Stranica 1 od 23 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1114

Tema: Potres u Hrvatskoj 2020 :(

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno Potres u Hrvatskoj 2020 :(

    Zagrebe, kako je? Jeste li svi OK? Imate li struje, vode, je li vam polupalo kuće, aute? Gledam na TV vojsku kako seli inkubatore iz Petrove :O

  2. #2
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Mi imamo sve
    Novija zgrada

  3. #3
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Prestrašno.. Nadam se da ste svi dobro.

  4. #4
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,647

    Početno

    Ok, smo. Isprepadani. Stara zgrada. Tresli smo se ko ludi. Sad čistimo stan. Sam da se ne ponovi.
    A štetu ćemo rješavat kasnije.

    Jako, baš jako sam se prepala.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    916

    Početno

    Jako smo se prepali. Pokupili djecu i jakne i istrčali iz stana. Šteta ovisno o starosti zgrade. Kod nas nešto polupano, trenutno nema grijanja, neke cijevi popucale... vratili smo se u stan, idemo dalje.

  6. #6
    llella avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,142

    Početno

    I ja se prepala skroz...kod nas sve funkcionira...
    Za vrijeme potresa nije ljuljalo nego je vise sve poskakivalo...uzasan osjecaj...samo da se vise ne ponovi

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    557

    Početno

    Folka.
    Sve ok, zgrade netaknute, pale su mi knjige s najdonje police i staklena bočica. Nismo izlazili, muz je samo maloprije obišao kvart, nema nikog vani.

    Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Kod mene u novoj zgradi se isto sve treslo

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,408

    Početno

    Kao da nam je protutnjao vlak...ma 10 vlakova... takav zvuk grmljavine nisam još doživjela...
    Još mi se noge tresu.

  10. #10
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Mene je bilo užasno, užasno strah... doslovce sam počela vrištati jer sam mislila da će nam ormar pasti na glavu. Nije pao . Muž je bio puno pribraniji, obukli smo se, sjeli u auto i parkirali na praznom parkingu dalje od kuća i zgrada. U početku smo bili samo mi i susjedi, a nakon drugog potresa parking se napunio s 50-tak auta. Sjedili smo cca 4 sata u autu pa se vratili u stan.
    Kod nas (2. kat, zgrada iz 2007.) samo par porazbijanih stvari (vaza i sl.). Ormarić u kupaonici je visio, ali nije pao.

    Ali susjedima u prizemlju i haustor i garaže u prizemlju imaju dosta oštećenja, na par mjesta je odvaljena žbuka do cigle. Susjeda u prizemlju kaže da im je krevet doslovce skakao skupa s njima.

    Pokušavam proći ovaj dan, ali zapravo jako se bojim cijelo vrijeme, ne mogu se bas smiriti. Ne pomaze ni sto svako malo opet osjetiš da malo trese.
    Na sreću, djeca su vesela i zaigrana.

  11. #11
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Mi smo spavali kao vjerojatno i većina. Strašno nešto... čula sam stvari koje padaju i to me probudilo... ja i MM skočili jedan preko drugog u J. - inu sobu. Ja sam u bunilu bila sigurna da stvari po njoj padaju i da je zatrpana. Dok dođeš k sebi i shvatiš što se događa.. užasan..užasan osjećaj.
    Pribrali se obukli.. Ja i piđami i izletili van, a vani hladnooo, snijeg počeo padati. Sjeli u auto na čistinu i sjedili 4 sata. Puno je ljudi izašlo van, ali svi su držali 10-15 metara razmak.
    Ja sam u šoku, prestrašena, ne znam kako ću noćas spavati.
    S tim da nam je ured u centru Zagreba i vjerojatno nam je sve porušeno.
    U šoku sam.

  12. #12
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Krasno kako se poklopio covid, potres, a onda i snijeg. Meni džaba što sam čitala letke. Umjesto da stavim djecu pod stol ja sam vrisnula i bezglavo tražila odjeću.

  13. #13
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Krasno kako se poklopio covid, potres, a onda i snijeg. Meni džaba što sam čitala letke. Umjesto da stavim djecu pod stol ja sam vrisnula i bezglavo tražila odjeću.
    Nije li po novom ne pod stol nego uz nosivi zid čučnut i rukama pokriti glavu?

  14. #14
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Spavali ko topovi kad je počelo. Ko, šta, gdje???
    Novija zgrada, nikkave štete,ništa razbijeno za razliku od mojih roditelja kod kojih se puno toga porazbijalo, starija zgrada. I popucali zidovi nekima.Odletio ih dimnjak i tako.
    Uredi su nam oštećeni dosta.Isto centar stara zgrada.

    Nas je probudilo zveckanje mojih medalja u hodniku, skočili do djece u sobu, pa se vratili u krevet spavat. Al odmah su zvali svekiji ovo ono, na kraju smo ko i ostali izašli van, pa u auto na čistinu grijat se.

    Dosta smo smireni bili MM i ja. Nismo čak ni popili normabel, a ni žesticu za razliku od naše ekipe

    Ja na sve ovo što nas je snašlo gledam kao na upozorenje da se malo zamislimo, da smo prevršili svaku mjeru. Da nas Priroda (namjerno veliko slovo) upozorava da zastanemo...uz coronu, potres pa i susnježicu .."Ej ljudi sada bi bilo dosta, daj stanite i saberite se".

    A neka sad nauče i ti pametnjakovići koji izlažu druge i krše pravila da više nema zezancije.

  15. #15
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Sad me zvao direktor...ured nam je poprilično uništen.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Ja na sve ovo što nas je snašlo gledam kao na upozorenje da se malo zamislimo, da smo prevršili svaku mjeru. Da nas Priroda (namjerno veliko slovo) upozorava da zastanemo...uz coronu, potres pa i susnježicu .."Ej ljudi sada bi bilo dosta, daj stanite i saberite se".
    Ma daj, stvarno? Kao da je litosfernim pločama bitno što rade ljudi i ostala živa bića koja hodaju Zemljom.
    Tektonika je nešto što sa živim svijetom zaista nema veze. I događa se stalno, otkako Zemlja postoji i događat će se i dalje. Druga stvar što nama potresi rade štetu i izazivaju strah jer su nepredvidivi.

    I mi smo se jutros uplašili i stali pod štokove i na brzinu se odijevali... i na kraju smo bili sretni što smo tako elegantno prošli, samo s jutarnjim strahom. Stan je srećom čitav, neznatno oštećene žbuke, zgrada je isto ok, i u ovim trenucima sretna sam što je tako i što smo bez struje bili samo 15 minuta. I zaista se nadam da se onakav udar kao jutrošnji neće ponoviti... bar sljedećih 150 godina

  17. #17
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Ma daj, stvarno? Kao da je litosfernim pločama bitno što rade ljudi i ostala živa bića koja hodaju Zemljom.
    Tektonika je nešto što sa živim svijetom zaista nema veze. I događa se stalno, otkako Zemlja postoji i događat će se i dalje. Druga stvar što nama potresi rade štetu i izazivaju strah jer su nepredvidivi.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Grozno . Posebno su me pogodile slike iz porodilišta, stvarno teško vreme za nove mame. Držite se, svi normalni ljudi odavde (a začudo ima ih zaista mnogo bar po fb mreži) misle na vas i žele vam što manju štetu i što mirniju noć.

  19. #19
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Neće mi biti svejedno leći u krevet večeras Baš se neki nemir i nesigurnost uvukao u nas jutros... Kad postaneš svjestan da si ama baš potpuno nemoćan, ružno je to... Kod corone bar znaš kako se možeš sačuvati i pripaziti, ovdje ne možeš baš ništa!

  20. #20
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Evo opet drma.
    Danas je bilo stotinu potresa.
    Za vrijeme najjačeg smo kći i ja stale pod štok ispod nosivog zida.
    Ne bojim se noći.
    Sad mi je palo na pamet da u jedan ruksak složim dokumente, lijekove, novce, vodu i dekicu za slučaj da hitno moramo napustiti stan.

  21. #21
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,503

    Početno

    Veceras u 21 se moli i upali svijecu i stavi na prozor ! Zvonit ce zvona u Italiji i Njemackoj na molitvu protiv corone salji dalje❤

  22. #22

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,135

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Veceras u 21 se moli i upali svijecu i stavi na prozor ! Zvonit ce zvona u Italiji i Njemackoj na molitvu protiv corone ������������salji dalje❤
    Jako pametno tako da u slučaju eventualnog novog potresa nastane i požar...

  23. #23
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Jako pametno tako da u slučaju eventualnog novog potresa nastane i požar...
    Točno tako! samo još to fali do smaka svijeta
    i ona poplava koju smo propustili koje ono, '64.?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,553

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku

    Ja na sve ovo što nas je snašlo gledam kao na upozorenje da se malo zamislimo, da smo prevršili svaku mjeru. Da nas Priroda (namjerno veliko slovo) upozorava da zastanemo...uz coronu, potres pa i susnježicu .."Ej ljudi sada bi bilo dosta, daj stanite i saberite se".

    A neka sad nauče i ti pametnjakovići koji izlažu druge i krše pravila da više nema zezancije.
    X
    A što bi tek bilo da Krško nije izdržalo potres....ne želim ni zamislit.

    Preporučam:
    https://fraktura.hr/blog/david-gross...sko-tkivo.html

  25. #25
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Veceras u 21 se moli i upali svijecu i stavi na prozor ! Zvonit ce zvona u Italiji i Njemackoj na molitvu protiv corone ������������salji dalje❤
    Fakat sirotim vatrogascima nedajmo ni malo predaha. Ajmo svi svijece na prozor.

  26. #26
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj spajalica prvotno napisa Vidi poruku
    Fakat sirotim vatrogascima nedajmo ni malo predaha. Ajmo svi svijece na prozor.
    x

    Sad su projurili vatrogasci po mojoj ulici. Ljudi, pamet u glavu!

  27. #27
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Mene strah leći u krevet. A ujutro moram raditi...djeca su još pod šokom...i škola...jedva se smirio stariji.

  28. #28
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    I mene je strah, i djecu je strah...
    I opet je treslo malo prije.
    Mašnice, radiš li ti u nekoj od službi koje imaju radnu obavezu sada? Ako proglase sutra elementarnu nepogodu, moraju li ići ljudi na “obične”, ne nužne poslove.

  29. #29
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,318

    Početno

    Radim u privatnoj velikoj firmi...90% ljudi radi od doma. Danas nam nitko nista nije od nadredjenih javio osim...imat cemo posla zadovoljno trljajuci ruke doslovno... kak cu u ovom stanju raditi ne znam. Jos ako budem budna po noci uh...

  30. #30
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ja ne idem sutra raditi.. Ured nam je oštećen, pitanje hoće se uopće moći ući u zgradu. U svoj nesreći zahvalna sam da se ovo dogodilo u nedjelju a ne radnim danom kad mi je dijete bilo samo kući.

  31. #31
    betty blue avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    5,312

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne idem sutra raditi.. Ured nam je oštećen, pitanje hoće se uopće moći ući u zgradu. U svoj nesreći zahvalna sam da se ovo dogodilo u nedjelju a ne radnim danom kad mi je dijete bilo samo kući.
    Ovo bi zaista bilo strasno

    Mi smo se također jako prestrasili, jako je podsjetilo sve skupa na granatiranja, ali zapravo mislim da se svaka normalna osoba prestrasila jer jer strah od potresa evolucijski imperativ.
    Sretna sam jer, bez obzira na strah, veceras ipak spavamo u svom stanu.
    Zao mi je svih koje je ova nesreca izmjestila iz domova.

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne idem sutra raditi.. Ured nam je oštećen, pitanje hoće se uopće moći ući u zgradu. U svoj nesreći zahvalna sam da se ovo dogodilo u nedjelju a ne radnim danom kad mi je dijete bilo samo kući.
    Ja sam popodne bila u firmi. Uredska zgrada je ok, ali ima štete na proizvodnim halama. Malo je prozora ostalo cijelo. Sutra nas čeka čišćenje.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,261

    Početno

    Mi smo u Markuševcu, bilo je stravično!! Srećom na kući nemamo oštećenja, ali cijeli kvart je u komi, svaka 2-3 kuća je gadno nastradala.
    Trese se cijelo vrijeme, mi smo ih sigurno 40-tak osjetili do sad, što slabijih, što jačih. I prije 20 minuta se treslo.
    Uopće ne znam kak ćemo MM i ja noćas spavati. Bojim se, nikak.
    Mi smo nakon onog trećeg jakog udara u auto spremili deke, jakne, kape, čizme, robu, vodu i grickalice, tak da ak bu trebalo jurit, jurimo odmah, a ne da razmišljamo o oblačenju.

  34. #34
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    svima koji su pogodeni potresom <3

  35. #35
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Imam frendove na markusevcu, slicno kazu ❤!

  36. #36
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Mojima je raspucano sve, svaka prostorija u stanu, ali nije ostecena statika (valjda... rijec je o neboderu iz 1969). Doma su; mama sigurno nece spavati. Sestra i njezini kampiraju, doslovno. Upravo su mi poslali sliku iz satora. Njima je stradala sajba na autu, a stan je izgleda ok, samo svuda ima stakla pa se ne mogu vratiti prije nego sto pociste sav nered, s obzirom da imaju puzavca od godinu dana. Da izbjegnu koronaparty s ostatkom obitelji, odlucili su se za sator.

    (Ja bih valjda odabrala koronu povrh satora. :mrzimkamp: )

  37. #37
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Kaae prvotno napisa Vidi poruku
    Mojima je raspucano sve, svaka prostorija u stanu, ali nije ostecena statika (valjda... rijec je o neboderu iz 1969). Doma su; mama sigurno nece spavati. Sestra i njezini kampiraju, doslovno. Upravo su mi poslali sliku iz satora. Njima je stradala sajba na autu, a stan je izgleda ok, samo svuda ima stakla pa se ne mogu vratiti prije nego sto pociste sav nered, s obzirom da imaju puzavca od godinu dana. Da izbjegnu koronaparty s ostatkom obitelji, odlucili su se za sator.

    (Ja bih valjda odabrala koronu povrh satora. :mrzimkamp: )
    S obzirom na puzavca i 0 stupnjeva vani, odgovorno bi bilo da se jave u studentski dom koji prima one kojima je stan trenutno van pogona. E sada čini mi se da je to Cvjetno.
    Ali svako zna svoje...

  38. #38
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    S obzirom na puzavca i 0 stupnjeva vani, odgovorno bi bilo da se jave u studentski dom koji prima one kojima je stan trenutno van pogona. E sada čini mi se da je to Cvjetno.
    Ali svako zna svoje...
    Dobro im je, znaju sto rade, imaju profesionalnu kampersku opremu, struju. Nisu u kampu, u dvoristu su (van centra), na sigurnom, uz kucu s WC-om itakoto.

  39. #39
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Prestrašno!
    Popila Normabel, ali ne mogu zaspati. Kod nas u Šestinama stalno trese. A vjetar ludo puše.

  40. #40
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Jako mi je žao ljudi koji su pogodjeni potresom. Čujem da su dobar dio smjestili u SD na Cvjetno.

    Kod nas na poslu je zgrada toliko oštećena da je zabranjen ulaz. :/

    Mirnu noć i lijepo spavajte!

  41. #41
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    BB - iskreni savjet - makni se od svih tih viber, fb, whapp i sličnih grupa, prestani čitati te poticatelje panike, uzmi knjigu, ako imaš kadu (ne znam) opusti se pola sata pred spavanje u vrućoj vodi, obuci pidžama, popij nešto žestoko pred spavanje i odi spavati u krevet. Ako se probudiš ne diraj mobitel ni u ludilu, eventualno upali TV i pogledaj neku komičnu seriju. Nemoj sabotirati svoju psihu stalno se izlažući paničarima i širiteljima panike i crnila.

    E i stavi neku glasniju muziku preko dana, ako malo i zatutnji možda nećeš ni čuti
    Posljednje uređivanje od sillyme : 25.03.2020. at 07:35

  42. #42
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,268

    Početno

    Citiraj sillyme prvotno napisa Vidi poruku
    BB - iskreni savjet - makni se od svih tih viber, fb, whapp i sličnih grupa, prestani čitati te poticatelje panike, uzmi knjigu, ako imaš kadu (ne znam) opusti se pola sata pred spavanje u vrućoj vodi, obuci pidžama, popij nešto žestoko pred spavanje i odi spavati u krevet. Ako se probudiš ne diraj mobitel ni u ludilu, eventualno upali TV i pogledaj neku komičnu seriju. Nemoj sabotirati svoju psihu stalno se izlažući paničarima i širiteljima panike i crnila.

    E i stavi neku glasniju muziku preko dana, ako malo i zatutnji možda nećeš ni čuti
    X

    Treba se zaposliti nečim korisnim. Evo, mi u firmi pokušavamo sanirati štetu, jer su u potresu stradala stakla na našim proizvodnim halama.

    Jučer navečer kad je zatreslo, baš smo mm i ja komentirali - tja, nema pomoći, na to se ne možeš pripremiti ni zaštititi. Imamo u predsoblju emergency ruksak (voda, dvopek, rezervne čarape tople, set lijekova) i deke, te dogovor gdje i kako se nađemo ako se razdvojimo (kod mog auta, garaža je blizu, a opet dovoljno udaljena od visokih zgrada. Tam isto imam nešto opreme za nedajbože. Drugo mi ne pada na pamet. Spavamo u pidžami, jedino što je odjeća za idući dan (ili hitnu situaciju) pripremljena da se može brzo zgrabiti. S druge strane, ako fakat zatrese onak divljači, baš ništa ne pomaže, pa onda nema nikakve svrhe trošiti energiju i živce na ono što ne možemo predvidjeti. Pripremiš što možeš i odeš spat. Sretno (svima )!

  43. #43
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,500

    Početno

    Mi osim ona 3 jutros nismo ništa osjetili,a ekipa iz kvarta stalno javlja da osjete podrhtavanje.
    Nemam pojma kako, doduše radi TV glasno, pričamo, nismo fokusirani na "osluškivanje", pa valjda ne osjetimo. :/
    A tako mi je i bolje.

    Podrška sa svih strana je bila baš kontaktirali su nas prijatelji od Latvije, Danske, Francuske do BiH, C.Gore, Srbije, Bxl...baš su me dirnuli!

    Kaae mrziteljica šatora

  44. #44
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Mi smo super odreagirali na jutrosnje budenje.Nakon drugog jaceg smo izasli van. Bili u autu kod maksimirskih vrtova i cekali. Zato sada ne mogu disati, srce mi lupa satima. Djeca spavaju a mm i ja dezuramo. Limenke, borongaj. Zgrada se ljuljala kao da ju netko samara.nema stete osim jedne crte preko dimnjaka,za statiku nemam pojma jer nitko nije bio. Prozivljavam najduzi napad panike koji sam ikada imala u zivotu. Inace sam pod pritiskom smirena i racionalna. Nakupilo se. Strah da ce biti jaci i da ce se samo urusiti. Drzte se svi : ❤️

  45. #45
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    A ljudi moji...
    Imate li vi osjecaj da ste u nekom shitty filmu katastrofe? Ja cijelo vrijeme cekam kad cu se probuditi.

  46. #46
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    I evo ga opet...

    Konfuzija, da, u noćnoj mori, čekam da me netko štipne da se probudim.

  47. #47
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Da Shitty filmu... upravo pročitala foru “da gledam film u kojem u sred pandemije zvekne potres, dao bi mu ocjenu 3/10” .

    Mi smo nakon ovog zadnjeg otišli u auto, srednja curka (skoro 7) se ustala i rekla: “sad idemo van”, pa smo otišli. Ionako cijelu večer i noć mm i ja razmišljamo o tome. A onih par između ponoći i jedan me izbezumilo, ako me ista vise može izbezumiti...

    Po kvartu još par auta, uglavnom ekipa s djecom.

    U jednu ruku, mislim da se moramo naviknuti i da će ovo raznim intenzitetom potrajati par dana. S druge strane, noćas nas je ipak smirilo malo to sto smo izašli. Zbog klinaca nam je malo draže trenutno biti u autu.

  48. #48
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Kaj je opet nocas treslo?
    Mi nismo osjetili te nocne. Ali strah se uvukao, spavamo u dnevnoj odjeci...

  49. #49
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj rosa prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj je opet nocas treslo?
    Mi nismo osjetili te nocne. Ali strah se uvukao, spavamo u dnevnoj odjeci...
    Da... osjetilo se stalno lagano podrhtavanje, a tako su i rekli da može tjednima potrajati.
    Mm i J. su odspavali a ja na rate ali u polusnu. Svi apavali obučeni.

  50. #50

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,269

    Početno


    svima

Stranica 1 od 23 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •