Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 385

Tema: Rad od doma u vrijeme virusa

  1. #101
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Pa bilo bi fer da je to bilo najavljeno ili bar obrazloženo.
    Pa najavio joj je otkaz a dobila je minimalac.
    Danas je 2.4. večina plaće isplačuje iza 15. ili 20. Možda se čovjek nadao skupiti za ostatak. A za početak isplatio minimum.
    Ne bi se miješala u njihovu komunikaciju, samo kažem da nije u redu ono što o njemu pišete samo za to jer je isplatio plaću.
    Mogao je i ne, ima pravo do 30.4. Ili dati otkaz kao poslodavci onih par tisuća radnika koji su novi na burzi.
    Znam da je često praksa platiti doprinose a za plaću sakupljati do kraja mjeseca, i nadati se da budeš uspio.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 02.04.2020. at 17:09

  2. #102
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj Vrijeska prvotno napisa Vidi poruku

    ovo je bilo slučajno i mala su djeca
    ja sam povukla stol prema polici, namjestila laptop tako da nesmetano mogu u kuhinju, ali šaljivi tinejdžeri... namjerno iza mene prođe... a ja koncentrirana, tek skužim kad čujem s druge strane smijeh ...
    Ja sjedim u spavaćoj sobi na podu, nogama guram vrata da ne uđu jer nemamo ključeve za brave.

    Al to samo s klijentima. Kolege čuju i pristustvuju svemu i “majmuneee”, i “kaka mi se”, i urlajuće plakanje...

    Inače, ovo je bolji video .

    https://www.youtube.com/watch?v=-Ojvk-4IcOE

  3. #103
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me, da li itko od vas uzima u obzir količinu novca koja treba poslodavcu da isplati plaću? Možda je Tančin poslodavac procijenio da nema za punu plaću za sve zaposlenike i napravio najbolje u datom trenutku. Doprinosi i porez moraju biti podmireni.
    Kada vidim mišljenje zaposlenika o njihovim poslodavcima počinjem polako razumijevati ove koji šalju na burzu.
    Ako si dobar, pljuju te, ako nisi isto.
    A ti svoje prema državi moraš ispuniti, od predujma Pdv, doprinosa i raznih drugih nameta. I niko te ne pita imaš li ili ne, blokada firme pa si misli....
    Danas su počeli novci od hzz-a sjedati, ako je dobio i odgodu a vjerovatno je i sredstva od hzza-a, isplatio je svojim radnicima koji su radili ipak više od pola mjeseca sa svog računa vrlo malo. Kažem ako je tražio mjere, ne vidim zašto ne bi pogotovo on koji se bavi poslom vezano za ugostiteljstvo/turizam. Jako j
    Neopravdam ni radnike,ni poslodavce, ima svakakvih jednih i drugih.

  4. #104
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Tanči žao mi je i zaista nije u redu bez najave a pogotovo što si pošteno odradila svoj posao ovaj mjesec.

    Poslodavci takodjer zlorabe ovu situaciju.

    Meni je jutros isto tutnjalo, pišem važan dopis koji ide na potpis u kabinet, trebam se koncentrirat, tutnji po kući, djeca piče svoje, pišti ekspres lonac..hebate..mozak mi kuha i ne može smislit suvisle rečenice.

  5. #105
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Kosjenka jesu rekli koliko će trajat to da svima isplate mjere ?

  6. #106
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,306

    Početno

    Novost je kod nas da nema go u 6 mj i da smo tada na najjace...i da planiramo lhetni godisnji datume?!?! Ono..sa? U 4mj? Aaaahhh

  7. #107
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Pa najavio joj je otkaz a dobila je minimalac.
    Danas je 2.4. večina plaće isplačuje iza 15. ili 20. Možda se čovjek nadao skupiti za ostatak. A za početak isplatio minimum.
    Ne bi se miješala u njihovu komunikaciju, samo kažem da nije u redu ono što o njemu pišete samo za to jer je isplatio plaću.
    Mogao je i ne, ima pravo do 30.4. Ili dati otkaz kao poslodavci onih par tisuća radnika koji su novi na burzi.
    Znam da je često praksa platiti doprinose a za plaću sakupljati do kraja mjeseca, i nadati se da budeš uspio.
    Što god da je njegova namjera, radnici o tome trebaju biti informirani u realnom vremenu. Je li to pola plaće, je li uplatio doprinose, je li tražio sredstva od države pa su sigurni 3 mj...a ne sad će on njih malo iznenaditi pa im neće dati otkaz nego random dio plaće.

    Tako su znali raditi i u mojoj bivšoj firmi, kasni plaća, ne govori se ništa kad se očekuje. Onda dođe bez najave. Oni ponosni kako su uspjeli skupiti i iznenaditi nas!
    Ili, samo je odjednom prestala stizati lova za prijevoz. OK, nije njihova zakonska obaveza ni plaćati prijevoz, ali računaš s tim.
    Ljudi imaju troškove i kredite i kartice i imaju pravo znati i kad će dobiti i koliko. Kad god je poslodavac potpuno transparentan, kod velike većine radnika nailazi na razumijevanje. A stav “to se vas ne tiče, budite sretni da dobijete išta” kod svih nailazi na revolt.
    Posljednje uređivanje od Argente : 02.04.2020. at 20:54

  8. #108
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Što god da je njegova namjera, radnici o tome trebaju biti informirani u realnom vremenu. Je li to pola plaće, je li uplatio doprinose, je li tražio sredstva od države pa su sigurni 3 mj...a ne sad će on njih malo iznenaditi pa im neće dati otkaz nego random dio plaće.

    Tako su znali raditi i u mojoj bivšoj firmi, kasni plaća, ne govori se ništa kad se očekuje. Onda dođe bez najave. Oni ponosni kako su uspjeli skupiti i iznenaditi nas!
    Ili, samo je odjednom prestala stizati lova za prijevoz. OK, nije njihova zakonska obaveza ni plaćati prijevoz, ali računaš s tim.
    Ljudi imaju troškove i kredite i kartice i imaju pravo znati i kad će dobiti i koliko. Kad god je poslodavac potpuno transparentan, kod velike većine radnika nailazi na razumijevanje. A stav “to se vas ne tiče, budite sretni da dobijete išta” kod svih nailazi na revolt.
    Napisala sam da se ne bi miješala u njihovu komunikaciju.
    Mi naše obavještavamo o svemu, ali mi smo mala firma.

  9. #109
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    No ontopic prekovremenih samo da priznam da se ni ja ne uspijevam pridržavati danih savjeta
    Evo 22h i ja još radim, nakon odrađenih 8h tokom dana gdje praktično nisam vidjela djecu.
    I čeka me još bar 1h posla.
    A onih par sati što nisam radila sam radila školu jer izgleda danas oboje djece imaju "loš dan" kad su školske obveze u pitanju, očito zatvorenost u kući počinje djelovati na sve...

    Nemrem više... čak i nije da sam neefikasna onih "pravih" 8h (dapače efikasnija sam nego u firmi) nego je toga PREVIŠE. Nadam se doduše da ću od idućeg tjedna dobitit neka pojačanja pa ću bar doći na 8h posla. Tješim se da bar imam full plaću ovaj mjesec, dan po dan...

  10. #110
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Poslodavci takodjer zlorabe ovu situaciju..
    Tako je i to je ono što najviše ljuti.
    Moj poslodavac ne skuplja za plaće. On ima. Itekako ima.
    I sam mi je rekao da će plaća za ožujak biti normalna i da on ima za to i za još nekoliko mjeseci ubuduće, ali da ćemo to još vidjeti kako bude.
    Pitao me jedino želim li na burzu ili ostajem. Odabrala sam ostati. Dvoje kolega je odabralo burzu, ostali ostaju. I svi smo dobili istu plaću iako smo, neki više, a neki manje ožujak odradili. Čujem da su neke kolegice na novom godišnjem jer starog nemaju. I unatoč svemu, mi smo na minimalcu. Budući da će država to vlasniku refundirati, ispada da smo radili za badava. I godišnje odmore dali za badava.
    Ne znam. Meni to sve skupa nije ok. Nije fer, ni ljudski.
    Na stranu novci, ali ovakvo ponašanje nije ok.
    Ja sam razočarana jer sam imala jako visoko mišljenje o vlasniku i ovo mi se nikako ne uklapa u tu sliku.
    Ali eto, izgleda da je to tako normalno. Ne znam zbog čega. Utjecaja podzemnih voda, možda?
    Ja i moja mala obitelj nećemo biti gladni. Moja kći će studirati i dalje i ja ću za njene i naše potrebe imati.
    Mi nemamo kredita, minusa, dugova po karticama...ničeg. Imamo i ušteđevine i možemo i bez ikakvih prihoda živjeti normalno.
    Ne treba nam puno, a sve bitne stvari imamo riješene.
    Eto, nisam imala srca ni podstanarki naplatiti pa mi je i taj prihod otpao, ali sam unaprijed to tako odlučila/prihvatila.
    Ne treba biti pohlepan i gledati samo sebe.
    Najvažnije je da preživimo ovu epidemiju neokrznuti.
    Svima želim od srca da ostanete zdravi i da ne budete u bilo kakvoj potrebi.

  11. #111
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Tanči, ako je odabrao slati ljude na burzu mislim da nema pravo na refundaciju od države. Koliko sam skužila to pravo mogu koristiti samo oni koji nikoga nisu otpustili.
    Znam da ti to nije utjeha, ali eto, da znaš.

  12. #112
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Točno tsko

  13. #113

  14. #114
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Kako ne, ako ih je otpustio nakon 20.3.?

  15. #115
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Kopiram:
    a neće mu se odobriti potpora ako je došlo pada broja zaposlenih u razdoblju od 20. ožujka 2020. do dana predaje Zahtjeva za dodjelu potpore ako je postotak pada zaposlenosti veći od 40 posto kod poslodavaca koji zapošljavaju do 10 radnika, od 20 posto za mala poduzeća, od 15 posto za srednja poduzeća, te 10 posto za velika poduzeća

  16. #116
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Kopiram:
    a neće mu se odobriti potpora ako je došlo pada broja zaposlenih u razdoblju od 20. ožujka 2020. do dana predaje Zahtjeva za dodjelu potpore ako je postotak pada zaposlenosti veći od 40 posto kod poslodavaca koji zapošljavaju do 10 radnika, od 20 posto za mala poduzeća, od 15 posto za srednja poduzeća, te 10 posto za velika poduzeća
    Ok, ti znaš kamo spadate ja ne.

  17. #117
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Nebitno je kolika je firma, već da se tolerira određeni postotak otkaza. 10%-40% ovisno o veličini firme.
    Kod nas su ljudi sami izabrali da odu jer im je privlačnije izgledalo 4250 kn na burzi od 3250 kn minimalca.
    No sad je minimalac podignut na 4000 kn, a za naknadu s burze se šuška da će ju smanjiti tako da ispada da im potez i nije ispao dobar.

  18. #118
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Tako je i to je ono što najviše ljuti.
    Moj poslodavac ne skuplja za plaće. On ima. Itekako ima.
    I sam mi je rekao da će plaća za ožujak biti normalna i da on ima za to i za još nekoliko mjeseci ubuduće, ali da ćemo to još vidjeti kako bude.
    Pitao me jedino želim li na burzu ili ostajem. Odabrala sam ostati. Dvoje kolega je odabralo burzu, ostali ostaju. I svi smo dobili istu plaću iako smo, neki više, a neki manje ožujak odradili. Čujem da su neke kolegice na novom godišnjem jer starog nemaju. I unatoč svemu, mi smo na minimalcu. Budući da će država to vlasniku refundirati, ispada da smo radili za badava. I godišnje odmore dali za badava.
    Ne znam. Meni to sve skupa nije ok. Nije fer, ni ljudski.
    Ovo je definitivno nefer i neljudski, krajnje nekorektno.

  19. #119
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Kosjenka jesu rekli koliko će trajat to da svima isplate mjere ?
    Stvarno nisam pratila. Znam da od slanja zahtjeva za obradu imaju 10dana. Moja dva klijenta su bez ikakvog povratnog maila, ugovora dobila novac na račun.
    Trenutno sam okupirana e propusnicama, to je tek cirkus...
    Toliko o mirnom vikendu i radu u vrtu

  20. #120
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Kosjenka, hvala na odgovoru. Dan nakon što sam objavila post, muž mi je rekao da mu je sjelo.
    Drži se draga

  21. #121
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Hvala Lili.
    Ako mogu kako pomoći samo se javi.

  22. #122
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    hvala.

  23. #123
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    No ontopic prekovremenih samo da priznam da se ni ja ne uspijevam pridržavati danih savjeta
    Evo 22h i ja još radim, nakon odrađenih 8h tokom dana gdje praktično nisam vidjela djecu.
    I čeka me još bar 1h posla.
    A onih par sati što nisam radila sam radila školu jer izgleda danas oboje djece imaju "loš dan" kad su školske obveze u pitanju, očito zatvorenost u kući počinje djelovati na sve...

    Nemrem više... čak i nije da sam neefikasna onih "pravih" 8h (dapače efikasnija sam nego u firmi) nego je toga PREVIŠE. Nadam se doduše da ću od idućeg tjedna dobitit neka pojačanja pa ću bar doći na 8h posla. Tješim se da bar imam full plaću ovaj mjesec, dan po dan...
    Da, jednostavno ne možeš izbjeći da radiš više... mene komunikacija ubija, toliko je ima više u ovim uvjetima da samo ždere vrijeme. Prošli tjedan sam primila i poslala više od 300 mailova... plus telefonski razgovori, plus dva online sastanka... a gdje je drugi posao koji onda radim navečer i vikendom.

    Uglavnom, za prošli tjedan nisam upisala ništa godišnjeg. I poslala sam mail kadrovskoj, je l ta uputa identična za sve, da ja radim i više od 40 sati i da ne pišem godišnji, i kako stvari stoje dugo ga još neću upisati. Dobila sam odgovor da ok. Inače, napisala sam im i da ne mislim nakon rada od doma raditi cijelo ljeto bez pravog GO, ostalo je i s moje i s njihove strane na “vidjet ćemo” .

    U međuvremenu je došao drugi mail od uprave, oni i dalje očekuju da trošimo godišnji, stari moramo potrošiti do lipnja inače propada (to bi i inače) te info da je plaća za ožujak isplaćena u cjelosti, a one za 4.,5. i 6. mj. će biti smanjenje, najvjerojatnije 20% bruto.

    Inače, ja nemam “hrvatskog poslodavca”, ok, uprava je tehnički lokalna, ali ove upute dolaze iz europske centrale korporacije. I rekla mi je kolegica koja dobiva originalne mailove iz centrale da je pritisak ogroman, da nama na kapaljku šalju mjere. Jadan kapitalizam, što ga je snašlo .

    Što se tiče mene, dan mi se može najbolje opisati ovako... https://m.youtube.com/watch?v=o4pxY5-JD64

    ... u jednom trenutku sam nabrijana i mogu ja sve ovo, u drugom “ležim na podu” i “ne mogu i ne mogu” . Vjerojatno ću izdržati, ali da se vidim da nakon korone odem u ured raditi, ne vidim se... vidim se samo kako završavam jedan po jedan ugovor, i odlazim uz rijeku starim parobrodom koji vozi skitnice na zapad...

  24. #124
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    Drži se bb

  25. #125
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Hvala .

  26. #126
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,466

    Početno

    Ajme BB ako ti je i blizu kao na ovom videu šaljem ogromni virtualni zagrljaj :grouphug:

    Drži se!!!

  27. #127
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Kako misliš blizu? Tri puta je jače, lik je imao samo jedno "dijete".
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 07.04.2020. at 12:44

  28. #128
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    A muža ne računaš?

  29. #129
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Nema njega. On radi zaključan u sobi jer je 8 sati na telefonu. Ne izlazi ni jesti.

  30. #130
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    S ko je onda na srv?

  31. #131
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ne razumijem?

  32. #132
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    A skraćeno radno vrijeme? Nitko kod nas.

  33. #133
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,482

    Početno

    A kaj niste imali za velikog?

  34. #134
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    To smo prije 2 godine razmišljali o tome jer nismo znali kako će biti sa zdravljem, ali bilo je sve ok, pa smo oboje počeli raditi.

  35. #135
    n.grace avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    4,993

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    S ko je onda na srv?
    jelena.O, tebi fakat nije neugodno forumaše pitati stvari koje te se uopće ne tiču? tražis i da ti pišu koju terapiju uzimaju, nevjerojatna si

  36. #136
    VeraM avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2016
    Lokacija
    Metković, Hr
    Postovi
    817

    Početno

    Hoće ona tako često. Dat mišljenje iako nije traženo. Al neka nama jelene, bilo bi dosadno bez takvih ljudi.

  37. #137
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Kako misliš blizu? Tri puta je jače, lik je imao samo jedno "dijete".
    Tako su nekako moji dvoje pa sam pomakla radno vrijeme na tu-i-tamo preko dana i onda od 9 navecer do jedno 2 ujutro. Od jucer vise nema posla pa sad samo 'ladim jaja.


    ....malo sutra. Pisem magisterij; to je gore od posla uz ovo dvoje.

  38. #138
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Moj današnji dan rada od doma
    7:00 ustajanje, buđenje kćeri, higijena, kava
    7:30 izlazak s njom na svj. zrak i malo rekreacije
    8:00 povratak u kuću, ostatak priprema za dan, dorucak
    9:00-13:00 radim, u trenucima kad je mrvicu manje bitno da pričam kuham ručak dok slušam online confcall (inače mm kuha ručak ovaj put sam ja odradila jer sam mogla), djeca rade svoju školu, zadaću, oni ručaju bez mene ranije jer ja moram na neki VC
    13:00-13:45 jedem, malo odmaram
    13:30-17:40 radim, djeca igraju igrice kad imaju pauzu, mlađi vježba, starija ima online jezik i online trening
    17:40-20:30 jedem (mm je skuhao), prolazim školske zadatke s mlađim, vidim napokon kći nakon jutra, popričamo malo
    20:30-sad oni gledaju neki film, ja koristim priliku i odrađujem zaostatke


    Moram priznat da iako nisam nikakav vjernik se veselim Uskrsu i 3,5 dana odmora kao rijetko kad.

  39. #139
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

  40. #140
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    A ha ha ha ha ha!!!
    Da, to te ja pitam!
    Možda da je od armiranog betona sa zvučnom izolacijom .

  41. #141
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    I bodljikavu zicu oko njega, pretty please.

    Ovaj tjedan sam (bila) na godisnjem, nakon sto su nas sve poslali na furlough do daljnjeg.

    Od ponedjeljka sam natrag na poslu; sustav pomoci neprofitnim organizacijama je profunkcionirao. Osigurane su nam place 8 tjedana, a onda cemo vidjeti za dalje.

    Znaci sad opet 30 sati posla tjedno i 3,000 sati za research project za grad school. Plus skola za djecu i djeca opcenito jer nemam kamo s njima.

    Idem se napit'.


    (Gundjam; to mi je posao. Nisam nesretna zbog posla, naravno, samo sam uzasno, uzasno umorna.)

  42. #142
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    vi koji imate privilegiju da se izolirate od zvukova drugih ukućana (velika djeca), kako to radite?
    meni je najjednostavnije stavit slušalice i pustit neku glazbu, ali teško mi je pronaći pravu glazbu za rad jer mi glazba treba biti u skladu s raspoloženjem, koje opet jako oscilira pa mi onda npr klasika nekad jako paše a nekad me strašno živcira
    nekad me i oni alfa valovi iznerviraju
    što vi?

  43. #143
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    vi koji imate privilegiju da se izolirate od zvukova drugih ukućana (velika djeca), kako to radite?
    meni je najjednostavnije stavit slušalice i pustit neku glazbu, ali teško mi je pronaći pravu glazbu za rad jer mi glazba treba biti u skladu s raspoloženjem, koje opet jako oscilira pa mi onda npr klasika nekad jako paše a nekad me strašno živcira
    nekad me i oni alfa valovi iznerviraju
    što vi?
    Meni su fora Antenini kanali.

  44. #144
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    misliš na radio Antena?

  45. #145
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    misliš na radio Antena?
    Da, ima na webu: http://streaming.antenazagreb.hr/stream/player.html

  46. #146
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    ne bih
    to je radio stanica koju sam na poslu gotovo cijeli radni vijek prisiljena slušati i nije mi poticajna
    dapače, iritira me budući da poznajem njihov MO, koji uključuje vađenje neke pjesme iz naftalina i svakodnevno puštanje iste u eter barem 5x dnevno, kao da se radi o novom releaseu. Ok je jednom čuti Always od Bon Jovia, ali kada je to 5x dnevno onda se prvo zapitaš jel Jon Bon Jovi umro
    i tako svaki tjedan neki drugi izvođač za kojeg me prestalo biti briga jel umro ili nije

  47. #147
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    ne bih
    to je radio stanica koju sam na poslu gotovo cijeli radni vijek prisiljena slušati i nije mi poticajna
    dapače, iritira me budući da poznajem njihov MO, koji uključuje vađenje neke pjesme iz naftalina i svakodnevno puštanje iste u eter barem 5x dnevno, kao da se radi o novom releaseu. Ok je jednom čuti Always od Bon Jovia, ali kada je to 5x dnevno onda se prvo zapitaš jel Jon Bon Jovi umro
    i tako svaki tjedan neki drugi izvođač za kojeg me prestalo biti briga jel umro ili nije
    Da stanica je takva, ali kanali su ok. Biram prema raspoloženju. A za Božić imaju i božićni kanal.

  48. #148
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    cesto stavim slusalice bez ikakve muzika, samo da smanjim okolnu buku

  49. #149
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    vi koji imate privilegiju da se izolirate od zvukova drugih ukućana (velika djeca), kako to radite?
    meni je najjednostavnije stavit slušalice i pustit neku glazbu, ali teško mi je pronaći pravu glazbu za rad jer mi glazba treba biti u skladu s raspoloženjem, koje opet jako oscilira pa mi onda npr klasika nekad jako paše a nekad me strašno živcira
    nekad me i oni alfa valovi iznerviraju
    što vi?
    Probaj ovo: https://www.thecurrent.org/

    Vjerna sam im otkako sam se preselila s ove strane bare. Rijetko kad mi ne pase, s obzirom da nema reklama, ne pricaju u nedogled vec minimalno, a ipak kreiraju play listu (pa ne moram ja ).

  50. #150

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Citiraj betty blue prvotno napisa Vidi poruku
    vi koji imate privilegiju da se izolirate od zvukova drugih ukućana (velika djeca), kako to radite?
    meni je najjednostavnije stavit slušalice i pustit neku glazbu, ali teško mi je pronaći pravu glazbu za rad jer mi glazba treba biti u skladu s raspoloženjem, koje opet jako oscilira pa mi onda npr klasika nekad jako paše a nekad me strašno živcira
    nekad me i oni alfa valovi iznerviraju
    što vi?
    ona je izolirana pa ne trebam ja biti

Stranica 3 od 8 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •