Stranica 44 od 44 PrviPrvi ... 34424344
Pokazuje rezultate 2,151 do 2,177 od 2177

Tema: Online nastava

NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

Ma zezam se s tim dodatnim bodovima.
    Te zabune se i ja bojim. Iako je ovaj moj totalno kul
    Posljednje uređivanje od NanoiBeba : 25.05.2020. at 07:44

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Nema dodatnih bodova.
    Jedino sam sigurna da ce biti u tom stresu krivo zaokruzenih odgovora na listi za odgovore jer neke zadatke treba preskakati naravno i na listi za odgovore.
    Koja je to glupost - pa zar se nije moglo na već printanim materijalima označiti što ne treba rješavati? Ja to ne mogu vjerovati... Fakat, ovom ministarstvu treba jedan Beroš.

sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Koja je to glupost - pa zar se nije moglo na već printanim materijalima označiti što ne treba rješavati? Ja to ne mogu vjerovati... Fakat, ovom ministarstvu treba jedan Beroš.
    Na svim stotinama tisuća vec isprintanih a možda i kuvertiranih testovia? Stvarno me zanima kako....

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Stotinama tisuća?

Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008

Početno

Citiraj Mima prvotno napisa Vidi poruku
    Stotinama tisuća?
    X
    Trideset tisuća maksimalno. Ne razumijem, zašto ne bi svaka škola za sebe to napravila i ovjerila pečatom??? Ne, oni to prepuštaju maturantima. Časna riječ, moj sin maturant bi se bolje snašao na poslu ministrice od nje same. Evo, i sustav im daje povjerenje... Bome, jedva čekam da izađe iz toga.

sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Ne samo da su davno sastavljeni, nego su testovi vec odavno isprintani. 30000+ maturanata x obavezni predmeti x izborni predmeti=stotine tisuca testova.
    Izbacena pitanja nisu fizicki izbacena iz testova, nego ce ih dezurni nastavnik procitati na pocetku testa, napisati na plocu, a maturanti trebaju te zadatke prekriziti/ne rjesavati.
    Ovako?

Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004

Početno

Da, da, zaboravila sam da se misli na više testova, sori .. zazvučalo mi je kao da imamo stotine tisuća maturanata, što nažalost znamo da nije istina

rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006

Početno

Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    X
    Trideset tisuća maksimalno. Ne razumijem, zašto ne bi svaka škola za sebe to napravila i ovjerila pečatom??? Ne, oni to prepuštaju maturantima. Časna riječ, moj sin maturant bi se bolje snašao na poslu ministrice od nje same. Evo, i sustav im daje povjerenje... Bome, jedva čekam da izađe iz toga.
    Da nastavnici otvaraju testove?! Krizanje i pecatiranje vrecica?
    Pa da maturant kaze da mu je krivo prekrizeno?

Kad stignu kutije s vrecicama u kojima su ispitni materijali , ispitna komisija otvara kutije, provjerava brojno stanje, skenira testove jedan po jedan i unosi u registar sustava ncvvo-a i za svaku grupu testova radi zapisnik na koji se odmah potpisuju svi clanovi povjerenstva. Taj posao se radi odmah, cim kutije dođu u školu jer ncvvo zeli unutar par sati zrakopraznog prostora od centra , poste do skole sto prije vidjeti jesu li svi stigli i je li sve u redu.
    Sve se ponavlja za svaki tjedan ponovo. 4 puta.
    I 4 puta opet u jesenskom roku.

Test otvara samo i iskljucivo maturant cije ime i prezime stoji na vrecici.

A svi nastavnici potpisuju izjavu o tajnosti podataka koja ima pravnu tezinu (materijalna i krivicna odgovornost).
    Nemojte me krivo shvatiti, ali vidljivo je da mnogi nisu svjesni ozbiljnosti organizacije provođenja drzavne mature.
    Posljednje uređivanje od rosa : 25.05.2020. at 10:27

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

Ne nego očito nitko od nas nije bio na državnoj maturi

Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007

Početno

Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Ne nego očito nitko od nas nije bio na državnoj maturi
    Kakve veze to ima? Oni koji pišu maturu ne vide pred radnje sa testovima. Samo profesori u komisiji.

jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008

Početno

bilo je pitanje koje nema veze s online, zašto to nastavnici koji čuvaju ne prekriže unaprijed, rosa je dala razlog zašto NE

Datum pristupanja
    Aug 2008

Početno

cure!
    prošla sam kraj naše OŠ škole u pol 12 - milina...kao da nikad nije bilo karantene, cika, smijeh, muvanje po igralištu, valjda je taman odmor od prvog dijela dana bio

djeca koja su u školi uživaju!!!!

šta reći, sretnici vi koji ste imali priliku poslat djecu u školu

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

evo i sin mi se javio, čujem mu po glasu da je sav oduševljen

sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008

Početno

Kod mojih u razredu po 99% učenika (kod svakog po jedan nije došao).
    Opet hvalim našu školu i ravnatelja na organizaciji i postavljanju prema čitavoj situaciji.

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011

Početno

Moj je u boravku do 16h, pa još ništa ne znam.
    Osim da je bio potres oko 1 sat, 1.4 jakosti.
    Osjetio se dosta na istoku kažu, siroče, jedva čekam da čujemo kako je to bilo.

I dalje me nerviraju roditelji koji posvuda šire negativu, no počinjem ih (napokon) ignorirati.

mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005

Početno

Bubilo kakvu negativu pak?

Moji jedva docekali jutros skolu, dosli veseli, stariji napisao zadacu za 1h i otisao van. U jednom dahu prepricavali postupke pranja, jela, ucenja... ali je bila smjesna "panika" 5 min pred polazak...nemam gumicu, nemam ljepilo...

betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008

Početno

bubilo, zar se potresi magnitude 1 doista osjete?
    ili možda svi imamo aplikacije koje nam zvone da nas obavijeste da je bio potres?

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

off topic: 1,8 je bio, i mi istočnjaci smo baždareni bolje od bilo kakvog seizmografa naravno da se osjetio...

Datum pristupanja
    Nov 2003

Početno

škola: 18 od 23
    ali paralelni razred nitko ...

Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011

Početno

Ne, pričala sam MM-om na telefon, on doma, ja na poslu i on mi govori "upravo potres". I iste sekunde mi frendica piše da ga je osjetila.

betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008

Početno

i ja sam na istoku, ali isto tako ne mislim da sam pouzdan seizmički izvor
    ja mislim da je potres svaka vibracija koju osjetim: ako netko nogom trese stol, ako mi se dijete popne na krevet dok sam na njemu itd itd - vjerujem da se to ponekad može podudarati s onim što seizmolozi zabilježe

znam da su se na onim aplikacijama seizmolozi iščuđavali kako korisnici prijavljuju da su osjetili potres jakosti 1,5, kad je to gotovo nemoguće osjetiti, to su mikropotresi i ima ih milijune godišnje
    svoje dijete ne mislim pitati jel ga osjetila, mislim da takva pitanja imaju više štete nego koristi

Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011

Početno

Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    Bubilo kakvu negativu pak?

Moji jedva docekali jutros skolu, dosli veseli, stariji napisao zadacu za 1h i otisao van. U jednom dahu prepricavali postupke pranja, jela, ucenja... ali je bila smjesna "panika" 5 min pred polazak...nemam gumicu, nemam ljepilo...
    Ah... to se ne može ni prenijeti...
    - da zašto jadna djeca moraju stajati ispred škole u redu da ih prvo "prokuže", da se nad djecom provodi teror sa špricanjem ruku, da zašto smo pristali na to kao ovce da nam jadnu djecu tako maltretiraju
    - da zašto u e-dnevniku stoje ispiti, pa je l moguće da će imati ispite, pa to je strašno
    - pa jesmo morali baš maltretirati djecu ova zadnja "2 tjedna" - a realno u nekim županijama traje još 5 tjedana

… i tako stalno nešto. Jedan roditelj je čak drugog roditelja koji je aktivan u jednoj stranci optužio da je odgovaran za sve jer je on sigurno nekako stranački utjecao na to da otvore školu.
    Ljudi su ono totalne budale.
    To mi je bio vrh, nakon toga više ne pratim.

Jeste vidjeli anketu u dnevniku? Pa skoro 50% njih je htjelo da se škola završi online.

https://www.tportal.hr/vijesti/clana...nline-20200524

llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008

Početno

Mojima isto bilo super u školi, sve su tamo odradili, zadaću nemaju,jer ih je u školu došlo trećina, pa rade ono što rade i ostali online, ali kažu da su im učiteljice sve lijepo objasnile i da im je tako puno lakše...
    potres smo osjetili...ovdje blizu epicentra se sasvim dobro osjeti razlika između potresa i ostalog "drmanja" i glasnih zvukova

Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007

Početno

Bubilo pa pusti takve, ne daj da te smore svojim negativa pricama. Ti odleprsaj na svoj oblacic a oni neka drobe
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 25.05.2020. at 17:51

sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Moj je presretan. Super mu je bilo, ide ih 16, svako sjedi za svojim stolom (donijeli su dodatne stolove) ali ostalo sve slicno kao i iqnace. "Vrhunac" dana - nogac na igralistu s frendovima za vrijeme vjeronauka (oni koji ne idu).

Uglavnom - sve super. Jos im ovaj tjedan nece davati zadace

Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012

Početno

I kod mog skoro svi u razredu ) Izvrsno!

Vidim da se i javno mnijenje pomalo mijenja i da se u novinama sad vec pise o jadnim osmasima i maturantima koji se nece ni od prijatelja oprostiti... tako da postoji nada da i starija djeca vide skole prije ljeta

sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009

Početno

Super i za vas, samo sto to kod mog to nisu skoro svi - fali ih jos 12
    Bas smo pricali mm i ja kako bi bilo lijepo da ih je tako malo i inace, koliko bi s njima mogla uciteljica lakse raditi....

Al ajde ja sam stvarno sretna da je nas je ovaj put malo pomilovala sreca pa je sve super ispalo... za razliku od pred dva tjedna... Kao sto sam pisala ja sam u principu zadovoljna s njegovom online nastavom, mozda da je bilo vise uzivo koja lekcija, no pred kraj mu je bas pala i koncentracija i motivacija, previse je to nekom od 8 godina pogotovo prepustenom samom sebi.. A ja sam na zalost slabo mogla odradjivati s njim gradivo. Jer i kad bi napokon bila gotova s poslom on je bio tad preumoran za ucenje I skolu.

Stranica 44 od 44 PrviPrvi ... 34424344

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •