četvrtka. Međutim kako je jedno dijete razvilo simptome u petak i tad su bili u kontaktu ide nam izgleda nova SI do utorka.

  32. #2732
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Evo već vidim.. Nikakve razlike od online škole u proljeće. Na Teamsu su postavljeni zadaci i radiš sam.

  33. #2733
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    moj je promijenio skolu u odnosu na proljece pa ne mogu usporedjivati, ali ovaj put je bilo puno bolje.

  34. #2734
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    Znači gotova je skoro ta danas?
    Posudi joj knjiga da čita nešto

  35. #2735
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Znači gotova je skoro ta danas?
    Posudi joj knjiga da čita nešto
    Kak misliš gotova.. Iz svih predmeta koje imaju danas treba obraditi lekcije.. Zapisati u bilježnicu.. Riješiti zadatke u radnu bilježnicu. Ima posla par sati.
    Evo...ipak je video poziv u 9.

  36. #2736
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    I kak je prošlo?

  37. #2737

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    evo kad se svako malo tu na forumu stavlja da neke skole prelaze na online ja stavljam i ovu vijest

    sve skole u zg opet u klupama od ponedjeljka !
    Posljednje uređivanje od mama pticica : 06.11.2020. at 16:49

  38. #2738

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    bravo!


    (ps. nisu sve. naša srednja je po B modelu, dakle neki su online ...)

  39. #2739

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Vrijeska ti u Zg?

    bas mi je zao to cuti ..
    imamo iskustvo 9.mj B modela i od 9. nadalje prave skole, ukratko: nebo i zemlja..nase dete tek skuzilo da ide u skolu od 01.10.

    i samo da dodam/ u nasoj OŠ od pocetka skole dosad od 15 samo 1 viši razred u samoizolaciji (i to od proslog tj)
    djeca su nam psihicki super, nije ova kriza njihova briga (i ne treba biti!) cak već komentiraju da im je dosta )))
    Posljednje uređivanje od mama pticica : 07.11.2020. at 12:09

  40. #2740
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Ja sam trenutno pred odlukom da svoje visokorizicno dijete ne saljem vise u skolu.
    To ce moguce biti po cijenu njezinog emocionalnig zdravlja, ali obzirom na slabe mjere i malu kolicinu testiranja ... rizik da ce mozda zatrebati zdravstvenu skrb, a da ju nece moci dobiti svaki dan se povecava.
    Do sad sam odgadala tu odluku za zimski period, i nadala sam se boljoj situaciji barem koji tjedan blize zimskim praznicima, ali cini se nista od toga.
    Posljednje uređivanje od sirius : 07.11.2020. at 13:33

  41. #2741
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam trenutno pred odlukom da svoje visokorizicno dijete ne saljem vise u skolu.
    To ce moguce biti po cijenu njezinog emocionalnig zdravlja, ali obzirom na slabe mjere i malu kolicinu testiranja ... rizik da ce mozda zatrebati zdravstvenu skrb, a da ju nece moci dobiti svaki dan se povecava.
    Do sad sam odgadala tu odluku za zimski period, i nadala sam se boljoj situaciji barem koji tjedan blize zimskim praznicima, ali cini se nista od toga.
    X

    Moje nerizično dijete je zaradilo skoro upalu pluća, zamijenjeno sa dva antibiotika u dva tjedna zahvaljujući sjedenju kraj otvorenog prozora u učionici.
    Rizično dijete je kuc, kuc za sada dobro. Iako nakon tjelesnog provede još četiri sata u mokroj robi sjedeći u razredu.
    Isto sam na rubu da ih prestanem slati u školu...

  42. #2742

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    nitko roditeljima cija su djeca rizicna nema kaj reći, i podrzavam svakog tko odluci djecu ostavit doma, svaku od vas cure!

    ali jos vise podrzavam da dok se moze, isvugdje gdje se moze, djeca idu u skolu

  43. #2743
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,376

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    nitko roditeljima cija su djeca rizicna nema kaj reći, i podrzavam svakog tko odluci djecu ostavit doma, svaku od vas cure!

    ali jos vise podrzavam da dok se moze, isvugdje gdje se moze, djeca idu u skolu
    Ne nervira mene da li itko ima ista reci. To mi je nevazno.
    Zao mi je da moje dijete NE moze ici u skolu jer su dozvoljene aktivnosti koje puni vise utjecu na sirenje epidemije od skola.
    Pa onda posljedicno i skole postaju opasnija mjesta.
    Ali cak je i to manje bitino. Nije eventalna zaraza meni bitna , tj. ne brine mene covid kao takav.
    Brine me to sto postoji rizik od komplikacija ( iako mali , srecom , gledajuci dob) , ali kod pretrpanih bolnica i eventualne opasnosti da se ne moze dobiti pomoc ako zatreba rizik postaje puno veci.
    Nazalost, covid utjece i na faktore zgrusavanja, cak i kod blagih verzija bez upala pluca. Ne znam kako to moze utjecati na dijete koje ima anatomski drugaciju cirkulaciju i koje koristi preventivno lijekove za razrijedivanje krvi.
    Zao mi je jer ono sto se u zadnje vrijeme povlaci po medijima kronicni bolesnici su si sami krivi jer su kronicni , pa samim tim u vecem riziku.
    Ne mora zbog njih svijet stati niti se stisati ziva muzika po birtijama. :prioriteti:
    Posljednje uređivanje od sirius : 07.11.2020. at 18:00

  44. #2744

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,366

    Početno

    Na kraju je ko i uvijek odluka na nama roditeljima...
    jedino to mozemo "kontrolirati"
    Posljednje uređivanje od mama pticica : 07.11.2020. at 18:47

  45. #2745

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,410

    Početno

    Citiraj mama pticica prvotno napisa Vidi poruku
    Vrijeska ti u Zg?

    bas mi je zao to cuti ..
    imamo iskustvo 9.mj B modela i od 9. nadalje prave skole, ukratko: nebo i zemlja..nase dete tek skuzilo da ide u skolu od 01.10.

    i samo da dodam/ u nasoj OŠ od pocetka skole dosad od 15 samo 1 viši razred u samoizolaciji (i to od proslog tj)
    djeca su nam psihicki super, nije ova kriza njihova briga (i ne treba biti!) cak već komentiraju da im je dosta )))
    Da

    I vidim veliki pad u koncentraciji, želji za učenjem, brzini...
    Sad se vidi da spada u grupu djece kojima online ne odgovara.
    Nije poticajan način podučavanja. Naprotiv, potiče lijenost.
    Njemu puno znači kad mu prof na satu objasni i kad ima kontinuitet u radu.
    Ovako sad ne razumije neke dijelove (matem.,fiz.), a mi mu ne možemo pomoći.
    A to je dijete koje je s lakoćom i velikom brzinom svladavalo gradivo, bez iakave pomoći, niti sata instrukcija tijekom OŠ ...
    (imam i starije dijete pa mogu usporediti,da ne mislite da sam jedna od onih nerealnih roditelja ...)

  46. #2746
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    A jel malo bolje objasne onaj tjedan kad su u školi,pitaju li klinci, profesori?

  47. #2747

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    3,004

    Početno

    Zanima me prati li ijedno dijete videolekcije objavljene na i nastava gov hr? I ako da, kako je zadovoljno?

  48. #2748
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Hvala na toj stranici.
    Bas cu dati malome da si malo pogleda i da mi kaze jel mu to kaj koristi.

  49. #2749
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,504

    Početno

    I nastava gov.hr

  50. #2750

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku
    Da

    I vidim veliki pad u koncentraciji, želji za učenjem, brzini...
    Sad se vidi da spada u grupu djece kojima online ne odgovara.
    Nije poticajan način podučavanja. Naprotiv, potiče lijenost.
    Njemu puno znači kad mu prof na satu objasni i kad ima kontinuitet u radu.
    Ovako sad ne razumije neke dijelove (matem.,fiz.), a mi mu ne možemo pomoći.
    A to je dijete koje je s lakoćom i velikom brzinom svladavalo gradivo, bez iakave pomoći, niti sata instrukcija tijekom OŠ ...
    (imam i starije dijete pa mogu usporediti,da ne mislite da sam jedna od onih nerealnih roditelja ...)
    Prvi srednje je i inače priličan šok zbog promjene u načinu poučavanja, intenzitetu rada, količini zadaća - a online nastava tu nimalo ne pomaže
    Jesu li se oni unutar razreda uspjeli bar donekle povezati? Mogu li jedni drugima pomoći oko gradiva, tj. ima li volje za to?
    Bistro dijete koje inače nije imalo problema s tim predmetima pohvatat će konce i shvatiti gradivo, možeš biti sigurna, samo mu treba malo vremena.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •