Stranica 4 od 18 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 851

Tema: Kako (psihički) podnosite izolaciju? Kako si olakšati?

  1. #151
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Joj Beti, ne znam što bi ti rekla.
    Evo mi napokon dobili poziv za ZG, doduše ne znamo točno koji dan. Dr dala propusnicu za mene i njega, no ja sam antravi vozač koji je pod pritiskom i nije u stanju voziti do ZG-a i po Zgu pa će nas frend voziti, no problem je izdati propusnicu za njega. Mislila sam da civilna zaštita može no oni tvrde da nemaju opciju za zdravstvene potrebe, to doktor izdaje, doktorica je već dala meni propusnicu i drami oko propusnice za vozača.
    Uz to još ga moram spakirati za minimalno 30 dana jer se nema pristup KBC-u, ne posjete nego ne može nitko od mojih zagrebačkih prijatelja prismrditi bolnici te preuzeti torbu s prljavim vešom i odnijeti mu baksu vode.
    No nekako ćemo.
    Stvarno nastojim u RL te i na forumu imati razumjevanja za neke "obične" svakodnevne probleme, svakom su njegovi najgori i najveći. No ponekada stvarno možda treba reći daj razmisli, jel ti stvarno tako loše?
    Slažem se s tobom Kosjenka u potpunosti. Nama koji smo zdravi i trenutno ne trebamo nikakvu pomoć bilo kojeg segmenta zdravstvenog sustava bi najmanji problem trebao biti izolacija i zabrana kretanja. Mislim na vas i nadam se da će sve proći bez problema ili uz najmanje moguće probleme. Ovo su stvarno teške životne situacije.

    Meni ne smeta izolacija (doduše ja radim ali idem rutom kuća-posao-kuća). Smeta mi što Vlada nije poduzela zapravo ništa u ekonomskom i gospodarskom smislu.
    Strašno je ovo što se trenutno događa. Prije svih ovih zabrana trebale su na stolu biti spremne Mjere i to dobro razrađene. Mjere koje su donesene su otprilike kao da bolesniku s karcinomom kažete da ćete mu zalijepiti flaster i za 3 mjeseca će karcinom ispod flastera nestati. Osim što smo ugroženi zdravstveno, ugroženi smo ekonomski i to strahovito. Svi znamo ako nam je egzistencija u pitanju da ne možemo ni biti ni ostati zdravi, ni mentalno ni fizički. Za 2 mjeseca ako se nešto hitno ne poduzme stotine tisuća ljudi će biti gladno. Što će se tada dogodit- pljačke, razbojstva?
    Prije nego je donesena zabrana, prije nego je pola djelatnosti zatvoreno trebale su Mjere biti na stolu. Trebale su upute bankama biti da se obustave naplate svih kredita (naravno da će ljudi koji imaju platiti) jer banke imaju novac i mogu to izdržati, trebalo je obustaviti plaćanje režija (opet naravno oni koji imaju bi plaćali jer im nije u interesu odgađati).
    Trebali su biti spremni krediti za poduzetnike za likvidnost u naredna 3 mjeseca, bez pretjerane papirologije. Ovako je ovo jedno veliko sr.nje. Zabranili su ti kretanje, zabranili su ti da radiš i zarađuješ a dali su ti ništa. Zanima me koliki će biti porast od kardiovaskularnih i ostalih bolesti nakon ovoga.

  2. #152
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Ja mislim da Beti najvise tišti to, sto je muz daleko i nema pojma kad i kako ce se vratiti...sta ako se na tom brodu razboli, iskrcat ce ga negdje in the middle of nista i sta onda? Suosjecam, imam prijatelja koji je u slicnom sosu, samo sto je njemu tata ostao na Bahamima na kruzeru ( radno) i ne pustaju ih doma, iskrcati se mogu samo okuzeni sa koronom( do sada njih 20) u najblizoj luci i onda se snadji druze.

    Beti, izdrzi.
    Posljednje uređivanje od In love : 31.03.2020. at 12:49

  3. #153
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Uh Mitovski, isti posao radimo, mjere za ove koji su uistinu pogodjeni su katastrofa.

  4. #154
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    I ja sam pomislila zašto je Beti tako u bedu, pa ima vrt, voli kuhati i peći... kako ne može skrenuti misli... i isto sam u jednom trenu svog života (ali ipak ne korona trenu) spremala 2 člana kućanstva na 30 dana izolacije i kemoterapije na Rebru pa imam neki osjećaj “što su mali, a što veliki problemi”... ali nekako usprkos tome mislim da Beti “ima pravo” na svoj “očaj”, ako se ne može trgnuti, bojim se da joj ne pomažu naši savjeti i usporedbe.
    Imam sve, ali muž je jako daleko, nemaju ni dovoljno hrane, da ne pričam detalje. Kompanija pokušava da ih iz te pustoši pošalje u relativnu sigurnost. Danas, sutra, bi trebali znati što će biti. Doma neće još poprilično dugo. Muči me to, valjda razumijete.

  5. #155

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    6,393

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    Imam sve, ali muž je jako daleko, nemaju ni dovoljno hrane, da ne pričam detalje. Kompanija pokušava da ih iz te pustoši pošalje u relativnu sigurnost. Danas, sutra, bi trebali znati što će biti. Doma neće još poprilično dugo. Muči me to, valjda razumijete.
    Nadamo se da će sve brzo proći u najboljem redu

  6. #156
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Kosjenka,
    Meni je stožer CZ izdao propusnicu kao pratnji za muža.
    Prvo sam pitala našeg dr i on je rekao da izdaje samo hitnim pacijentima, pratnji ne.
    Tako i piše na stranici CZ.
    Poslala sam i mail sa zahtjevom u kojem sam napisala da idem kao pratnja i kopiju osobne.
    Propusnicu sam dobila na mail u roku sat vremena. U subotu.
    Btw. nitko nas ne kontrolira.
    Kod tunela stoji policija, ali izgleda da ZG registracije ne zaustavlja.
    Nas nisu ni jednom zaustavili i prekontrolirali do sad.
    E da. Postoji mogućnost da te neće pustiti u bolnicu s njim.
    Mene nisu. Morala sam ga čekati vani, u autu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #157
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Tanči zvala sam stožer no oni su me uputili na doktora, no to smo riješili.
    Mm je maltene nepokretan, ne znam kako ćemo ro izvesti ako ja ne mogu s njime. Najlakše bi bilo da uspijemo sanitet organizirati, no to je upitno. A tu je i problem tih stvari. Kako mu spakirati vode za 30 dana..odjeću ću još nekako

  8. #158
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Zašto ne bi tražila sanitet
    Ljudima koji su nedavno išli iz bolnice svima di nudili sanitet,ok samo neki su pristali na to
    I baš mi je drago da ide u ZG
    Kad bi trebao biti na programu?
    Smije li vodu iz špine piti? Ako da sestre će mu rado nazočiti
    Isto na rebru ima njegovateljska
    a služba koja će mu pomoći oko higijene i ostalog

  9. #159
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Kod dolaska možeš tražiti kolica u koje utrpaš njega
    Treba ga odvesti do trijaže iza zelene zgrade tj. je ujedno onkološka zgrada tek onda idete tam gdi trebate.
    I ja nisam sigurna da će i tebe pustiti u svakom slučaju možda se može pitati.sli mjeriti će temp svakako

  10. #160
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Meni zabrana kretanja stvara neku nelagodu, oduvijek mi je stvarala. Uvijek sam imala važeću putovnicu, iako nisam planirala putovanje.
    Trenutno uopće ne izlazim iz kuće, zadnji puta sam bila u dućanu prije 2 tjedna. Izašla sam van u nedjelju kad je bio potres i jedan dan sam malo prošetala po kvartu.
    I ne planiram ići nigdje, ali me smeta taj osjećaj da trebam dozvolu da odem posjetiti roditelje.

    Strogo mirovanje u trudnoći sam odradila.
    5 mjeseci u krevetu. Izlazila iz stana samo kad sam išla kod doktora.
    U usporedbi s rizičnom trudnoćom, ova karantena je totalna sloboda

  11. #161
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Meni ovo isto paše, moram priznati. Ali vjerojatno jer sam pucala po svim šavovima koliko mi je posao, a time i život, postao stresan... sad radim od doma, sve se smirilo, puno čitam i kuham, gledam serije koje uspijem pohvatati, osjećam se pomalo kao i Davinina princeza

  12. #162
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Jelena sanitet iz Osijeka za ZG se treba rezervirati unaprijed barem dva dana što nama vjerovatno neće biti moguće. Vodu iz spine ne smije piti, ne smije piti ni vodu koja je stajala otvorena dva dana. Idealne su mu boce od litru kojih sam nasla u svom selu 18. Od toga samo 6 spakirano u najlon, za ostalo ću nešto smisliti.
    Slažem se s vama da nije dobar osjećaj kada su ti ograničene kretnje.
    No svi smo u istom sosu i trebali bi pronaći načina kako to prihvatit ili probati pronaći pomoć jer ovo neće skoro završiti.

  13. #163
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Jelena sanitet iz Osijeka za ZG se treba rezervirati unaprijed barem dva dana što nama vjerovatno neće biti moguće. Vodu iz spine ne smije piti, ne smije piti ni vodu koja je stajala otvorena dva dana. Idealne su mu boce od litru kojih sam nasla u svom selu 18. Od toga samo 6 spakirano u najlon, za ostalo ću nešto smisliti.
    Slažem se s vama da nije dobar osjećaj kada su ti ograničene kretnje.
    No svi smo u istom sosu i trebali bi pronaći načina kako to prihvatit ili probati pronaći pomoć jer ovo neće skoro završiti.
    U sklopu Rebra ima Konzum. Možda da ostaviš novac, pa da zamoli neku sestru da mu kupi.

  14. #164
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Svakako će probati pitati, zamoliti neku od sestara.

  15. #165
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Kosjenka, kako je sada? Zabranjene su posjete u bolnicu?
    Moja prijateljica koja nije iz Zagreba je bila na Rebru u izolacji i ja sam joj svaki dan nosila vodu u bocama. Bilo je ljeto i baš jako vruće, tako da je stvarno bilo puno boca
    Sada vjerojatno posjete ne mogu?

    Taj period sam bas jako zapamtila, ja sam se mirala sva dezinficirat, imat masku i jos neke najlone po sebi. I vidjela bih ju dnevno 5 ili 10 mjnuta tako da bih ja stajala izmedju dvoja vrata. Mislim da ni liječnici ne idu u pacijentovu sobu. Samo sestre.
    Mozda postoji neki način da nekoga od osoblja zamoliš ukoliko nema posjeta

  16. #166
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Kosjenka prvotno napisa Vidi poruku
    Svakako će probati pitati, zamoliti neku od sestara.
    Ili možda ovo, ako sestre ne žele. https://wolt.com/hr/hrv/zagreb/artic...ActiveLocation
    Ne znam kakav je postupak gore na odjelu, ali možda smije.

  17. #167
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Teško da se smije svi prolaze jsko rigorozni ulazak

  18. #168
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    U sklopu Rebra ima Konzum. Možda da ostaviš novac, pa da zamoli neku sestru da mu kupi.
    A smije li prokuhanu iz špine i ohlađenu vodu?
    Svima su zabranjene posjete u bolnicu i važi za sve bolnice
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 31.03.2020. at 19:07

  19. #169
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ne znam kako je na Rebru, ali na Isnstitut za tumore ja kao pratnja suprugu, nisam mogla ući.
    Moj muž nije nepokretan i ne ide na operaciju, već na terapiju karcinoma pametnim lijekom.
    Ono što je pohvalno jest kontrola ulazaka.
    Na ulazu rade trijažu i to je super.
    Sestra je čak mužu popravila masku i objasnila mu kako da ju nosi jer ju je on malo spustio na nos zbog magljenja naočala.
    Hoću reći da paze, jako paze što i moraju jer su im tu najosjetljiviji pacijenti.
    Tako da ne znam kako će biti Na Rebru. Pretpostavljam isto temeljito i strogo.
    A voda? Ma to bi morao biti najmanji problem koji će se sigurno nekako riješiti.
    Samo neka sve dobro prođe.
    Držim fige, Kosjenka.

  20. #170
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Početkom godine je ležao u DUbravi 35 dana, bile su zabranjene posjetezbog gripe no moglo se doći do odjela i donijeti čista roba i druge potrepštine isto tako je bilo i na Rebro do subote prije potresa, u subotu je cimerovoj mami sestra rekla ovo vam je zadnji dan da ste nešto donijeli od sutra je zabrana. U međuvremenu je i potres bio...
    Ma bit će nekako, samo da se krene s postupkom ...

  21. #171
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Rebro je zabranilo posjete puno prije petka 13. Nije čekalo potres ili to ovisi ne kom di odjelu?
    Je u Dubravi nije bilo posjeta za novu godinu
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 31.03.2020. at 20:09

  22. #172
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,725

    Početno

    Kosjenka drzite se. Za vas su ovo teska vremena. U normalin uvjetima bilo bi psihicki jako tesko. Uz sve ovo trrba to pregurati i ostati pri zdravoj pameti.

  23. #173
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Rebro je zabranilo posjete puno prije petka 13. Nije čekalo potres ili to ovisi ne kom di odjelu?
    Je u Dubravi nije bilo posjeta za novu godinu
    Nije bilo posjeta ali moglo se stvari donijeti i ostaviti sestri. Tako je i u Dubravi bilo od sredine prosinca.

  24. #174
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Ok moglo se ostaviti to di u pravu
    Na rebru se sad nije ni moglo ostaviti ništ sestri

  25. #175
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Na odjelu sa sobama ta izolaciju je sve i inače strože. Ali su jako ljubazni

  26. #176
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Na rebru su zericu ili čak dve zerice ljubazniji nek u Dubravi ili Vinogradskoj i u običnim sobama
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 31.03.2020. at 22:01

  27. #177
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,489

    Početno

    Bit će sve ok kosjenka
    Samo nek čim prije to složi
    Ok sad su stroži ksj se tiče posjeta ali mora biti tako
    Imaš pp
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 31.03.2020. at 22:03

  28. #178
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Obične sobe i one za izolaciju su dvije totalno različite stvari. Kod izolacije nema nikakvog kontakta. Posjetitelj stoji između vrata sobe pacijenta i još jednih vrata orema hodniku. To su baš posebni pacijenti i toplo se nadam da su riješili dostavu flaširane vode.
    Kosjenka, držite se. Trebat ćete puno snage

  29. #179
    Kosjenka avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    4,908

    Početno

    Hvala cure!
    Nećemo više temu uzurpirati Rebrom i ostalim..bit će sve ok

  30. #180
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,643

    Početno

    Naravno da će biti

  31. #181
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Kosjenka, drzim fige da sve bude najbolje sto moze biti.

    Ako ne smije piti vodu iz vodovoda, ili kakvu god osim flasirane, iz medicinskih razloga, to bolnicu ne zanima? Nadam se da cete nekako rijesiti.




    Mene jedino muci to sto smo tu djeca i ja (i muz), a ostatak obitelji preko bare, sto je trenutno prakticki neki drugi planet.

  32. #182

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Negde daleko
    Postovi
    202

    Početno

    Meni je isto sada počela polako karantena odgovarati. Od ponedeljka su kod nas zabranjeni izlasci iz tvoje opštine, što je po meni i OK, ako je zaista virus opasan onda ne treba ići nigde, mada iskreno ne verujem baš u tu priču. Mislim, da nam da svim tim režiranim i nameštenim informacijama samo mažu oći i postavljaju 5G mrežu, dok smo mi unutra i ne možemo se buniti.

    Ali ono, hranem imam dovoljno i ničega me nije strah. Juče su mi moji poslali punu košari hrane po kolegici koja sme doći u moji opštinu i živi blizu mene.

    U medjuvremenu sam shvatila još neke stvari i prednosti karantene, puno manje ima izpušnih gasova i prometa na ulicama, ljudi su krenuli sami mesiti kruh i shvatili su kako su bitna seoska imanja.
    Hrpa ljudi je naravno izgubila posao i dosta njih će još dobiti otkaz ukoliko se ovo brzo ne srediti, ali to državu baš i nije briga.

    Cene nekretnina su počete postajati koliko toliko normalne. Koliko njih će se razvesti posle karanteni to ćemo tek videti. I čini mi se da će ljudi možda posle svega ovoga početi više ceniti rad učitelja i teta u vrtiću. Ja sam u zgradi sa 12 stratova i imamo 2 lifta i prvu put sam išla peške sa 7. sprata jer mi je došao pun lift i nije ništa strašno, suprotno, baš se fino rekreiraš.

    Počela sam svako jutro pratiti online aerobik i kada fino odvežbam ceo dan mi bude puno bolji i vedriji. Mislim da sada tek vidimo da nam skupi automobili parkirani ništa ne znače, skup nakit, odeća, obuća, ... Više bi nam značilo da imamo imanje u prirodi i da možemo saditi svoje voće i povrće i biti neodvisni o državi. Polako nam dolazi iz guze u glavu svašta nešto. Da se bitna osobna rast i spiritualnost, jer nam to niko ne može oteti.

    Naravno da razumem zeznutu situaciju ako vam je muž na drugog kraju sveta ili ako baš morate pratiti vaše na lečenje, baš koma. Ali mislim da posle toga postanemo još jači i zamislimo kakve su naše misli i pre svega šta stavljamo svakodnevno u usta.

  33. #183
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Tinki, molim te mozes li napisati u par riječi sto mislis s 5G mrezom i postavljanjem? Nije to mreža za komarce da ju postaviš i zasto bi trebali biti unutra (da sam zavrsila telekomunikacije ili neki moderniji smjer na fer-u valjda bi mi bilo jasnije). Inače ne mislim da će se ljudi promjeniti i manje žuditi za materijalnim nakon zatvaranja u kuće, možda netko da, ali vecinom ne.

  34. #184
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    ah, 5G mreza

  35. #185
    sillyme avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    5,572

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    ah, 5G mreza
    Malo humora za razvedrit dane uvijek dobro dođe. A inače trenutno sam u fazi da bar 1x dnevno pomislim da ću dat otkaz i poslat sve u 3pm ali se obično saberem do navečer

  36. #186
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj summer prvotno napisa Vidi poruku
    ah, 5G mreza
    Pa to je bio očekivani nastavak njezinih postava.

  37. #187
    mamitzi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Postovi
    1,466

    Početno

    Samo se smijite (tako mi i treba kad nisam redovno na forumu). Mislila sam da je 5G vezano za odašiljače i mobitele a sad moram ići surfati umjesto da radim.

  38. #188

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj tinkilinkixyz prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je isto sada počela polako karantena odgovarati. Od ponedeljka su kod nas zabranjeni izlasci iz tvoje opštine, što je po meni i OK, ako je zaista virus opasan onda ne treba ići nigde, mada iskreno ne verujem baš u tu priču. Mislim, da nam da svim tim režiranim i nameštenim informacijama samo mažu oći i postavljaju 5G mrežu, dok smo mi unutra i ne možemo se buniti.
    Naravno da virus nije nimalo opasan.
    To se samo oni ljubazni Italijani malo zaigrali pa pristali da kremiraju celo jedno naselje od cca 15 000 ljudi što su pristali da umru radi 5G mreže, i svih ostalih 100 000 po njihovim bolnicama su stvarno odlični statisti, kao i ostalih pola miliona širom planete...
    I Španiji se sad dopalo da nas tako zeza, pa evo i kod nas su nekako ubedili već 23 da umru za ciljeve svetskih moćnika.
    I ona dečica što su juče umrla po Evropi i Americi su novi dokaz da je virus skroz naskroz bezazlen.
    Naravno i Kinezi su sebi razbucali ekonomiju totalno radi neverovatno bitne 5g mreže.
    Tebe izgleda istina neizdržljivo plaši, čim moraš sebi takve priče da izmišljaš .
    Posljednje uređivanje od pulinka : 01.04.2020. at 16:02

  39. #189

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    i kod nas su nekako ubedili već 23 da umru za ciljeve svetskih moćnika.
    .
    24 po najnovijem izveštaju... naravno, to je sve samo just a flu...

  40. #190
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Samo se smijite (tako mi i treba kad nisam redovno na forumu). Mislila sam da je 5G vezano za odašiljače i mobitele a sad moram ići surfati umjesto da radim.
    Sve je to povezano . Ima i teorija da su to rezirali supermarketi da isprazne zalihe.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 01.04.2020. at 16:09

  41. #191
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Moze li netko ukratko objasniti u cemu je fora sa tom 5G
    mrezom. Bombardiraju me pozivima u grupe protiv nje, raznim likovima..., a ja nista ne razmijem.
    Posljednje uređivanje od sirius : 01.04.2020. at 16:13

  42. #192

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Budi srećna što nije u opticaju zaprašivanje sarinom nego samo 5g mreža...

  43. #193

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    To su sve takve idiotarije da se to objašnjava jedino sa F šifrom, ja stvarno nemam šta drugo i ljubaznije da kažem, osim što sam na ivici da počnem takve stvari da prijavljujem po fb, jedino bih morala onda rođenu mater prijaviti, a to baš ne mogu... Jedino mi je objašnjenje da je istina stvarno prestrašna pa je lakše prikloniti se laži...

  44. #194
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,256

    Početno

    Ja našla ovo: https://mob.hr/sto-je-5g-sve-o-mobil...te-generacije/

    Ništa dramatično - imali smo već mreže prve, druge, treće i četvrte generacije, a nakon toga slijedi peta.

    Inače, ljudi se boje onoga što ne poznaju. Nemam pojma kako je nekom palo na pamet povezati Covid-19 i 5G, ali evo malo o tome: https://faktograf.hr/2020/03/16/koro...s-5g-ivijesti/

  45. #195
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    "Već znamo da 5G može biti mutagen (oštećuje DNK). Frekvencije koje koristi 5G, posebno 75-100GHz, u interakciji su s geometrijskom strukturom naše kože i znojnih kanala. Što ako se 5G koristi za otvaranje pora kože onih u Wuhanu kako bi se novo biološko oružje – korona virus, lakše infiltrirao?"

    Gotovi smo. Nema nam spasa.
    Mislila sam da nam samo mozak przi, ali neeee....
    I pore na kozi otvara.

  46. #196

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    28 .
    I prešli smo prvih 1000 učesnika u srpskoj šaradi zvanoj 5G /sarin/moćnici/ljudi gušteri/supermarketi/jevreji/masoni itd.
    Žao mi je. Ljudi umiru i umiraće. Kako je moguće da neki ne znaju kada je vreme da se umukne sa teorijama zavere, makar iz obične pristojnosti, meni nije jasno.

  47. #197
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj pulinka prvotno napisa Vidi poruku
    28 .
    I prešli smo prvih 1000 učesnika u srpskoj šaradi zvanoj 5G /sarin/moćnici/ljudi gušteri/supermarketi/jevreji/masoni itd.
    Žao mi je. Ljudi umiru i umiraće. Kako je moguće da neki ne znaju kada je vreme da se umukne sa teorijama zavere, makar iz obične pristojnosti, meni nije jasno.
    Uh, vec ste na na 28
    A tek je pocelo.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3,854

    Početno

    Najgori smo u regionu... bar troje su moji vršnjaci, tj. tek godinu dve stariji... gro obolelih je radno sposobno stanovništvo, od 20- 50 god. S obzirom na sliku našeg zdravstva, mogu kao ateista samo da kažem: Ora pro nobis .
    Ne osećam paniku, samo rezignaciju.

  49. #199
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Možda je Zemlja ravna pa je zato Covid-19.
    Jel ima i takva teorija ili da ju ja pokrenem.

  50. #200
    summer avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    St
    Postovi
    4,597

    Početno

    Citiraj mamitzi prvotno napisa Vidi poruku
    Samo se smijite (tako mi i treba kad nisam redovno na forumu). Mislila sam da je 5G vezano za odašiljače i mobitele a sad moram ići surfati umjesto da radim.
    nismo se tebi smijali

Stranica 4 od 18 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •